Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Komunálne voľby - poslanci

Okres ZVOLEN

Babiná Počet hlasov

Anna Puškárová SMER-SD176

Vladimír Pšenica SMER-SD 164

Ján Brachna ANO 156

Anna Jasenská NEKA 104

Štefan Greguš SMER-SD 104

Bacúrov

Imrich Záthurecký ĽS-HZDS/SMER-SD/SNS 73

Ivan Kulháni ZRS 71

Marián Syrový ĽS-HZDS/SMER-SD/SNS 57

Katarína Ponická ZRS 52

Pavel Šturák ZRS 41

Breziny

Igor Klein ZRS 102

Pavel Mojžiš ĽS-HZDS 84

Vladimír Berky ĽS-HZDS 79

Jozef Mokoš HZD/SZ/SNS 75

Anna Mojžišová ĽS-HZDS 70

Budča

Jaroslav Barochovský SDKÚ-DS 235

Peter Kamiač NEKA 232

Peter Lysina SMER-SD 231

Skryť Vypnúť reklamu

Marcela Fazekašová SDKÚ-DS 182

Július Kohút ĽS-HZDS 180

František Moravec ĽS-HZDS 173

Daniela Halamová ĽS-HZDS 154

Miroslav Pinďák NEKA 152

Bzovská Lehôtka

Jaroslav Ferianc KDH 66

Martin Kubík ĽS-HZDS 66

Peter Soboňa SMER-SD 62

Margita Lopušníková SMER-SD 56

Zuzana Sliacka KDH 56

Dobrá Niva

Martin Krúdy SDKÚ-DS 539

Ján Slosiarik SMER-SD/HZD/SNS 476

Monika Poliaková SDKÚ-DS 427

Pavel Žiga SMER-SD/HZD/SNS 383

Štefan Krkoš SMER-SD/HZD/SNS 348

Jozef Ziman SMER-SD/HZD/SNS 327

Štefan Kozelnický ĽS-HZDS 306

Dana Kyslá SDKÚ-DS 296

Anna Poništová SDKÚ-DS 296

Dubové

Ján Kosorín NEKA 116

Milan Slančík NEKA 114

Anna Janovicová SNS 79

Zuzana Šimúnová NEKA 76

Žofia Valentová ĽS-HZDS 74

Hronská Breznica

Leoš Mrenica NEKA 109

Peter Oravec SNS 78

Ľubica Hanušková SNS 77

Skryť Vypnúť reklamu

Radoslav Knechta SZ 70

Slavomír Dobrota SNS 61

Kováčová

Anna Zaušková NEKA 321

Ján Izrael KDH 274

Pavel Belička SMER-SD 242

Juraj Rusinkovič SMER-SD 218

Eva Zigová KDH 216

Zuzana Vaculčiaková KDH 215

Ján Libiak SMER-SD 204

Andrej Kasarda KDH 203

Lieskovec

Anton Národa SMER-SD 269

Štefan Merčiak ĽS-HZDS 247

Milan Laluha SDKÚ-DS 240

Svetozár Mikleš SMER-SD 237

Anna Čiefová NEKA 236

Jarmila Janečková SMER-SD 223

Jozef Ulianko ĽS-HZDS 222

Miroslav Machay SMER-SD 214

Ľubomír Holák ĽS-HZDS 196

Lukavica

Monika Čunderlíková SMER-SD 61

Ľuboš Štrbík SMER-SD 61

Vladimír Kišik ANO 60

Ondrej Ďurčík SMER-SD 53

Dana Hringová SDKÚ-DS 36

Michalková

Miroslav Mozola NEKA 25

Milan Lihocký SMER-SD 23

Jiří Mozola KDH 21

Očová

Pavel Holík SNS 550

Juraj Chabada SMER-SD 498

Skryť Vypnúť reklamu

Ján Pivoluska SMER-SD 484

Šimon Škoviera SMER-SD 467

Juraj Remeselník SMER-SD 460

Ján Šimiak SMER-SD 393

Ján Maľa SDKÚ-DS 308

Michal Storoška SNS 306

Pavel Fiľo SMER-SD 305

Ostrá Lúka

Ladislav Hudák SMER-SD 109

Jana Albertová SMER-SD 101

Anna Bartková NEKA 101

Martin Stančík SMER-SD 100

Vladimír Holčík SMER-SD 93

Pliešovce

Ján Macko SMER-SD 367

Miroslav Halaj SMER-SD 320

Vladimír Macko ĽS-HZDS 299

Ján Sýkora SNS 289

Ľuboš Vitovský SMER-SD 282

Štefan Macko SMER-SD 268

Ján Hanzel SMER-SD 257

Štefan Strhársky SMER-SD 208

Irena Blahová ĽS-HZDS 199

Podzámčok

Radoslav Hudák Neka 163

Jozef Čavada ĽS-HZDS 152

Jozef Lihocký ĽS-HZDS 135

Martin Slovák ĽS-HZDS 98

Július Donoval ĽS-HZDS 83

Sása

Slavomír Jaďuď SMER-SD 283

Ján Šimko SMER-SD 253

Vladimír Brodniansky SMER-SD 185

Dušan Mozola SMER-SD 176

Zoltán Prokein SMER-SD 173

Anna Hybská SNS 166

Iveta Hladká SMER-SD 161

Sielnica

Peter Ryboš KDH 291

Peter Kozárik ĽS-HZDS 273

Marián Gavajda SMER-SD 262

Marián Valent KDH 238

Stanislav Drahoň SMER-SD 236

Miroslav Mráz SMER-SD 212

Elena Drahoňová KDH 181

Radoslav Biba 180

Tŕnie

Ľubomír Ivan KDH 109

Katarína Bambalová NEKA 101

Martin Drozdík NEKA 82

Štefan Minka NEKA 76

Jozef Krajči ĽS-HZDS 69

Turová

Ľubomír Magula ĽS-HZDS, SNS 151

Jana Jarotová ĽS-HZDS, SNS 138

Stanislav Futák NEKA 120

Ján Homola ĽS-HZDS, SNS 110

Ivan Kamiač ĽS-HZDS, SNS 100

Veľká Lúka

Anna Žlnková ĽS-HZDS, SNS 115

Radovan Uhler NEKA 112

Rastislav Hudoba NEKA 90

Miroslav Bobor NEKA 80

Roman Škvarel ĽS-HZDS, SNS 74

Zvolenská Slatina

Jana Belajová SMER-SD 493

Helena Bartková SNS, ĽS-HZDS, KSS 454

Lenka Nosáľová KDH 447

Mária Huliaková NEKA 432

Slavomír Hanuska SNS, ĽS-HZDS, KSS 403

Vladimír Bahýl KDH 397

Zuzana Kokavcová SMER-SD 391

Emília Balážová KDH 390

Ivan Brachna SNS, ĽS-HZDS, KSS 358

Železná Breznica

Ján Dúbravský SMER-SD 174

Anna Šimková SNS 117

Ivan Bozalka SNS 115

Anna Nemcová SMER-SD 109

Viera Kapustová SNS 107

Peter Dávid SNS 106

Peter Lipnický SMER-SD 105

Okres DETVA

Detvianska Huta

Ján Hronček SMER-SD 193

Jozef Kret SMER-SD 150

Branislav Kršiak KDH 125

Juraj Kubiš KDH 190

Zlatica Olšiaková SMER-SD 139

Jaroslava Plavuchová KDH 115

Ján Slovák KDH 117

Dúbravy

Pavel Čierny SMER-SD 150

Milan Sámel SNS 96

Milan Horniak ĽS-HZDS 92

Libuša Vrábelová SNS 84

Ján Pavlovic ĽS-HZDS 71

Horný Tisovník

Miroslav Beňo SMER-SD 85

Božena Kminiaková ĽS-HZDS 78

Ján Melicherčík ĽS-HZDS 67

Božena Matejková ĽS-HZDS 63

Michal Cerovský SMER-SD 55

Klokoč

Ondrej Gonda SDKÚ-DS 175

Jozef Záchenský ĽS-HZDS 173

Ján Koreň SMER-SD 164

Peter Farbiak SDKÚ-DS 151

Jozef Výbošťok SDKÚ-DS 135

Korytárky

Peter Ďaloga SNK-SV 322

Roman Malatinec SNK-SV 221

Ľubomír Straka KDH 164

Matúš Mitter SNK-SV 168

Milan Vilhanček SNK-SV 164

Marián Krnáč NEKA 148

Jozef Očovan SMER-SD 144

Kriváň

Ivan Konôpka KDH 223

Imrich Paľko NEKA 213

Rudolf Káčer ĽS-HZDS 183

Vladimír Očenáš ĽS-HZDS 161

Mário Chlebničan ĽS-HZDS 158

Martin Gonda SMER-SD 148

Jana Šufliarska KDH 148

Jozef Gáborík KDH 146

Pavel Krekáň SMER-SD 115

Podkriváň

Eva Sarvašová ĽS-HZDS 150

Milan Malatinec ĽS-HZDS 142

Emil Kmeť SDKÚ-DS 116

Jarmila Lapínová SDKÚ-DS 111

Jozef Sarvaš ĽS-HZDS 87

Ján Samaš ĽS-HZDS 86

Jozef Aláč SNS 72

Látky

Peter Kršiak ml. ĽS-HZDS 143

Ján Chovan SMER-SD 138

Ondrej Šustek ĽS-HZDS 112

Martina Chromeková KDH 102

Anna Kučerová SMER-SD 99

Ján Pisár ĽS-HZDS 88

Slatinské Lazy

Anna Ortviská SMER-SD 124

Jaroslav Hronec SMER-SD 111

Pavel Koreň SMER-SD 108

Peter Harbut SMER-SV 96

Milan Pavlenda SNK-SV 93

Marián Chovanec SNK-SV 92

Pavel Jombík SMER-SD 85

Stará Huta

Mária Augustínová KDH 124

Milan Tuhársky ĽS-HZDS 110

Jozef Bombala ĽS-HZDS 102 Anna Gondová SMER-SD 89

Pavel Ďuriš KDH 89

Stožok

Pavel Fekiač SNS 209

Štefan Chalanič SNS 187

Jozef Výbošťok SNS 149

Peter Nôta SNS 145

Peter Sľúka SNS 131

Katarína Klimová SNS 130

Marián Melicherčík ĽS-HZDS 100

Vígľaš

Juraj Varga ASV 264

Matúš Strelec SMER-SD 208

Ján Šouc KDH 176

Pavel Nigríni SMER-SD 173

Miroslav Oťapka ASV 111

Marta Malatincová SNS 101

Peter Krajčovič KDH 96

Lukáš Nedelka ASV 73

Peter Matúch SNS 72

Vígľašská Huta

Jozef Tuček SMER-SD 139

Jozef Očenáš SMER-SD 135

Miroslav Pohanka SNS 98

Miloš Benčák SMER-SD 93

Pavel Michna SMER-SD 81

Okres KRUPINA

Bzovík

Emília Kohútová SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 276

Jozef Urban SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 276

Dušan Dendiš SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 218

Mária Monišová SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 200

Cyril Mackov NEKA 176

Anna Kollárová KDH 173

Jozef Gutten KDH 172

Cerovo

Ján Babic ĽS-HZDS 200

Milan Tuhársky OKS 137

Jozef Bartko SMER-SD 118

Darina Kružicová ĽS-HZDS 117

Miroslava Hanuliaková ĽS-HZDS 109

Daniel Fiľo ĽS-HZDS 105

Anna Gažová SNS 104

Čabradský Vrbovok

Ondrej Spodniak ANO 38

Milan Mihalovič SNS 36

Pavel Párničan ANO 35

Anna Ďurkovičová ANO 32 Pavel Mlynarčík ĽS-HZDS 32

Čekovce

Stanislav Gajdošík SMER-SD 189

Miloš Hanes SNS 105

Jozef Ľupták SNS 96

Ján Hanes SNS 89

Mária Parobková SMER-SD 87

Devičie

Pavel Čierny SMER-SD 150

Milan Sámel SNS 96

Milan Horniak ĽS-HZDS 92

Libuša Vrábelová SNS 84

Ján Pavlovic ĽS-HZDS 71

Dolné Mladonice

František Jenát SMER-SD 47

Ján Šepetka SNS 46

Emília Ližbetinová ĽS-HZDS 39

Pater Kamas ĽS-HZDS 36

Ján Kamas ĽS-HZDS 31

Dolný Badín

Monika Mitterová SMER-SD 104

Jozef Bartík KDH 92

Štefan Rohoška ĽS-HZDS 87

Milan Kmeť SNS 77

Jozef Turan SDKÚ-DS 68

Domaníky

Anna Benediková SMER-SD, SNS 74

Ladislav Didi SMER-SD, SNS 62

Jana Mikulášiová ĽS-HZDS 62

Martin Miškolci ĽS-HZDS 59

Peter Benedik SMER-SD, SNS 55

Drážovce

Dušan Záhorec SNS 47

Oľga Záhumenská SNS 37

Miloš Moravík SNS 33

Tatiana Lapínová SNS 26

Milota Valentová SMER-SD 25

Drieňovo

Anna Križanová SMER-SD 44

Martin Paška SDKÚ-DS 40

Ján Jambriškin SMER-SD 35

Ján Šebeň KDH 35

Ľubica Paulisová KSS 32

Hontianske Moravce

Miloš Kuriačka NEKA 229 Miroslav Prístavka ĽS-HZDS, SMER-SD 204

Ľudovít Bavlšík ĽS-HZDS, SMER-SD 178

Ján Brunauer ĽS-HZDS, SMER-SD 168

Jozef Halaj ĽS-HZDS, SMER-SD 153

Martin Hámorský ĽS-HZDS, SMER-SD 151

Ján Melicherčík ĽS-HZDS, SMER-SD 151

Hontianske Nemce

Anna Ľuptáková ĽS-HZDS 258

Jozef Chlpáň ĽS-HZDS 239

Milan Štievko SMER-SD 190

Katarína Chovanová SMER-SD 188

Peter Miškolci SMER-SD 184

Milan Cekorec SNS 166

Pavel Sedmák SNS 164

Vladimír Babiak ĽS-HZDS 75

Anna Kmeťová SNS 62

Hontianske Tesáre

Peter Pankovic SMER-SD 110

Pavel Balko ĽS-HZDS 88

Dáša Zorvanová ĽS-HZDS 69

Ján Hajnal ĽS-HZDS 40

Anna Spišiaková SMER-SD 37

Dušan Zvarka ĽS-HZDS 29

Pavel Čižmár SNS 23

Horné Mladonice

Ján Fulajtár ĽS-HZDS 74

Vojtech Packa SMER-SD 55

Milan Záchenský ĽS-HZDS 48

Ján Slúka ĽS-HZDS 46

Ján Packa SMER-SD 45

Horný Badín

Ján Drozdík ĽS-HZDS 99

Cyril Babic ĽS-HZDS 72

Ján Korčok SMER-SD 71

Jozef Bajtek SMER-SD 66

Angela Svoreňová KDH 57

Jalšovík

Vladimír Babic SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 66

Pavel Bartík SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 65

Anna Kasarová SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 60

Peter Mikuláši KDH 57

Anna Mozolová SNS 56

Kozí Vrbovok

Peter Čižmár SMER-SD 59

Anna Weissová SMER-SD 59

Anna Rausová SMER-SD 58

Jozef Kohút SMER-SD 57

Pavel Gonda SMER-SD 50

Kráľovce – Krnišov

Zdenko Šille SNS 81

Pavel Ďurkovic SNS 75

Ján Forgáč ĽS-HZDS 74

Alena Petrášová SNS 64

Miroslava Balková SMER-SD 63

Lackov

Ján Farbiak SMER-SD 54

Miroslav Korčok SMER-SD 52

Božena Bartková SMER-SD 51

Alena Kolláriková SDKÚ-DS 49

Ján Chlpoš SMER-SD 42

Ladzany

Monika Ambrošová SMER-SD 103

Ľubomír Kostor SNS 100

Viera Burčová SMER-SD 89

Stanislav Húroš SNS 84

Milan Vítámuás SMER-SD 75

Lišov

Jana Jamborová SMER-SD 123

Juraj Drienka SMER-SD 107

Ján Boďa NEKA 94

Anna Púčeková NEKA 87

Ján Kučera SMER-SD 75

Litava

Ján Kudláč SMER-SD 153

Ľubica Tuhárska SMER-SD 145

Stanislav Gažov SMER-SD 135

Pavel Mojžiš KDH 126

Anna Laurincová KDH 109

Agnesa Ráborová KDH 108

Anna Turanová SMER-SD 98

Medovarce

Milan Chovan SMER-SD 103

Pavel Bertan ĽS-HZDS 77

Milan Plachý ĽS-HZDS 77

Daniel Ďurečka ĽS-HZDS 73

Mária Vašíčková SMER-SD 63

Rykynčice

Emília Medveďová SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 40

Jaroslav Murín SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS 39

Dana Meňušová KDH 114

Peter Jankovič KDH 111

Stanislav Chlpáň KDH 105

Sebechleby

Adrián Špánik KDH 353

Marián Kaufman SNS 305

Jozef Šorec KDH 287

Gabriela Hudecová NEKA 257

Róbert Klimko SMER-SD 241

Eva Kempová SNS 240

Ľudmila Labudová SNS 222

Selce

Ján Uram ĽS-HZDS 54

Štefan Sedmák KDH 46

Štefan Jaďuď ĽS-HZDS 45

Pavel Mikuš SNS 32

Angela Antalová SMER-SD 31

Senohrad

Erika Turanová SNS 146

Jozef Jambrich ĽS-HZDS 136

Katarína Čardášová SDKÚ-DS 124

Pavel Bartko SDKÚ-DS 120

Agnesa Dolinská SDKÚ-DS 116

Ján Mojžiš ĽS-HZDS 109

Ján Dobrocký ĽS-HZDS 105

Sudince

Pavel Šinko SMER-SD 25

Ján Markovič ĽS-HZDS 24

Simona Prengelová SMER-SD 23

Eduard Turčan SMER-SD 18

Milan Rusnák ĽS-HZDS 17

Súdovce

Margita Janíková KDH 63

Peter Hanuliak SMER-SD 62

Darina Fudrová SMER-SD 60

Jana Martinčová ĽS-HZDS 49

Pavol Juráň SDKÚ-DS 39

Terany

Daniel Melich ĽS-HZDS 200

Pavel Martinovič SNS 180

Janka Klapalová SDKÚ-DS 179

Jozef Šimko ĽS-HZDS 143

Ján Lekýr SMER-SD 134

Marianna Gombalová ĽS-HZDS 133

Pavel Teren SNS 126

Trpín

Štefan Krajč SMER-SD 51

Katarína Kocková SDKÚ-DS 41

Anna Očenášová SDKÚ-DS 37

Štefan Lihocký SDKÚ-DS 35

Martin Kohút SDKÚ-DS 30

Uňatín

Ján Alakša SMER-SD 68

Anna Očovská SNS 55

Lucia Alakšová SMER-SD 39

Angela Sliacka SNS 39

Peter Dolniak SMER-SD 35

Zemiansky Vrbovok

Miroslav Pantik ASV 52

Jozef Sopko KSS 49

Ján Sopko ASV 45

Zuzana Rausová ASV 45

Katarína Psotková ASV 39

Žibritov

Milan Paľovič SMER-SD 51

Pavel Keder SMER-SD 47

Ján Krkoš SMER-SD 46

Dana Mlynárová ĽS-HZDS 38

Ján Pivka ĽS-HZDS 36

Poznámka: Poslancov vo Zvolene, Detve a Krupine sme predstavili v minulom čísle.

Pripravil: Milan SUJA

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  8. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  9. Pomáhajte čítaním
  10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  1. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
  2. Škola môže vyzerať aj inak!
  3. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  4. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  5. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  6. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  7. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  8. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  9. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  10. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 382
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 368
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 21 931
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 045
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 757
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 375
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 11 225
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 504
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 488
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 414
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Zvolen - aktuálne správy

Štátne kúpele v Dudinciach zatvorili

Vedenie štátneho podniku sa rozhodlo zatvoriť celé liečebné zariadenie.

Ilustračné foto.
Technická univerzita vo Zvolene.

Vo Zvolene bude 20 odberných miest

Mesto pripravilo odporúčania času aj ulíc.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Pacientov a pokút v Trnave pribúda

Celoplošné testovanie čaká Trnavu už tento víkend.

Už ste čítali?