Pondelok, 12. november, 2018 | Meniny má Svätopluk

Kandidáti v mestách a obciach okresu Zvolen

Pozrite si kompletný zoznam, kto kandiduje za primátorov, starostov a poslancov v celom okrese Zvolen.

V Podzámčoku budú mať novú starostku, súčasný starosta Martin Babiak už nekandiduje.(Zdroj: Ján Krošlák)

Kandidáti na primátorov, starostov a poslancov v okrese Zvolen v komunálnych voľbách, ktoré sa uskutočnia 10. novembra 2018

Babiná

Kandidáti na starostu

1. Dubovský Jaroslav, 57 r., konateľ s.r.o., nezávislý kandidát

2. Gregušová Jana, 50 r., starostka, Smer – sociálna demokracia

3. Lietavová Daniela, Ing., 43 r., účtovníčka, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Antal Adam, Mgr., 64 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

2. Bažík Ján, 56 r., zootechnik, Slovenská národná strana

3. Brachna Ján, Ing., 57 r., manažér živočíšnej výroby, Smer – sociálna demokracia

4. Greguš Erik, Ing., 28 r., administratívny pracovník, Smer – sociálna demokracia

5. Homolová Zuzana, 37 r., nezamestnaná, nezávislá kandidátka

6. Melich Štefan, 39 r., SZČO stolárstvo/tesárstvo, nezávislý kandidát

7. Petro Ján, Ing., 41 r., profesionálny vojak, Smer – sociálna demokracia

8. Sucháneková Jaroslava, 66 r., dôchodkyňa, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Bacúrov

Kandidáti na starostu

1. Ivana Pražmová, 48, Žena v domácnosti, Doma dobre

2. Katarína Zlámalová, 40, starostka, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Vladimír Beňo, Ing., 55 r., technický riaditel', Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé

osobnosti (ol'ano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina - Boris Kolár, NOVA.

Občianska konzervatívna strana

2. lvana Bešinová, 34 r., zdravotná sestra. Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé

osobnosti (ol'ano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina - Boris Kolár, NOVA.

Občianska konzervatívna strana

3. Marek Melicher, 33 r., živnostník, Sloboda a solidarita. Obyčajní ľudia a nezávislé

osobnosti (ol'ano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina - Boris Kolár, NOVA.

Občianska konzervatívna strana

4. Vladislav Pražma, Ing., 59 r., živnostník, Doma dobre

5. Ivana Pražmová, 48 r., žena v domácnosti, Doma dobre

6. Elena Sekulová, Ing., 41 r., zootechnička, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé

osobnosti (ol'ano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina - Boris Kolár, NOVA.

Občianska konzervatívna strana

7. Miroslav Zvarík, lng., 48 r., programátor, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé

osobnosti (ol'ano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina - Boris Kolár, NOVA.

Občianska konzervatívna strana

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Breziny

Kandidáti na starostu

1. Martin Kubinec, Mgr., 40 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

2. Ján Šatara, 41 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

3. Žaneta Žitvová, Ing., 37 r., účtovníčka, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Róbert Frlajs, Bc., 34 r., štátny zamestnanec, Smer - sociálna demokracia

2. Diana Gašparová, 44 r., nezamestnaná, nezávislá kandidátka

3. Miroslav Hybský, 30 r., technický pracovník, nezávislý kandidát

4. Martin Kubinec, Mgr., 40 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

5. Dušan Lasab, 66 r., dôchodca, Kresťanskodemokratické hnutie

6. Roman Mihalček, Mgr., 44 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

7. Jozef Mokoš, Ing., 42 r., starší technik – špecialista, Národ a spravodlivosť - naša strana

8. Ján Oravec, 53 r., zámočník, Smer - sociálna demokracia

9. Martin Poliak, 32 r., technik, nezávislý kandidát

10. Miroslav Šimún, Ing., 43 r., technicko-hospodársky pracovník, nezávislý kandidát

11. Andrea Šnajderová, 33 r., administratívna pracovníčka, nezávislá kandidátka

12. Peter Šudík, Ing., 34 r., majster výroby, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Budča

Kandidáti na starostu

1. František Moravec, Ing., 50 r., starosta, Smer – sociálna demokracia

2. Soňa Žiaková, Ing., 55 r., prevádzková zamestnankyňa, Kresťanskodemokratické hnutie

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Matej Fašang, 20 r., študent, Spolu – občianska demokracia

2. Ján Horný, 39 r., súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát

3. Jozef Hric, 65 r., dôchodca, Smer - sociálna demokracia

4. Július Kohút, 42 r., doručovateľ, Smer - sociálna demokracia

5. Tomáš Madluška, 37 r., stolár, Kresťanskodemokratické hnutie

6. František Moravec, Ing., 50 r., starosta, Smer – sociálna demokracia

7. Miroslav Pinďák, 47 r., vodič, Smer - sociálna demokracia

8. Martin Riemer, Mgr.art., 29 r., obchodný zástupca, Kresťanskodemokratické hnutie

9. Lukáš Tuček, 20 r., študent, Kresťanskodemokratické hnutie

10. Soňa Žiaková, Ing., 55 r., prevádzková zamestnankyňa, Kresťanskodemokratické hnutie

Vo volebnom obvode sa volí 9 poslancov.

Bzovská Lehôtka

Kandidáti na starostu

1. Martin Kubík, 49 r., starosta obce, Slovenská národná strana

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Jaroslav Ferianc, 51 r., mechanik ŽKV, Slovenská národná strana

2. Róbert Ferianc, 29 r., SHR, nezávislý kandidát

3. Terézia Feriancová, Ing., 30 r., materská dovolenka, nezávislá kandidátka

4. Lívia Kmeťová, PaedDr., 57 r., manažérka, nezávislá kandidátka

5. Adam Paciga, 21 r., operátor výroby, Slovenská národná strana

6. Jozef Tomašovič, 56 r., invalidný dôchodca, Slovenská národná strana

7. Radoslav Tomašovič, 39 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

Dobrá Niva

Kandidáti na starostu

1. Milan Jakubík, Ing., 37 r., ekonóm, asistent audítora, nezávislý kandidát

2. Miroslav Náhlik, PhDr., 56 r., riaditeľ odboru ÚPSVaR, Smer - sociálna demokracia

3. Ján Slosiarik, 43 r., referent úseku, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina - Boris Kollár, Nova, Občianska konzervatívna strana

4. Marta Sýkorová, Ing., 66 r., dôchodkyňa, chemicko-technologická inžinierka, Slovenská národná strana

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Ivan Hudák, Ing., 58 r., vedúci výroby, Smer – sociálna demokracia

2. Ľubomír Ivan, JUDr., 35 r., advokát, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Občianska konzervatívna strana

3. Milan Jakubík, Ing. , 37 r., ekonóm, asistent audítora, nezávislý kandidát

4. Rastislav Koštialik, Ing., 40 r., hypotekárny špecialista, nezávislý kandidát

5. Milan Kresan, 37 r., mechanik údržby, Smer – sociálna demokracia

6. Ján Krkoš, 35 r., vodič, nezávislý kandidát

7. Rastislav Kyslý, Mgr. art., 29 r., interiérový dizajnér, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Občianska konzervatívna strana

8. Peter Mlynárik, Ing., 33 r., policajt, nezávislý kandidát

9. Jakub Ponický, Mgr., 27 r., odborný poradca, nezávislý kandidát

10. Gabriela Slabejová, Ing., PhD., 43 r., vysokoškolská učiteľka, nezávislá kandidátka

11. Ján Slosiarik, Mgr., 59 r., učiteľ, Smer – sociálna demokracia

12. Zuzana Smutná, Mgr., 43 r., odborná referentka, nezávislá kandidátka

13. Marta Sýkorová, Ing., 66 r., dôchodkyňa, chemicko-technologická inžinierka, Slovenská národná strana

14. Emil Šimko, 39 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia

15. Ľubomír Švarc, 73 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

16. Ján Ukrop, 44 r., SZČO, nezávislý kandidát

17. Štefan Vidhold, 53 r., elektrikár, Smer – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 9 poslancov.

Dubové

Kandidáti na starostu

1. Anna Janovicová, 56 r., starostka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Jaroslav Bešinský, 52 r., zamestnanec cestnej údržby NDS, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

2. Katarína Flochová, Mgr.art., PhD., 40 r., zástupkyňa riaditeľa ZUŠ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

3. Dušan Kiš, 48 r., vodič autobusu, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

4. Eugen Kramár, RNDr., 64 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska

5. Milan Slančík, Ing., 38 r., podnikateľ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

6. Žofia Valentová, Bc., 65 r., dôchodkyňa, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Hronská Breznica

Kandidáti na starostu

1. Igor Kanda, 57 r., starosta obce, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Drahomír Baláž, 38 r., návesný majster, SMER – sociálna demokracia

2. Slavomír Baláž, 40 r., montážnik stavieb, SMER – sociálna demokracia

3. Marcela Čihánková, 41 r., nezamestnaná, SMER – sociálna demokracia

4. Nikoleta Matúchová, 43 r., invalidná dôchodkyňa, SMER – sociálna demokracia

5. Leoš Mrenica, Mgr., PhD., 36 r., zoraďovač výrobnej linky, nezávislý kandidát

6. Marek Sitáš, 30 r., vojak, nezávislý kandidát

7. Zuzana Slašťanová, 34 r., pomocná pracovníčka, SMER – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Kováčová

Kandidáti na starostu

1. Ján Izrael, Ing., 53 r., starosta obce, Kresťanskodemokratické hnutie

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Katarína Babeliaková, 42 r., čašníčka, nezávislý kandidát

2. Peter Belička, 39 r., obchodný zástupca, Slovenská národná strana

3. František Hajko, Ing., 51 r., technik, Kresťanskodemokratické hnutie

4. Peter Hrbáľ, Ing., 52 r., projektový manažér, nezávislý kandidát

5. Katarína Jurigová Vrťová, Ing., 31 r., marketingový manažér, Kresťanskodemokratické hnutie

6. Eva Mrenicová, Mgr., 48 r., špeciálny pedagóg, Kresťanskodemokratické hnutie

7. Zuzana Nemcová, 42 r., zdravotná sestra, Kresťanskodemokratické hnutie

8. Ján Sliacky, Ing., 62 r., stavebný inžinier, Kresťanskodemokratické hnutie

9. Ján Suja, Mgr., 46 r., obchodný manažér, Kresťanskodemokratické hnutie

10. Vladimír Volko, Ing., 46 r., dopravný inžinier, Kresťanskodemokratické hnutie

11. Marek Zapletal, 34 r., obchodný zástupca, nezávislý kandidát

12. Ján Zvara, 41 r., živnostník, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volí 9 poslancov.

Lieskovec

Kandidáti na starostu

1. Janka Gogolová, 52 r., majsterka výroby, Slovenská národná strana

2. Pavol Igríni, PaedDr.,59 r., riaditeľ strednej školy, nezávislý kandidát

3. Miroslav Machay, Mgr., 40 r., obchodný reprezentant, nezávislý kandidát

4. Michal Turay, 42 r., starosta obce, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Alena Barboriaková, 57 r., ekonómka, Slovenská národná strana

2. Mário Bartoš, 38 r., vedúci predajne, Slovenská národná strana

3. Jaroslav Berky, 31 r., SZČO, Slovenská národná strana

4. Renáta Cibuľová, Ing., 55 r., štátna zamestnankyňa, nezávislá kandidátka

5. Božena Čunderlíková, MUDr., 53 r., lekárka, Slovenská národná strana

6. Marius Gavrila, 30 r., obchodný zástupca, Slovenská národná strana

7. Helena Getlerová, Ing., 55 r., administratívna pracovníčka, Slovenská národná strana

8. Ján Jankovský, Mgr., 52 r., koordinátor , Smer – sociálna demokracia

9. Anna Kováčová, 63 r., dôchodkyňa, Smer – sociálna demokracia

10. Renáta Kučerová, Ing., 45 r., štátna zamestnankyňa, Slovenská národná strana

11. Jana Marková, 47 r., ekonómka, Slovenská národná strana

12. Adrián Martuš, 47 r., SZČO, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé o sobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Občianska konzervatívna strana

13. Miloš Mikleš, Ing., 55 r., technik, Slovenská národná strana

14. Veronika Páleníková, Mgr.,36 r., učiteľka, Smer – sociálna demokracia

15. Katarína Stehlíková, Mgr.,Bc., 42 r., zdravotná sestra, nezávislá kandidátka

16. Milan Terem, 52 r., vedúci výroby, Smer – sociálna demokracia

17. Jana Tužinská, Ing., 36 r., živnostníčka, Smer – sociálna demokracia

18. Miroslav Uhliar, 64 r., dôchodca, Národ a spravodlivosť – naša strana

Vo volebnom obvode sa volí 9 poslancov.

Lukavica

Kandidáti na starostu

1. Michal Bartko, Ing. PhD., 45 r., vysokoškolský učiteľ, nezávislý kandidát

2. Ján Kliment, 65 r., dôchodca, Slovenská národná strana

3. Martin Valent, 42 r., živnostník, podnikateľ, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1. Jaroslav Benčík, Mgr., 41 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

2. Radomír Čekan, 26 r., manažér CK, nezávislý kandidát

3. Igor Kazda, Ing., 38 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

4. Peter Kíšik, 49 r., stolár, Slovenská národná strana

5. Róbert Kíšik Bc., 39 r., starosta, Demokrati Slovenska

6. Ján Kliment, 65 r., dôchodca, Slovenská národná strana

7. Pavel Lacko, 63 r., dôchodca, Demokrati Slovenska

8. Erik Patkoš, 28 r., živnostník, nezávislý kandidát

9. Juraj Trebuľa, 60 r., živnostník, podnikateľ, Strana zelených

10. Miroslav Vričan, JUDr., 52 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

11. Zdenka Žúborová, 54 r., zdravotnícka zamestnankyňa, nezávislá kandidátka

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Komunálne voľby 2018 - prehľad kandidátov na primátorov, starostov a poslancov.

Michalková

Obec je bez kandidátov.

Očová

Kandidáti na starostu

1. Jaroslav Dominik, Ing., 53 r., náčelník mestskej polície, nezávislý kandidát

2. Ján Senko, PhDr., 60 r., starosta, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

3. Ján Šimiak, Mgr., 44 r., učiteľ, nezávislý kandidát

4. Vladimír Velič, 59 r., vedúci úseku správy majetku a údržby, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Anna Bažíková, Ing., 44 r., ekonomická manažérka, nezávislá kandidátka

2. Ján Čief, Ing., 33 r., bankový úradník, Smer – sociálna demokracia

3. Jaroslav Dominik, Ing., 53 r., náčelník mestskej polície, Komunistická strana Slovenska

4. Miroslav Fekiač, 36 r., servisný technik, Slovenská národná strana

5. Pavel Gajdoš, 47 r., skladník, Slovenská národná strana

6. Viera Holíková, RNDr., 56 r., učiteľka, Smer – sociálna demokracia

7. Lenka Hriňová, Mgr., 30 r., právnička mestského úradu, Demokrati Slovenska

8. Jozef Ivanič, 48 r., súradnicový vŕtač, nezávislý kandidát

9. Marcel Juhaniak, 42 r., výsluhový dôchodca, Slovenská národná strana

10. Miroslav Klimo, Ing., 33 r., konštruktér, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

11. Ján Nôžka, 32 r., vedúci prevádzky, Smer – sociálna demokracia

12. Ondrej Pivoluska, 63 r., dôchodca, Slovenská národná strana

13. Anna Poničanová, MUDr., 37 r., lekárka, nezávislá kandidátka

14. Miroslava Rajčoková, Ing., 46 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia

15. Juraj Remeselník, Ing., 70 r., dôchodca - technik, Smer – sociálna demokracia

16. Peter Sámeľ, 34 r., vedúci servisu, nezávislý kandidát,

17. Anna Stanová, 55 r., živnostníčka, nezávislá kandidátka

18. Michal Storoška, Ing. PhD., 71 r., dôchodca – ekonóm, Smer – sociálna demokracia

19. Milota Široká, 55 r., učiteľka MŠ, Smer – sociálna demokracia

20. Zdenko Válka, 46 r., programátor a obsluha CNC, Sme rodina – Boris Kollár

Vo volebnom obvode sa volí 9 poslancov.

Ostrá Lúka

Kandidáti na starostu

1. Juraj Jelok, Mgr., 42 rokov, starosta obce, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Jana Albertová, 54 rokov, učiteľka MŠ, SMER - sociálna demokracia

2. Ladislav Hudák, Ing., 53 rokov, SZČO, nezávislý kandidát

3. Ján Kružliak, 63 rokov, dôchodca, SMER – sociálna demokracia

4. Ján Prokaj, Mgr., 62 rokov, učiteľ, SMER – sociálna demokracia

5. Ján Zdút-Šťastný, JUDr., 66 rokov, dôchodca, SMER – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Pliešovce

Kandidáti na starostu

1. Milan Kyseľ, Mgr., 45 r., riaditeľ spoločnosti, nezávislý kandidát

2. Štefan Sýkora, Ing., 57 r., starosta obce Pliešovce, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Ján Adamovic, JUDr., 35 r., vyšetrovateľ PZ, nezávislý kandidát

2. Peter Babinský, 41 r., obchodný manažér, nezávislý kandidát

3. Dušan Cút, 53 r., mechanik silnoprúd. zariadení, Kresťanskodemokratické hnutie

4. Michal Filip, Mgr., 32 r., vedúci pracovník, Smer – sociálna demokracia

5. Ján Hanzel, Ing., 39 r., riaditeľ obecných lesov, Smer – sociálna demokracia

6. Pavol Hvodlik, 40 r., konateľ spoločnosti HOBLO, spol. s r.o., nezávislý kandidát

7. Milan Chudík, 42 r., konateľ spoločnosti, Slovenská národná strana

8. Mária Knošková, 50 r., poštová doručovateľka, Smer – sociálna demokracia

9. Miroslav Kseňák, Mgr., 43 r., učiteľ, nezávislý kandidát

10. Ján Kyseľ, 57 r., majster, Smer – sociálna demokracia

11. Milan Kyseľ, Mgr., 45 r., riaditeľ spoločnosti, nezávislý kandidát

12. Radoslav Plánička, 37 r., manažér školy, Spolu – občianska demokracia

13. Juraj Rausa, 42 r., sales representant, Národná koalícia

14. Štefan Rievaj, 44 r., konateľ spoločnosti, Slovenská národná strana

15. Zuzana Rievajová, 51 r., sam. odborná referentka, Slovenská národná strana

16. Radoslava Strhárska, 38 r., asistentka audítora, nezávislá kandidátka

17. Alexander Šikúr, Ing., 46 r., živnostník, Progresívne Slovensko

18. Monika Túroczyová, Ing., 44 r., ekonómka, nezávislá kandidátka

19. Štefan Valentík, 61 r., referent nákupu, Slovenská národná strana

20. Ivan Velkov, 29 r., hasič záchranár, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 9 poslancov.

Podzámčok

Kandidáti na starostu

1. Mária Hrčková, 49 r., ekonómka, nezávislá kandidátka

2. Ingrid Jedličková, Mgr., 48 r., realitný manažér, Slovenská národná strana, SMER – sociálna demokracia

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Martin Babiak, 37 r., servisný technik, Národ a Spravodlivosť – naša strana

2. Tomáš Ďurík, 35 r., obchodný manažér, SMER – sociálna demokracia

3. Mária Franková, 55 r., manažérka, Slovenská národná strana

4. Stella Hozáková, 49 r., nezamestnaná, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

5. Radoslav Hudák, Ing., 46 r., hlavný štátny radca, SMER – sociálna demokracia

6. Ján Jackuliak, 54 r., správca budovy, SMER – sociálna demokracia

7. Ingrid Jedličková, Mgr., 48 r., realitný manažér, Slovenská národná strana

8. Ivan Košík, MVDr., 64 r., konateľ, Národ a Spravodlivosť – naša strana

9. Marianna Krahulcová, 38 r., osvetový pracovník, Kresťanskodemokratické hnutie

10. Vladimír Puskajler, 47 r., výsluhový dôchodca, SMER – sociálna demokracia

11. Magdaléna Ramšíková, 35 r., SZČO, Slovenská národná strana

12. Peter Raniak, 42 r., vozmajster, Občianska konzervatívna strana

13. Karol Sluka, 62 r., dôchodca, Občianska konzervatívna strana

14. Petra Slúková, 33 r., recepčná, SMER – sociálna demokracia

15. Miroslav Varga, 36 r., regionálny manažér, Národ a Spravodlivosť – naša strana

16. Milan Zbořil, 44 r., SZČO, Občianska konzervatívna strana

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Sása

Kandidáti na starostu

1. Iveta Hladká, Mgr., 55 r., starostka obce, nezávislá kandidátka

2. Marek Lupták, Ing., 49 r., SZČO, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Martin Bartko, 35 r., prijímací technik, Kresťanskodemokratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita

2. Norbert Bosák, Ing., 29 r., vedúci technológ ŽSR, Slovenská národná strana

3. Vladimír Brodniansky, Ing., 58 r., konateľ, Smer – sociálna demokracia

4. Peter Frnka, 51 r., živnostník, Kresťanskodemokratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita

5. Slavomír Jaďuď, 42 r., lesník, Smer – sociálna demokracia

6. Radoslav Jerguš, 32 r., ekonóm – účtovník, Smer – sociálna demokracia

7. Daša Makanová, Ing., 28 r., vedúca odborná referentka, nezávislá kandidátka

8. Nikoleta Mosná, MUDr., 28 r., materská dovolenka, Slovenská národná strana

9. Miroslav Mráz, Ing., 46 r., výsluhový dôchodca, Slovenská národná strana

10. Monika Paľovová, 19 r., študentka, Kresťanskodemokratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita

11. Pavel Ponický, 54 r., ekonóm, Smer – sociálna demokracia

12. Ján Šimko, doc. Ing. CSc., 66 r., dôchodca, nezávislý kandidát

13. Alica Vatrová, Ing., 42 r., OR - špecialistka NM, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Sielnica

Kandidáti na starostu

1. Anna Gavajdová, 56 r., starostka, Smer – sociálna demokracia

2. Peter Gnida, Mgr., 42 r., manažér pre riadenie projektov EU, Slovenská národná strana

3. Amália Mojžišová, 58 r., špecialistka zákazníckej podpory, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1. Miroslav Biba, 52 r., živnostník, nezávislý kandidát

2. Pavel Biba, 42 r., vedúci technického zabezpečenia, nezávislý kandidát

3. Radoslav Biba, 46 r., ŽSR-technik, Smer – sociálna demokracia

4. Jana Bibová, Ing., 45 r., riaditeľka pobočky, nezávislá kandidátka

5. Viktor Drahoň, 36 r., skladník, nezávislý kandidát

6. Anna Drahoňová, 51 r., obchodná zástupkyňa, Slovenská národná strana

7. Milan Fiľo, Ing., 58r., konateľ spoločnosti, Smer – sociálna demokracia

8. Roman Gašpar, 53 r., živnostník, nezávislý kandidát

9. Marian Gavajda, 56 r., vodič SAD, nezávislý kandidát

10. Peter Gnida, Mgr., 42 r., manažér pre riadenie projektov EU, Slovenská národná strana

11. Štefan Hurňanský, Ing., 48 r., statik, projektant, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Občianska konzervatívna strana

12. Marek Kancír, 43 r., skladník, Komunistická strana Slovenska

13. Galina Kopyl, PhDr., 54 r., projektová managerka, Sloboda a solidarita, Obyčajný ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Občianska konzervatívna strana

14. Peter Kozárik, 52 r., projektový manažér, nezávislý kandidát

15. Peter Kozárik, Bc., 30 r., technický a revízny technik VTZE, nezávislý kandidát

16. Miroslava Kozáriková, Mgr., 47 r., učiteľka, nezávislá kandidátka

17. Amália Mojžišová, 58 r., špecialistka zákazníckej podpory, nezávislá kandidátka

18. Pavel Ryboš, 41 r., obchodný zástupca, nezávislý kandidát

19. Peter Ryboš, 49 r., technik, nezávislý kandidát

20. Daniel Sitár, 42 r., geodét, Slovenská národná strana

21. Peter Šetka, 42 r., živnostník, nezávislý kandidát

22. Peter Švirik, Ing., 54 r., súkromný podnikateľ, Smer – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 9 poslancov.

Prečítajte si tiež: Komunálne voľby 2018: Zoznam kandidátov v meste Sliač

Tŕnie

Kandidáti na starostu

1. Martina Kubincová, Mgr., 42 r., starostka, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov

1. Peter Bombala, 34 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

2. Štefan Boroš, Ing., 37 r., obchodný zástupca, Smer – sociálna demokracia

3. Peter Drozdík, 40 r., nezamestnaný, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

4. Eduard Kubinec, 41 r., SZČO, nezávislý kandidát

5. Daniela Madarászová, 42 r., nezamestnaná, nezávislá kandidátka

6. Milan Šulek, Mgr., 45 r., pedagogický vychovávateľ, nezávislý kandidát

7. Marek Trenčiansky, Ing. PhD., 45 r., odborný asistent Technická univerzita vo Zvolene, nezávislý kandidát

8. Marián Valentíny, 19 r., študent, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Turová

Kandidáti na starostu

1. Ivana Ďuríková, Ing., 41, rozpočtárka, nezávislá kandidátka

2. Jana Jarotová, Ing. 51, starostka, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Ivana Ďuríková, Ing., 41, rozpočtárka, nezávislá kandidátka

2. Mária Froľová, Ing., 36, riadiaca pracovníčka, nezávislá kandidátka

3. Pavol Gejdoš, Ing., PhD., 42, vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát

4. Lucia Chovan, 32, finančná poradkyňa, Národná koalícia

5. Darina Jančošková, Bc., 44, účtovníčka, nezávislá kandidátka

6. Erika Kraličová, Ing., 40, vedúca prevádzky, nezávislá kandidátka

7. Andrea Kružecová, Ing., 51, vedúca klientskeho centra, nezávislá kandidátka

8. Peter Mozola, Ing., 33, technický manažér, Smer – sociálna demokracia

9. Emil Toman, Ing., 63, dôchodca, Slovenská národná strana

10. Jana Zemanová, Ing., 48, referentka sociálnych služieb, nezávislá kandidátka

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Veľká Lúka

Kandidáti na starostu

1. Andrea Chromeková, Ing., 34 r., starostka obce, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Lucia Bullová, 47 r., nezamestnaná, nezávislá kandidátka

2. Rastislav Hudoba, 46 r., živnostník, nezávislý kandidát

3. Michal Kušpal, 31 r., mechanik počítačových sietí, Slovenská národná strana

4. Martina Kuzmová, Mgr., 38 r., podnikateľka, nezávislá kandidátka

5. Pavel Melech, Ing., 38 r., štátny zamestnanec, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Občianska konzervatívna strana

6. Ján Pršanec, 28 r., vedúci zmeny, Slovenská národná strana

7. František Rovňaník, Ing., 49 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

8. Viera Svoreňová, 49 r., ekonómka, nezávislá kandidátka

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Prečítajte si tiež: Komunálne voľby 2018: Zoznam kandidátov v meste Zvolen

Zvolenská Slatina

Kandidáti na starostu

1. Radoslav Beňo, Ing., 47 rokov, obchodný manažér, nezávislý kandidát

2. Martin Cerovský, Ing., 26 rokov, projektový manažér, nezávislý kandidát

3. Mária Klimentová, Ing., 55 rokov, starostka obce, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Emília Balážová, Ing., PhD., 56 rokov, vysokoškolská pedagogička, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Občianska konzervatívna strana

2. Elena Bartková, 56 rokov, odborná referentka OÚ, kataster, Slovenská národná strana

3. Anna Berkyová, 51 rokov, nezamestnaná, Strana rómskej koalície – srk

4. Matej Fekiač, Ing. arch., 25 rokov, architekt, nezávislý kandidát

5. Ivan Fiľo, 45 rokov, strojník ťažkých mechanizmov, nezávislý kandidát

6. Slavomír Hanuska, PaedDr., 44 rokov, riaditeľ gymnázia, Slovenská národná strana

7. Jakub Havlík, Ing., PhD., 47 rokov, konštruktér, nezávislý kandidát

8. Mária Huliaková, Mgr., 54 rokov, zástupkyňa riaditeľky ZŠ s MŠ T. Vansovej Zvolenská Slatina, nezávislá kandidátka

9. Peter Jandura, Bc., 35 rokov, konateľ, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Občianska konzervatívna strana

10. Dušan Koštialik, 59 rokov, živnostník, nezávislý kandidát

11. Alena Kubovská, Mgr., 52 rokov, zástupkyňa riaditeľa DSS, Smer – sociálna demokracia

12. Marián Kučera, doc., Ing., PhD., 44 rokov, dekan fakulty, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Občianska konzervatívna strana

13. Martina Libiaková, 42 rokov, zdravotná sestra, Slovenská národná strana

14. Mária Michnová, Ing., 45 rokov, projektová managerka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Občianska konzervatívna strana

15. Marián Nagy, 40 rokov, SZČO, nezávislý kandidát

16. Peter Nosál, 35 rokov, SZČO, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Občianska konzervatívna strana

17. Anna Pavlendová, Ing., 62 rokov, dôchodkyňa, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Občianska konzervatívna strana

18. Jana Pavlíková, Ing., 37 rokov, rodičovská dovolenka, nezávislá kandidátka

19. Zuzana Pavlíková, 69 rokov, dôchodkyňa, Smer – sociálna demokracia

20. Silvia Šándorová, Mgr., 32 rokov, lektorka anglického jazyka, Spolu – občianska demokracia

21.Ján Šulek, Ing., 42 rokov, prokurista súkromnej spoločnosti, Slovenská národná strana

22. Matej Žubritovský, 30 rokov, výpravca, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 9 poslancov.

Železná Breznica

Kandidáti na starostu

1. Ján Dúbravský, 53 r., starosta obce, nezávislá kandidátka, Smer – sociálna demokracia

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Jana Balážová, 39, predavačka, Smer – sociálna demokracia

2. Radoslav Barcík, Ing., 57, učiteľ, Smer – sociálna demokracia

3. Miroslava Budová, 37, pôrodná asistentka, Smer – sociálna demokracia

4. Peter Dávid, 45, vedúci pekárne, Slovenská národná strana

5. Ivan Donoval, 52, elektrikár, Smer – sociálna demokracia

6. Peter Lipnický, Mgr., 38, štátny zamestnanec, Smer – sociálna demokracia

7. Gabriela Melagová, 36, administratívna pracovníčka, Smer – sociálna demokracia

8. Katarína Melagová, Mgr., 48, zdravotná sestra, Slovenská národná strana

9. Michal Mališ, Ing., 39, vedúci projektant, Smer – sociálna demokracia

10. Dušan Palkovič, 42, SZČO, Slovenská národná strana

11. Štefan Renčo, Ing., 41, nezamestnaný, Doma dobre

12. Roman Rusko, 47, vodič autobusu, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Ak ste našli v zoznamoch chybu, dajte nám vedieť na sefredaktor.zv@petitpress.sk.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  2. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  3. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle
  4. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami
  5. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí
  6. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku!
  7. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie
  8. Mimoriadne dlhopisy až 7% p.a. už od 4 rokov
  9. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére
  10. Začítajte sa do Bibliotéky
  1. Modesta Real Estate úspešne sprostredkovala obchodnú transakciu
  2. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
  3. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  4. Viete, ako dlho trvá laserová operácia očí?
  5. Ako sa darí na Slovensku a v Európe odvetviu fintech?
  6. Rekonštrukcia interiéru v zime?
  7. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  8. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami
  9. Zaraďte do svojho jedálnička kvalitné slovenské hovädzie mäso
  10. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle
  1. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami 23 597
  2. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére 16 941
  3. Neukladajte si nič, čo vás môže ohroziť. Ako zabezpečiť telefón? 12 779
  4. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle 9 308
  5. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku! 8 782
  6. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie 7 340
  7. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí 6 732
  8. Mimoriadne dlhopisy až 7% p.a. už od 4 rokov 4 292
  9. Superťažký kvíz o pneumatikách. Zvládne ho len 1 % motoristov 3 380
  10. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov 3 121

Téma: Komunálne voľby vo Zvolene a okolí


Hlavné správy z MY Zvolen

Hodnotenie V. ligy: Najlepšie sa darilo Lieskovcu, záchranárske práce budú mať Bzovík a D. Niva

Ako sa darilo štyrom tímom z nášho regiónu v V. lige skupine C?

Vydretá výhra Zvolena v Trenčíne: Najlepším hráčom zápasu tréner MVK

Volejbalisti MVK Zvolen cestovali za súperom do Trenčína, v dôležitom zápase susedov z konca tabuľky sa očakával boj o každú loptu.

Zo súčasných poslancov pokračujú siedmi

Prinášame zoznam zvolených poslancov v Detve a počet hlasov, aký získali.

Tváre v mestskom zastupiteľstve sa výrazne menia

Takmer polovicu poslaneckých kresiel obsadili kandidáti z iniciatívy Zvolen pre ľudí.

V regióne pokračujú súčasní primátori

Účasť vo voľbách vysoká nebola.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Jahody v novembri. Ovocinári vyhlásili samozber

Ovocinári pozývajú prvýkrát v histórii na novembrový samozber jahôd. Novembrové jahody sú tvrdšie, ale sladké.

Komunálne voľby 2018

Nitra si zvolila zmenu, novým primátorom bude Marek Hattas (minúta po minúte)

Neoficiálne výsledky primátorských volieb v Nitre sú už známe.

Kto kde uspel. Pozrite si zoznamy ľudí, ktorí nás budú zastupovať

V komunálnych voľbách sme si vyskladali starostov, primátorov a miestne zastupiteľstvá. Pozrite sam kde kto uspel (zvolení sú zvýraznení hrubšie).

Šporar v Nitre rozbil plafón a označil ju za malú dedinu

V zápase Nitra - Slovan (1:2) sa blýskalo kartami, červenú si zlízol aj hosť Andraž Šporar, najlepší strelec Fortuna ligy mal navyše slovný konflikt s členom domáceho predstavenstva.

Vybrali SME

Už ste čítali?