Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky

Stožok a Budča body nestratili

FUTBAL 2. TRIEDA: V predposlednom kole zaváhala Sása, ktorá najtesnejším rozdielom prehrala na Sliači.

Sielnica - Senohrad 7:2 (3:1)

Jednoznačná záležitosť domácich. Pekná rozlúčka Sielnice s domácim ihriskom a divákmi, keď v posledných dvoch kolách strelila 14 gólov.

Góly: Mi. Menyhert 2, Ma. Menyhert 2, P. Biba 2, Švec - Dolinský, Poliak. Pred 400 divákmi rozhodoval Sivák. Sielnica: Kozárik - Políček, Soják, Lesay, Ryboš, Várošík, Ma. Menyhert, P. Biba, L. Biba, Švec, Mi. Menyhert. Senohrad: Dobrocký - J. Dolinský, Krakuš, Záchenský, Šebian, Zvara, Poliak, T. Dolinský, Miškov, Ramšík

Sebechleby - ŠKP Krupina 5:0 (3:0)

Góly: J. Fidluš, Slaný, Grajciar, P. Roziak, Lalík. Pred 100 divákmi rozhodoval Futák.

Budča - Detvianska Huta 3:1 (1:0)

Miernu prevahu mali domácich, ktorí sa aj ujali vedenia, no hosťom sa z náhodnej akcie podarilo vyrovnať. Po penalte opäť vyhrávala Budča, ktorá neskôr už kontrolovala priebeh a strelila aj tretí gól.

Góly: Janeček, Kohút (11 m), V. Zbončák (Budča). ŽK: 0 - 1. Pred 60 divákmi rozhodoval Haring. Budča: J. Slančík - Kocúr, R. Zbončák, Hrčka, Janeček, Kosorín, V. Zbončák, M. Slančík, Kohút, Gardlík, Urban (Cvejkuš, Škrlík, Suja).

Sliač - Sása 2:1 (1:0)

Vo vyrovnanom zápase mali predsa len viac šancí domáci, ktorí po bojovnom výkone zaslúžene zvíťazili.

Góly: Horniak 2 - P. Bosák. Pred 100 divákmi rozhodoval Škurla. Sliač: Urek - Sekereš, Blažko, Fekiač, Kováčik, Václavík, M. Mlynár ml., Német, Nemec, Horniak, Klesniak (Kvačkaj, Berky, Hačkulič). Sása: Kozárik - Cút, Pe. Soboňa, Vician, Sečkár, Baláž, Herblík, Čierny, Paľov, Bosák, Dodok (Hronec, Pa. Soboňa).

ŠKP Detva - Vígľaš Pstruša 3:3 (2:0)

Hostia po hrubých chybách v obrane prehrávali v prvom polčase už 0:2. Domáci viedli ešte 20 minút pred koncom o tri góly, avšak odišli kondične a hosťom sa podarilo vyrovnať.

Góly: Ľupták 2, Purdek - Tkáč 2, vlastný. ŽK: 1 - 1. Pred 70 divákmi rozhodoval Konček. Detva: P. Chamula - Pe. Čavrnoch, Purdek, Ľupták, Pavlenda, M. Chamula, Válovčan, Kučera, Budaj, Kulich, Tkáč (Pa. Čavrnoch, Mikulčík). V. Pstruša: Prepelica - Danko, Košút, Mikuš, Vyletel, Čipčala, Hanes, Uhliar, Melicherčík, Krnáč, Undek.

Čabraď Dolný Badín - Stožok 1:3 (0:2)

Babiná - Hontianske Tesáre 0:0

Hostia mohli vyhrávať už v prvom polčase, keď si vytvorili tri čisté gólové príležitosti. Ich strelecké trápenie vyvrcholilo minútu pred koncom, kedy nedali gól ani do prázdnej brány.

14. Senohrad 25 0 1 24 22:130 1

Program 26. kola (19. júna 17,00 hod.): Senohrad - Babiná, H. Tesáre - Č. D. Badín, Stožok - ŠKP Detva, V. Pstruša - Sliač, Sása - Budča, D. Huta - Sebechleby, ŠKP Krupina - Sielnica (20. 6. 2010 o 11,00 hod.).