MAJSTROVSTVÁ REGIÓNU STRED
Dolná Tížina – Zvolen 2:1 (1:1)
Góly: 20. Praženica, 61. Povinec - 22. Roziak
ŽK: Beniač, Bugala, Povinec - Kouřil
Stretnutie pred 100 divákmi rozhodoval Poláček
MFK: Hoger - Pet. Kováč, Hraško, Vojtek, Kouřil (74. M. Šimkovič), Huďan, Roziak, Konôpka, Masný (69. Kujan), Sýkora, Záturecký (84. M. Borgoň). Tréner: Juraj Mazúch
Výsledky 25. kola: Pohronie B - MFK B. Bystrica 0:1, N. Baňa - Čadca 1:0, Tisovec - Bytča 3:0, B. Štiavnica - K. N. Mesto 0:2, Žilina B - Brusno 3:1, Kalinovo - L. Štiavnica nenahlásili, Z. Poruba - Krásno n/K 3:2. Dohrávka 17. kola: Brusno – Zvolen 2:1 (gól Kujan)
1. Žilina B 25 21 1 3 84:15 64
2. Kalinovo 24 15 5 4 47:22 50
3. Čadca 25 13 6 6 37:28 45
4. D. Tižina 24 12 8 4 38:28 44
5. Brusno 25 12 7 6 48:26 43
6. Krásno n/K 25 12 5 8 42:24 41
7. Z. Poruba 25 12 3 10 37:34 39
8. L. Štiavnica 24 10 4 10 44:32 34
9. N. Baňa 25 9 7 9 44:41 34
10. Bytča 25 10 2 13 35:47 32
11. MFK BB 25 9 4 12 31:45 31
12. B. Štiavnica 24 8 2 14 41:56 26
13. K. N. Mesto 25 6 6 13 25:46 24
14. Tisovec 25 7 2 16 27:46 23
15. Pohronie B 25 6 3 16 25:54 21
16. Zvolen 25 3 1 21 12:73 10
Program 26. kola (2. júna o 17:00 hod.): Zvolen - N. Baňa (1. júna o 17:00 hod.), MFK B. Bystrica - Z. Poruba, Krásno n/K - Kalinovo, L. Štiavnica - Žilina B, Brusno - B. Štiavnica, K. N. Mesto - Tisovec, Bytča - D. Tížina, Čadca - Pohronie B
4. LIGA SKUPINA JUH
Revúca – Kováčová 1:0 (1:0)
Gól: 42. Lunter
ŽK: 0 - 3
ČK: 44. Jacko (Kováčová)
Stretnutie pred 200 divákmi rozhodoval Budáč
PRAMEŇ: Kružliak - Jacko, Marcel Fraňa, Martin Turák, Hradňanský, Róbert Turák, Róbert Elek, Igor Volko, Lacko, Koreň, Žabka. Tréner: Miloš Targoš
Výsledky 23. kola: Jesenské - Fiľakovo 0:2, Žarnovica - Št. Bane 1:0, Č. Balog - Jupie BB 1:0, Málinec - Poltár nenahlásili, Tachty - Badín 0:0, V. Krtíš - Divín 3:2
1. Badín 22 14 8 0 59:16 50
2. Fiľakovo 22 13 1 8 45:34 40
3. Žarnovica 22 12 3 7 51:26 39
4. Tachty 21 11 4 6 58:27 37
5. Poltár 20 10 6 4 32:27 36
6. Št. Bane 22 8 4 10 30:33 28
7. Revúca 22 8 4 10 19:43 28
8. Málinec 20 8 2 10 39:42 26
9. V. Krtíš 22 8 2 12 31:42 26
10. Č. Balog 21 8 1 12 34:36 25
11. Divín 22 7 3 12 38:60 24
12. Kováčová 21 6 5 10 32:42 23
13. jupie BB 21 7 2 12 24:41 23
14. Jesenské 22 6 3 13 29:52 21
Program 24. kola (2. júna o 17:00 hod.): Kováčová - V. Krtíš, Divín - Tachty, Badín - Málinec, Poltár - Č. Balog, Jupie BB - Žarnovica, Št. Bane - Jesenské, Fiľakovo - Revúca
5. LIGA SKUPINA C
Dudince – Medzibrod 2:1 (0:1)
Góly: 65. M. Harach (11 m), 90.+ Krenčan - 7. Rajnoha
ŽK: 0 - 3
ČK: 0 - 1
Stretnutie, ktoré sledovalo 120 platiacich divákov, rozhodoval Markovič
SLOVAN: Balla - Studva, Medgyesi, P. Kocka, Tereň, Bábik (80. L. Kováč), Bačík, M. Harach (83. Uday), Vrca, Krenčan, P. Kováč (70. Horváth). Tréner: Ladislav Kubík
Hliník nad Hronom – Detva 0:4 (0:2)
Góly: 8. Tomáš Pančík (11 m), 37. Tomáš Pančík, 63. Kalný, 68. Lukáš Bambura
ŽK: 2 - 2
Stretnutie, ktoré sledovalo 50 platiacich divákov, rozhodoval Kapusta
MFK: Jozef Vreštiak - Báboľ, Ondrášik, Martin Balko, Lukáš Bambura, Karásek (80. Lupták), Tomáš Pančík, Hroš (73. Róbert Dianiška), Kalný, Lapin. Tréner: Ján Paulišin
Veľká Lehota – Pliešovce 2:3 (1:1)
Góly: 7. Jenich, 68. Kocian - 20. B. Farkaš, 66. Mihál, 82. Černický (11 m)
ŽK: 0 - 2
Stretnutie pred 140 divákmi rozhodoval Kelemen
TATRAN: Marek Gnida - Danko, Kožík, Peter Chromý, Boris Mihál, Ján Rérich, Dušan Vrbiniak, Paľovič, Černický, B. Farkaš, Martin Turkota. Tréner: Jozef Hrdlička
Sásová – Krupina 0:2 (0:1)
Góly: 20. Strhárský, 66. P. Vilhan
ŽK: 3 - 3
ČK: 73. Cibuľa (Krupina po 2. ŽK)
Stretnutie pred 100 divákmi rozhodoval Sitár
MFK STROJÁR: Zimány - Hudec, M. Vaškor (46. Cibuľa), J. Kindernaj, Wahlandt, J. Ďurajka (77. J. Vilhan), Dendiš, Selecký, P. Kindernaj, P. Vilhan, Strhársky (84. Murín). Tréner: Ján Vaškor
Výsledky 23. kola: Sl. Ľupča - Šalková 0:0, Jasenie - Hrochoť 2:2, Priechod – Selce 4:2. Dohrávka 22. kola: Pliešovce – Dudince 2:2 (2:1) B. Farkaš, Želiezka - Horváth 2 (2. z 11 m)
1. Detva 22 16 3 3 51:16 51
2. Medzibrod 22 14 2 6 63:33 44
3. Pliešovce 21 13 3 5 41:21 42
4. Krupina 21 10 5 6 34:25 35
5. Sl. Ľupča 22 10 5 7 29:26 35
6. Priechod 21 10 3 8 40:32 33
7. Hrochoť 21 9 6 6 38:31 33
8. Sásová 22 9 6 7 40:39 33
9. Šalková 21 9 2 10 38:37 29
10. Dudince 21 8 4 9 33:42 28
11. Selce 22 7 3 12 51:50 24
12. Hliník n/H 22 5 1 16 22:59 16
13. Jasenie 22 2 8 12 20:50 14
14. V. Lehota 22 2 3 17 19:58 9
Program 24. kola (2. júna o 17:00 hod.): MFK Strojár Krupina - Slovan Dudince, Tatran VLM Pliešovce - Priechod (1. júna o 17:00 hod.), MFK Detva - Sl. Ľupča, Šalková - Sásová, Medzibrod - V. Lehota, Selce - Jasenie, Hrochoť - Hliník n/H