Nedeľa, 8. december, 2019 | Meniny má Marína
KOMPAS

Vyžrebovanie súťažného ročníka 2004/2005

III. liga, skupina Stred – jarná časť

Účastníci: Zvolen, Ružomberok B, Turčianske Teplice, Žiar nad Hronom, Rakytovce, Dolný Kubín, Podbrezová, Kysucké Nové Mesto, Lučenec, Banská Bystrica B, Čadca, Žilina B, Revúca, Bytča, Kysucký Lieskovec, Liptovský Mikuláš.

16. kolo – 27. marca 15,00 hod.:

Zvolen – Lučenec, L. Mikuláš – Ružomberok B, Kys. Lieskovec – T. Teplice, Bytča – Žiar nad. Hronom, Revúca – Rakytovce, Žilina B – D. Kubín, Čadca – Podbrezová B, B. Bystrica B – K. N. Mesto.

17. kolo – 3. apríla o 15,30 hod.:

Zvolen – L. Mikuláš, Lučenec – B. Bystrica B, K. N. Mesto – Čadca, Podbrezová B – Žilina B, D. Kubín – Revúca, Rakytovce – Bytča, Žiar nad Hronom – Kys. Lieskovec, T. Teplice – Ružomberok B.

18. kolo – 10. apríla 15,30 hod.:

B. Bystrica B - Zvolen L. Mikuláš – T. Teplice, Ružomberok B – Žiar n. Hronom, Kys. Lieskovec – Rakytovce, Bytča – D. Kubín, Revúca – Podbrezová B, Žilina B – K. N. Mesto, Čadca – Lučenec.

19. kolo – 17. apríla 16,00 hod.:

Zvolen – Čadca, B. Bystrica B – L. Mikuláš, Lućenec – Žilina B, K. N. Mesto – Revúca, Podbrezová B – Bytča, D. Kubín – K. Lieskovec, Rakytovce – Ružomberok B, Žiar n./Hronom – T. Teplice

20. kolo – 24. apríla o 16,00 hod.:

Žilina B – Zvolen, L. Mikuláš – Žiar nad Hronom, T. Teplice – Rakytovce, Ružomberok B – D. Kubín, Kys. Lieskovec – Podbrezová B, Bytča – K. N. Mesto, Revúca – Lučenec, Čadca – B. Bystrica B.

21. kolo – 1. mája o 16, 30 hod.:

Zvolen – Revúca, Čadca – L. Mikuláš, B. Bystrica B – Žilina B, Lučenec – Bytča, K. N. Mesto – Kys. Lieskovec, Podbrezová B – Ružomberok B, D. Kubín – T. Teplice, Rakytovce – žiar n./Hronom.

22. kolo – 8. mája o 16,30 hod.:

Bytča – Zvolen, L. Mikuláš – Rakytovce, Žiar n./Hronom – D. Kubín, T. Teplice – Podbrezová B, Ružombreok B – K. N. Mesto, Kus. Lieskovec – Lučenec, Revúca – B. Bystrica B, Žilina B – Čadca.

23. kolo – 15. mája o 16,30 hod.:

Zvolen – Kys. Lieskovec, Žilina B – L., Mikuláš, Čadca – Revúca, B. Bystrica B – Bytča, Lučenec – Ružomberok B, K. N. Mesto – T. Teplice, Podbrezová B – Žiar n. / Hronom, D. Kubín – Rakytovce.

24. kolo – 18. mája o 17,00 hod.:

Ružomberok B – Zvolen, L. Mikuláš – D. Kubín, Rakytovce – Podbrezová B, Žiar n. Hronom – K. N. Mesto, T. Teplice - Lučenec, Kys. Lieskovec – B. Bystrica B, Bytča – Čadca, Revúca – Žilina B.

25. kolo – 22. mája o 17,00 hod.:

Zvolen – T. Teplice, Revúca – L. Mikuláš, Žilina B – Bytča, Čadca – Kys. Lieskovec, B. Bystrica B – Ružomberok B, Lučenec – Žiar n. Hronom, K. N. Mesto – Rakytovce, Podbrezová B – D. Kubín.

26. kolo – 29. mája o 17,00 hod.:

Žiar n. Hronom – Zvolen, L. Mikuláš – Podbrezová B, D. Kubín – K. N. Mesto, Rakytovce – Lučenec, T. Teplice – B. Bystrica B, Ružomberok B – Čadca, Kys. Lieskovec – Žilina, Bytča – Revúca.

27. kolo – 5. júna o 17,00 hod.:

Zvolen – Rakytovce, Revúca – Kys. Lieskovec, Žilina B – Ružomberok B, Čadca – T. Teplice, B. Bystrica B – Žiar n. Hronom, Lučenec – D. Kubín, K. N. Mesto – Podbrezová B.

28. kolo – 8. júna o 17, 00 hod.:

D. Kubín – Zvolen, L. Mikuláš – K. N. Mesto, Podbrezová B – Lučenec, Rakytovce – B. Bystrica B, Žiar n. Hronom – Čadca, T. teplice – Žilina B, Ružomberok B – Revúca, Kys. Lieskovec – Bytča.

29. kolo – 12. júna o 17,00 hod.:

Zvolen – Podbrezová B, Kys. Lieskovec – L. Mikuláš, Bytča – Ružomberok B, Revúca – T. teplice, Žilina B – Žiar n. Hronom, Čadca – Rakytovce, B. Bystrica B – D. Kubín, Lučenec – K. N. Mesto.

30. kolo – 19. júna o 17,00 hod.:

K. N. Mesto – Zvolen, L. Mikuláš – Lučenec, Podbrezová B – B. Bystrica B, D. Kubín – Čadca, Rakytovce – žilina B, Žiar n. Hronom – Revúca, T. teplice – Bytča, Ružomberok B – Kys. Lieskovec.

 

V. liga

Účastníci: Krupina, Kováčová, Dobrá Niva, Dudince, Priechod, Dolné Hámre, Štiavnické Bane, Žiar nad Hronom B, Brezno, Dubová, Poniky, Žarnovica, Radvaň, Čierny Balog.

14. kolo – 27. marca o 15,00 hod.:

P. Č. Balog – Krupina, D. Niva – Dudince, Radvaň – Priechod, Kováćová – D. Hámre, Žarnovica – Št. Bane, Poniky – Žiar n. Hronom B, Dubová – Brezno

15. kolo – 3. apríla o 15,30 hod.:

Dubová – P. Č. Balog, Brezno – Poniky, Žiar n. Hronom B – Žarnovica, Št. Bane – Kováčová, D. Hámre – Radvaň, Prioechod – D. Niva, Dudince – Krupina.

16. kolo – 10. apríla o 15,30 hod.:

P. Č. Balog – Dudince, Krupina – Priechod, D. Niva – D. Hámre, Radvaň – Št. Bane, Kováčová – Žiar n. Hronom B, Žarnoviuca – Brezno, Poniky – Dubová.

17. kolo – 17. apríl o 16,00 hod.:

Poniky – Dubová – Žarnovica, Brezno – Kováčová, Žiar n. Hronom B – Radvaň, Št. Bane – D. Niva, D. Hámre – Krupina, Priechod – Dudince.

18. kolo – 24. apríla o 16,00 hod.:

P. Č. Balog – Priechod, Dudince – D. Hámre, Krupina – Št. Bane, D. Niva – Žiar n. Hronom B, Radvaň – Brezno, Kováčová – Dubová, Žarnovica – Poniky

19. kolo – 1. mája o 16,30 hod.:

Žarnovica – P. č. Balog, Poniky – Kováčová, Dubová – Radvaň, Brzno – D. Niva, Žiar n. Hronom B – Krupina, Št. Bane – Dudince, D. Hámre – Priechod.

20. kolo – 8. mája o 16,30 hod.:

P. Č. Balog – D. Hámre, Priechod – Št. Bane, Dudince – Žiar n. Hronom B, Krupina – Brezno, D. Niva – Dubová, Radvaň – Poniky, Kováćová – Žarnovica.

21. kolo – 15. mája o 16,30 hod.:

Kováčová – P. Č. Balog, Žarnovica – Radvaň, Poniky – D. Niva, Dubová – Krupina, Brezno – Dudince, Žiar n. Hronom B – Priechod, Št. Bane – D. Hámre

22. kolo – 22. mája o 17,00 hod.:

P. Č. Balog – Št. Bane, D. Hámre – Žiar n. Hronom B, Priechod – Brezno, Dudince – Dubová, Krupina – Poniky, D. Niva – Žarnovica, Radvaň – Kováćová.

23. kolo – 29. mája o 17,00 hod.:

Radvaň – P. Č. Balog, Kováčová – D. Niva, Žarnovica – Krupina, Poniky – Dudince, Dubová – Priechod, Brezno – D. Hámre, Žiar n. Hronom B – Št. Bane.

24. kolo – 5. júna o 17,00 hod.:

P. Č. Balog – Žiar n. Hronom B, Št. Bane – Brezno, D. Hámre – Dubová, Priechod – Poniky, Dudince – Žarnovica, Krupina – Kováčová, D. Niva – Radvaň.

25. kolo – 12. júna o 17,00 hod.:

D. Niva – P. Č. Balog, Radvaň – Krupina, Kováčová – Dudince, Žarnovica – Priechod, Poniky – D. Hámre, Dubová – Št. Bane, Brezno – Žiar n. Hronom B.

26. kolo – 19. júna o 17,00 hod.:

P. Č. Balog – Brezno, Žiar n. Hronom B – Dubová, Št. Bane – Poniky, D. Hámre – Žarnovica, Priechod – Kováčová, Dudince – Radvaň, Krupina – D. Niva.

 

I. trieda dospelí

Účastníci: Látky, Sielnica, Železná Brznica, Hontianske Nemce, Vígľaš – Pstruša, Lieskovec, Kriváň, Sása, Stožok, Očová, Pliešovce, Detva, Zvolenská Slatina, Sliač.

XIV. kolo - 27. 3. 2005 o 15,00 hod.: Sliač – Látky, Zv. Slatina – Sielnica, Detva – Ž. Breznica, Pliešovce – Hontianske Nemce, Očová – V. Pstruša, Stožok – Lieskovec, Sása – Kriváň.

XV. kolo – 3. 4. 2005 o 15,30 hod.: Sása – Sliač, Kriváň – Stožok, Lieskovec – Očová, V. Pstruša – Pliešovce (2. 4. ÚHČ), H. Nemce – Detva, Ž. Breznica – Zv. Slatina, Sielnica - Látky

XVI. kolo – 10. 4. 2005 o 15,30 hod.: Sliač – Sielnica, Látky – Ž. Breznica, Zv. Slatina – H. Nemce, Detva – V. Pstruša, Pliešovce – Lieskovec, Očová – Kriváň, Stožok – Sása

XVII. kolo – 17. 4. 2005 o 16,00 hod.: Stožok – Sliač, Sása – Očová, Kriváň – Pliešovce, Lieskovec – Detva, V. Pstruša – Zv. Slatina (16. 4. ÚHČ)), H. Nemce – Látky, Ž. Breznica – Sielnica

XVIII. kolo – 24. 4. 2005 o 16,00 hod.: Sliač – Ž. Breznica, Sielnica – H. Nemce, Látky – V. Pstruša, Zv. Slatina – Lieskovec, Detva – Kriváň, Pliešovce – Sása, Očová – Stožok

XIX. kolo – 1. 5. 2005 o 16,30 hod.: Očová – Sliač, Stožok – Pliešovce, Sása – Detva, Kriváň – Zv. Slatina, Lieskovec – Látky, V. Pstruša – Sielnica (30. 4. ÚHČ), H. Nemce – Ž. Breznica

XX. kolo – 8. 5. 2005 o 16,30 hod.: Sliač – H. Nemce, Ž. Breznica – V. Pstruša, Sielnica – Lieskovec, Látky – Kriváň, Zv. Slatina – Sása, Detva – Stožok, Pliešovce – Očová

XXI. kolo – 15. 5. 2005 o 16,30 hod.: Pliešovce – Sliač, Očová – Detva, Stožok – Zv. Slatina, Sása – Látky, Kriváň – Sielnica, Lieskovec – Ž. Breznica, V. Pstruša – H. Nemce (14. 5. ÚHČ)

XXII. kolo – 22. 5. 2005 o 17,00 hod.: Sliač – V. Pstruša, H. Nemce – Lieskovec, Ž. Breznica – Kriváň, Sielnica – Sása, Látky – Stožok, Zv. Slatina – Očová, Detva – Pliešovce.

XXIII. Kolo – 29. 5. 2005 o 17,00 hod.: Detva – Sliač, Pliešovce – Zv. Slatina, Očová – Látky, Stožok – Sielnica, Sása – Ž. Breznica, Kriváň – Hont. Nemce, Lieskovec – V. Pstruša

XXIV. kolo – 5. 6. 2005 o 17,00 hod.: Sliač – Lieskovec, V. Pstruša – Kriváň (4. 6. ÚHČ), H. Nemce – Sása, Ž. Breznica – Stožok, Sielnica – Pliešovce, Zv. Slatina – Detva.

XXV: kolo – 12. 6. 2005 o 17,00 hod.: Zv. Slatina – Sliač, Detva – Látky, Pliešovce – Sielnica, Očová – Ž. Breznica, Stožok – Hont. Nemce, Sása – V. Pstruša, Kriváň – Lieskovec

XXVI: kolo – 19. 6. 2005 o 17,00 hod.: Sliač – Kriváň, Lieskovec – Sása, V. Pstruša – Stožok, H. Nemce – Očová, Ž. Breznica – Pliešovce, Sielnia – Detva, Látky – Zv. Slatina

II. trieda dospelí

Účastníci: Budča, Dudince B, Detvianska Huta, Čabraď Dolný Badín, Cerovo, Babiná, Hontianske Tesáre, Sebechleby, Dúbravy, Turová, Hontianske Moravce, Bzovík, Podzámčok, Detva.

XIV. kolo – 27. 3. 2005 o 15,00 hod.: ŠKP Detva – Budča, Podzámčok – Dudince B (10,30 hod.), Bzovík – D. Huta, H. Moravce – Č: D: Badín, Turová – Cerovo, Dúbravy – Babiná, Sebechleby – Hont. Tesáre

XV. kolo – 3. 4. 2005 o 15,30 hod.: Sebechleby – ŠKP Detva, H. Tesáre – Dúbravy, Babiná – Turová, Cerovo – H. Moravce, Č: D. Badín, Bzovík, D. Huta, Podzámčok, Dudince B – Budča (2. 4. ÚHČ)

XVI. kolo – 10. 4. 2005 o 15, 30 hod.: ŠKP Detva – Dudince B, Budča – D. Huta, Podzámčok – Č: D. Badín (10, 30 hod.), Bzovík – Cerovo, H. Moravce – Babiná,, Turová – H. Tesáre, Dúbravy – Sebechleby.

XVII. kolo – 17. 4. 2005 o 16,00 hod.: Dúbravy – ŠKP Detva, Sebechleby – Turová, H. Tesáre – H. Moravce, Babiná – Bzovík, Cerovo – Podzámčok, Č. D. Badín – Budča, D. Huta – Dudince B.

XVIII. kolo – 24. 4. 2005 o 16,00 hod.: ŠKP Detva – D. Huta, Dudince B – Č. D. Badín (23. 4. ÚHČ), Budča – Cerovo, Podzámčok – Babiná (10, 30 hod.), Bzovík – Hont. Tesáre, H. Moravce – Sebechleby, Turová – Dúbravy.

XIX. kolo – 1. 5. 2005 o 16,30 hod.: Turová – ŠKP Detva, Dúbravy – H. Moravce, Sebechleby – Bzovík, H. Tesáre – Podzámčok, Babiná – Budča, Cerovo – Dudince B, Č: D. Badín – D. Huta.

XX. kolo – 8. 5. 2005 o 16,30 hod.: ŠKP Detva – Č. D. Badín, D. Huta – Cerovo, Dudince B – Babiná (7. 5. ÚHČ), Budča – H. Tesáre, Podzámčok – Sebechleby (10, 30 hod.), Bzovík . Dúbravy, H. Moravce – Turová.

XXI: kolo – 15. 5. 2005 o 16, 30 hod.: H. Moravce – ŠKP Detva, Turová – Bzovík, Dúbravy – Podzámčok, Sebechleby – Budča, H. Tesáre – Dudince B, Babiná – D. Huta, Cerovo – Č. D. Badín.

XXII. kolo – 22. 5. 2005 o 17, 00 hod.: ŠKP Detva – Cerovo, Č. D. Badín – Babiná, D. Huta – H. Tesáre, Dudince B – Sebechleby (21. 5. ÚHČ), Budča – Dúbravy, Podzámčok – Turová (10,30 hod.), Bzovík – H. Moravce.

XXIII. kolo – 29. 5. 2005 o 17, 00 hod.: Bzovík – ŠKP Detva, H. Moravce – Podzámčok, Turová – Budča, Dúbravy – Dudince B, Sebechleby – D. Huta, H. Tesáre – Č. D. Badín, Babiná – Cerovo.

XXIV. kolo – 5. 6. 2005 o 17,00 hod.: ŠKP Detva – Babiná, Cerovo – H. Tesáre, Č. D. Badín – Sebechleby, D. Huta – Dúbravy, Dudince B – Turová (4. 6. ÚHČ), Budča – H. Moravce, Podzámčok – Bzovík.

XXV. kolo – 12. 6. 2005 o 17, 00 hod.: Podzámčok – ŠKP Detva (10, 30 hod.), Bzovík – Budča, H. Moravce – Dudince B, Turová – D. Huta, Dúbravy – Č. D. Badín, Sebechleby – Cerovo, H. Tesáre – Babiná.

XXVI. kolo – 19. 6. 2005 o 17,00 hod.: ŠKP Detva – H. tesáre, Babiná – Sebechleby, Cerovo – Dúbravy, Č. D. Badín – Turová, D. Huta – H. Moravce, Dudince B – Bzovík (18. 6. ÚHČ), Budča – Podzámčok.

III. trieda dospelí

– skupina A

Účastníci: Budča B, Stožok B, Očová B, Sliač B, Ostrá Lúka, Elán Zvolen, Inter Zvolen

XV. kolo – 27. 3. 2005 o 15,00 hod.: Stožok B – Inter Zvolen (So ÚHČ), Očová B – Elán Zvolen (So ÚHČ), Sliač B – Ostrá Lúka, Budča B – voľný los.

XVI. kolo – 3. 4. 2005 o 15,30 hod.: Elán Zvolen – Sliać B (Ne 10,00 hod.), Inter Zvolen – Očová B (So ÚHČ), Budča B – Stožok B (So ÚHČ), Ostrá Lúka – voľný los

XVII. kolo – 10. 4. 2005 o 15,30 hod.: Očová B – Budča B (So ÚHČ), Sliač B – Inter Zvolen, O. Lúka – Elán Zvolen (Ne 10, 30 hod.), Stožok B – voľný los.

XVIII. kolo – 17. 4. 2005 o 16, 00 hod.: Inter Zvolen – O. Lúka (So ÚHČ), Budča B – Sliač B (So ÚHČ), Stožok B – Očová B (So ÚHČ), Elán Zvolen – voľný los.

XIX. kolo – 24. 4. 2005 o 16, 00 hod.: Sliač B – Stožok B (So ÚHČ), O. Lúka – Budča B (Ne 13,30 hod.), Elán Zvolen – Inter Zvolen (Ne 10,00 hod.), Očová B – voľný los.

XX. kolo – 1. 5. 2005 o 16,00 hod.: Budča B – Elán Zvolen (So ÚHČ), Stožok B – O. Lúka (So ÚHČ), Očová B – Sliač B (So ÚHČ).

XXI. kolo – 8. 5. 2005 o 16,30 hod.: O. Lúka – Očová B (Ne 13,30 hod.), Elán Zvolen – Stožok B (Ne 10,00 hod.), Inter Zvolen – Budča B (So ÚHČ), Sliač B – voľný los.

XXII. kolo – 15. 5. 2005 o 16,30 hod.: Inter Zvolen – Stožok B (So ÚHČ), Elán Zvolen – Očová B, O. Lúka – Sliač B (Ne 13,30 hod.), Budča B – voľný los.

III. trieda dospelí

– skupina B

Účastníci: ŠKP Krupina, Terany, Uňatín, Hontianske Nemce B, Litava, Rykynčice, Senohrad

XV. kolo – 27. 3. 2005 o 15,00 hod.: Terany – Senohrad, Uňatín – Rykynčice (Ne 10,00 hod.), H. Nemce B – Litava (Ne 10, 00 hod), ŠKP Krupina – voľný los.

XVI. kolo – 3. 4. 2005 o 15,30 hod.: Rykynčice – H. Nemce B, Senohrad – Uňatín, ŠKP Krupina – Terany, Litava – voľný los.

XVII. kolo – 10. 4. 2005 o 15,30 hod.: Uňatín – ŠKP Krupina (Ne 10,00 hod.), H. Nemce B – Senohrad (Ne 10,00 hod.), Litava – Rykynčice.

XVIII. kolo – 17. 4. 2005 o 16,00 hod.: Senohrad – Litava, ŠKP Krupina – H. Nemce B, Terany – Uňatín, Rykynčice – voľný los.

XIX. kolo – 24. 4. 2005 o 16,00 hod.: H. Nemce B – Terany (Ne 10,00 hod.), Litava – ŠKP Krupina, Rykynčice – Senoihrad, Uňatín – voľný los.

XX. kolo – 1. 5. 2005 o 16,00 hod.: ŠKP Krupina – Rykynčice, Terany – Litava, Uňatín – H. Nemce B (Ne 10,00 hod.), Senohrad – voľný los.

XXI. kolo – 8. 5. 2005 o 16,30 hod.: Litava – Uňatín, Rykynčice – Terany, Senohrad – ŠKP Krupina, H. Nemce – voľný los.

XXII. kolo – 15. 5. 2005 o 16,30 hod.: Senohrad – Terany, Rykynčice – Uňatín, Litava – H. Nemce, ŠKP Krupina – voľný los.

Pozn. Pre nepriazeň počasia boli prvé kolá odložené.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40% z ceny
  2. 7 tipov, ako zariadiť malú kuchyňu
  3. ​​​​​​​Darujte pod stromček stolovú hru o Gorile
  4. SME.sk dosiahlo v novembri rekordný počet predplatiteľov
  5. Athleisure: V športových legínach do mesta aj na šport
  6. Výnos 5,5 % alebo 15 % p.a.?
  7. Dotácie stlačili cenu ekologických Volkswagenov na minimum
  8. Aké vianočné darčeky nakúpiť a zaplatiť len za dva z troch?
  9. ​​​​​​​Navštívte Horný Zemplín, kde je všetko
  10. Výnos 5,5 % alebo 15 % p.a.?
  1. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40% z ceny
  2. 7 tipov, ako zariadiť malú kuchyňu
  3. ​​​​​​​Darujte pod stromček stolovú hru o Gorile
  4. Tipy na darčeky z Tokaja...
  5. Vieme kto vám dá garanciu doručenia zásielky do Vianoc
  6. SME.sk dosiahlo v novembri rekordný počet predplatiteľov
  7. Tenisový lakeť je nielen ochorenie športovca
  8. Výrobca špičkových automobilov odporúča palivá OMV MaxxMotion
  9. Athleisure: V športových legínach do mesta aj na šport
  10. Výnos 5,5 % alebo 15 % p.a.?
  1. Aké proteíny sú najzdravšie? Našli sme odpoveď 14 529
  2. Vlastné auto alebo lízing? Porovnali sme ich výhodnosť 11 095
  3. Ceny bytov rekordne rastú. Niektorých sa to však netýka 10 951
  4. Každodenne sa na cestách zraní veľa detí 9 099
  5. Agadir je úplne iný ako zvyšok Maroka 8 402
  6. Čo chýba deťom v pestúnskych rodinách? Láska to nie je 8 161
  7. Ťažko uveriť, že aj takto kvalitne sa dá študovať na Slovensku 7 687
  8. Žijú v núdzi, zázrak je aj kilo cestovín 6 967
  9. Večer bola voda pitná, ráno už nie 6 754
  10. Hypotéka v dvadsiatke. Ako vyzerá opak mileniálov? 6 635

Hlavné správy z SME | MY Zvolen - aktuálne správy

Andrej Suchý najúspešnejším hráčom medzinárodného turnaja

Pod hradom Matúša Čáka sa zišlo 60 hráčov zo šiestich krajín.

Andrej Suchý (vpravo) so svojim spoluhráčom po výhre vo štvorhre chlapcov.

Firmy pôsobiace v obci môžu zamestnať všetkých jej obyvateľov

Perspektívne môžu tamojšie firmy zamestnávať až 1000 ľudí.

Ilustračné foto

Popri okresnej Detve sa v obci stavia najviac nájomných bytov

V podpolianskej obci pribúdajú byty aj domy. A následne aj noví obyvatelia.

O nájomné byty je v obci veľký záujem,

Obec sa za 20 rokov zdvojnásobila

Rast si vyžaduje stále investovať.

Podzámčok.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na brehu rieky v Nitre stavajú ďalší skelet

Práce pokračujú aj v zime. Z ulice stavebný ruch nevidieť.

V kauze Mariatchi vypovedal znalec. Potvrdil, že útoky smerovali na hlavu

Sudca avizoval na február záverečné reči. Ak prídu obžalovaní.

Pochod čertov prilákal do centra Piešťan tisíce zvedavcov +foto

Stovky čertov a tisíce ľudí. Pozrite si videá, ako to dnes vyzeralo na Pochode čertov v Piešťanoch.

ŽILINA: Čakanie na sneh stojí tisícky eur

Za udržiavanie ciest a chodníkov zaplatilo po minulej zime mesto 624-tisíc eur.

Vybrali SME

Už ste čítali?