Pondelok, 19. november, 2018 | Meniny má Alžbeta

Kandidáti v mestách a obciach okresu Detva

Pozrite si kompletný zoznam, kto kandiduje za primátorov, starostov a poslancov v celom okrese Detva.

Kriváň a okolie z vtáčej perspektívy; ešte pred dokončením R2. (Zdroj: Ján Krošlák)

Kandidáti na primátorov, starostov a poslancov v okrese Detva v komunálnych voľbách, ktoré sa uskutočnia 10. novembra 2018

Prečítajte si tiež: Komunálne voľby 2018: Zoznam kandidátov v meste Detva

Detvianska Huta

Kandidáti na starostu

1. Jana Hrončeková, 57 r., starostka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

2. Rudolf Plavucha, 36 r., konateľ spoločnosti, nezávislý kandidát

3. Pavel Šulek, 42 r., živnostník, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Sme rodina – Boris Kollár

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1. Ján Hanes, 54 r., sanitár výčapných zariadení, Slovenská národná strana

2. Darina Hazuchová, 44 r., živnostníčka, Smer – sociálna demokracia

3. Ján Hronček, 64 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

4. Ján Kamenský, Ing., 57 r., lesný technik, Smer – sociálna demokracia

5. Pavel Kortiš, 39 r., súkromný podnikateľ, Slovenská národná strana

6. Vladimír Kret, 46 r., zamestnanec v chemickom priemysle, Slovenská národná strana

7. Juraj Kubiš, Mgr.et. Mgr., 45 r., riaditeľ ZŠ, Kresťanskodemokratické hnutie

8. Miroslav Kučera, 33 r., policajt, Slovenská národná strana

9. Jaroslav Merčiak, Ing., 51 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia

10. Mária Pekárová, 52 r., dôchodkyňa, Smer – sociálna demokracia

11. František Plavucha, 55 r., živnostník, Slovenská národná strana

12. Ján Plavucha, 26 r., skladník, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

13. Rudolf Plavucha, 36 r., konateľ spoločnosti, nezávislý kandidát

14. Jozef Slovák, 47 r., vodár, Slovenská národná strana

15. Pavel Šulek, 42 r., živnostník, Sloboda a Solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár

16. Peter Šulek, Ing., 28 r., technik, Smer – sociálna demokracia

17. Mária Šuleková, Ing., 45 r., ekonómka, Slovenská národná strana

18. Martin Václavik, 24 r., študent, Smer – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Dúbravy

Kandidáti na starostu

1. Elena Grňová, 47 r., starostka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

2. Soňa Matunáková, Ing., PhD., 56 r., výsluhová dôchodkyňa, Nova

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1. Michal Greguss, 38 r., súkromný podnikateľ, Smer – sociálna demokracia

2. Ján Kapec, 61 r.. konateľ, Nova

3. Jozef Ľupták, 57 r., nástrojár, Smer – sociálna demokracia

4. Jolana Ľuptáková, 53 r., odborná referentka, Slovenská národná strana

5. Pavel Pleva, 50 r., zámočník - stehár, Národ a spravodlivosť – naša strana

6. Jozef Remeselník, 25 r., invalidný dôchodca, Slovenská národná strana

7. Pavel Remeselník, 53 r., invalidný dôchodca, Slovenská národná strana

8. Emília Remeselníková, 52 r., administratívna pracovníčka, Smer – sociálna demokracia

9. Viera Smutná, 46 r., ekonómka, Nova

10. Jozef Smutný, 57 r., mechanik, Smer – sociálna demokracia

11. Ondrej Smutný, Ing., 36 r., manažér firmy, Kresťanskodemokratické hnutie

12. Peter Smutný, Ing., 29 r., odborný referent, Nova

13. Ján Stehlík, 51 r., strojár, Nova

14. Elena Šmálová, 45 r., zubná technička, Slovenská národná strana

15. Ján Šufliarsky, 49 r., kvalitár - kontrolór, Slovenská národná strana

16. Milan Šulek, 57 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia

17. Lucia Vyletelová, 36 r., pekárka, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Volebný obvod č. 2

Poradové číslo, meno, priezvisko,2) titul, vek, zamestnanie, názov politickej strany3)

1. Dana Babicová, 49 r., administratívna pracovníčka, Smer – sociálna demokracia

2. Miroslav Kapec, 32 r., kontrolór kvality, Nova

3. Natália Marcineková, 22 r., rodičovská dovolenka, nezávislá kandidátka

4. Soňa Matunáková, Ing., PhD., 56 r., výsluhová dôchodkyňa, Nova

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Prečítajte si tiež: Komunálne voľby 2018: Zoznam kandidátov v meste Hriňová

Horný Tisovník

Kandidáti na starostu

1. Ján Kľuka, 49, starosta, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

2. Alena Melicherčíková, 44, podnikateľka, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1. Andrea Ďӧrďová, 44, nezamestnaná, Smer – sociálna demokracia

2. Ján Kľuka, 49, starosta, Smer – sociálna demokracia

3. Ján Melicherčík, 44, živnostník, Slovenská národná strana

4. Ján Melicherčík, 37, zámočník, Smer – sociálna demokracia

5. Jana Miková, 48, zástupkyňa riaditeľa ZŠ, Slovenská národná strana

6. Mariana Škorvagová, 43, vedúca predajne, Smer – sociálna demokracia

7. Slavomír Šurina, 31, živnostník, Smer – sociálna demokracia

8. Stanislav Traksl, 61, vodič, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Klokoč

Kandidáti na starostu

1. Michal Bartko, 36 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

2. Radoslav Hruška, 43 r., Konateľ – Iplatforma s.r.o., nezávislý kandidát

3. Ľubomír Ozimák, 56 r., technik, Kresťanskodemokratické hnutie

4. Anna Purdeková, 61 r., dôchodkyňa, Národ a spravodlivosť – naša strana

5. Gabriela Strelcová, Mgr., 47 r., odborná referentka školy, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)

6. Martina Výbošťoková, Ing., 37 r., ekonómka, účtovníčka, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

Poradové číslo, meno, priezvisko, titul, vek, zamestnanie, názov politickej strany

1. Ján Baláž, 40 r., štátna správa MV SR, nezávislý kandidát

2. Matej Hric, 30 r., robotník, Strana moderného Slovenska (SMS)

3. Radoslav Hruška, 43 r., Konateľ – Iplatforma s.r.o., nezávislý kandidát

4. Ivan Chmell, 52 r., živnostník, Národ a spravodlivosť – naša strana

5. Jana Kopcsáková, 33 r., pracovníčka v gastronómií, Strana zelených

6. Ján Koreň, 48 r., ochrana a bezpečnostná kontrola na letisku, nezávislý kandidát

7. Stanislav Krško, 51 r., výpravca, Smer – sociálna demokracia

8. Tomáš Kučera, 34 r., vodič VZV, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

9. Lucia Lazárová, 35 r., rodinná terapeutka, Slovenská národná strana

10. Terézia Matúšková, Mgr., 39 r., zdravotná sestra, Ľudová strana pevnosť Slovensko

11. Ľubica Sliacka, Mgr., 45 r., samostatná radkyňa, Slovenská národná strana

12. Marek Sliacky, 42 r., vedúci posunu, Slovenská národná strana

13.Gabriela Strelcová, Mgr., 47 r., odborná referentka školy, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)

14. Anna Svoreňová, PhDr., 44 r., vedúca strediska, Strana moderného Slovenska (SMS)

15. Žofia Veselovská, Mgr., 29 r., zdravotná sestra, Smer – sociálna demokracia

16. Martina Výbošťoková, Ing., 37 r., ekonómka, účtovníčka, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

17. Ivana Vyletelová, 44 r., pomocná sila v kuchyni, Strana moderného Slovenska (SMS)

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Korytárky

Kandidáti na starostu

1. Dušan Mitter, 47 r., technik STK, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1 . Miroslav Debnár, 42 r., živnostník, Smer - sociálna demokracia

2. Anna Lapinová, 61 r., detská sestra, Nova

3. Juraj Malatinec, 62 r., vedúci výroby, Smer - soci6lna demokracia

4. Roman Malatinec, Mgr. art., 37 r., osvetový pracovník, Smer - sociálna demokracia

5. Miroslav Mitter, 48 r., nezamestnaný, Kresťanskodemokratické hnutie

6. Pavel Šufliarsky, Bc, 34 r., projektový inžinier, nezávislý kandidát

7. Miroslav Úradník, 47 r., vedúci strediska, Smer - sociálna demokracia

8. Pavel Václavík, 35 r., profesionálny vojak, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Kriváň

Kandidáti na starostu

1. Imrich Paľko, 55 r., starosta, Smer – Sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1. Tomáš Dom, PhDr., 41 r., obchodný manažér, Kresťanskodemokratické hnutie

2. Jana Drugdová, Mgr., 27 r., nákupca, Kresťanskodemokratické hnutie

3. Jozef Hliva, 50 r., sústružník, nezávislý kandidát

4. Eva Hroncová, Ing., 47 r., geodetka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná

strana

5. Miroslav Chlebničan, 36 r., policajt, nezávislý kandidát

6. Rudolf Káčer, Ing., 52 r., koordinátor, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná

strana

7. Ivan Konôpka, Ing., 61 r., odborný zamestnanec, Kresťanskodemokratické hnutie

8. Zuzana Ostrihoňová, Ing., 40 r., poštový zamestnanec, Kresťanskodemokratické hnutie

9. Milan Palovič, Mgr., 45 r., štátny zamestnanec, Smer – sociálna demokracia, Slovenská

národná strana

10. Jana Šufliarska, 53 r., ekonómka, Kresťanskodemokratické hnutie

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Volebný obvod číslo 2

1. Alena Ďuricová, Ing., 42 r., učiteľka, nezávislý kandidát

2. Jozef Gáborík, doc. Ing. CSc., 65 r., vysokoškolský pedagóg, Kresťanskodemokratické

hnutie

3. Peter Gonda, Ing., 39 r., technik, Kresťanskodemokratické hnutie

4. Mário Chlebničan, 40 r., výpravca, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná

strana

5. Mária Klimová, 50 r., predavačka, Kresťanskodemokratické hnutie

6. Jozef Krnáč, 50 r., živnostník, nezávislý kandidát

7. Vladimír Krnáč, 51 r., SZČO, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

8. Marek Mališ, Mgr., 40 r., manager, Strana zelených

9. Marián Psotka, 39 r., údržbár, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

10. Zlatko Remeselník, Ing., 37 r., nákupca, Kresťanskodemokratické hnutie

Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

Látky

Kandidáti na starostu

1. Ľubomír Bahleda, Mgr., 56 rokov, Starosta obce, Nezávislý kandidát

2. Marta Koristeková, Ing., 47 rokov, Špecialistka pre recertifikáciu, Nezávislý kandidát

3. Mário Kubiš, Bc., 29 rokov, Obchodný sprostredkovateľ, Kresťanskodemokratické hnutie

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1. Ľubomír Bahleda, Mgr., 56 r., starosta obce, Slovenská národná strana

2. Miloslava Belková, 42 r., koordinátor, Slovenská národná strana

3. Peter Čontofalský, JUDr., 31 r., obchodný sprostredkovateľ, Kresťanskodemokratické hnutie

4. Jozef Gondáš, 57 r., živnostník, šofér, Šanca,

5. Ján Hazucha, Ing., 57 r., štátny zamestnanec, Slovenská národná strana

6. Eva Hazuchová, 41 r., vedúca pošty, Kresťanskodemokratické hnutie

7. Anna Hrončeková, 51 r., predseda RD, Slovenská národná strana

8. Štefan Chovan, 47 r., údržbár, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

9. Marta Koristeková, Ing., 47 r., špecialistka pre recertifikáciu, Nezávislý kandidát

10. Ján Kršiak, 35 r., inštalatér, SPOLU – občianska demokracia

11. Peter Kršiak, 38 r., elektrikár, Slovenská národná strana

12. Ján Krupa, 45 r., šofér, Sloboda a Solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina - Boris Kollár

13. Ján Kubiš, Mgr., PhD., 32 r., učiteľ, Kresťanskodemokratické hnutie

14. Ľubica Kubišová, 45 r., predavačka, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

15. Jozef Kuvik, 36 r., živnostník, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

16. Marta Kuviková, 33 r., vedúca pošty, Sloboda a Solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár

17. Ján Kýpeť, 54 r., živnostník, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

18. Ján Melicher, 38 r., živnostník, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

19. Rudolf Michalovský, Ing., 54 r., podnikateľ, Šanca

20. Ján Segeč, 54 r., podnikateľ, Sloboda a Solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina - Boris Kollár

21. Peter Segeč, 38 r., živnostník, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

22. Tomáš Segeč, 33 r., živnostník, Kresťanskodemokratické hnutie

23. Eva Segečová, 47 r., podnikateľka, Kresťanskodemokratické hnutie

24. Martina Segečová, Mgr., 43 r., učiteľka, Kresťanskodemokratické hnutie

25. Jozef Svitek, 28 r., robotník, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Podkriváň

Kandidáti na starostu

1. Jozef Malatinec, 52 r., starosta, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1. Peter Čelka, 45, vlakvedúci, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

2. Jaroslava Dobrocká 48, opatrovateľka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

3. Peter Klimo, Mgr. 33, administrátor siete, nezávislý kandidát

4. Martin Kováčik, 60, výsluhový dôchodca, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

5. Ľubica Lapinová, 56, opatrovateľka v domácnosti, nezávislá kandidátka

6. Matej Majerech, Ing., 26, príslušník PZ, nezávislý kandidát

7. Ľubomír Pivka, Bc., 46, dôchodca, Kresťanskodemokratické hnutie

8. Mariana Pivková, 39, asistentka predaja, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

9. Iveta Priadková, 44, živnostníčka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

10. Jozef Sekereš, 53, živnostník, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

11. Mária Volková, 65, dôchodkyňa, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

12. Jozef Zdechovan, 45, pracovník SBS, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Slatinské Lazy

Kandidáti na starostu

1. Eva Hazlingerová, Mgr., 54, zdravotná sestra, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina - Boris Kollár

2. Darina Hroncová, Ing., 59, starostka, , SMER – sociálna demokracia

3. Martin Chovanec, Ing., 28, obchodný manažér, nezávislý kandidát

4. Marek Paulenda, 32, expedient, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1. Ľubomír Bartko, 48, hasič – technik, Smer – sociálna demokracia

2. Eva Hazlingerová, Mgr., 54, zdravotná sestra, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina - Boris Kollár

3. Pavel Jombík, 49, elektromechanik, Smer – sociálna demokracia

4. Vladimír Mašlej, Ing., 45, prevádzkový technik, Smer – sociálna demokracia

5. Ivan Mucha, 34, odborný technik, Smer – sociálna demokracia

6. Marek Paulenda, 32, expedient, nezávislý kandidát

7. Jana Stanková, 60, zdravotná sestra, Smer – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Komunálne voľby 2018 - prehľad kandidátov na primátorov, starostov a poslancov.

Stará Huta

Kandidáti na starostu

1. Milan Gonda, 54 r., montér výťahov, nezávislý kandidát

2. Jozef Hudec, 56 r., starosta, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov

1. Mária Augustínová, 61 r., samostatná referentka, Kresťanskodemokratické hnutie

2. Pavel Ďuriš, 66 r., dôchodca , Kresťanskodemokratické hnutie

3. Stanislava Ďurišová, Ing., 34 r., projektová manažérka, nezávislá kandidátka

4. Silvia Gajdošová, 34 r., servírka, nezávislá kandidátka

5. Pavel Gonda, 49 r., mechanik - zvárač, nezávislý kandidát

6. Emília Krnáčová, 54 r., vedúca predajne, Kresťanskodemokratické hnutie

7. Pavel Ľupták, 51 r., živnostník, nezávislý kandidát

8. Ľuboslav Martinka, 47 r., robotník, nezávislý kandidát

9. Milan Tuhársky, 49 r., vodič - strojník, nezávislý kandidát

10. Lucia Záchenská, Ing., 27 r., referentka technicko-ekonomického oddelenia, nezávislá

kandidátka

11. Stanislava Záchenská, 44 r., mechanička - nastavovačka, nezávislá kandidátka

12. Erik Záchenský, 31 r., strojník - pilčík, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Stožok

Kandidáti na starostu

1. Jaroslav Černák, PhDr., 40 r., manažér, nezávislý kandidát

2. Darina Petrincová, Bc., 50 r., starostka, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1. Ľudmila Bohumeľová, 56 r., živnostníčka, nezávislá kandidátka

2. Radoslava Búdová, Mgr., 47 r., učiteľka ZŠ, nezávislá kandidátka

3. Jaroslav Bystriansky, 56 r., živnostník, nezávislý kandidát

4. Peter Daniš, 43 r., živnostník, nezávislý kandidát

5. Slavomír Ďurina, 49 r., zamestnanec MV SR, nezávislý kandidát

6. Anna Ďurišová, Mgr., 32 r., nezamestnaná, nezávislá kandidátka

7. Roman Chamula, 44 r., servisný technik, nezávislý kandidát

8. Mariana Jaďuďová, Ing., 44 r., projektová manažérka, nezávislá kandidátka

9. Jana Klimová, 52 r., konateľka firmy, ŠANCA

10. Lukáš Kováč, 21 r., študent, nezávislý kandidát

11. Jozef Krnáč, 59 r., technik, nezávislý kandidát

12. Martina Liptáková, Mgr., 39 r., nezávislá kandidátka

13. Andrea Nemcová, Ing., 47 r., referentka pre životné prostredie, SPOLU – občianska demokracia

14. Erik Nováček, Ing., 40 r., projektový manažér, nezávislý kandidát

15. Anna Pacherová, 43 r., vedúca dopravy, Sloboda a Solidarita

16. Jozef Petrinec, Ing., 44 r., manažér energetiky na bioplynových staniciach, nezávislý kandidát

17. Miroslav Vajs, 37 r., elektrikár, nezávislý kandidát

18. Ľubomír Výbošťok, 45 r., živnostník, Kresťanskodemokratické hnutie

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Vígľaš

Kandidáti na starostu

1. Lucia Jágerská, Bc., 32 r., administratívna pracovníčka, Kresťanskodemokratické hnutie

2. Pavel Jamrich, 54 r., manažér predaja, Doma dobre

3. Róbert Záchenský, Ing., 46 r., starosta, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1. Stanislav Fábry, 39 r., zamestnanec územnej samosprávy, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

2. Radoslav Gímeš, 36 r., profesionálny vojak, nezávislý kandidát

3. Lucia Jágerská, Bc., 32 r., administratívna pracovníčka, Kresťanskodemokratické hnutie

4. Marián Luksaj, 46 r., vedúci pracovník, nezávislý kandidát

5. Ján Matušov, 43 r., robotník, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

6. Jozef Melicher, Ing., 54 r., výsluhový dôchodca, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

7. Mariana Mojšová, Ing., 45 r., SZČO, nezávislá kandidátka

8. Zuzana Spodniaková, 38 r., SZČO, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko

9. Milan Šlobár, Ing., 39 r., riaditeľ spoločnosti, nezávislý kandidát

10. Ľuboš Virguľa, Ing., 36 r., príslušník hasičského a záchranného zboru, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

11. Peter Žiak, 41 r., stavbyvedúci, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Volebný obvod číslo 2

1. Milan Cerovský, 46 r., zmenový majster, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

2. Gabriela Halajová, 47 r., živnostníčka, nezávislá kandidátka

3. Pavel Jamrich, 54 r., manažér predaja, Doma dobre

4. Anton Kamenský, Ing., 50 r., vedúci lesnej správy, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

5. Vladimíra Melechová, 37 r., marketingová pracovníčka, nezávislá kandidátka

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod číslo 3

1. Marián Lupták, 42 r., montážny technik, nezávislý kandidát

2. Miroslav Oťapka, Ing., 55 r., stredoškolský učiteľ, nezávislý kandidát

3. Helena Strelcová, 61 r., dôchodkyňa, nezávislá kandidátka

4. Anna Šimková, Ing., 56 r., referentka, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Vígľašská Huta – Kalinka

Kandidáti na starostu

1. Marek Harazín, 31 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

2. Ľubica Martinská, Ing., 54 r., technická pracovníčka, nezávislá kandidátka

3. Jozef Tuček, Ing., 49 r., starosta, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1. Monika Farbiaková, Mgr., 28 r., administratívna pracovníčka, Smer - sociálna

demokracia, Slovenská národná strana

2. Marek Harazín, 31 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

3. Ľubica Martinská, Ing., 54 r., technická pracovníčka, nezávislá kandidátka

4. Pavel Michna, 38 r., elektrotechnik, Kresťanskodemokratické hnutie

5. Jozef Očenáš, 54 r., vodič, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

6. Katarína Staviščáková, Ing., 40 r., učiteľka, Kresťanskodemokratické hnutie

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.


Ak ste našli v zoznamoch chybu, dajte nám vedieť na sefredaktor.zv@petitpress.sk.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. 4 konkrétne tipy, ako získať peniaze na rozvoj podnikania
  2. Kupujete alebo predávate byt? Týchto 5 vecí si skontrolujte!
  3. Cena elektriny rastie, čo to znamená pre firmy?
  4. Boli ste v Novembri 89 na námestí? Patrí vám verejná vďaka!
  5. Spoločenská zodpovednosť je súčasťou podnikania
  6. Hodnotenie profesionála: Dovolenka na Seycheloch
  7. Ľudia si už neuvedomujú, že ich svet nekončí na vlastnom prahu
  8. EY Podnikateľ roka: hľadáme slovenské príbehy!
  9. Televízor s 8K rozlíšením je realitou. Kúpiť či čakať?
  10. Psychológ varuje rodičov: Nesnažte sa byť dokonalými
  1. Vyberáme správny názov firmy
  2. Cena elektriny rastie, čo to znamená pre firmy?
  3. 4 konkrétne tipy, ako získať peniaze na rozvoj podnikania
  4. Manažment a svet v pohybe, výzvy, príležitosti a hrozby
  5. Boli ste v Novembri 89 na námestí? Patrí vám verejná vďaka!
  6. 4 mýty o minerálnej vlne, ktorým by ste nemali veriť
  7. Stavebná fakulta STU na dňoch kariérneho poradenstva
  8. XXIII. Seminár I. Poliačka – Rozvoj cestnej infraštruktúry
  9. Spoločenská zodpovednosť je súčasťou podnikania
  10. Hodnotenie profesionála: Dovolenka na Seycheloch
  1. Dvaja Slováci dokázali zázrak. Ich listy chcú po celom svete 34 723
  2. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní 26 599
  3. Platíte si poistenie domova zbytočne? 21 348
  4. Kupujete alebo predávate byt? Týchto 5 vecí si skontrolujte! 12 545
  5. Hodnotenie profesionála: Dovolenka na Seycheloch 10 060
  6. Televízor s 8K rozlíšením je realitou. Kúpiť či čakať? 4 449
  7. Psychológ varuje rodičov: Nesnažte sa byť dokonalými 4 448
  8. Volkswagen T-Cross má z každého niečo 3 737
  9. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami 3 687
  10. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí 3 052

Téma: Komunálne voľby vo Zvolene a okolí


Hlavné správy z MY Zvolen

Príďte na námestie do Zvolena, lesníci pre vás pripravili bohatý program

O zahriatie sa postarajú folkloristi, rocker aj zabávači pre deti.

Šláger kola suverénne ovládol Zvolen, Košiciam na ich ľade strelil sedem gólov

Zvolenčania potvrdili skvelú fazónu aj na košickom ľade.

Detva zdolala poslednú Žilinu, hrdinom zápasu Murček

Po 40. minútach viedla domáca Žilina.

Kováčovská desiatka: Keď prvý v cieli nie je víťazom

Počas sviatočnej soboty sa uskutočnil už 33. ročník behu Kováčovská desiatka.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dom v centre Nitry zdobí veľká maľba

Na radnici nie sú proti maľbám na budovách. Nesmú však pôsobiť rušivým dojmom.

Minerálne pramene pri Trenčíne sú znečistené

Hygienici našli vo vodách dvoch kyseliek z okolia Trenčína fekálne baktérie.

Nemocnica v Nitre má chránenú dielňu

Maťko kúpil z prvej výplaty šaty pre svoju mamu. Je šťastný, že má prácu.

V dohrávanom zápase šok na štadióne v Prievidzi

Veľké prekvapenie sa zrodilo v zápase medzi Prievidzou a Hlohovcom.

Vybrali SME

Už ste čítali?