Pondelok, 2. august, 2021 | Meniny má GustávKrížovkyKrížovky

Komunálne voľby v našich troch regiónoch

Kto zvíťazil a ako dopadli jeho protikandidáti? Kto sa dostal do mestských a obecných parlamentov? Aký počet hlasov dali voliči kandidátom na tieto posty?

Zvolen

Voľba primátora:

Miroslav Kusein SMER-SD, SNS, SF, HZDS-ĽS, KSS, Strana zelených 4967

Vladimír Šedo SDKÚ-DS, KDH, ANO, HZD a Misia 21 3792

Július Bešina nezávislý kandidát 412

Jozef Rojík nezávislý kandidát 373

Zvolení poslanci:

Babicová Ružena nezávislý kandidát 912

Peter Drozdík SMER – SD, SNS, ĽS– HZDS, KSS, SF, SZ 628

Ďurica Jozef SDKÚ-DS,KDH, ANO 521

Hudec Jozef SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS, KSS,SF, SZ 694

Kamenský Martin SDKÚ-DS,KDH,ANO 542

Lepáček Ľuboslav nezávislý kandidát 590

Skryť Vypnúť reklamu

Kollár Stanislav SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS, KSS, SF, SZ 461

Kršková Marcela SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS, KSS, SF,SZ 570

Rak Peter SDKÚ-DS, KDH, ANO 511

Babic Ondrej SDKÚ-DS, KDH, ANO 608

Bella Vladimír nezávislý kandidát 658

Gálik Miroslav SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS, KSS, SF,SZ 679

Ježík Jozef, ml. SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS, KSS, SF,SZ 936

Mazán Anton SDKÚ-DS, KDH, ANO 542

Staníková Alžbeta SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS, KSS, SF,SZ 559

Šufliarsky Igor SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS, KSS, SF,SZ 522

Patajová Emília nezávislý kandidát 182

Babicová Jana SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS, KSS, SF,SZ 392

Ježík Jozef, st. SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS, KSS, SF,SZ 396

Stehlík Jaroslav nezávislý kandidát 473

Balkovičová Lenka nezávislý kandidát 810

Čarnoký Milan SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS, KSS, SF,SZ 792

Lizoň Dušan SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS, KSS, SF,SZ 717

Skryť Vypnúť reklamu

Szedélyová Jana SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS, KSS, SF,SZ 647

Žilinčan Vojtech DSS 648

Sliač

Voľba primátora:

Stanislav Koreň SMER-SD, ĽS-HZDS, KSS a SNS 1266

Ján Slivka ZRS 358

Detva

Voľba primátora:

Ján Šufliarsky nezávislý kandidát 2933

Jozef Krnáč HZD 508

Judita Kľačanská nezávislá kandidátka 264

Dušan Kočlík Úsvit 191

Zvolení poslanci:

Michal Budáč SMER-SD 136

Magdaléna Krnáčová Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko 123

Štefan Lakota Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko 197

Ján Šufliarský nezávislý kandidát 197

Jana Boráková Slovenská národná strana 250

Marián Fekiač SDKÚ – Demokratická strana 289

Ľubica Henczeová nezávislý kandidát 342

Jozef Krnáč ĽS – Hnutie za demokratické Slovensko 246

Ladislav Bódi SMER – Sociálna demokracia 400

Skryť Vypnúť reklamu

Peter Debnár nezávislý kandidát 259

Vladimír Chlebo nezávislý kandidát 275

Dušan Kočlík ÚSVIT 262

Jozef Zaťko SMER – Sociálna demokracia 401

Juraj Bódi SMER – Sociálna demokracia 409

Norbert Kováč nezávislý kandidát 307

Anna Pivolusková ĽS – Hnutie za demokratické Slovensko 258

Miroslav Suja nezávislý kandidát 334

Hriňová

Voľba primátora:

Rudolf Gonda KDH a SDKÚ-DS 1024

Imrich Matúška nezávislý kandidát 898

Jaroslav Brada ĽS-HZDS 462

Rudolf Sýkora SNS 493

Ján Fúz SMER-SD 187

Krupina

Voľba primátora:

Radoslav Vazan SMER-SD 1466

Ján Hambacher ĽS-HZDS 764

Leonard Lendvorský SDKÚ-DS, KDH 346

Marián Hecl nezávislý kandidát 343

Eva Lukáčová nezávislý kandidát 162

Elena Baculíková nezávislý kandidát 69

Zvolení poslanci:

Ján Bellák SNS 747

Ľubica Dutkievičová KDH, SDKÚ – DS 758

Ján Hambacher ĽS-HZDS 1031

Marián Hecl nezávislý kandidát 1108

Pavel Hucák KDH, SDKÚ DS 607

Oľga Láslová nezávislý kandidát 526

Leonard Lendvorský KDH, SDKÚ – DS 1010

Albert Macko SMER – SD 938

Ján Macko ĽS-HZDS 578

Peter Neurath SMER – SD 658

Stanislava Pavlendová KDH, SDKÚ –DS 602

Štefan Vozár KDH, SDKÚ –DS 1603

Dudince

Voľba primátora:

Štefan Pokľuda SNS 308

Bohuslav Beňuch SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER-SD, ANO 306

Alena Vargocvá nezávislý kandidát 208

 

Výsledky volieb

Okres ZVOLEN

Babiná Počet hlasov

Jana Gregušová SMER-SD 130

Ján Kucbel ĽS-HZDS 102

Roman Baláž nezávislý kandidát 22

Jiří Chrvala nezávislý kandidát 22

Ján Bažík SNS 6

Milan Penička nezávislý kandidát 6

Bacúrov

Katarína Zlámalová nezávislý kandidát 46

Mária Tretiaková ĽS-HZDS, SMER-SD, SNS 33

Vanda Čermanová Slobodné fórum 9

Breziny

Igor Klein ZRS, ĽS-HZDS 101

Ondrej Frlajs nezávislý kandidát 74

Marta Mokošová HZD, Strana zelených, SNS 27

Ľubomír Ponický SMER –SD 16

Budča

František Moravec ĽS-HZDS, SMER-SD, SNS 339

Miroslav Hric HZD, SDKÚ-DS 154

Bzovská Lehôtka

Jozef Pálka SMER-SD, ĽS-HZDS 82

Dobrá Niva

Marta Sýkorová nezávislý kandidát 418

Štefan Kozelnický ĽS-HZDS 235

Pavel Žiga SMER-SD, HZD, SNS 182

Dušan Šandor nezávislý kandidát 136

Dubové

Milan Balko ĽS-HZDS 107

Pavel Slančík SNS 16

Anna Pózelová nezávislý kandidát 14

Monika Slančíková KSS 10

Hronská Breznica

Igor Kanda Strana zelených 77

Ján Marko nezávislý kandidát 59

Miloslav Michalek SNS, ĽS-HZDS, HZD 13

Miroslav Murgaš nezávislý kandidát

Kováčová

Stanislav Brachna ĽS-HZDS, SNS 233

Ľubomír Obický SMER-SD 144

Ján Sliacky KDH 141

Marián Spodniak nezávislý kandidát 213

Lieskovec

Peter Ťavoda SMER-SD 329

Anna Čiefová nezávislý kandidát 259

Lukavica

Ján Kliment SMER-SD 62

Ján Krnáč nezávislý kandidát 41

Michalková

Ján Parobek SMER-SD 26

Očová

Juraj Kubiš nezávislý kandidát 725

Ján Senko SMER-SD, SNS, KSS, ĽS-HZDS 408

Ostrá Lúka

Miroslava Bučanová SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 124

Ján Jelok nezávislý kandidát 30

Pliešovce

Štefan Sýkora nezávislý kandidát 545

Podzámčok

Martin Babiak ĽS-HZDS, SMER-SD, SNS 130

Milan Zbořil OKS 85

Sása

Ľubica Jergušová SMER-SD, ĽS-HZDS 372

Štefan Veľký SNS 41

Sielnica

Anna Gavajdová ĽS-HZDS, SMER-SD, SNS 191

Júlia Švecová nezávislý kandidát 172

Ján Drahoň nezávislý kandidát 107

Amália Mojžišová nezávislý kandidát 94

Michal Várošík KDH 64

Milan Horňák nezávislý kandidát 4

Tŕnie

Vladimír Kapusta SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS 100

Izidor Pivarník nezávislý kandidát 49

Peter Drozdík nezávislý kandidát 40

Katarína Bombalová nezávislý kandidát 5

Turová

Ľudmila Koleničová ĽS-HZDS, SNS 67

Miroslava Mojžišová nezávislý kandidát 55

Helena Puškárová nezávislý kandidát 55

Július Hudec nezávislý kandidát 23

Anna Halamová KDH 17

Stanislav Futák SMER-SD 13

Marian Mojžiš nezávislý kandidát 10

Veľká Lúka

Štefan Plavucha SNS, SMER-SD, ĽS-HZDS 167

Zvolenská Slatina

Ján Beňo nezávislý kandidát 507

Juraj Kováčik SNS, ĽS-HZDS, KSS 503 Milan Ferjenčík SMER-SD 226

Železná Breznica

Vladimír Pastierovič SNS, ĽS-HZDS 170

Okres DETVA

Detvianska Huta

Jana Hrončeková SMER-SD 238

Vladimír Kret ĽS-HZDS 66

Juraj Kubiš KDH 151

Marek Mališ SNS

Dúbravy

Ján Ľalík SDKÚ-DS, SMER-SD, ĽS-HZDS 316

Anna Smutná Slovenská vzájomnosť 206

Horný Tisovník

Ján Kľuka ĽS-HZDS 123

Milan Antoš SMER-SD 16

Vlasta Bartošová SNS 11

Klokoč

Jozef Výbošťok ĽS-HZDS, SMER-SD 232

Jozef Vyletel SNS 24

Korytárky

Juraj Malatinec Slovenská vzájomnosť 221

Jozef Očovan SMER-SD 79

Miroslav Mitter nezávislý kandidát 71

Ján Paľko SNS, ĽS-HZDS 63

Ľubomír Straka KDH 6

Kriváň

Jozef Klimo ĽS-HZDS 423

Imrich Paľko nezávislý kandidát 298

Jozef Paľko SNS 63

Zdena Spodniaková SMER-SD 53

Mária Ďuricová Slobodné fórum 21

Podkriváň

Jozef Malatinec ĽS-HZDS 123

Ján Gonda SNS, SDKÚ-DS 112

Anna Luptáková SMER-SD 68

Ján Schwarz HZD 8

Látky

Martin Škopík ĽS-HZDS 151

Ľubomír Bahleda SMER-SD 115

Martina Chromeková KDH 46

Miroslav Hazucha nezávislý kandidát 16

Slatinské Lazy

Darina Hroncová SMER-SD 146

Pavel Chovanec ÚSVIT 61

Ján Bartko Slnko 35

Stará Huta

Jozef Hudec nezávislý kandidát 130

Jozef Martinka SMER-SD, ĽS-HZDS 87

Stožok

Jana Klimová SNS 286

Milan Chovanec SMER-SD, ĽS-HZDS 54

Vígľaš

Pavel Výboh SDKÚ-DS, SMER-SD 461

Anna Šimková nezávislý kandidát 182

Matej Šouc ĽS-HUZD, SNS 89

Dušan Matúška nezávislý kandidát 37

Vígľašská Huta

Pavel Tuhársky SMER-SD 101

Pavel Michalec nezávislý kandidát 60

Janka Povaľačová ĽS-HZDS, SNS 46

Ján Pohanka nezávislý kandidát 22

Okres KRUPINA

Bzovík

Emília Kohútová SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 340

Cyril Mackov nezávislý kandidát 85

Janka Sedmáková KDH 45

Zdenko Mlynár nezávislý kandidát 38

Miroslav Schneider ASV 19

Cerovo

Zdenko Ďurovkin ĽS-HZDS 228

Viera Šebianová SMER-SD 71

Pavel Valent SNS 56

Čabradský Vrbovok

Viera Mlynárčiková SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 52

Čekovce

Anna Konôpková SDKÚ-SD 57

Milan Gregáň ĽS-HZDS 41

Ján Stehlík SMER-SD 16

Miroslav Nôta SNS 136

Devičie

Ján Baláž SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 97

Štefan Škvarla nezávislý kandidát 71

Viera Oravcová SDKÚ 12

Dolné Mladonice

Eduar Roganský SNS 64

Dolný Badín

Mária Jaďuďová SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 117

Marián DendišKDH 30

Domaníky

Mária Mozolová SMER-SD 68

Mária Fekiačová ĽS-HZDS 63

Ján Škvarka SDKÚ-DS 5

Drážovce

Renáta Mrázová SNS 52

Peter Rényei SDKÚ-DS 12

Drieňovo

Jozef Hukel SMER-SD 34

Pavel Vajo KSS 24

Vladimír Lukáč SDKÚ 13

Hontianske Moravce

Rudolf Gabryš SMER-SD, ĽS-HZDS 301

Hontianske Nemce

Anna Chamulová SNS 516

Jozef Ronda nezávislý kandidát 106

Ladislav Šumichrast SDKÚ 98

Ján Babiak SMER-SD 84

Anna Frčková nezávislý kandidát 12

Hontianske Tesáre

Dušan Strieborný SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS, KSS 315

Zdenko Baláž Jednotné Slovensko 58

Eva Nemsilová nezávislý kandidát 40

Pavel Valocka nezávislý kandidát 21

Horné Mladonice

Štefan Brčica ĽS-HZDS 79

Pavel Mešter SDKÚ-DS 8

Horný Badín

Mária Hnilicová ĽS-HZDS 65

Jaroslav Ragula SMER-SD 58

Jalšovík

Vladimír Balko SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 61

Peter Mikuláši KDH 50

Kozí Vrbovok

Angela Valašťanová SMER-SD 62

Kráľovce – Krnišov

Ľubomír Slančík ĽS-HZDS 97

Lackov

Oľga Mozolová SMER-SD 51

Ladzany

Miloš Čmela SMER-SD 115

Lišov

Martin Hámorský SMER-SD 93

Emília Takáčová nezávislý kandidát 66

Litava

Štefan Matejkin SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 244

Medovarce

Oľga Švarcová SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS 129

Magda Chovancová nezávislý kandidát 26

Rykynčice

Marta Chrančoková SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS, KDH 155

Jozef Lukáč Agrárna strana vidieka 44

Anna Vaňkátová nezávislý kandidát 31

Sebechleby

Jozef Roziak KDH 193

Martin Schvarc SNS 184 Jozef Uhler nezávislý kandidát 81

Mária Roziaková nezávislý kandidát 36

Peter Demian nezávislý kandidát 27

Ján Tomčáni SMER-SD, ĽS-HZDS 20

Lukáš Kúdela nezávislý kandidát 15

Selce

Mária Šulcová SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS 60

Senohrad

Andrej Alakša ĽS-HZDS, SMER-SD 277

Oľga Bartková SNS, SDKÚ-DS 75

Sudince

Daniela Šinková SMER-SD 27

Jozef Machala nezávislý kandidát 11

Súdovce

Priska Fantová SMER-SD 63

Pavol Juráň SDKÚ-DS 26

Vladimír Štefko SNS 17

Terany

Iveta Gajdošová ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD 233

Jarmila Miháliková KSS 149

Milan Ondriška Agrárna strana vidieka 17

Trpín

Miroslav Melaga SDKÚ –DS 63

Uňatín

Anna Babiaková SNS 69

Ján Bartík ĽS-HZDS 34

Zemiansky Vrbovok

Mária Petrovičová KSS 42

Ján Štímel SMER-SD 25

Ján Slúka ASV 11

Žibritov

Dušan Laco SMER-SD 44

Juraj Pivarč nezávislý kandidát 18

Najčítanejšie na My Zvolen

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova
  2. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte
  3. Ako si zabezpečiť krytie liečby a karantény v zahraničí?
  4. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy
  5. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách?
  6. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
  7. Vyberte sa na výlet s cyklobusom
  8. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  9. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  10. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
  1. Ako si zabezpečiť krytie liečby a karantény v zahraničí?
  2. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy
  3. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova
  4. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách?
  5. Košická štvrť je súčasťou odpadového experimentu.
  6. Kúpa vozidla cez inzerát či od malého predajcu je rizikovejšia
  7. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
  8. Vyberte sa na výlet s cyklobusom
  9. Nepodceňujte rozmiestnenie zásuviek a vypínačov
  10. Hrotka: Sporiteľne ťahajú za kratší koniec. Musíme reagovať
  1. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 5 371
  2. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021 4 839
  3. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach? 4 398
  4. Jeden deň na Bratislavu nestačí 3 475
  5. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 3 463
  6. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 328
  7. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké? 3 318
  8. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu 3 261
  9. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 3 051
  10. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 2 721
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Zvolen - aktuálne správy

Pivkári na M SR

Obzretie za slovenským šampionátom v malom futbale.


a 1 ďalší 18 h
Po údere guľového blesku do domu v Detve.

O udalosti informovali hasiči.


19 h
Na zvolenskej priehrade našli utopenú ženu.

Žene už záchranári nemohli pomôcť.


31. júl
Ilustračné foto.

Premávku na R1 usmerňuje polícia.


31. júl

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Žene už záchranári nemohli pomôcť.


31. júl

O udalosti informovali hasiči.


19 h

Po ťažko zraneného Milana priletel záchranársky vrtuľník, zdravotníci bojovali o jeho život viac ako hodinu.


14 h

Slovenskom sa ženú búrky.


19 h

Už ste čítali?