Štvrtok, 16. september, 2021 | Meniny má ĽudmilaKrížovkyKrížovky

Kto kandiduje v našich mestách

Kompletný zoznam kandidátov na posty primátorov a poslancov do mestských zastupiteľstiev v mestách okresov Zvolen, Detva a Krupina.

1.okres Zvolen

Zvolen

Primátor

  • 1. Lenka Balkovičová, Ing., 52, ekonómka, nezávislá kandidátka
  • 2. Miroslav Kusein, Ing. 57, primátor, SMER-SD, SNS, HZD, Strana demokratického Slovenska, NaS – naša strana, Strana zelených Slovenska, EDS, Robíme to pre deti - SF, KSS, Strana občianskej ľavice, Strana moderného Slovenska, ZRS
  • 3. Matej Snopko, 50, podnikateľ, nezávislý kandidát

Poslanci

Volebný obvod 1 – Sekier, Záhonok, Lipovec, Môťová, Kráľová, osada Sekier

(Volí sa 6 poslancov)

  • 1. Ružena Babicová, Ing., 66 r., inžinierka geodézie, kartografie a katastra, Nova
  • 2. Rastislav Baláž, 33, súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát
  • 3. Janka Bartíková, 60 r., novinárka, strana Tip
  • 4. Radovan Bartoš, 21, umelec, Strana moderného Slovenska
  • 5. Martin Báďonsky, Ing., 26, drevársky inžinier, SMER-SD
  • 6. Ján Blazsek, 43, podnikateľ, nezávislý kandidát
  • 7. Ladislav Čierny, 40, podnikateľ, SMER-SD
  • 8. Eva Čunderlíková, MUDr., MPH, 59, lekárka, SDKÚ-DS, SaS
  • 9. Matúš Digo, lng., 35, manažér, SMER-SD
  • 10. Mária Dolinská, PaedDr., 59, stredoškolská učiteľka, nezávislá kandidátka
  • 11. Peter Drozdík, Mgr., 42, vedúci zamestnanec, nezávislý kandidát
  • 12. Jozef Hudec, MUDr., 61, lekár, SMER-SD
  • 13. Branislav Husár, Ing., 36, konštruktér, nezávislý kandidát
  • 14. Milan Jančiar, Ing., 67, technik, SMER-SD
  • 15. Martin Kamenský, Ing., CSc., 62, lesný inžinier, KDH
  • 16. Mária Kaštierová, Ing., 50, nezamestnaná, Strana zelených
  • 17. Jaroslav Kolibík, 50, hasič-záchranár, Strana moderného Slovenska
  • 18. Peter Košík, Ing., PhD., 38, štátny zamestnanec, nezávislý kandidát
  • 19. Timea Laššáková, PhDr., 39, vedúca zariadenia sociálnych služieb, SMER-SD
  • 20. Ľuboslav Lepáček, 47, podnikateľ, strana Tip
  • 21. Daniel Lešinský, Ing., PhD., 40, environmentálny inžinier, nezávislý kandidát
  • 22. Katarína Lešková, Ing., 35, nezamestnaná, Strana zelených
  • 23. Dušan Macoszek, Ing., 57, výrobný manažér, SNS
  • 24. Martina Mészáros Bariaková, JUDr., 35, advokátka, SDKÚ-DS, SaS
  • 25. Ľubomír Mikulčík, 48, obchodný zástupca, Strana moderného Slovenska
  • 26. Róbert Orság, 37, živnostník, SDKÚ-DS, SaS
  • 27. Silvia Pivarčiová, Mgr., 35, pedagogička, NaS – naša strana
  • 28. Ján Podkonický, 62, hokejový tréner, SNS
  • 29. Miroslav Sekereš, Mgr., 46, súdny úradník, SDKÚ-DS, SaS
  • 30. Štefan Schnitzer, Ing., 44, prednosta MsÚ, SDKÚ-DS, SaS
  • 31. Ján Vincel, Ing., 58, štátny zamestnanec, Konzervatívni demokrati Slovenska

Volebný obvod 2 – Zlatý potok, Bakova Jama, Lukové, Zolná

(Volia sa 3 poslanci)

  • 1. Miroslav Čeman, 42, živnostník, nezávislý kandidát
  • 2. Ján Čierny, Ing., 58, súkromný podnikateľ, Sieť
  • 3. Ján Dolniak, Ing., 43, vedúci prevádzky, nezávislý kandidát
  • 4. Dušan Gonda, Ing., 37, ekonóm, SNS
  • 5. Michal Hazlinger, Mgr., 30, pedagóg, SMER-SD
  • 6. Ján Jurný, Ing., 47, manažér, SMER-SD
  • 7. Marek Kabát, 31, koordinátor, NaS – naša strana
  • 8. Stanislav Kollár, 49, technický vedúci, SDS
  • 9. Róbert Olšiak, 36, projektový manažér, SDKÚ-DS, SaS
  • 10. Jozef Paločko, Ing., 52, súkromný podnikateľ, KDH
  • 11. Marián Paulenka, Ing., 61, dopravný inžinier, SMER-SD
  • 12. Peter Rak, Ing., 55, technik, HZD
  • 13. Miroslav Slížik, PhDr., Mgr., PhD., 35, vysokoškolský učiteľ, reprezentačný tréner v karate, nezávislý kandidát
  • 14. Petra Šiagiová, Ing., PhD., 27, asistent, 99% – občiansky hlas
  • 15. Branislav Tóth, Mgr., 41, predajca vozidiel, nezávislý kandidát
  • 16. Róbert Vasil, 41, pracovník v oblasti kultúry, nezávislý kandidát

Volebný obvod 3 – sídlisko Západ, Stráž

(Volí sa 7 poslancov)

  • 1. Elena Andelová, 60, dôchodkyňa, HZDS
  • 2. Ondrej Babic, Ing., 52, technik, KDH
  • 3. Eva Baluchová, 45, ekonómka, SMER-SD
  • 4. Vladimír Bella, Ing., 54, technik, nezávislý kandidát
  • 5. Zuzana Drinková, Ing., 33, živnostníčka, Konzervatívni demokrati Slovenska
  • 6. Miroslav Gálik, PaedDr., 52, pedagóg, NaS – naša strana
  • 7. Albín Geršič, Ing., 55, výsluhový dôchodca, nezávislý kandidát
  • 8. Peter Hričina, 50, hokejový tréner, nezávislý kandidát
  • 9. Michal Hybský, Bc., 27, asistent poslanca Európskeho parlamentu, SMER-SD
  • 10. Peter Chovan, Ing., 36, manažér, SMER-SD
  • 11. Ľubomír Ivan, JUDr., 31, advokát, KDH
  • 12. Jozef Ježík, MUDr., 47, lekár, SMER – SD
  • 13. Martina Kmeťová, 26, ĽSNS
  • 14. Ján Marko, Ing., 56, riaditeľ školy, SMER-SD
  • 15. Alexandra Mašlárová, 26, zamestnanec, HZDS
  • 16. Milan Micháľ, MVDr., 54, veterinár, Nova
  • 17. Samir Moumani, Ing., 38, konateľ spoločnosti, Sieť
  • 18. Zuzana Niščáková, Ing., 50, diplomovaná učiteľka tanca, SDKÚ-DS, SaS
  • 19. Ladislav Nosál, JUDr., 66, dôchodca, HZD
  • 20. Marián Ološtiak, Ing., 63, ekonóm, Strana občianskej ľavice
  • 21. Lucián Ošust, Mgr., 45, štátny zamestnanec, SDKÚ-DS, SaS
  • 22. Anna Paľovová, Mgr., 50, konzultant, SDKÚ-DS, SaS
  • 23. Július Pántik, MUDr., 30, lekár, Nova
  • 24. Štefan Repko, Ing., 53, riaditeľ, SMER-SD
  • 25. Mária Slováková, MUDr., 61, stomatologička, SDKÚ-DS, SaS
  • 26. Alžbeta Staníková, Mgr., 60, riaditeľka školy, SMER-SD
  • 27. Igor Šufliarsky, Ing., 57, projektový manažér, SNS
  • 28. Alexander Vágner, Ing., 65, projektant, SDKÚ-DS, SaS
  • 29. Martin Zachar, Ing., PhD., 33, vysokoškolský pedagóg, Európska demokratická strana
  • 30. Ľubomír Zubčák, Ing., 57, lesný inžinier, Slovenská ľudová strana

Volebný obvod 4 – Podborová, Borová hora

(Volí sa 1 poslanec)

  • 1. Ľubomír Danko, Ing., 53, technik, SDKÚ-DS, SaS
  • 2. Ľubomír Kučera, Bc., 42, technik, Sieť
  • 3. Vladimír Lupták, Ing., 54, dopravný inžinier, HZD
  • 4. Jaroslav Marko, Ing., 45, štátny zamestnanec – profesionálny vojak, SMER-SD
  • 5. Pavol Šulc, JUDr., Ing., 57, právnik, Nova

Volebný obvod 5 – CMZ Východ

(Volia sa 3 poslanci)

  • 1. Jana Babicová, Ing., 56, strojná inžinierka, SMER-SD
  • 2. Richard Bradáč, Mgr., 42, vedúci zamestnanec, nezávislý kandidát
  • 3. Peter Časnocha, MUDr., 47, lekár, SDKÚ-DS, SaS
  • 4. Jozef Hrdlička, 59, živnostník, SNS
  • 5. Ladislav Janiczek, Mgr., 47, živnostník, KDH
  • 6. Ivan Koza, 52, mechanik koľajových vozidiel, 99% - občiansky hlas
  • 7. Richard Kozár, MUDr., MPH, 49, lekár, SDKÚ-DS, SaS
  • 8. Darina Kvetanová, 56, ekonómka, SMER-SD
  • 9. Zuzana Makoviniová, Ing., 41, referentka, Robíme to pre deti-SF
  • 10. Peter Pavelka, Ing., 53, štátny zamestnanec, SMER-SD
  • 11. Jaroslav Stehlík, Ing., 44, živnostník, nezávislý kandidát
  • 12. Pavel Žabenský, Ing., 56, pedagóg, SDKÚ-DS, SaS

Volebný obvod 6 – CMZ Západ

(Volí sa 5 poslancov)

  • 1. Milan Barna, Ing., PhD., 46, vedec, KDH
  • 2. Jozef Belička, 60, koordinátor, Európska demokratická strana
  • 3. Ivona Beňová, Mgr., 61, učiteľka, SMER-SD
  • 4. Ondrej Boďa, Ing., 67, dochôdca, Nova
  • 5. Martin Caudt, Ing., 47, manažér, SDKÚ-DS, SaS
  • 6. Milan Čarnoký, MUDr., 66, lekár, SMER-SD
  • 7. Martin Čuchor, Ing., 36, technik, HZD
  • 8. Juraj Družbacký, PaedDr., 46, pedagóg, SMER-SD
  • 9. Andrej Finďo, Ing., 67, dôchodca, SDKÚ-DS, SaS
  • 10. Štefan Fuchsleitner, Ing., 65, dôchodca, Strana zelených
  • 11. František Hropko, 49, podnikateľ, SDKÚ-DS, SaS
  • 12. Mariana Luptáková, 41, podnikateľka, SMER-SD
  • 13. Dáša Melicheríková, Mgr., 44, súdna prekladateľka, nezávislá kandidátka
  • 14. Stanislav Pekár, 47, obchodný manažér, SDKÚ-DS, SaS
  • 15. Marcela Priadková, Ing., 62, učiteľka základnej školy, Sieť
  • 16. Jozef Rojík, PhDr., Ing., PhD., 57, vysokoškolský učiteľ, Konzervatívni demokrati Slovenska
  • 17. Matej Snopko, 50, podnikateľ, nezávislý kandidát
  • 18. Gabriela Stacherová, Ing., 34, podnikateľka, Nova
  • 19. Mária Sujová, Ing., 58, manažérka, SNS
  • 20. Jana Szedélyová, MUDr., 47, lekárka, SMER-SD
  • 21. Michal Vlkolinský, JUDr., 38, mediátor, Strana moderného Slovenska

Sliač

Primátor

  • 1. Ľubica Balgová, Ing., Mgr., 42, ekonomický riaditeľ, SMS, SNS, NaS, HZD, EDS
  • 2. Milan Danko, Ing., 50, lesník, nezávislý kandidát
  • 3. Daniel Dunčko, Ing., 51, primátor, SDKÚ, SaS, MOST - HÍD
  • 4. Stanislav Koreň, 65, technik, SMER-SD
  • 5. Jana Lajošová, Mgr, 38, manažérka, prof. kouč, nezávislá kandidátka
  • 6. Juraj Nemec, Mgr., 62, učiteľ, nezávislý kandidát
  • 7. Bohumír Tarnoci, Bc., 55, živnostník, Sieť

Poslanci

Volebný obvod 1 – Hájniky 1

(volia sa 2 poslanci)

  • 1. Ján Belička, Ing., 29, živnostník, nezávislý kandidát
  • 2. Juraj Bobor, 44, strojník, KSS
  • 3. Stanislav Koreň, 65, technik, SMER-SD
  • 4. Milan Krajčí, 59, dôchodca, SDKÚ, SaS, MOST - HÍD
  • 5. Juraj Nemec, Mgr., 62, učiteľ, nezávislý kandidát
  • 6. Katarína Šichtová, Mgr., 43, zdravotná sestra, Hájnická, KDH
  • 7. Emil Šimončík, RNDr., 66, dôchodca, SMER-SD
  • 8. Andrej Šmál, Ing., 42, IT pracovník, SMS

Volebný obvod 2 – Rybáre po žel. trať

(volia sa 4 poslanci)

  • 1. Jozef Bakša, Bc. Mgr., 41, štátny zamestnanec, aktivista , nezávislý kandidát
  • 2. Juraj Bíreš, 39, rušňovodič, EDS
  • 3. Rastislav Bobor, 49, SBS, KSS
  • 4. Daniel Dunčko, Ing., 51, primátor, SDKÚ, SaS, MOST - HÍD
  • 5. Ivana Ďurčíková, Mgr., 38, geodet, Partizánska 5, Sieť
  • 6. Antón Frick, Ing., 59, dôchodca, nezávislý kandidát
  • 7. Dušan Hancko, Ing., 52, vedúci prevádzky, KDH
  • 8. Igor Chamilla, Mgr., 60, invalidný dôchodca, HZD
  • 9. Ján Kíšik, Ing., 44, informatik, 1. mája, Sieť
  • 10. František Lukáč, Ing., kartograf, KDH
  • 11. Ingrid Majerská, Mgr., 44, učiteľka ZŠ, SMS
  • 12. Branislav Mešter, 37, živnostník, SDKÚ, SaS, MOST - HÍD
  • 13. Beáta Mikušová, 59, dôchodkyňa, SMER-SD
  • 14. Jana Raffajová-Folténová, Ing., 55, riaditeľka divadla, SMER-SD
  • 15. Anna Šatanová, Prof., Ing., CSc., 59, vysokoškolská profesorka, SMER-SD
  • 16. Miriam Šiagiová, Ing., 45, bankový špecialista, 99% - občiansky hlas
  • 17. Jana Šurinová, 44, veterinárna laborantka, SMER-SD
  • 18. Róbert Urbanec, Ing., 46, informatik, SDKÚ, SaS, MOST - HÍD
  • 19. Eduard Vágner, 63, dôchodca, nezávislý kandidát

Volebný obvod 3 – Rybáre pod kúpeľmi

(volia sa 2 poslanci)

  • 1. Ľubica Balgová, Ing., Mgr., 42, ekonomický riaditeľ, SMS, SNS, NaS, HZD, EDS
  • 2. Marcela Beličková, Ing., 41, štátny zamestnanec, KDH
  • 3. Anna Gecovičová, Ing., 56, riaditeľka pobočky VzP, SMER-SD
  • 4. Ján Králik, MUDr., 57, zubný lekár, Sliač, Sieť
  • 5. Ján Kujan, 67, dôchodca, Sieť
  • 6. Robert Meluš, Mgr. Art, 30, živnostník, SZS
  • 7. Marek Moravčík, 39, dopravca, SDKÚ, SaS, MOST - HÍD
  • 8. Cyril Palečka, Ing., Mgr., 47, finančný poradca, SDKÚ, SaS, MOST - HÍD
  • 9. Dávid Slavkovský, Bc., 22, študent, nezávislý kandidát
  • 10. Zuzana Šupová, Mgr., 34, učiteľka ZŠ, EDS
  • 11. Róbert Urda, MUDr., 41, kardiochirurg, SMER-SD

Volebný obvod 4 – Rybáre pod Kozákom

(volia sa 2 poslanci)

  • 1. Igor Ambrózy, 43, podnikateľ, NaS – naša strana
  • 2. Michal Gabaš, Ing., 36, daňový poradca, SDKÚ, SaS, MOST - HÍD
  • 3. Milan Greštiak, Ing., 41, bankový špecialista, Sliač, 99% - občiansky hlas
  • 4. Leonard Chalama, 18, študent, B. Nemcovej, SNS
  • 5. Ľubica Chowaniecová, Ing., 47, ekonóm, Sieť
  • 6. Robert Karniš, 44, SZČO, KDH
  • 7. Vladimír Klesniak, 47, obchodný zástupca, SMER-SD
  • 8. Miroslav Kováčik, 55, technický manažér, SMER-SD
  • 9. Jana Lajošová, Mgr., 38, manažérka, prof. kouč, nezávislý kandidát
  • 10. Zoltán Prochádzka, Ing., 51, manažér, nezávislý kandidát

Volebný obvod 5 – MČ Sampor

(Volí sa 1 poslanec)

  • 1. Zdenka Kánová, 59, hygienická asistentka, SMER-SD
  • 2. Tomáš Škamla, 26, živnostník, SDKÚ, SaS, MOST - HÍD
2.okres Detva

Detva

Primátor

  • 1. Jana Boráková, 42, živnostník, nezávislý kandidát
  • 2. Jozef Kulišiak, 63, podnikateľ, nezávislý kandidát
  • 3. Jozef Lupták, Ing., 28, živnostník, nezávislý kandidát
  • 4. Petra Piovarčiová, Ing., 41, obchodný referent, nezávislý kandidát
  • 5. Ján Šufliarský, Ing., 49 r., primátor, nezávislý kandidát
  • 6. Roman Vrťo, Ing., 42, IT špecialista, Sieť, SaS

Poslanci

Volebný obvod 1

(volia sa 2 poslanci)

  • 1. Martin Debnár, 45, živnostník, KDH, Nova
  • 2. Ján Lapín, 29, živnostník, nezávislý kandidát
  • 3. Jozef Lupták, Ing., 28, živnostník, nezávislý kandidát
  • 4. Jozef Ponc, 65, dôchodca, SNS
  • 5. Imrich Sekereš, 46, SZČO, Strana zelených
  • 6. Stanislav Šichta, Ing., 47, technik, nezávislý kandidát
  • 7. Ondrej Vrťo, Ing., 33, hlavný koordinátor zvárania, KDH, Nova

Volebný obvod 2

(volia sa 2 poslanci)

  • 1. Jozef Budáč, Ing., 55, THP pracovník, SMER-SD
  • 2. Oľga Feješová, Mgr., 51,, učiteľka, nezávislý kandidát
  • 3. Martin Hakel, Mgr., 30, policajt, nezávislý kandidát
  • 4. Jana Krnáčová, Mgr., 33, učiteľka, nezávislý kandidát
  • 5. Anton Lupták, 52, pracovník SBS, KSS, Vzdor – strana práce
  • 6. Ján Melich, 38, SZČO, nezávislý kandidát
  • 7. Imrich Murín, 62, vodič AOS, nezávislý kandidát
  • 8. Ján Ostrihoň, 36, podnikateľ, nezávislý kandidát
  • 9. Ladislav Rusnák, 61, murár, SNS
  • 10. Ján Šufliarský, Ing., 49, primátor, nezávislý kandidát
  • 11. Dušan Tuček, Bc., 25, manažér, nezávislý kandidát

Volebný obvod 3

(volia sa 4 poslanci)

  • 1. Branislav Baran, 32, zamestnanec verejnej správy, nezávislý kandidát
  • 2. Tomáš Baran, Bc., 23, študent, nezávislý kandidát
  • 3. Jana Boráková, 42, živnostník, nezávislý kandidát
  • 4. Juraj Bystriansky, 32, konateľ Technických služieb, SNS
  • 5. Milan Ďurica, 34, živnostník, nezávislý kandidát
  • 6. Ján Chebeň, 66, dôchodca, SMER-SD
  • 7. Katarína Krekáňová, Mgr., 38, tréner, nezávislý kandidát
  • 8. Vladimír Kučera, Ing., 45, štátny radca, KDH, Nova
  • 9. Jozef Kulišiak, 63, podnikateľ, nezávislý kandidát
  • 10. Mária Lešáneková, Mgr., 57, učiteľka, nezávislý kandidát
  • 11. Ján Ľalík, 44, SZČO, nezávislý kandidát
  • 12. Štefan Mičuda, Ing., 50, podnikateľ, nezávislý kandidát
  • 13. Martin Ostrihoň, Ing., 35, manažér, KDH, Nova
  • 14. Ján Sekereš, Ing., 35, prevádzkar, SMER-SD

Volebný obvod č. 4

(volia sa 5 poslanci)

  • 1. Ladislav Bódi, Ing., 62, manažér, SMER-SD
  • 2. Slavomír Ciglan, Mgr., 32, učiteľ, nezávislý kandidát
  • 3. Radovan Červienka, Ing., 30, dopravný inžinier, nezávislý kandidát
  • 4. Július Feješ, Bc., 63, dôchodca, KSS, Vzdor – strana práce
  • 5. Ján Gavurík, 45, radca-koordinátor, nezávislý kandidát
  • 6. Miroslav Chlebo, Ing., 66, dôchodca, KSS, Vzdor – strana práce
  • 7. Jaroslav Koňa, 39, vedúci prevádzky, Strana zelených
  • 8. Radovan Kulišiak, Mgr., 28, živnostník, nezávislý kandidát
  • 9. Andrej Kuric, 42, nezamestnaný, nezávislý kandidát
  • 10. Jana Kuzárová, Mgr., 49, učiteľka, KDH, Nova
  • 11. Darina Labáková, Mgr., 62, dôchodkyňa, SMER-SD
  • 12. Emília Lenárová, Ing., 34, stavebný inžinier, nezávislý kandidát
  • 13. Marián Líška, Ing., 24, podnikateľ, nezávislý kandidát
  • 14. Igor Otepka, 69, dôchodca, nezávislý kandidát
  • 15. Ján Parobek, 54, vedúci prevádzkového úseku, nezávislý kandidát
  • 16. Janka Ružičková, 58, novinárka, Úsvit
  • 17. Zdena Samašová, Mgr., 37, učiteľka, nezávislý kandidát
  • 18. Ján Sekereš, Ing., 53, predseda spoločenstva, KDH, Nova
  • 19. Ján Šiandor, 62, živnostník, nezávislý kandidát
  • 20. Pavel Trebuľa, 55, odborný pracovník verejnej správy, SNS
  • 21. Yveta Unterfrancová, Mgr., 42, riaditeľka CVČ, nezávislý kandidát
  • 22. Adriana Žubrietovská, Ing., 38, SZČO, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 5

(volia sa 4 poslanci)

  • 1. Juraj Bódi, RNDr., 59, prednosta okresného úradu, SMER-SD
  • 2. Martin Cibulka, Ing., 38, riaditeľ, SDKÚ-DS
  • 3. Vladimír Dado, PhDr., 37, obchodný zástupca, KDH, Nova
  • 4. Jolana Domová, 61, dôchodca, KDH, Nova
  • 5. Vladimír Fekiač, Ing., 54, ekonóm, SNS
  • 6. Pavol Gábor, Ing., 55, konateľ spoločnosti, nezávislý kandidát
  • 7. Peter Goda, Ing., 42, technik, SaS, Sieť
  • 8. Pavel Golian, 66, dôchodca, nezávislý kandidát
  • 9. Pavel Kuzma, 29, policajt, nezávislý kandidát
  • 10. Pavel Lalík, Mgr., 55, riaditeľ gymnázia, SMER-SD
  • 11. Róbert Mičuda, 38, majster, SMER-SD
  • 12. Ľuboslav Mišík, 44, konateľ, Strana zelených
  • 13. Jozef Pavlov, Bc., 24, novinár, nezávislý kandidát
  • 14. Milan Porubský, 58, správca, KDH, Nova
  • 15. Ondrej Richter, 65, dôchodca, KSS, Vzdor - strana práce
  • 16. Dušan Vepřek, 62, dôchodca, nezávislý kandidát
  • 17. Roman Vrťo, Ing., 42, IT špecialista, SaS, Sieť
  • 18. Jozef Výbošťok, 54, technik, nezávislý kandidát

Hriňová

Primátor

  • 1. Stanislav Horník, Mgr., 39, primátor, SDKÚ-DS, SMER-SD, KDH, Nova

Poslanci

Volebný obvod 1

(volia sa 3 poslanci)

  • 1. Ján Báťka, Ing., 49, konateľ, SDKÚ-DS, KDH
  • 2. Ján Dohnal, 51, živnostník, KSS
  • 3. Jozef Ďurica, 63, dôchodca, SDKÚ-DS, KDH
  • 4. Ľubomír Golian, 45, hasič, SNS
  • 5. Ľubomír Krnáč, 42, strojník, ASV
  • 6. Tomáš Sojka, 20, študent, nezávislý kandidát
  • 7. Ján Trebuľa, 47, technik, SMER-SD
  • 8. Marta Vaculčiaková, Mgr., 51, štátny zamestnanec, SMER-SD
  • 9. Štefan Vyletel, 27, obchodný zástupca, nezávislý kandidát

Volebný obvod 2

(volí sa 1 poslanec)

  • 1. Ivan Gallo, Ing., 53, lesný inžinier, SMER-SD
  • 2. Ľubomír Malček, 50, predseda SD JHR, SNS
  • 3. Marian Malček, 37, kurič, ASV

Volebný obvod 3

(volí sa 1 poslanec)

  • 1. Helena Bystrianská, 47, živnostník, SMER-SD
  • 2. Ján Kamenský, 49, živnostník, Nova
  • 3. Ján Krahulec, 48, živnostník, SNS

Volebný obvod 4

(volí sa 1 poslanec)

  • 1. Ján Hukel, Mgr., 38, štátny zamestnanec, SMER-SD
  • 2. Štefan Paučo, Ing., 50, podnikateľ, SNS
  • 3. Anton Trebuľa, 63, dôchodca, KSS

Volebný obvod 5

(volia sa 2 poslanci)

  • 1. Miloš Brašeň, 66, dôchodca, SDKÚ-DS, KDH
  • 2. Dušan Gelieň, 56, podnikateľ, nezávislý kandidát
  • 3. Jozef Golian, 63, dôchodca, Strana moderného Slovenska
  • 4. Viera Chromeková, Bc., 47, štátny zamestnanec, SMER-SD
  • 5. Vojtech Jágerský, RNDr., 52, štátny zamestnanec, nezávislý kandidát
  • 6. Juraj Lalík, 48, podnikateľ, SMER-SD
  • 7. Peter Vreštiak, 40, podnikateľ, SDKÚ-DS, KDH

Volebný obvod 6

(volia sa 3 poslanci)

  • 1. Eva Kamenská, Ing., 46, vedúca ekon. oddelenia, SNS
  • 2. Peter Kamenský, Mgr. art. 26, učiteľ (ZUŠ), nezávislý kandidát
  • 3. Štefan Krnáč, MUDr., 37, lekár, SMER-SD
  • 4. Jana Kučerová, Ing., 44, štátny zamestnanec, SMER-SD
  • 5. Štefan Kuvik, 52, revízny technik, SDKÚ-DS, KDH
  • 6. Erika Marková, Mgr., 42, predseda SBD, SNS
  • 7. Silvia Miháliková, Ing., 42, štátny zamestnanec, SMER-SD
  • 8. Ladislav Moravčík, 66, dôchodca, KSS
  • 9. Peter Stančík, 56, predseda družstva, SDKÚ-DS, KDH
  • 10. Mário Tazberík, 32, stavebný robotník, SDS
  • 11. Vladimír Valach, 47, výrobný riaditeľ, SNS

Volebný obvod 7

(volia sa 2 poslanci)

  • 1. Ján Bahleda, 29, nezamestnaný, Tip
  • 2. Marian Beňo, Ing., 55, generálny riaditeľ, SDKÚ-DS, KDH
  • 3. Miroslav Dominik, Ing., 61, podnikateľ, SMER-SD
  • 4. Dušan Marko, 65, dôchodca, KSS
  • 5. Boris Mihálik, Ing., 51, vedúci lesnej správy, SMER-SD
  • 6. Ľudovít Neupauer, 54, vedúci výroby, SDKÚ-DS, KDH
  • 7. Ján Suja, 50 rokov, podnikateľ, SNS
  • 8. Peter Suja, 63 rokov, dôchodca, KSS
3.okres Krupina

Krupina

Primátor

  • 1. Stanislav Dado, 35, stavebný technik, nezávislý kandidát
  • 2. Marián Hecl, 63, učiteľ, nezávislý kandidát
  • 3. Oľga Láslová, Mgr., 44, učiteľka, nezávislý kandidát
  • 4. Eva Lukáčová, Ing., 53, ekonóm, nezávislý kandidát
  • 5. Ján Macko, Ing., 55, strojný inžinier, nezávislý kandidát
  • 6. Radoslav Vazan, Ing., 36, primátor mesta, SMER-SD

Poslanci

Volebný obvod 1

(volí sa 11 poslancov)

  • 1. Margita Alakšová, 65, dôchodkyňa, KDH
  • 2. Jaroslav Bartoš, 59, dôchodca, KSS
  • 3. Erika Bartošová, PaedDr., 39, pedagóg, Strana rómskej koalície - SRK
  • 4. Jaroslav Bellák, Ing., MBA, 35, obchodný riaditeľ, Nova
  • 5. Ján Bešina, Bc., 40, poradca, Tip
  • 6. Anna Borbuliaková, Mgr., 56, riaditeľka školy, SMER-SD
  • 7. Oľga Búryová, Mgr., 54, učiteľka, SNS
  • 8. Marián Dado, 43, podnikateľ, nezávislý kandidát
  • 9. Branislav Dukát, 39, podnikateľ, Strana moderného Slovenska
  • 10. Andrea Ďurajková, Mgr., 37, sociálna pracovníčka, nezávislý kandidát
  • 11. Peter Filuš, Ing., 33, vedúci odboru, SMER-SD
  • 12. Peter Frčka, 49, pracovník v poľnohospodárstve, SMER-SD
  • 13. Peter Golian, 28, študent, SDKÚ-DS
  • 14. Augustín Haluz, 57, technik, KDH
  • 15. Ján Hambacher, Mgr., 68, dôchodca, Strana moderného Slovenska
  • 16. Jozef Hraško, 57, nezamestnaný, Strana občianskej ľavice
  • 17. Jana Krčmáriková, Ing., 28, osobná bankárka, nezávislý kandidát
  • 18. Jozef Krilek, Ing., PhD., 33, vysokoškolský učiteľ, Tip
  • 19. Tomáš Križan, Ing., 39, konateľ spoločnosti, Nova
  • 20. Anna Križanová, 70, dôchodkyňa, SMER-SD
  • 21. Oľga Láslová, Mgr., 44, učiteľka, nezávislá kandidátka
  • 22. Leonard Lendvorský, Mgr., 46, pedagóg, SDKÚ-DS
  • 23. Peter Ličko, Ing., 62, dôchodca, Právo a spravodlivosť
  • 24. Eva Lukáčová, Ing., 53, ekonóm, nezávislá kandidátka
  • 25. Albert Macko, Ing., 34, lesný inžinier, nezávislý kandidát
  • 26. Ján Macko, Ing., 55, strojný inžinier, nezávislý kandidát
  • 27. Ján Melich, MUDr., 47, lekár, SMER-SD
  • 28. Janka Nemšáková, Mgr., 52, pedagóg, nezávislý kandidát
  • 29. Ondrej Odaloš, 40, predajca poľnohospodárskej techniky, SMER-SD
  • 30. Martin Olej, MUDr., 46, detský lekár, SDKÚ-DS
  • 31. Michal Pavlenda, 36, predajca, SDKÚ-DS
  • 32. Stanislava Pavlendová, Ing., 59, riaditeľka, SDKÚ-DS
  • 33. Slavomír Petrenec, Ing., 35, projektant, Právo a spravodlivosť
  • 34. Stanislav Petrenec, Ing., 57, výsluhový dôchodca, nezávislý kandidát
  • 35. Marian Pokorný, Ing., 47, súkromný podnikateľ, SMER-SD
  • 36. Eugen Priadka, Ing., 46, živnostník, KDH
  • 37. Dušan Ramšík, 54, majster výroby, SMER-SD
  • 38. Diana Rétsánová, 34, obchodná poradkyňa, SaS
  • 39. Martin Rondík, Mgr., 30, manažér, Sieť
  • 40. Martin Selecký, Mgr., 36, učiteľ, nezávislý kandidát
  • 41. Ján Sliacky, 54, vodič, Právo a spravodlivosť
  • 42. Michal Strelec, Mgr., 35, pedagóg, SDKÚ-DS
  • 43. Anna Surovcová, Mgr., 39, ekonómka, KDH
  • 44. Ľuboš Sýkora, Bc., 33, vedúci, Tip
  • 45. Milota Sýkorová, 57, banková pracovníčka, Tip
  • 46. Ján Szelle, Bc., 53, manažér, Strana demokratického Slovenska
  • 47. Tibor Tuhársky, Ing., 63, dôchodca, KDH
  • 48. Peter Uhrík, MUDr., 38 r., lekár, KDH
  • 49. Miloš Vaňo, Ing., 57, lesný inžinier, Strana občianskej ľavice
  • 50. Radoslav Vazan, Ing., 36, primátor mesta, SMER-SD
  • 51. Peter Vician, Mgr., 41, technický pracovník, SMER-SD
  • 52. Igor Záhorský, Ing., 61, technik, Právo a spravodlivosť
  • 53. Pavel Zaťkov, 62, bezpečnostný technik, SMER-SD

Dudince

Primátor

  • 1. Jana Kantová, MVDr., 52, veterinárna lekárka, Nova, SaS
  • 2. Róbert Lauko, RNDr., 42, meteorológ, nezávislý kandidát
  • 3. Wondimu Molla, Ing., 49, podnikateľ, nezávislý kandidát
  • 4. Dušan Strieborný, PaedDr., 43, prednosta OÚ, SMER-SD, SNS
  • 5. Alena Vargová, 54, sociálna pracovníčka, nezávislá kandidátka
  • 6. Ján Žitniak, Ing., 58, živnostník, nezávislý kandidát

Poslanci

(volí sa 7 poslancov)

  • 1. Milota Antonická, Mgr., 48, učiteľka ZŠ, nezávislá kandidátka
  • 2. Anna Auxtová, 61, učiteľka MŠ, SNS
  • 3. Martin Beňuch, Ing. Mgr., 28, riaditeľ, nezávislý kandidát
  • 4. Michal Cmarko, Mgr., 28, výkonný riaditeľ, nezávislý kandidát
  • 5. Robert Dömötör, 43, robotník, nezávislý kandidát
  • 6. Ján Gutten, MVDr., 66, veterinárny lekár, KDH
  • 7. Marek Harach, 31, živnostník, SMER-SD
  • 8. Eduard Horváth, Ing., 40, vojak, nezávislý kandidát
  • 9. Anna Hudecová, 67, dôchodkyňa, Strana moderného Slovenska
  • 10. František Hurný, Mgr., 69, dôchodca, KDH
  • 11. Silvia Chrienová, Mgr., 43, učiteľka, SMER-SD
  • 12. Peter Jančiar, 34, technik, SNS
  • 13. Ľuboslav Jankovič, Ing., MPH, 47, ekonóm, nezávislý kandidát
  • 14. Roman Jelok, 41, referent, SMER-SD
  • 15. Jana Kantová, MVDr., 52, veterinárna lekárka, Nova, SaS
  • 16. Jozef Kralina, Ing., 34, technický riaditeľ, SMER-SD
  • 17. Konštantín Kuchár, Ing., 49, stavbár, SNS
  • 18. Miroslav Martinák, 78, dôchodca, KSS
  • 19. Ján Močár, Bc., 29, študent, SOĽ
  • 20. Jakub Páterek, Mgr., 25, lekárnik, nezávislý kandidát
  • 21. Pavel Poliak, MVDr., 59, riaditeľ DD a DSS, SMER-SD
  • 22. Diana Régiová, 44, ekonómka, KDH
  • 23. Katarína Sitkár, Mgr., 38, učiteľka, SNS
  • 24. Ján Sľúka, 45, kuchár, nezávislý kandidát
  • 25. Viliam Šiklóši, 56, elektromontér, SNS
  • 26. Imrich Šimig, MUDr., 61, lekár, KDH
  • 27. Boris Štefanický, 35, operátor výroby, SMER-SD
  • 28. Ľuboš Štefánik, Ing., 36, vedúci prevádzky, SMER-SD
  • 29. Tomáš Teren, Bc., 30, krajinný ekológ, SNS
  • 30. Marcel Vankovic, 43, elektrotechnik, SNS
  • 31. Alena Vargová, 54, sociálna pracovníčka, nezávislá kandidátka
  • 32. Ján Zekucia, Ing., 68, dôchodca, Strana moderného Slovenska

Najčítanejšie na My Zvolen

Inzercia - Tlačové správy

  1. Radosť zachytiť tieto krásne krivky
  2. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  3. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi
  4. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  5. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  6. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  7. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  9. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  10. Tam, kde sa ľahko verí na zázraky
  1. Pápež František požehnal základný kameň novej nemocnice
  2. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  3. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  4. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  5. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
  6. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  7. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  8. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  9. ŠKODA prišla s unikátnou platformou
  10. Nová služba v dm – expresné vyzdvihnutie v ľubovoľnej predajni
  1. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 9 152
  2. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 5 880
  3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 3 719
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 3 559
  5. Mayo Galuška praží extra kávu, oligarcha Hodorovský je Mr. Krach 3 068
  6. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 2 248
  7. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 837
  8. Prvá dáma festivalu 1 787
  9. Za koľko zradil Judáš Ježiša podľa dnešných peňazí? 1 756
  10. Časté zápaly ústnej dutiny či nádcha? Vyskúšajte nano striebro 1 455
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Zvolen - aktuálne správy

Na túto ale aj mnohé iné otázky od vás odpovedáme v našej právnej poradni.


1 h

Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR v spolupráci s Asociáciou pre podporu rozvoja ICM v Českej republike vytvorili inovatívnu mapu príležitostí zameranú na sebarozvoj mladých.


(PR) 2 h
ilustračné foto

V Turci sa predstavili slovenské atletické nádeje.


4 h

Hosťom relácie je viceprezident iClinic Bratislava Capitals, Dušan Pašek.


6 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Muža unášal prúd, mal oblečené rifle a tričko.


14. sep

Návšteva pápeža nebol dobrý nápad, vraví Bošňák.


15. sep

Mesto tvrdí, že pôvodne zamýšľaná výstavba sa konať nebude. Ľudí argumenty mesta veľmi nepresvedčili.


21 h

Tretia fáza ohrozenia prináša značné obmedzenia.


11. sep

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu