Piatok, 24. november, 2017 | Meniny má Emília

Správy z lokality Detva

Za Detvu skóroval len Ščurko, pod Zoborom sa tešili domáciFoto

Minimálne prvé dve tretiny hrala Detva s vicemajstrom vyrovnanú partiu.24. nov 2017, o 20:47

Gólová strela Ladislava Ščurka

Významné ocenenie: Martin Fekiač sa stal juniorským tenistom roka na SlovenskuFoto

Národné tenisové centrum hostilo 24. ročník slávnostného vyhlásenia ankety Tenista roka. Medzi ocenenými bol aj Detvan Martin Fekiač. Stanislav Černák ,24. nov 2017, o 13:14

Martin Fekiač si prevzal ocenenie Junior roka na slávnostnom vyhlásení najlepších tenistov Slovenska - Tenista roka 2017.

Vodič chcel uniknúť policajnej hliadke. Havaroval

Z cesty vyletel na železničnú trať. Ľubica Mojžišová ,23. nov 2017, o 9:55

Tretie víťazstvo Detvy! Doma zdolali Nové Zámky

Hokejisti HC 07 Detva sa po reprezentačnej prestávke vrátili vo veľkom štýle, doma zdolali Nové Zámky.17. nov 2017, o 20:48

Detva vyhrala tretíkrát. Stále je na poslednom mieste.

Príchod belgického investora rozdeľuje Detvu

Nový zamestnávateľ sľubuje nadpriemerné mzdy. Ľubica Mojžišová ,15. nov 2017, o 21:42

Pohľad na Detvu z časti Krné.

Na šiestich kilometroch pribudol nový asfalt

Ďalších 25 úsekov ciest nanovo vyasfaltovali v katastri Detvy.9. nov 2017, o 12:19

Nový asfalt na miestnej komunikácii v Detvie-Piešti.

Technické služby v Detve nemajú na výplaty, hrozia štrajkom

Zamestnanci nedostali stravné lístky, spoločnosť za nich neodvádza ani odvody. Ľubica Mojžišová ,7. nov 2017, o 18:55

Pocta pre detvianske vyrezávané krížeFoto

Chýrne kríže sú oddnes na zozname nehmotného kultúrneho dedičstva. Ľubica Mojžišová ,6. nov 2017, o 19:38

Miniatúry detvianskych vyrezávaných krížov od tamojšieho umelca Milana Malčeka.

Detva na ľade Košíc strelila len jeden gól a prehralaFoto

Hostia skorigovali výsledok jedným gólom v záverečnej tretine.5. nov 2017, o 19:59

Adam Nagy v bráne Detvy sa poriadne zapotil

Voľby do VÚC 2017 Detva: Zvolení poslanci

Pozrite si prehľad kandidátov podľa počtu hlasov, ktoré vo voľbách získali. Ľubica Mojžišová ,5. nov 2017, o 13:24

Detva potrápila lídra na jeho ľadeFoto

Domáci rozhodli o víťazstve až deväť minút pred koncom tretej tretiny.3. nov 2017, o 20:47

Michal Valent chytá puk do lapačky pred Novákom.

Tréner Dornič chváli svojich zverencov po víťazstve nad mladíkmi

Hokejisti Detvy zdolali vo štvrtkovom vloženom zápase Tipsport Ligy na domácom ľade HK Orange 20 jasne 5:0 a vybojovali druhé víťazstvo v sezóne. Nováčik napriek tomu zostáva v tabuľke na desiatom mieste, na deviaty…3. nov 2017, o 10:14

Ivan Dornič bol s výkonom detvianskych hokejistov porti mladíkom nadmieru spokojný - ilustračné

V Detve rozhodovali až nájazdy, v ktorých boli úspešnejší Žilinčania

V Detve zvíťazilo podľa slov domáceho trénera šťastnejšie mužstvo.1. nov 2017, o 23:15

ilustračné

Trpké vytriezvenie. Detva pod Urpínom dostala ďalší debakelFoto

Piatkové, historicky prvé víťazstvo Detvy v najvyššej súťaži, spôsobilo pod Poľanou eufóriu, avšak v nedeľu pod Urpínom prišlo trpké vytriezvenie.29. okt 2017, o 19:32

Matt Larose bol vystriedaný v 35. minúte po piatom inkasovanom góle.

Súd potvrdil podmienečný trest pre vodiča z Detvy

Šoféroval v stredne ťažkom stupni opitosti. Tvrdil, že za volantom sedel jeho kamarát.28. okt 2017, o 16:16

Jiloskero hangóro predstaví naj interpretov z 25 ročníkov súťaže

Hlas srdca prezentuje rómsku ľudovú pieseň.28. okt 2017, o 10:31

Súťaží sa v 3 kategóriách. Ilustračné foto.

Detva má historicky prvé víťazstvo medzi elitou, zdolala Poprad

Na domácom ľade strelili súperovi sedem gólov.27. okt 2017, o 21:22

Detviansky fanúšik.

Podpoľanie smúti, odišiel Dušan Holík, duša fujary

Nečakane zomrel známy ľudový umelec a výrobca fujár. Ľubica Mojžišová ,27. okt 2017, o 19:28

Fujare zasvätil Dušan Holík celý svoj život.

Detva získala do svojich radov ďalšieho útočníka

Nováčik Tipsport ligy dnes podpísal kontrakt do konca aktuálnej sezóny s 27-ročným slovenským centrom. Stanislav Černák ,25. okt 2017, o 17:30

Filip Surovka (vpravo) ešte v drese Martina - ilustračné

Detve zatiaľ nepomohol ani nový tréner, prehrala na Liptove

Podpolianskych hokejistov viedol na Liptove z lavičky už nový tréner Ivan Dornič. Ďalšej prehre nezabránil ani on. Ukázalo sa, že treba hrať dlhšie ako 20 minút.22. okt 2017, o 18:29

Po vyrovnanom zápase sa napokon tešili Novozámčania.

Detva odvolala trénera, Kapustu nahradí skúsený kormidelník

Po piatkovej vysokej domácej prehre s Nitrou, klub odvolal trénera Kapustu. Spoznali sme už aj meno jeho nástupcu. Stanislav Černák ,21. okt 2017, o 12:18

Ivan Dornič ešte na lavičke Martina - ilustračné

Nasledujúce články

1. Vo Zvolene je podľa Kotlebu zvýšený pohyb imigrantov 1 637
  2. Dopravu na štátnej ceste zablokujú naraz v deviatich mestách a obciach 929
  3. Vodič chcel uniknúť policajnej hliadke. Havaroval 331
  4. Významné ocenenie: Martin Fekiač sa stal juniorským tenistom roka na Slovensku Foto 210
  5. Futej predáva strojárne PPS v Detve, keď SNS chystá výrobu transportérov 129
  6. Trojnásobná juniorská majsterka sveta Trajteľová: Nič, čo stojí naozaj za to, nie je jednoduché Foto 116