Streda, 16. jún, 2021 | Meniny má Blanka, BiankaKrížovkyKrížovky

V Detvianskej Hute skončili stretnutie skôr

FUTBAL 2. TRIEDA: Stretnutie sa nedohralo ani v Detvianskej Hute, kde hostili Hontianske Moravce.

Sebechleby - Hontianske Nemce B 3:0 (0:0)

Po jednoznačnej prevahe domáceho mužstva odišli hostia z ihriska ešte s lichotivou prehrou.

Góly: Kanka 2, Bukovinský. ŽK: 2 - 3. Pred 100 divákmi rozhodoval Ozan. Sebechleby: Tóth - Krajč, Pomahač, Kent, Vician, Fidluš, Kanka, Bukovinský, Lopušník, Riska, Mesiar (Husák, Plošický, Lipnický, Mikuláši, Zúbek, Fidluš). H. Nemce B: Peťko - Balkóci, Lihocký, Dendiš, Žabka, Žirka, Schiler, Babiak, Peták, Valentín, Sloboda (Šmondrk, D. Pekár, J. Pekár)

Vígľaš Pstruša – Budča 5:1 (0:0)

Domáci sa v prvom polčase prekonávali v zahadzovaní šancí. Presadili sa až na začiatku druhého polčasu, keď v rozpätí 9 min. strelili tri góly, čo pre vývoj zápasu bolo rozhodujúce.

Góly: Tereň 2, Kučera 2, Budai. ŽK: 4 - 2. Pred 100 divákmi rozhodoval Marko. V. Pstruša: Tuček - Mikulčík, Purdek, Valovčan, Ostrihoň, P. Čavrnoch, Peter Čavrnoch, Melicherčík, Kulich, Tereň, Kučera (Michna, Budai, Pohanka). Budča: Makovický - Cvejkuš, Taneček, Bohm, Strapko, Dlhopolec, Kohút, Grajciar, Karaffa, Pohanka, J. Grajciar (Halama, Suja, Binder)

Ostrá Lúka – Sielnica 0:3 (0:1)

Hostia boli počas celého stretnutia lepším mužstvom a nakoniec zaslúžene vyhrali. Výborný výkon podal brankár domácich.

Góly: Jesenský, Drahoň 2. ŽK: 1 - 2. Pred 50 divákmi rozhodoval Nohavička. Ostrá Lúka: Krupička - Koreň, Fleishaker, Jelok, Rašner, Schaller, Turkota, Novodomec, Gažo, Kolár, Rapač (Dančo, Bartko, Mišani). Sielnica: Necpál - Révai, Sovák, Pauček, Német, Tornoš, Jesenský, Ryboš, Lesay, M. Menyhert, M. Menyhert (Drahoň, Biba, Zošiak,, Paprčka, Kán)

Železná Breznica - Hontianske Tesáre 6:1 (1:1)

Domáci sa hneď na začiatku ujali vedenia, no hostia vyrovli z priameho kopu. V druhom polčase už koncertoval domáci tím.

Góly: Kapusta 3, D. Hric 2, M. Bozalka - Krošlák. ŽK: 0 - 2. Pred 50 divákmi rozhodovala Kredatus ml. Ž. Breznica: Svoreň - Vaňa, M. Hric, R. Gašparík, Mesiarik, Kapusta, Žiak, Zifčák, I. Bozalka, D. Hric, Šimko (Svoreň, Krajči, M. Bozalkja, Gašparík). H. Tesáre: Bartoš, Majdák, Bartoš, Valocka, Didi, P. Sever, M. Sever, Bartoš, Krošlák (V. Bartoš, Somsi)

Pliešovce B – Očová 5:2 (4:0)

Od prvej minúty stretnutia mali prevahu domáci futbalisti. Po prestávke sa hralo v priemernom tempe, no záver patril opäť domácim.

Góly: Gnida 2, Zaťkov, Pechovský, Červeňák (11m) - Hudec 2. ŽK: 1 - 1. Pred 120 divákmi rozhodoval Fazekaš. Pliešovce B: Cút - Vírik, Turóczy, Gugh, Gnida, Kožík, Kocka, Filip, Zaťkov, Pechovský, Červeňák (Liktor, M. Cút). Očová: Pohorelec - Jablonka, Bartoš, Pádar, Široký, Gajdoš, Hudec, Valovčan, Šinkovič, Zajac (Majer, Kortiš)

Detvianska Huta- Hontianske Moravce 0:0 nedohrané

Rozhodca v 25. min. druhého polčasu ukončil zápas.

13. H. Tesáre 5 0 0 5 3:14 0

Program 7. kolo (16. septembra o 15,00 hod.): Terany - Nohavička, H. Tesáre - Pliešovce B (NE 14,00), H. Moravce - Ž. Breznica, Sielnica - D. Huta, Budča - O. Lúka, H. Nemce B - V. Pstruša (SO UHČ)