ŽK: 1 - 1

Pred 100 divákmi rozhodoval Hanes

V. Pstruša: P. Chamula – Válovčan, Velič, Melicherčík, Bíro, M. Chamula, Uhliar, Kráľ, Binder, Golian, Hudec (Purdek)

Lieskovec: Kováč – Teren, Flejschaker, Novodomec, Mazúch, Mikleš, Halmo, Výboch, Lietava, Výbošťok, Šiko (Marunčiak, Ivan, Račko)

Domácim chýbali 6 hráči zo základnej zostavy, čo patrične poznačilo ich výkon. Diváci videli celkovo slabý futbal, keď z letargie ich vytrhol iba exportný gól hosťujúceho Halma.

MFK Detva – Ž. Breznica 2:0 (2:0)

Góly: Chamula, Krekáň, ŽK: 1 - 1

Pred 180 divákmi rozhodoval Paučo

MFK Detva: Strečko – Slosiarik, Pacienko, Murín, Novák, Lapin, Jasík, Rapčan, Kalný, Krekáň, Chamula (Vajs)

V Detve sa hral celý zápas na bránku hostí. Góly padli hneď z prvých dvoch šancí.

MFK Krupina – Bzovík 3:2 (1:1)

Góly: Melíšek, Borcha, Cibuľa – Kašiar, Gonda

ŽK: 1 – 4, ČK: 0 - 1

Pred 350 divákmi rozhodoval Pražma

MFK Krupina: Mlynár – Dendiš, Zaťkov, J. Jombík, Mičuda, Melíšek, Selecký, Frčka, Vilhan, Cibuľa, Ližbekin (Borcha, Uramkin, Dobrovský)

Bzovík: Bartko – Macko, Dendiš, Tomajka, Gonda, Kolár, Ľ. Výboch, Bendík, Greško, M. Výboch, Kašiar (Hronec, P. Gonda)

V derby zápase pred veľkou diváckou kulisou sa hral priemerný zápas, v ktorom domáci zahodili kopu príležitostí už v 1. polčase. To sa im aj vypomstilo, pretože hostia vyrovnali dvoma strelami z veľkej diaľky. Krupinčania si však víťazstvo vybojovali na svoju stranu.

Pliešovce – Kriváň 3:2 (2:2)

Góly: Ratkovský, Orem, Chromý – M. Chlebničan, Hukel

ŽK: 0 – 2, ČK: 1 – 1

Pred 200 divákmi rozhodoval Želiezka.

Pliešovce: Guzman – Šarak, Filip, Černický, Chromý, Rell, Droppa, Švec, M. Sýkora, Orem, Ratkovský (Červenák, J. Sýkora)

Kriváň: Panica – Fekiač, J. Chlebničan, Gonda, M. Chlebničan, Zošiak, Takáč, Šufliarsky, Chabada, M. Chlebničan, Hukel (Kráľ)

Už v 10. minúte po dvoch hrubých chybách domácich, viedli hostia 2:0. Domáci však do polčasu po jasnej hernej prevahe vyrovnali. Po prestávke sa hralo iba na bránu hostí, z čoho vyplynul zaslúžený víťazný gól domácich.

Látky – Zv. Slatina 4:3 (0:2)

Góly: Tazberík 2, Kubiš ml., Cilok – T. Štefko 2, Kulich, ŽK: 0 - 1

Pred 150 divákmi rozhodoval Korčok

Látky: Pisár – Kubiš st., M. Kamenský, Melicher, Sivok, T. Kamenský, Olšiak, Gombala, Kortiš, Kubiš ml. (Segeč)

Vo veľmi dobrom stretnutí sa zrodila zaslúžená výhra domácich.

Turová – Sielnica 2:2 (1:1)

Góly: Mil. Hojsa, Mituchovič – Jesenský, Mar. Menyhert, ŽK: 0 - 1

Pred 100 divákmi rozhodoval Diviak

Turová: Zemiar – Mar. Hojsa, Mil. Hojsa, Hrčka, Slatinský, Kepko, Zapletal, Kolár, Šimun, Kolenič, Kéreš (Mituchovič)

Sielnica: Výboch – Drahoň, M. Lesaj, Mar. Menyhert, Piták, Jesenský, R. Biba, Bučko, F. Lesaj, Mich. Menyhert, Blažko (Mojžiš, Mičuda, Kán)

Hralo sa vyrovnané stretnutie, keď hostia využili štandartné situácie. Domáci zvýšeným úsilím vyrovnali.

Sliač – Očová 4:1 (2:1)

Góly: Borgoň 2, Sudimák 2 - Novák

ŽK: 3 – 1, ČK: 0 - 1

Pred 100 divákmi rozhodoval Harík

Sliač: Úrek – Mozolány, Boroš, Ostrihoň, Štefko, Svíba, Sudimák, Puškár, Borgoň, Vojtek, Majerčík (Kuzma)

Očová: Goral (Valočka) – Špaňo, jamriška, Danko, Hraško, Spišák, Pavlík, Novák, Špaňo, Haring, Smutný (Droba)

V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas, keď trocha navrch mali domáci. Po vylúčení brankára Gorala, to už bola jednoznačná záležitosť domácich.

Dohrávka 2. kola: Látky – Turová 4:1 (2:0)

14. V. Pstruša 6 0 1 5 2:16 1

Nasledujúce kolo sa hrá 17.9.2006 o 15,30 hod.: Očová – V. Pstruša, Sielnica – Sliač, Zv. Slatina – Turová, Kriváň – Látky, Bzovík – Pliešovce, Ž. Breznica – MFK Krupina, Lieskovec – MFK Detva

II. trieda

ŠKP Detva – Inter Zvolen 3:0 (2:0)

Góly: Sarvaš, M. Krnáč, Jablonský

ŽK: 1 - 0

Pred 50 divákmi rozhodoval Krpelan

ŠKP Detva: Prepelica – Melicherčík, Košút, Mikuš, Vyletel, Kondrlík, Sliacky, Jablonský, M. Krnáč, I. Hanes, Sarvaš (M. Hanes, J. Melicherčík)

Domáci podali najslabší výkon v sezóne, ale aj napriek tomu zdolali Inter Zvolen 3:0. Za stavu 1:0 domáci nepremenili pokutový kop.

Budča – Č. D. Badín 1:3 (0:3)

Góly: Kohút (11m) – Madera 3

ŽK: 2 - 3

Pred 40 divákmi rozhodoval Mojžita

Budča: Krupička – M. Mozola, Koristek, Karaffa, Janeček, Grajciar, Kosorin, Halama, Kohút, Komka, Havelka (Mrenica, Ušiak)

Č.D. Badín: Fekiač – Krajč, Mar. Kováč, Zaťkov, Bartoš, Jambrich, Moniš, Madera, Herman, Hudec, Halaj (Mil. Kováč, Klacík, Palkovič)

Domáci dostali už v 1. minúte gól. V 20. minúte už hostia viedli 3:0. Góly Badína padli po hrubých chybách domácich hráčov.

ŠKP Krupina – Sása 3:2 (3:0)

Góly: Ližbekin 2, Baculík – Škantár, Jaďuď

ŽK: 4 - 1

Pred 100 divákmi rozhodoval Pražma

ŠKP Krupina: Malček – Krištofík, Kopernický, Ľupták, Odaloš, Baculík, Valentín, Ostrihoň, Balaáž, Ližbekin, Kmeť

Sása: Lauro – Ponický, Pet. Soboňa, Slančík, Bartoš, Žigmund, Pav. Soboňa, Puškajler, Škantár, Špurek, Jaďuď

V zaujímavom zápase využili v 1. polčase domáci svoje šance, ktoré sa zrodili po pekných akciách. V 2. polčase sa ujali iniciatívy hostia a za 4. minúty strelili dva góly. Vyrovnať, sa im už ale nepodarilo.

Terany – MFK Hriňová 3:2 (1:1)

Góly: Sliacky, B. Kováč 2 – Mičuda 2

ŽK: 2 - 3

Pred 100 divákmi rozhodoval Kučera (v 51. min. sa zranil, tak ho vystriedal Slatinský)

Terany: Chrien – Kollár, Máťuš, Terén, E. Cicko, Ľalík, Vincler, Kováč, Ronda, Sliacky, Ďurkovič (Déme, Mičuda, Gajdoš, P. Kováč, Haško)

MFK Hriňová: P. Ľupták – Kubaliak, Fraňo, Ľupták, Š. Hanes, M. Ivan, Mičuda, Machava, P. Hanes, Košút (Bartoč, Gelien)

Pred zaujímavou diváckou kulisou, technickejší hostia podľahli šťastnejším domácim futbalistom. Zápas ozdobili svojimi výkonmi rozhodcovia.

D. Huta – Dudince B 1:2 (0:1)

Góly: M. Kret – Dodok, Pačík

Pred 80 divákmi rozhodoval Srholec

D. Huta: Kubiš – Pet. Olšiak ml., Ján Olšiak, J. Slovák, V. Kret, Pet. Olšiak st., Jar. Olšiak, Pet. Šulek, Pav. Šulek, M. Kret, Mik. Šulek (Kamenský, Halama)

Dudince B: Tomaškin – Ľalík, Šťastný, Dráb, Hrtanek, Bielik, Dodok, Pankovič, Pačík, Greguška, Petrszil (Schneider, Dekucia, Kováč)

Podzámčok – H. Tesáre 4:0 (3:0)

Góly: M. Babiak 3, Poliak

ŽK: 3 - 3

Pred 120 divákmi rozhodoval Sadovský

Podzámčok: Ďurík – Balog, Dolniak, Polgár, M. Babiak, Golian, P. Sľuka, R. Frlajz, Mar. Babiak, Korpáš, Poliak (Ihring, Gunár, Hrčka)

H. Tesáre: Randuška – Cerovský, Strieborný, E. Bartoš, Baláž, Didi, M. Bartoš, Mazúch, V. Bartoš, Vankovič, Miklóš (Jombík)

Hral sa slušný zápas, v ktorom mali jasnú prevahu domácu hráči, ktorí mohli vyhrať aj vyšším rozdielom. Hostia si nevypracovali ani jednu šanzu.

H. Moravce – Babiná 5:0 (2:0)

Góly: P. Kováč 3, Mar. Prístavka, Baláž

ŽK: 1 - 4

Pred 50 divákmi rozhodoval Zelník

H. Moravce: Ľachký – J. Mažgút, Drotár, Kohút, Bavlšík, Mir. Prístavka, Mar. Prístavka, P. Kováč, Markovič, M. Mažgút, Baláž (Hronec)

Jednoznačná prevaha domácich hráčov. Rozhodcovia podali kvalitný výkon.

14. Inter Zvolen 5 0 1 4 0:13 0

Nasledujúce kolo sa hrá 17. septembra o 15,30 hod.: Babiná – ŠKP Detva, H. Tesáre – H. Moravce, Dudince B – Podzámčok (16.9.), MFK Hriňová – D. Huta, Sása – Terany, Č. D. Badín – ŠKP Krupina, Inter Zvolen – Budča

III. trieda sk. A

Stožok – Očová B 3:2 (3:0)

Góly: Kyseľ (11m), Chamula, P. Seberíny (Stožok)

ŽK: 1 – 1

ČK: 1 - 1

Pred 30 divákmi rozhodoval Krpelan

Domáci výkonom neoslnili, ale aj napriek tomu vybojovali víťazstvo.

Ostrá Lúka – Elán Zvolen 6:2 (4:1)

Góly: Kulich 2, Jar. Kútny 2, Turkota, Mistrík – Donoval 2

ŽK: 0 - 0

O. Lúka: J. Kútny – Krnáč, Turkota, Moravec, Kulich, Schaller, Mesiarik, Belička, Mistrík, Jar. Kútny, Makovíny (Dančo, Ligač)

6. Očová B 4 0 0 4 3:20 0

Nasledujúce kolo sa hrá 17. septembra o 15,30 hod.: Sliač B – Stožok, Lukavica – Ostrá Lúka, Elán Zvolen – Očová B

III. trieda sk. B

Senohrad – Cerovo 4:8 (3:3)

Góly: Sásik 3, R. Vrba 2, M. Vrba, Vodecký, Tekela (Cerovo)

Pred 40 divákmi rozhodoval Obročník

Rykynčice: Melišek – Žilka, Banár, Ľupták, Bučík, Berky, Sedmák, Žabka, Dendiš, Bukovčan, Jančík (Bafia, Benedek, Černák)

1. Sebechleby 4 2 1 1 9:6 7

2. Senohrad 4 2 1 1 11:13 7

3. Cerovo 3 2 0 1 11:7 6

4. Litava 4 1 2 1 6:4 5

5. Rykynčice 4 1 1 2 5:8 4

6. H. Nemce B 3 0 1 2 3:7 1

Nasledujúce kolo sa hrá 17. septembra o 15,30 hod.: Rykynčice – Senohrad, H. Nemce B – Sebechleby, Litava – Cerovo.