Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Tentokrát víťazili iba domáce mužstvá

Vo všetkých prípadoch víťazili iba domáce tímy. Hosťujúce mužstvá dokonca vsietili iba tri góly.

Látky - Očová

2:1 (0:1)

Vo vyrovnanom prvom polčase, ktorý bol prakticky bez vyložených šancí, sa hosťom podarilo využiť iba jednu z mála a ujali sa vedenia 0:1. V druhej polke nezabránila domácim v otočení zápasu ani udelená červená karta. Látky tak po víťazstve získali dôležité tri body v boji o udržanie.

Gól: Sivok, Tazberík - Haring. ŽK: 2 - 2. ČK: 1 - 0 Pred 100 divákmi rozhodoval Valentíni. Látky: M. Kubiš - Kršiak, J. Kubiš st., Pisár, Škopík, Ľupták, Tazberík, Olšiak, Gondáš, Sivok, Malatinec (Kulik). Očová Kudrík - Čierny, M. Priadka, T. Priadka, Droba, Varga, Jablonka, Danko, Majer, Haring, Šoučík (Kurtík, Hraško, Fabiány).

Dudince - Zv. Slatina

3:1 (1:0)

Veľmi vyrovnaný začiatok zápasu. Potom sa karta zvrátila na stranu domácich a hralo sa prevažne na bránu hostí. Dudince sa ujali vedenia. Neskôr sa hra znovu vyrovnala. Slatine sa podarilo streliť vyrovnávajúci gól z rýchleho protiútoku, avšak ani to nestačilo na domáci celok, ktorý strelil v druhej polke ešte dva góly a dotiahol zápas do víťazného konca.

Góly: Kováč 2, Sobota - P. Pavlík. ŽK: 3 - 4 . Pred 200 divákmi rozhodoval Srholec. Dudince: Auxt - Zátek, Mahút, Sobota, Hrtánek, Ľalík, Helbich, Vrca, Tereň, Kováč, E. Vankovic (M. Vankovic, Ľahký). Zv. Slatina: Slovák - P. Pavlík, Sládok, Slosiarik, Malatinec, Maliník, Ja. Kubovský, Uhliar, A. Pavlík, Brodiansky, Rajčok (Koristek, Já. Kubovský)

Kriváň - H. Nemce

2:0 (1:0)

Zápas s nepresnými prihrávkami na oboch stranách, keď sa hra nedarila ani domácim ani hosťom. Kriváň zásluhou lepšej streľby a futbalovejšej hry zaslúžene vyhral. Domáci získali tri body aj vďaka pekným gólom. Kriváň sa vďaka výhre doťahuje práve na H. Nemce.

Góly: Ľ. Panica, Mi. Chlebničan ml. ŽK: 2 - 1. Pred 120 divákmi rozhodoval Šumný. Kriváň: Má. Chlebničan - Nevoĺný, Mi. Chlebničan st., J. Chlebničan, Tkáč, Mitter, Zvara, Gonda, J. Panica, Mi. Chlebničan ml., Ľ panica (Gelieň, Marcinek, Ozán) H. Nemce: M. Sedmák - Herman, A. Sedmák, P. Kocka ml., Valentín, Mikuláši, Vachalík, P. Kocka st., Ihradský, Já. Rerich, Jo. Rerich (Berky, Strehár).

MFK Krupina - MFK Detva

3:0 (3:0)

Domáci začali zápas útočnejšie, z čoho plynul aj rýchly gól v 4. minúte. Druhý polčas začali hostia hrať útočne, avšak nepodarilo sa im zvrátiť trojgólový rozdiel. Zápas bol odohraný na kvalitnom teréne. L

Góly: Dendiš, Tóth, Vilhan. ŽK: 1 - 4. Pred 200 divákmi rozhodoval Fábry. Krupina: Tomaškin - Jombík, T. Stanko, Meľaga, Selecký, Vilhan, Dendiš, Matko, Tóth, Hudec, Sásik (E. Stanko, Janota, Cibuľa) Detva: Strečko - Golian, Jasík, Rapčan, Škopík, Novák, Košúth, Lapin, Ľupták, Kamenský, Vrťo (E. Vajs, Ľ. Vajs).

Lieskovec - Bzovík

3:1 (1:1)

Hostia sa ujali vedenia kurióznym gólom z vlastnej polovice. Bzovík mal množstvo príležitostí zvýšiť svoje vedenie, avšak namiesto zvýšenia prišiel vyrovnávajúci gól. Na konci zápasu pri stave 2:1 si hosťujúci brankár nechtiac hodil loptu do vlastnej bránky.

Pred 100 divákmi rozhodoval Sivák. Bzovík: Ďurica - Jombík, Bianiš, Kolár, Otčenáš, Tomajka, P. Krajč, M. Krajč, Krnáč, Ližbetin (Gonda, Jambrich).

D. Niva - Hriňová

1:0 (0:0)

Vo vyrovnanom zápase padol iba jeden gól, ktorý rozhodol o tom, kto získa tri body.

Góly: Mokoš ŽK: 3 - 3. Pred 100 divákmi rozhodoval Harik. D. Niva: Kružliak - R. Kyslý, M. Kolénny, M. Kyslý, M. Baláž, J. Baláž, Cibuľa, B. Kolénny, Hrčka, Šimko, Šatara. Hriňová: Ľupták - Malček, Fraňo, Slovák, Vreštiak, Hanes, Šulek, Paučo, Košút, Halaj, Moravčík (Miklian)

Podzámčok - H. Moravce

3:0 (3:0)

Nedohrané. Po polčasovej prestávke hostia odmietli nastúpiť na druhý polčas ani na výzvu rozhodcu a zápas bol ukončený.

14. Podzámčok 20 4 4 12 21:40 16

Program 23. kola - nedeľa 30. mája (o 17,00 hod.): D. Niva - Dudince, Hriňová - Lieskovec, Bzovík - Krupina, Detva - Látky, Očová - Podzámčok, H. Moravce - Kriváň, H. Nemce - Zv. Slatina.

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?