II. liga
Doprastavu Zvolen sa v 12. a 13. kole nedarilo. Prehral obidva zápasy, no napriek tomu mu stále v tabuľke patrí druhá priečka. SOU Zvolen jeden zápas prehralo a jeden remizovalo. V tabuľke je na desiatom mieste.
12. kolo: Teplička – Doprastav Zvolen 11:7 (za hostí Majerčík 4, Dubovský, Babic, štvorhra: Majerčík – Hrčka), Rajec – SOU Zvolen 9:9, Žilina B – Krupina B 7:11, Martin – Podbrezová 11:7, Čadca B – Bytča B 16:2, Višňové – Stránske 14:4, ŠKST Ružomberok B – Tvrdošín – Nižná B 9:9, Riall B. Bystrica – SCP Ružomberok 10:8.
13. kolo: Martin – Doprastav Zvolen 12:6 (Majerčík 3, Hrčka, Dubovský, štvorhra: Majerčík – Hrčka), Žilina B – SOU Zvolen 11:7, Rajec – Krupina B 13:5, Teplička – Podbrezová 9:9, Višňové – Bytča B 13:5, Rajec – Krupina B 13:5, ŠKST Ružomberok B – SCP Ružomberok 7:11, Riall B. Bystrica – Tvrdošín – Nižná B 14:4.
1. Čadca B 13 13 0 0 187:47 39
2. Doprastav Zv. 13 9 0 4 144:90 31
3. SCP Ružom. 13 8 2 3 140:94 31
4. Martin 13 8 2 3 139:95 31
5. Podbrezová 13 8 2 3 136:98 31
6. Teplička 13 7 3 3 129:105 30
7. Riall BB 13 6 3 4 120:114 28
8. Višňové 13 7 1 5 125:109 28
9. Žilina B 13 6 1 6 117:117 26
10. SOU Zvolen 13 5 2 6 121:113 25
11. Rajec 13 4 3 6 112:122 24
12. Krupina B 13 4 2 7 93:141 23
13. ŠKST B 13 3 3 7 98:136 22
14. Nižná B 13 1 3 9 81:153 18
15. Bytča B 13 1 1 11 58:176 16
16. Stránske 13 0 0 13 72:162 13 IV. liga muži
Na čele sa drží bez prehry béčko SOU Zvolen, ktoré doma bez problémov zdolalo Hontianske Nemce A.
Výsledky 8. kola: SOU Zvolen B – H. Nemce A 14:4 (Kalamár 4, Vrabec, O. Kovács po 3, Kubiš 2, štvorhry: Kalamár – O. Kovács, Kubiš – Vrabec – Miškolci 3, Michalík), Dudince B – Sliač 12:6 (Dodok 4, J. Ivanič 3, Strapko a N. Ivanič po 2, štvorhra: N. Ivanič – Strapko – Brveník a Balga po 2, Paňko, štvorhra: Balga - Brveník), Kováčová – Doprastav Zvolen C 7:11 (Kocúr 3, Zauška 2, Milan, štvorhra: Milan – J. Mistrík – Cerovský 4, M. Klimová 3, Šulajová 2, Löfflerová, štvorhra: Šulajová – Klimová), Dudince A – Doprastav Zvolen B 9:9 (Teren 4, S. Torda a Krajč po 2, R. Torda – Hrnčiar 3, Benc a Jelen po 2, štvorhra: Benc – Chylo a Hrnčiar – Jelen), Krupina D – Podzámčok 16:2 (Slováčik, Siekela a Miko po 4, V. Sýkora st. 3, štvorhra: Sýkora – Siekela – P. Babiak, štvorhra: P. Babiak – Sluka), Hriňová – H. Nemce B 14:4 (Dobrovský a Lakota po 4, Milota 3, Hajšel 2, štvorhra: Hajšel – Milota – Kosec 2, Greguš, štvorhra: Nečas – Greguš).
1. SOU Zvolen B 8 8 0 0 116:28 24
2. Doprastav B 8 6 1 1 116:28 21
3. Dudince A 7 5 2 0 92:34 19
4. Doprastav C 7 4 0 3 68:58 15
5. Hriňová 7 3 2 2 67:59 15
6. Krupina D 7 4 0 3 66:60 15
7. V. Krtíš B 7 4 0 3 61:65 15
8. H. Nemce A 7 3 1 3 59:67 14
9. Kováčová 7 2 1 4 49:77 12
10. H. Nemce B 8 2 0 6 49:95 12
11. Podzámčok 8 1 0 7 41:103 10
12. Dudince B 8 1 0 7 41:103 10
13. Sliač 7 0 2 5 38:88 9
Extraliga ženy
Zvolenčankám sa v extralige nie príliš darí. V posledných troch kolách nevyhrali ani zápas a v tabuľke im patrí ôsma priečka.
Výsledky Doprastavu Zvolen: 5. kolo: Malacky – Doprastav Zvolen 8:2 (Z. Klimová a Krchňáková), 6. kolo: Trnávka Bratislava – Doprastav Zvolen 8:2 (Krcháňová, štvorhra: Z. Klimová – Krchňavá), 7. kolo: Lučenec – Doprastav Zvolen 7:3 (Krchňavá, Huťková a M. Klimová).
1. Topoľčany A 7 7 0 0 54:16 21
2. Nitra 7 6 0 1 47:23 19
3. Trnávka 8 4 2 2 46:34 18
4. Malacky 8 5 0 3 42:38 18
5. Lučenec 7 3 2 2 40:30 15
6. D. Streda 7 2 3 2 37:33 14
7. Ružomberok 7 2 0 5 23:47 11
8. Zvolen 7 2 0 5 24:46 11
9. Hubeného BA 7 1 1 5 24:46 10
10. Topoľčany B 7 0 0 7 23:47 7
I. liga ženy
Béčko Doprastavu Zvolen prehralo s béčkom Malaciek a v Trnave, no i napriek tomu sú ženy tohto oddielu v prvej lige tretie.
Výsledky Zvolena: 6. kolo: Malacky B – Doprastav Zvolen B 6:4 (Šulajová 2, A. Čížková, štvorhra: Čížková – Šulajová), Trnava – Doprastav Zvolen B 9:1 (Šulajová).
1. N. Zámky 7 7 0 0 56:14 21
2. Trnava 6 5 0 1 47:13 16
3. Zvolen B 7 4 0 3 44:26 15
4. Valalíky 6 4 0 2 35:25 14
5. Malacky B 6 3 0 3 27:33 12
6. Ivánka 6 2 0 4 19:41 10
7. Lazany 7 1 0 6 20:50 9
8. Topoľčany C 6 1 0 5 18:42 8
I. liga dorastenky
Výsledky Zvolena: Ružomberok A – Doprastav Zvolen 2:8 (Krchňavá a M. Klimová po 3, Šulajová), Šarišské Michaľany – Doprastav Zvolen 1:9 (Krchňavá a M. Klimová po 3, Šulajová 2, štvorhra: Klimová – Krchňavá), Ružomberok B – Doprastav Zvolen 0:10 (Krchňavá, M. Klimová a Šulajová po 3, štvorhra: Krchňavá – Klimová).
1. Nitra A 5 5 0 0 46:4 15
2. Topoľčany A 5 5 0 0 42:8 15
3. Malacky 5 4 0 1 37:13 13
4. Doprastav ZV 5 4 0 1 34:16 13
5. Trnava 5 3 0 2 27:23 11
6. Nitra B 5 2 0 3 27:23 9
7. Ružomberok A 5 2 0 3 22:28 9
8. Valaliky 5 2 0 3 22:28 9
9. Š. Michaľany 5 2 0 3 21:29 9
10. Topoľčany B 5 1 0 4 16:34 7
11. Ivánka 5 0 0 5 6:44 5
12. Ružomberok B 5 0 0 5 0:50 5
(ek, mp)