1.okres Zvolen
BABINÁ
- 1. Jana Gregušová, 46, rokov, starostka, SMER-SD
BACÚROV
- 1. Katarína Zlámalová, 37, admin. pracovník, SMER-SD
BREZINY
- 1. Ondrej Frlajs, 62, starosta obce, SMER-SD
- 2. Igor Klein, 57, lesný technik, SNS
- 3. Jozef Mokoš, Ing., 38, technik, HZD
- 4. Zuzana Šmigelská, 62, dôchodkyňa, nezávislý kandidát
- 5. Dana Vargová, PhDr., 40, ekonómka, NaS - naša strana
- 6. Žaneta Žitvová, Ing., 33, účtovníčka, nezávislý kandidát
BUDČA
- 1. Peter Kamiač, Ing., 45, stavebný inžinier, nezávislý kandidát
- 2. František Moravec, Ing., 46, mechanizátor, SMER-SD, Strana demokratického Slovenska
- 3. Mariana Živická, 50, nezávislý kandidát
BZOVSKÁ LEHÔTKA
- 1. Martin Kubík, 45, starosta, SDS
- 2. Róbert Školník, Ing., 41, podnikateľ, NaS – naša strana
DOBRÁ NIVA
- 1. Martin Krúdy, Ing., 42, starosta, SMER-SD, SDKÚ-DS
- 2. Marta Sýkorová, Ing., 62, dôchodkyňa, nezávislá kandidátka
DUBOVÉ
- 1. Anna Janovicová, 52, starostka obce, SMER –SD
HRONSKÁ BREZNICA
- 1. Igor Kanda, 53, starosta obce, nezávislý kandidát
- 2. Miroslav Oravec, 41, nezamestnaný, nezávislý kandidát
KOVÁČOVÁ
- 1. Ján Izrael, Ing., 49, stavebný inžinier, KDH
- 2. Stanislav Macko, Mgr., 47, SZČO, nezávislý kandidát
- 3. Nikoleta Oktavcová, Mgr., 34, advokátka, nezávislý kandidát
- 4. Ján Zvara, 37, živnostník, nezávislý kandidát
LIESKOVEC
- 1. Helena Getlerová, Ing., 51, vedúca prevádzky, nezávislý kandidát
- 2. Ján Jankovský, Ing., arch., 56, architekt, projektant, nezávislý kandidát
- 3. Vladimír Lietava, 39, SZČO, nezávislý kandidát
- 4. Miroslav Machay, Mgr., 36, senior - obchodný reprezentant, SMER-SD
- 5. Miloš Mikleš, Ing., 51, ekonóm, nezávislý kandidát
- 6. Michal Turay, 38, obchodný zástupca, nezávislý kandidát
LUKAVICA
- 1. Róbert Kíšik, Bc., 35, starosta obce, SDKÚ-DS
- 2. Ján Kliment, 61, elektrikár, NaS – naša Strana
- 3. Zdenka Žuborová, 50, zdravotnícky zamestnanec, Európska demokratická strana
MICHALKOVÁ
- 1. Ján Parobok, 45, vodič špec. vozidiel, nezávislý kandidát
OČOVÁ
- 1. Anna Bažíková, Ing., 40, podnikateľka, nezávislá kandidátka
- 2. Jaroslav Dominik, Ing., 49, starosta, nezávislý kandidát
- 3. Jana Chrbetová, 50, podnikateľka, nezávislá kandidátka
- 4. Jozef Ivanič, 44, súradnicový vŕtač, nezávislý kandidát
- 5. Ján Senko, PhDr., 56, poslanec NR SR, SMER-SD
- 6. Ján Šošovička, Ing., 58, štátny zamestnanec – štátny radca PPA, nezávislý kandidát
- 7. Vladimír Velič, 55, technik, nezávislý kandidát
OSTRÁ LÚKA
- 1. Juraj Jelok, Mgr., 38, starosta obce, SMER-SD
- 2. Drahomír Krupička, 61, dôchodca, Sieť
PLIEŠOVCE
- 1. Milan Kršiak, Ing. Ing. Dr.h.c., 55, technik, ekonóm, nezávislý kandidát
- 2. Milan Kyseľ, Mgr., 41, obchodný riaditeľ, nezávislý kandidát
- 3. Štefan Sýkora, Ing., 53. drevársky inžinier, nezávislý kandidát
PODZÁMČOK
- 1. Martin Babiak, 57, starosta, SMER-SD, SNS, Strana demokratického Slovenska
SÁSA
- 1. Iveta Hladká, Mgr., 51, učiteľka, nezávislá kandidátka
- 2. Marek Ľupták, Ing., 45, SZČO, nezávislý kandidát
- 3. Jaroslav Šuster, Ing., 53, živnostník, nezávislý kandidát
SIELNICA
- 1. Anna Gavajdová, 52, starostka obce, SMER-SD
- 2. Štefan Hurňanský, Ing., 44, projektant, KDH
- 3. Marek Kancír, 39, výsluhový dôchodca, nezávislý kandidát
- 4. Vladimír Nosko, Ing., 57, technik, nezávislý kandidát
- 5. Michal Várošík, Mgr., 36, rozhlasový redaktor, nezávislý kandidát
TŔNIE
- 1. Ľubomír Fertaľ, Ing., 41, vedúci prevádzky, nezávislý kandidát
- 2. Martina Kubincová, Mgr., 38, riaditeľka MŠ, nezávislý kandidát
- 3. Július Murín, 57, technik, nezávislý kandidát
- 4. Ivan Sitár, Ing., 47, správca rekr. zariadenia, nezávislý kandidát
- 5. Katarína Slamková, Ing., 27, odborný referent, SMER-SD
TUROVÁ
- 1. Pavel Halama, 39, živnostník, nezávislý kandidát
- 2. Jana Jarotová, Ing., 47, ekonómka, nezávislý kandidát
- 3. Pavel Volko, 48, strojník, nezávislý kandidát
VEĽKÁ LÚKA
- 1. Martin Dubníček, Mgr., 40, mediátor (SZČO), Veľká Lúka, Sieť
- 2. Andrea Chromeková, Ing., 30, asistent audítora, SMER-SD
- 3. Eva Kocmanová, 58, stavebný technik, SNS
ZVOLENSKÁ SLATINA
- 1. Ivan Fiľo, 41, strojník velínu, Strana zelených
- 2. Mária Klimentová, Ing., 50, starostka obce, nezávislý kandidát
- 3. Ján Kračún, 35, vojak z povolania, Nova
- 4. Jana Melicherčíková, 35, administratívny pracovník, nezávislý kandidát
- 5. Ján Račko, Ing., 32, lízingový manažér, nezávislý kandidát
- 6. Juraj Šovčík, Ing., 57, drevársky inžinier, nezávislý kandidát
ŽELEZNÁ BREZNICA
- 1. Ján Dúbravský, 49, technik, SMER-SD
2.okres Detva
DETVIANSKA HUTA
- 1. Milan Farkaš, MUDr., 60, lekár, HZD
- 2. Jana Hrončeková, 53, starostka, SMER-SD
- 3. Pavel Šulek, 38, pracovník v agrosektore, nezávislý kandidát
DÚBRAVY
- 1. Elena Grňová, 43, manažérka, nezávislý kandidát
- 2. Ján Kapec, 57, súkromný podnikateľ – stav. technik, SNS
- 3. Soňa Matunáková, Ing., PhD, 52, výsluhový dôchodca, nezávislý kandidát
- 4. Peter Sebíň, 54, obrábač kovov, nezávislý kandidát
- 5. Ondrej Smutný, Ing., 32, projektový manažér, nezávislý kandidát
HORNÝ TISOVNÍK
- 1. Ján Kľuka, 45, starosta, SMER-SD
- 2. Lenka Kminiaková, 38, invalidná dôchodkyňa, Sieť
KLOKOČ
- 1. Ján Koreň, 44, zamestnanec SBS, nezávislý kandidát
- 2. Gabriela Strelcová, Mgr., 42, odborná referentka školy, učiteľ, nezávislý kandidát
- 3. Jozef Výbošťok, Bc., 47, príjemca tovaru, KDH
- 4. Jozef Výbošťok, 59, starosta, SMER-SD
KORYTÁRKY
- 1. Roman Malatinec, Bc., 33, riaditeľ RCR ÚĽUV, SMER-SD
- 2. Miroslav Mitter, 44, nezamestnaný, KDH
- 3. Ján Paľko, Ing., 59, ekonóm, SDS
- 4. Ľubomír Straka, Mgr., 45, sociálny pedagóg, nezávislý kandidát
KRIVÁŇ
- 1. Tomáš Dom, PhDr., 37, nezávislý kandidát
- 2. Imrich Paľko, 51, starosta obce, SMER – SD
PODKRIVÁŇ
- 1. Jozef Malatinec, 48, starosta, SMER-SD
LÁTKY
- 1. Ľubomír Bahleda, 52, starosta, SMER-SD
- 2. Milan Hazucha, Ing., 38, vedúci výroby, SZS
- 3. Ján Chovan, 56, maliar - natierač, SDKÚ-DS
- 4. Marta Koristeková, Ing., 43, kontrolórka výroby, nezávislá kandidátka
SLATINSKÉ LAZY
- 1. Darina Hroncová, Ing., 55, starostka obce, SMER-SD
- 2. Marian Chovanec, Ing., 38, živnostník, nezávislý kandidát
- 3. Martin Chovanec, 56, elektromechanik, nezávislý kandidát
- 4. Jozef Pšida, Ing. PhD., 28, lesný inžinier, nezávislý kandidát
STARÁ HUTA
- 1. Jozef Hudec, 52, starosta obce, nezávislý kandidát
STOŽOK
- 1. Jana Klimová, 48, starostka obce, nezávislý kandidát
- 2. Darina Petrincová, Bc., 46, štátny zamestnanec, nezávislý kandidát
VÍGĽAŠ
- 1. Róbert Záchenský, Ing., 42, starosta, nezávislý kandidát
VÍGĽAŠSKÁ HUTA - KALINKA
- 1. Marián Ferienčík, Mgr., 37, vnútorná kontrola, KSS
- 2. Peter Fojtík, 30, dispečer, nezávislý kandidát
- 3. Janka Povaľačová, 41, manažér distribúcie, SDKÚ
- 4. Jozef Tuček, Ing., 46, lesný inžinier, Tip
3.okres Krupina
BZOVÍK
- 1. Dušan Dendiš, 54, vedúci technický prac., SMER-SD
- 2. Peter Lazár, Ing., 36, zástupca riaditeľky SŠ, nezávislý kandidát
- 3. Boris Sedmák, 27, geodet, nezávislý kandidát
- 4. Pavel Vlk, Ing., 57, dôchodca, nezávislý kandidát
CEROVO
- 1. Tomáš Bartko, 25, dispečer, SNS
- 2. Margita Boďová, Bc., 36, ekonómka, SMER-SD
- 3. Radoslav Halaj, 36, majster výroby, nezávislý kandidát
- 4. Ľubomír Klačan, 54, vodoinštalatér, Sieť
- 5. Viera Šebianová, 64, dôchodkyňa, SDKÚ-DS
ČABRADSKÝ VRBOVOK
- 1. Jana Babiaková, 29, zástupkyňa starostky, SMER-SD
- 2. Ján Sliacky, 41, mechanizátor výroby, nezávislý kandidát
- 3. Soňa Tulinská, Mgr., 32, policajtka, KDH
ČEKOVCE
- 1. Milan Gregáň, 48, starosta obce, nezávislý kandidát
- 2. Ján Križan, 51, technik, nezávislý kandidát
- 3. Miroslav Nôta, 49, elektromechanik, SNS
DEVIČIE
- 1. Ján Baláž, 43, starosta obce, SMER-SD, Strana moderného Slovenska, SNS, SDKÚ-DS
DOLNÝ BADÍN
- 1. Marián Dendiš, 59, živnostník, KDH
- 2. Mária Jaďuďová, Mgr., 44, starostka, SMER-SD, Strana moderného Slovenska, SNS, SDKÚ-DS
DOMANÍKY
- 1. Mária Fekiačová, 57, skladníčka, SMER-SD
- 2. Mária Mozolová, 50, živnostníčka, KDH
- 3. Eva Vicianová, 49, starostka, SDKÚ-DS
DRÁŽOVCE
- 1. Renáta Mrázová, 54, starostka, SMER-SD
- 2. Marta Parillová, 32, predavačka, nezávislý kandidát
- 3. Peter Rényei, Ing., 35, nezamestnaný, nezávislý kandidát
DRIENOVO
- 1. Iva Drígeľová, 39, starostka, SMER-SD
HONTIANSKE MORAVCE
- 1. Vladimír Baláž, 37, autorizovaný bezpečnostný technik, nezávislý kandidát
- 2. Ľubomír Dvorský Ing., 53, lesný inžinier, nezávislý kandidát
- 3. Rudolf Gabryš Ing., 58, poľnohospodársky inžinier, nezávislý kandidát
- 4. Marcel Prístavka Ing., 30, referent v štátnej správe, SMER-SD, SNS
HONTIANSKE NEMCE
- 1. Ján Mikuláši, 52, vedúci zmeny, KDH
- 2. Jozef Nemec, PaedDr., 54, starosta, nezávislý kandidát
HONTIANSKE TESÁRE
- 1. Zdenko Baláž, Mgr., 36, soc. pracovník, nezávislý kandidát
- 2. Alžbeta Hajnalová, Mgr., 39, učiteľka, nezávislá kandidátka
- 3. Dana Kohútová, 42, starostka, nezávislá kandidátka
- 4. Peter Krošlák, Ing., 25, nezamestnaný, SMER-SD
- 5. Eva Nemsilová, Ing., 62, výsluhový dôchodca, KSS
HORNÉ MLADONICE
- 1. Erika Korčoková, 38, starostka, SMER-SD, KDH
HORNÝ BADÍN
- 1. Mária Hnilicová, 54, starostka, SNS, KDH, SDKÚ-DS
- 2. Jana Jambrichová, 47, finančná sprostredkovateľka, SMER-SD
JALŠOVÍK
- 1. Eva Fekiačová, Ing., 48, stredoškolská učiteľka – ekonómka, nezávislý kandidát
- 2. Adriana Vicianová, 49, hospodárka, SMER-SD, KDH
KRÁĽOVCE-KRNIŠOV
- 1. Ján Babiak, 59, lesný mechanik, SaS
- 2. Ľubomír Slančík, 58, starosta obce, SMER-SD, SNS
LACKOV
- 1. Mária Farbiaková, 46, účtovníčka, KDH, Strana moderného Slovenska
LADZANY
- 1. Miloš Čmela, 48, starosta, SMER-SD
LIŠOV
- 1. Ján Boďa, 53, mechanizátor, nezávislý kandidát
- 2. Ľuboš Ľupták, 44, agronóm, nezávislý kandidát
- 3. Ján Mažgút, 31, mechanik, nezávislý kandidát
- 4. Emília Takáčová, 52, nezamestnaná, NOVA
- 5. Miroslav Zorvan, 29, vodič, nezávislý kandidát
LITAVA
- 1. Ján Antal, Mgr., 30, učiteľ, SaS
- 2. Jaroslav Ďurica, 35, SZČO, nezávislý kandidát
- 3. Miroslav Majer, 28, štátny zamestnanec, nezávislý kandidát
- 4. Katarína Mozolová, 30, operátor, nezávislý kandidát
- 5. Ľubica Tuhárska, 51, vedúca pošty, SMER-SD, KDH
- 6. Milan Valenčať, 48, murár, nezávislý kandidát
MEDOVARCE
- 1. Silvia Plachá, 38, nezamestnaná, nezávislý kandidát
- 2. Oľga Švarcová, 56, starostka, SMER-SD
RYKYNČICE
- 1. Mária Bukovčanová, Bc., 54, záchranár, KDH
- 2. Ivana Chlpáňová, Ing., 27, obsluha čerpacej stanice, nezávislý kandidát
- 3. Eva Nemčovská, 52, ekonómka, SaS
SEBECHLEBY
- 1. Martin Schvarc, 37, starosta, nezávislý kandidát
SELCE
- 1. Anna Fedešová, PaedDr., 37, učiteľka, SaS, Nova
- 2. Mária Šulcová, Mgr., 49, starostka, SMER-SD, Strana moderného Slovenska, SNS, KDH, SDKÚ-DS
SENOHRAD
- 1. Vladimír Babic, 55, SZČ, KDH
- 2. Oľga Bartková, Mgr., 55, starostka, SMER-SD, SDKÚ-DS, Strana moderného Slovenska, SNS
- 3. Ľuboš Fintor, 38, plánovač, nezávislý kandidát
SUDINCE
- 1. Daniela Šinková, 42, starostka, SMER-SD
SÚDOVCE
- 1. Priska Fantová, 55, starostka, SMER-SD
- 2. Dagmar Kováčová, 34, ATSP, Tip
- 3. Jozef Mačura, 56, vodič MKD, nezávislý kandidát
TERANY
- 1. Iveta Gajdošová, Mgr. 47, starostka, SMER-SD, KDH, Strana moderného Slovenska, SNS, SDKÚ-DS
TRPÍN
- 1. Štefan Krajč, 36, obchodný referent, Sieť
- 2. Miroslav Melaga, 48, vodič, SMER-SD
UŇATÍN
- 1. Anna Babiaková, 47, ekonómka, SMER-SD
- 2. Mária Behanovská, Bc., 55, manažérka, Agrárna strana vidieka
ZEMIANSKY VRBOVOK
- 1. Jozef Hollý, 51, živnostník, SNS
- 2. Peter Sopko, 26, živnostník stolár, SMER-SD
ŽIBRITOV
- 1. Dušan Laco, 59, živnostník, Žibritov 22, SMER-SD