Nedeľa, 16. december, 2018 | Meniny má Albína

V nájazdoch boli úspešnejší hosťujúci vojaci

O nedeľňajšom víťazstve Trenčína rozhodli samostatné nájazdy.

Zvolen - Trenčín 2:3 sn (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0, 0:1)

Góly padali až v druhej tretine. V 24. min. Cebák z pravej strany od mantinelu poslal puk pred trenčiansku bránku, kde sa v trme-vrme presadil Ihnačák - 1:0. O chvíľu, konkrétne o 58 sekúnd po inkasovanom góle a siedmich sekundách v početnej výhode tečoval Kollár zblízka Dubecovu strelu - 1:1. Kollár si pripísal aj druhý gól v zápase, v 35. min. sa preštrikoval obranou Zvolena a individuálnu akciu zakončil bekhendom medzi betóny brankára Laca. V 43. min. sa nepresadil Valach, no o päť minút neskôr domáci hokejisti využili presilovku, keď strelu Pikkarainena tečoval Baláž - 2:2. V predĺžení gól nepadol, v samostatných nájazdoch mali viac šťastia hostia z Trenčína.

FAKTY ZÁPASU

Góly: 24. Ihnačák (Cebák, Estrada), 48. Baláž (Pikkarainen, Marek Haščák) - 25. Kollár (Dubec, Fatyka), 35. Kollár (Michel Miklík, Fatyka), rsn Tybor. Rozhodoval: J. Konc, vylúčení: 5:10, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0 - 2248 divákov.

HKm: J. Laco - Juraško, L. Čierny, Valach, Pikkarainen, Cebák, Mašlonka - V. Baláž, Marek Haščák, Otčenáš - Michal Chovan, P. Pucher, Kóňa - Gálik, F. Turek, P. Szabo - B. Ihnačák, M. Jurík, Estrada.

Ostatné výsledky 26. kola: Martin - Žilina 7:4, Skalica - Nitra 1:3, Slovan - B. Bystrica 3:4, L. Mikuláš - Sp. N. Ves 4:2, Poprad - SR 20 4:0.

12. Trenčín 24 7 1 2 14 71:85 25

Program - 27. kolo (4. december): Zvolen - B. Bystrica (štvrtok 3. december o 18,00 hod., TV), Slovan - Sp. Nová Ves, Skalica - Trenčín, Martin - Nitra, Žilina - Košice; 28. kolo (6. december): Sp. N. Ves - Zvolen, Nitra - Košice, Trenčín - Martin, B. Bystrica - Skalica, Poprad - L. Mikuláš.

1. Nestíhate nakupovať darčeky?
  2. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  3. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  4. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  5. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?
  6. Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie
  7. Objavte novinku s duálnym účinkom proti starnutiu pleti
  8. Mobil banking VÚB opäť bližšie k najlepšej bankovej aplikácii
  9. Na čo dbať pri výbere nehnuteľnosti? Tu je niekoľko rád
  10. Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre
  2. Riešenie kolízií áut - exkluzivní autokamera MiVue 766 WiFi
  3. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  4. Problém s darčekom? 10 perfektných tipov na Vianočné darčeky!

Nemcová ôsma, medzi krasokorčuliarov zavítal Mikuláš

Košická Crow Arena hostila 112 účastníkov z 20 klubov Slovenska a jeden z Chorvátska. Nechýbala ani pretekárka z ŠKK Zvolen.

MVK Zvolen proti Prešovu totálne vybuchol

V prvom vzájomnom zápase Prešov vyhral bez straty setu a aj teraz pod Pustým hradom boli favoritom.