I. trieda
Kriváň – V. Pstruša 1:2 (0:2)
Góly: M. Chlebničan (11 m) – Debnár 2
Pred 120 divákmi rozhodoval Víglašský
V zápase priemernej úrovne hostia dvakrát skórovali hneď v úvode stretnutia. Domáci v druhom polčase hry dokázali už len skorigovať výsledok. (Ďurica)
Sása – Zv. Slatina 1:0 (1:0)
Góly: Výboch
Pred 100 divákmi rozhodoval Kulich. Priemerný a slušný zápas, v ktorom domáci dokázali streliť gól v prvej časti hry a ten im stačil na víťazstvo. (Slamka)
Bzovík – Pliešovce 1:3 (0:0)
Góly: Danko, Rel, Dropa
Slušný zápas, v ktorom Pliešovce boli lepším mužstvom a keď v druhom dejstve premenili gólové príležitosti, zaslúžene zvíťazili. (Sýkora)
Sliač – Očová 0:0
Pred 100 divákmi rozhodoval Pražma
V zápase dobrej úrovne je bezgólová deľba bodov spravodlivá. (Beňo)
Lieskovec – Ž. Breznica 1:2 (0:0)
Góly: Marunčiak – Žiak, Hric
Pred 110 divákmi rozhodoval Strholec
Zápas s množstvom nepremenených gólových šancí hlavne zo strany domácich hráčov. Hostia dokázali vyťažiť z minima maximum a tak si zaslúžene z Lieskovca odviezli plný počet bodov. (Kováč)
Krupina – Sielnica 4:0 (1:0)
Góly: Selecký 2, J. Dendiš, M. Melíšek
Pred 150 divákmi rozhodoval Sever
V bojovnom a tvrdom zápase súper hral so zabezpečenou obranou. Domáci ale vypracované gólové príležitosti dokázali využiť a tak zaslúžene zvíťazili. (Halaj)
H. Nemce – Látky 4:0 (1:0)
Góly: S. Cibula 2, P. Mojžiš, Mikuláši, 120 divákov
Domáci za stáleho tlaku boli počas celého zápasu lepším mužstvom a bez problémom vyhrali. (Kocka)
Rozhodnutie ŠTK: Látky – Sliač 0:3 kont.
1. H. Nemce 13 9 2 2 39:8 29
2. Očová 13 8 2 3 27:13 26
3. Sliač 13 7 3 3 24:15 24
4. Pliešovce 13 7 2 4 26:18 23
5. Krupina 13 6 4 3 23:14 22
6. Lieskovec 13 6 1 6 20:16 19
7. V. Pstruša 13 6 1 6 14:14 19
8. Látky 12 5 3 4 18:18 18
9. Ž. Breznica 12 4 3 5 21:23 15
10. Sielnica 13 4 3 6 19:33 15
11. Sása 13 4 2 7 12:32 14
12. Zv. Slatina 13 4 1 8 19:25 13
13.Bzovík 13 4 1 8 13:30 13
14. Kriváň 13 1 2 10 12:27 5
Program 14. kola (predohrávané) – 06. novembra o 13,30 hod.: V. Pstruša – Látky (So ÚHČ), H. Nemce – Sielnica, Krupina – Ž. Breznica, Lieskovec – Očová, Sliač – Pliešovce, Bzovík – Zv. Slatina, Sása – Kriváň, dohrávka: Ž. Breznica – Látky (13. 11. 05 o 13, 30 hod).
II. trieda – 2. kolo
Inter Zvolen – Č. D. Badín 1:2 (1:2)
Góly: Vlačuha (11 m)
Sebechleby – Dudince B 3:4 (1:2)
Turová – Dúbravy 3:0 (2:0)
Góly: Kolár 3
Podzámčok – Hontianske Tesáre 2:2 (1:2)
Góly: za domácich Dančo, Hrčka
Rozhodoval: Mojžita
Hontianske Moravce – Budča 2:1 (2:0)
Góly: M. Mažgut 2 – M. Zapletal
ŠKP Krupina – Babiná 0:1 (0:0)
ŠKP Detva – Detvianska Huta 0:1 (0:1)
1. ŠKP Detva 13 11 0 2 46:13 33
2. Turová 13 8 4 1 34:16 28
3. D. Huta 13 8 3 2 32:13 27
4. Dudince B 13 8 1 4 46:26 25
5. Babiná 13 7 0 6 29:38 21
6. H. Moravce 13 5 3 5 21:26 18
7. Inter Zvolen 13 6 0 7 30:36 18
8. Budča 13 5 2 6 25:20 17
9. Podzámčok 13 4 5 4 25:24 17
10. ŠKP Krupina 13 5 2 6 22:29 17
11. Sebechleby 13 3 2 8 23:32 11
12. Č. D. Badín 13 3 2 8 19:40 11
13. H. Tesáre 13 1 4 8 17:31 7
14. Dúbravy 13 1 4 8 19:44 7
Program 14. kola (predohrávané) – 05. novembra o 13,30 hod.: Č. D. Badín – D. Huta, ŠKP Detva – Babiná (Ne ÚHČ), ŠKP Krupina – Budča (Ne 11, 00 hod.), H. Moravce – H. Tesáre, Podzámčok – Dúbravy (Ne 10, 30 hod),Turová – Dudince “B“, Sebechleby – Inter Zvolen.
III. trieda sk. A
Elán Zvolen – Hriňová 2:4 (0:3)
Góly: Holík, Ostrihoň
Očová B – O. Lúka 3:4 (2:1)
Góly: Krokoš, Výboh, Stankovič – J. Kútny 2, Lihan, Kružliak
Lukavica – Sliač B 4:1 (1:0)
Góly: Baran, Lacko (11 m), Kišík, Zubor
1. Hriňová 11 10 1 0 41:10 31
2. O. Lúka 11 8 1 2 39:21 25
3. Stožok B 11 6 2 3 33:20 20
4. Elán Zv. 11 5 2 4 22:22 17
5. Lukavica 12 4 1 7 22:25 13
6. Sliač B 11 1 1 9 19:58 4
7. Očová B 11 1 0 10 16:40 3
Program 14. kola – 06. novembra o 13,30 hod.: Sliač “B“ – Očová “B“, O. Lúka – Elán Zvolen, Hriňová – Stožok “B“.
III. trieda sk. B
Senohrad – Rykynčice 4:0 (0:0)
Góly: Zuzin 3, J. Dolinský
H. Nemce B – Litava 5:0 (3:0)
Góly: Frčka 2, Kohút 2, Trebula
Cerovo – Terany 0:2 (0:0)
Góly: Cicko, Vincler
1. Terany 11 10 0 1 44:25 30
2. Senohrad 11 7 1 3 50:23 22
5. H. Nemce B 11 6 0 5 39:34 18
3. Cerovo 12 5 1 6 32:30 16
4. Uňatín 11 5 1 5 20:33 16
6. Litava 11 4 1 6 22:28 13
7. Rykynčice 11 0 0 11 15:46 0
Program 14. kola – 06. novembra o 13,30 hod.: Terany – H. Nemce “B“ Szabó, Dodok, Litava – Senohrad Sopko, Uhrín, Rykynčice – Uňatín Obročník, Podhradský.
(lp)