Pondelok, 12. november, 2018 | Meniny má Svätopluk

Kandidáti v mestách a obciach okresu Krupina

Pozrite si kompletný zoznam, kto kandiduje za primátorov, starostov a poslancov v celom okrese Krupina.

Pohľad z krupinskej Vartovky.(Zdroj: TASR/Lenka Krošláková)

Kandidáti na primátorov, starostov a poslancov v okrese Krupina v komunálnych voľbách, ktoré sa uskutočnia 10. novembra 2018

Bzovík

Kandidáti na starostu

1. Peter Lazár, Ing., 40, zástupca riaditeľky Strednej odbornej školy, nezávislý kandidát

2. Boris Sedmák, 31, starosta, nezávislý kandidát

3. Božena Vlková, 56, majsterka, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Ivan Dendiš, 53, školník, Nezávislý

2. Matúš Dlhopolec, 27, montážnik, Nezávislý

3. Martin Fekiač, Ing., 25, účtovník, SPOLU – občianska demokracia

Článok pokračuje pod video reklamou

4. Eva Grešková, 47, koordinátor, Nezávislá

5. Stanislav Herko, 31, profesionálny vojak, Nezávislý

6. Zuzana Herková, 54, nezamestnaná,

7. Svetlana Juchová, Ing., Bc. 37, znalec, Nezávislý

8. Pavel Kohút, 40, lesník, SMER – sociálna demokracia

9. Pavel Laurinc, 59, technik, Nezávislý

10. Peter Lazár, Ing., 40, zástupca riaditeľky Strednej odbornej školy, Nezávislý

11. Cyril Mackov, 48, vzťahový manažér, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)

12. Ján Očenáš, Ing., 57, SZČO, Kotleba – Ľudová Strana Naše Slovensko

13. Peter Ostrihoň, 51, pracovník logistiky, Kotleba – Ľudová Strana Naše Slovensko

14. Juraj Petruš, 28, obsluha bioplynovej stanice, Nezávislý

15. Dušan Slaný, Mgr., 28, zamestnanec MV SR, Nezávislý

16. Katarína Šlamiarová, 36, predavačka, Kotleba - Ľudová Strana Naše Slovensko

17. Juraj Trubíny, Ing., 29, agronóm, Nezávislý

18. Rastislav Zaťkov, 40, SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov

Cerovo

Kandidáti na starostu

1. Margita Boďová, Mgr., 40, starostka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana moderného Slovenska (SMS)

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Margita Bahýľová, PaedDr., 50, učiteľka, nezávislá kandidátka

2. Štefan Bartko, 55, automechanik, Strana moderného Slovenska (SMS)

3. Zuzana Bellová, 32, nezamestnaná, Kotleba – Ľudová strana naše Slovensko

4. Ján Boďa, 75, dôchodca, Smer – sociálna demokracia

5. Roman Boďa, 44, traktorista, Smer – sociálna demokracia

6. Diana Czȍdӧrová, Mgr., 45, učiteľka, nezávislý kandidát

7. Anna Gažová, 54, zootechnička, Strana moderného Slovenska (SMS)

8. Jana Hejtmaníková, 18, študentka, Smer – sociálna demokracia

9. Miloš Murín, 37, prevádzkar pohostinstva, Smer – sociálna demokracia

10. Ľubomír Záchenský, 49, strážnik, Smer – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Čabradský Vrbovok

Kandidáti na starostu

1. Ján Sliacky, 45, starosta, Slovenská národná strana

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Peter Dávidík, 43, vodoinštalatér, Slovenská národná strana

2. Vladimír Drígeľ, 38, vedúci LO, Slovenská národná strana

3. Milan Guži, 31, živnostník, Slovenská národná strana

4. Zuzana Jombíková, 49, operátorka vo výrobe, Slovenská národná strana

5. Štefan Rievaj, 58, vodič strojník, Kotleba – Ľudová strana naše Slovensko

6. Miroslav Roman, 33, robotník, Doma dobre

7. Patrik Strelec, 28, murár, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

8. Matúš Zabák, 24, živnostník, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Čekovce

Kandidáti na starostu

1. Milan Gregáň, 52 r., starosta, Šanca

2. Ján Hanes, 28 r., strojný zámočník, nezávislý kandidát

3. Anna Korčoková, Mgr., 57 r., riaditeľka DDaDSS, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov:

1. Pavel Baláž, 35 r., živnostník, nezávislý kandidát

2. Branislav Bartko, 35 r., pracovník v strojárstve, Šanca

3. Branislav Gajdošík, 39 r., živnostník, nezávislý kandidát

4. Ján Hanes, 48 r., skúšobný technik, Slovenská národná strana

5. Ján Hanes, 28 r., strojný zámočník, nezávislý kandidát

6. Miloš Hanes, 42 r., živnostník, nezávislý kandidát

7. Ján Križan, 54 r., technik, Kresťanskodemokratické hnutie

8. Zlatica Križanová, 47 r., technička - prípravy výroby, Šanca

9. Miroslav Nôta, 52 r., živnostník, Slovenská národná strana

10. Jozef Slúka, 37 r., živnostník, nezávislý kandidát

11. Ján Zimány , 57 r., vodič, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Devičie

Kandidáti na starostu

1. Ján Baláž, Mgr., 47, starosta obce, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana moderného Slovenska (SMS)

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Milan Horniak, 40, živnostník, SMER – sociálna demokracia

2. Ján Kováč, 49, vodič, SMER – sociálna demokracia

3. Katarína Lalíková, 45, výsluhová dôchodkyňa, SMER – sociálna demokracia

4. Jozef Mojžiš, 48, mechanik, SMER – sociálna demokracia

5. Libuša Vrábelová, 46, vedúca predajne, SMER – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Dolné Mladonice

Kandidáti na starostu

1. Adam Alakša, 29 r., starosta, nezávislý kandidát

2. Lucia Zaťkovová, Mgr., 32 r., materská dovolenka, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Margita Alakšová, 65 r., dôchodkyňa, nezávislá kandidátka

2. Monika Boďová, 39 r., majsterka výroby, nezávislá kandidátka

3. Ľubomír Križan, Mgr., 50 r., hasič, nezávislý kandidát

4. Peter Kamas, 24 r., živnostník, nezávislý kandidát

5. Jozef Ližbetin, 45 r., odčítač vodomerov, SMER –sociálna demokracia

6. Lenka Ližbetinová, Mgr., 29 r., riaditeľka ZSS, nezávislá kandidátka

7. Pavel Miškov, 27 r., kuchár, Strana moderného Slovenska

8. Valéria Paulová, 31 r., skladník, nezávislá kandidátka

9. Ján Šepetka, 61 r., dôchodca, nezávislý kandidát

10. Michal Šurina, 29 r., programátor, nezávislý kandidát

11. Peter Vician, Bc., 32 r., živnostník, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Dolný Badín

Kandidáti na starostu

1. Mária Jaďuďová, Mgr., 48 r., starostka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana moderného Slovenska (SMS)

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Adriana Čiaková, 43 r., operátorka stroja na chemické čistenie, Strana moderného Slovenska (SMS)

2. Helena Kmeťová, 54 r., vedúca práčovne, Slovenská národná strana

3. Anna Korčoková, 60 r., starobná dôchodkyňa, Slovenská národná strana

4. Miloš Kráľ, 44 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

5. Marian Miškov, 48 r., operátor výroby, Smer – sociálna demokracia

6. Štefan Rohoška, 56 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia

7. Emília Špániková, 55 r., invalidná dôchodkyňa, Kresťanskodemokratické hnutie

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Domaníky

Kandidáti na starostu

1. Mária Mozolová, 55 r., starostka obce, nezávislá kandidátka

2. Eva Vicianová, Bc. , 52 r., administratívna pracovníčka, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov

1. Patrik Bartoš Ing., 32 r., nastavovač CNC strojov, nezávislý kandidát

2. Peter Benedik, 34 r., SBS, nezávislý kandidát

3. Rastislav Benedik, 47 r., vodič kamiónovej dopravy, nezávislý kandidát

4. Erik Didi, 29 r., čaluník, nezávislý kandidát

5. Ladislav Didi, 39 r., invalidný dôchodca, nezávislý kandidát

6. Mária Fekiačová, 61 r., opatrovateľka, nezávislá kandidátka

7. Pavel Krbušík, 48 r. , stavbár, nezávislý kandidát

8. Bibiána Kružicová, 47 r. , katastrálna radkyňa, nezávislá kandidátka

9. Iveta Suchá, 40 r. , šička, Strana rómskej koalície – srk

10. Monika Škvarková, 48 r., výpravkyňa, nezávislá kandidátka

11. Ondrej Vozár Ing., 37 r., správca IT a budov, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Drážovce

Kandidáti na starostu

1. Renáta Mrázová, 58 r., starostka obce, SMER - sociálna demokracia

Kandidáti na poslancov

1. Bavlšík Peter, Ing., 32 r., inžinier kvality, SMER - sociálna demokracia

2. Boďa Peter, 47 r., živnostník, SMER – sociálna demokracia

3. Moravík Ivan, 60 r., meteorológ, SMER – sociálna demokracia

4. Mráz Ján, 56 r., invalidný dôchodca, SMER - sociálna demokracia

5. Parillová Valéria, 63r., dôchodkyňa, Strana moderného Slovenska

6. Vajo Jaroslav, 70r., dôchodca, SMER - sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Drienovo

Kandidáti na starostu

1. Ivana Drígeľová, 43 r., starostka obce, Smer – sociálna demokracia

Kandidáti na poslancov

1. Matúš Lukáč, 24 r., vodič poľnohospodárskych strojov, Smer – sociálna demokracia

2. Mária Lukáčová, 25 r., študentka, Sloboda a Solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)

3. Ján Mihalovič, 49 r., údržbár, Sloboda a Solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)

4. Peter Spodniak, 35 r., vodič poľnohospodárskych strojov, Smer – sociálna demokracia

5. Peter Šimún, 38 r., automechanik, Smer – sociálna demokracia

6. Pavel Vajo, 68 r., pracovník v drevárskom priemysle, Smer – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Prečítajte si tiež: Komunálne voľby 2018: Kandidáti v meste Dudince

Hontianske Moravce

Kandidáti na starostu

1. Rudolf Gabryš, Ing., 62 rokov, starosta, nezávislý kandidát

2. Pavel Viglaš, 51 rokov, SZČO, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Kandidáti na poslancov

1. Ján Brunauer, 54 rokov, školčník, Strana modemého Slovenska (SMS)

2. Rastislav Halaj, 43 rokov, masér, Strana modemého Slovenska (SMS)

3. Peter Jankov, 43 rokov, energetik, Kresťanskodemokratické hnutie

4. Jaroslav Jenčo, MUDr., 59 rokov, stomatológ, Strana moderného Slovenska (SMS)

5. Ľuboš Kabát, 33 rokov, profesionálny vojak, nezávislý kandidát

6. Viačeslav Kučka, 66 rokov, dôchodca, Smer - sociálna demokracia

7. Ján Melicherčík, 43 rokov, podnikateľ, Kresťanskodemokratické hnutie

8. Daniel Petráško, 46 rokov, kameraman, fotograf, Smer - sociálna demokracia

9. Jozef Peťko, 50 rokov, masér, Strana moderného Slovenska (SMS)

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Hontianske Nemce

Kandidáti na starostu

1. Miroslav Babiak, 39 r., informatik, nezávislý kandidát

2. Ján Frčka, 53 r., živnostník, nezávislý kandidát

3. Jozef Nemec, PaedDr., 58 r., starosta, nezávislý kandidát

4. Ján Mikuláši, 56 r., vedúci smeny, Kresťanskodemokratické hnutie

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod č. 1

1. Renatus Babiak, Ing., 47 r., samostatný odborný inšpektor HaZZ, nezávislý kandidát

2. Mária Franková, 40 r., vychovávateľka, Kresťanskodemokratické hnutie

3. Anna Frčková, 57 r., asistentka prevádzky, Kresťanskodemokratické hnutie

4. Dezider Góra, MVDr., 74 r., dôchodca, Sloboda a solidarita

5. Lucia Knošková, Mgr.,39 r., učiteľka MŠ, nezávislá kandidátka

6. Ela Kocková, JUDr., 54 r., advokátka, nezávislá kandidátka

7. Zuzana Mesiarová, Ing., 29 r., hospodárka, Sloboda a solidarita

8. Ján Palkovič, Mgr.,34 r., pedagóg, nezávislý kandidát

9. Anna Pavlovová, PaedDr.,48 r., učiteľka, Spolu-občianska demokracia

10. Jana Polyáková, Mgr., 40 r., zdravotná sestra-inštrumentárka, Kresťanskodemokratické hnutie

11. Miroslav Slota, 43r., pracovník v drevovýrobe, nezávislý kandidát

12. Iveta Šnajderová, 53 r., priehradková zamestnankyňa pošty, Kresťanskodemokratické hnutie

13. Eva Vicianová, 54 r., koordinátorka zmeny, nezávislá kandidátka

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Volebný obvod č. 2

1. Miroslav Babiak, 39 r., informatik, nezávislý kandidát

2. Jana Babiaková, 40 r., poštová doručovateľka, Sloboda a solidarita

3. Janka Babiaková, 53 r., operátorka výroby, Kresťanskodemokratické hnutie

4.Renáta Matejová, JUDr., 47 r., advokátka, nezávislá kandidátka

5. Ján Mikuláši, 56 r., vedúci smeny, Kresťanskodemokratické hnutie

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Hontianske Tesáre

Kandidáti:

1. Katarína Babinská, 38 rokov, učiteľka, Komunistická strana Slovenska

2. Miroslava Bavková, Mgr., 31 rokov, vedúca pošty, Smer - sociálna demokracia

3. Dana Kohútová, 46 rokov, starostka obce, nezávislá

Kandidáti na poslancov:

1. Lýdia Bachroňová, 51 rokov, operátorka výroby, Smer-sociálna demokracia

2. Ružena Bartošová, 58 rokov, operátorka výroby, Európska demokratická strana

3. Pavol Fidler, 43 rokov, záchranár, Slovenská národná strana

4. Vlastimil Fízik, 54 rokov, operátor výroby, Európska demokratická strana

5. Štefan Foltán, 43 rokov, údržbár, Smer-sociálna demokracia

6. Peter Majdák, 46 rokov, údržbár, Slovenská národná strana

7. Ivana Severová Bachroňová, 27 rokov, učiteľka, Slovenská národná strana

8. Lenka Srníková, 42 rokov, asistentka vedúceho, Komunistická strana Slovenska

9. Pavel Valocka, 59 rokov, živnostník, Smer-sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

Horné Mladonice

Kandidáti na starostu

1. Erika Korčoková, Bc., 42, starostka, SMER – sociálna demokracia

Kandidáti na poslancov

1. Ján Fulajtár, 53, lesný robotník, SMER – sociálna demokracia

2. Iveta Melišeková, 51, starostlivosť o blízku osobu, ŠANCA

3. Jana Mešterová, 43, predavačka, SMER – sociálna demokracia

4. Vojtech Packa, 48, vodič, SMER – sociálna demokracia

5. Martin Vician, 29, hasič, SMER – sociálna demokracia

6. Milan Záchenský, 57, živnostník, SMER – sociálna demokracia

Horný Badín

Kandidáti na starostu

1. Mária Hnilicová, 58 r., starostka obce, Kresťanskodemokratické hnutie

Kandidáti na poslancov

1. Lucia Ančinová, Mgr., 42, učiteľka, Slovenská národná strana

2. Ján Drozdík, 49, živnostník, Strana moderného Slovenska

3. Monika Fekiačová, 46, nezamestnaná, Smer – sociálna demokracia

4. Róbert Hnilica, 28, mechanik strojov, Slovenská národná strana

5. Marek Ološtiak, Bc., 31, ekológ, Sloboda a Solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)

6. Jozef Poliak, 56, elektrikár, Kresťanskodemokratické hnutie

7. Mária Turanová, 57, krajčírka, Kresťanskodemokratické hnutie

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Jalšovík

Kandidáti na starostu

1. Adriana Vicianová, 53 r., starostka obce Jalšovík, Smer – sociálna demokracia

Kandidáti na poslancov

1. Lukáš Adamík, 33 r., SZČO, nezávislý kandidát

2. Vladimír Babic, Bc., 38 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia

3. Miroslav Fekiač, Ing., 54 r., štátny zamestnanec, Spolu – občianska demokracia

4. Dominik Gajdošík, 33 r., operátor vo výrobe, Smer – sociálna demokracia

5. Martin Mikuláši, Ing., 30 r., technik BOZP, Smer – sociálna demokracia

6. Peter Mikuláši, 52 r., elektrikár, Smer – sociálna demokracia

7. Milan Sýkora, 42 r., nočný strážnik, Smer – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Kozí Vrbovok

Kandidáti na starostu

1. Eva Cútová, 51 r., Brother Krupina, SMER – sociálna demokracia

2. Peter Čižmár, 42 r., vodič, Slovenská národná strana

Kandidáti na poslancov

1. Milan Benko, 46 r., murár, Slovenská národná strana

2. Eva Cútová, 51 r., Brother Krupina, SMER- sociálna demokracia

3. František Čižmár, 49 r., vodič, Slovenská národná strana

4. Marián Čižmár, 37 r., živnostník, Slovenská národná strana

5. Pavel Debnár, 60 r., živnostník, Slovenská národná strana

6. Mária Debnárová, 56 r., SZČO, SMER – sociálna demokracia

7. Roman Dendiš, 46 r., strojník, Slovenská národná strana

8. Janka Gondová, 60 r., nezamestnaná, SMER – sociálna demokracia

9. Ján Kriško, 29 r., lesník, SMER – sociálna demokracia

10. Ján Mäsiar, 53 r., STRABAG, SMER – sociálna demokracia

11. Marek Mäsiar, 36 r., murár, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Kráľovce-Krnišov

Kandidáti na starostu

1. Jozef Olšiak, 56 r., čiastočný invalidný dôchodca, nezávislý kandidát

2. Ľubomír Slančík, 62 r., starosta obce, nezávislý kandidát

3. Dana Szelleová, 53 r., ekonómka, Národná koalícia

Kandidáti na poslancov

1. Miroslava Balková, 47 r., živnostníčka, Smer – sociálna demokracia

2. Darina Forgáčová, Ing., 35 r., odborná referentka, Slovenská národná strana

3. Peter Novák, Ing., 53 r., poslanec obecného zastupiteľstva, Sme rodina – Boris Kollár

4. Jozef Olšiak, 32 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

5. Ján Petráš, 18 r., študent, nezávislý kandidát

6. Alena Petrášová, 38 r., operátorka živočíšnej výroby, Smer – sociálna demokracia

7. Mária Slosiariková, 39 r., nezamestnaná, nezávislá kandidátka

8. Vladimír Šimko, 55 r., invalidný dôchodca, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Prečítajte si tiež: Komunálne voľby 2018: Zoznam kandidátov v meste Krupina

Lackov

Kandidáti na starostu

1. Andrea Parobková, Ing., 45 r., OR - špecialista ekonomického oddelenia, nezávislá

kandidátka

Kandidáti na poslancov

1. Peter Antalov, Bc., 28 r., materská dovolenka, nezávislý kandidát

2. Diana Antalovová, 25 r., učiteľka, nezávislá kandidátka

3. Ján Farbiak, 52 r., elektromechanik, nezávislý kandidát

4. Jakub Fuľajtár, 20 r., montážnik, nezávislý kandidát

5. Jana Fuľajtárová, 47 r., kuchárka, nezávislá kandidátka

6. Ján Kollárik, Ing., 33 r., vedúci podniku, nezávislý kandidát

7. Veronika Kolláriková, Mgr., 32 r., učiteľka, nezávislá kandidátka

8. Jana Šimová, 26 r., učiteľka, nezávislá kandidátka

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Ladzany

Kandidáti na starostu

1. Miloš Čmela, 52 r., starosta, Smer – sociálna demokracia

Kandidáti na poslancov

1. Miroslav Janovský, 28 r., majster vo výrobe, nezávislý kandidát

2. Katarína Kardošová, Mgr., 29 r., učiteľka, Smer – sociálna demokracia

3. Ľubomír Kostor, 51 r., kontrolór výroby, Smer – sociálna demokracia

4. Ján Necpal, 47 r., vodič ND, Smer – sociálna demokracia

5. Viera Poliaková, Bc., 47 r., referentka, nezávislá kandidátka

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Lišov

Kandidáti na starostu

1. Tatiana Púčeková, 36, záhradníčka, Strana moderného Slovenska (SMS)

2. Marián Školník, 45, štátna správa, Smer – sociálna demokracia

3. Emília Takáčová, 56, starostka obce, Nova

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Ľudovít Baláž, 64, dôchodca, Smer – sociálna demokracia

2. Jana Boďová,, 53, nezamestnaná, nezávislá kandidátka

3. Michal Ďurík, 27, nezamestnaný, Strana moderného Slovenska (SMS)

4. Pavol Kováč, 48, robotník, Nova

5. Ľuboš Ľupták, 48, pracovník cestovnej kancelárie, Smer – sociálna demokracia

6. Lenka Ľuptáková, 44, rehabilitačná pracovníčka, Smer – sociálna demokracia

7. Dana Mažgútová, 32, chyžná, Nova

8. Peter Púček, 34, živnostník, Strana moderného Slovenska (SMS)

9. Slavomír Slanina, 51, pracovník vo verejnej správe, Smer – sociálna demokracia

10. Emília Takáčová, 56, starostka obce, Nova

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Litava

Kandidáti na starostu

1. Ľubica Tuhárska, 55 r., starostka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana moderného Slovenska (SMS)

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Ján Antal, Mgr., 34 r., učiteľ, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)

2. Dominik Augustín, 20 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

3. Dana Augustínová, 42 r., operátorka výroby, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)

4. Jaroslav Ďurica, 39 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia

5. Anna Knollová, 53 r., záchranárka, Smer – sociálna demokracia

6. Miroslav Kováč, 39 r., operátor, Strana rómskej koalície - srk

7. Matej Laurinc, 22 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

8. Pavel Nácesta, 44 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia

9. Štefan Petrovkin, 37 r., robotník, Smer – sociálna demokracia

10. Ján Pohorelec, 49 r., robotník, Smer – sociálna demokracia

11. Pavel Stanko, 20 r., študent, Slovenská národná strana

12. Ján Šinčok, 33 r., SZČO, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)

13. Ľubica Tuhárska, 55 r., starostka, Smer – sociálna demokracia

14. Martina Veľkovová, 34 r., predavačka, Smer – sociálna demokracia

15. Stanislav Valenčať, 49 r., murár, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

16. Anna Vranová, 53 r., zootechnička, Kresťanskodemokratické hnutie

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Medovarce

Kandidáti na starostu

1. Dana Bartolovicová, 35 r., hlavná kontrolórka obce, Smer – sociálna demokracia

2. Pavel Plachý, 41 r., profesionálny vodič, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov

1. Ján Bafia, 31 r., operátor vo výrobe, Slovenská národná strana

2. Jaroslav Bartolovic, 38 r., SZČO, Smer sociálna demokracia

3. Pavel Beňuš, 61 r., strážnik, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko

4. Mária Ďurečková, 39 r., krajčírka, Kresťanskodemokratické hnutie

5. Emil Fízik, 49 r., zámočník, Smer - sociálna demokracia

6. Pavel Gura, 34 r., elektrotechnik, Slovenská národná strana

7. Martin Chovan, 30 r., vodič z povolania, Smer- sociálna demokracia

8. Jana Koščová, 36 r., predavačka, Strana moderného Slovenska(sms)

9. Oľga Švarcová, 60 r., starostka obce, Smer - sociálna demokracia

10. Svetlana Zaťkovová, 31 r., klasifikátorka, Slovenská národná strana

11. Ján Žilka, 43 r., SZČO, Smer- sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Rykynčice

Kandidáti na starostu

1. Mária Bukovčanová, Bc., 58 r., starostka, Kresťanskodemokratické hnutie

2. Ivana Chlpáňová, Ing., 31 r., recepčná, nezávislá kandidátka

3. Eva Nemčovská, 56 r., administratívna pracovníčka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

4. Ján Vatra, 57 r., pracovník SBS, Slovenská národná strana

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1. Valéria Fajferová, 43 r., kuchárka, NOVA

2. Emil Guži, 44 r., majster kovovýroby, Kresťanskodemokratické hnutie

3. Miroslav Melišek, 51 r., živnostník, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti

4. Irena Murínová, 56 r., pracovníčka v kovovýrobe, Kresťanskodemokratické hnutie

5. Emil Novák, 62 r., dôchodca, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec

Volebný obvod číslo 2

1. Daniel Fraňo, 58 r., zootechnik, Kresťanskodemokratické hnutie

2. Stanislav Chrančok, 53 r., operátor výroby Molitas, Slovenská národná strana

3. Peter Jankovič, 54 r., vodič, SaS, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti

4. Anna Jankovičová, 46 r., zdravotná sestra, SaS, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti

5. Kamil Lukáč, 46 r., živnostník, Kresťanskodemokratické hnutie

6. Peter Peška, 48 r., pilčík, hnutie NOVA

7. Daniel Sýkora, 30 r., živnostník – reštaurátor, Slovenská národná strana

8. Stanislav Šárik, 58 r., invalidný dôchodca, Slovenská národná strana

9. Anna Vaňkátová, Ing., 64 r., dôchodkyňa, SaS, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti

10. Viktória Vatrová, Ing., 28 r., kontrolórka kvality, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci

Sebechleby

Kandidáti na starostu

1. Martin Schvarc, 41 r., starosta obce, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1. Ľubomír Ďatko, 49 r., vedúci živočíšnej výroby, nezávislý kandidát

2. Andrej Fidluš, 40 r., vedúci tímu údržby, nezávislý kandidát

3. Vladimír Javorka, 55 r., výsluhový dôchodca, nezávislý kandidát

4. Alena Kaufmanová, 44 r., majsterka odborného výcviku, nezávislá kandidátka

5. Anna Labudová, Bc., 27 r., marketing a projekt manažérka, nezávislá kandidátka

6. Lukáš Lipnický, Mgr., 34 r., učiteľ, nezávislý kandidát

7. Kajetán Mikuláši, 23 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

8. Adrián Špánik, 48 r., odborný referent, Kresťanskodemokratické hnutie

9. Jozef Uhler, Mgr., 49 r., vodič, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Komunálne voľby 2018 - prehľad kandidátov na primátorov, starostov a poslancov.

Selce

Kandidáti na starostu

1. Mária Šulcová, Mgr., 53, starostka obce, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana moderného Slovenska (SMS)

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod číslo 1

1. Angela Antalová, 56, odborná referentka, SMER – sociálna demokracia

2. Štefan Lutter, 47, odborný referent, Slovenská národná strana

3. Jozef Mešter, 45, živnostník, SMER – sociálna demokracia

4. Pavel Mikuš, 47, vodič, SMER – sociálna demokracia

5. Pavel Sedmák, 32, živnostník, Slovenská národná strana

6. Štefan Sedmák, 43, vodič, Kresťanskodemokratické hnutie

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Senohrad

Kandidáti na starostu

1. Oľga Bartková, Mgr., 59 r., starostka obce, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana moderného Slovenska (SMS), Most - Híd

2. Ľuboš Fintor, 42 r., plánovač opráv ZSSK Cargo a.s., nezávislý kandidát

3. Erika Turanová, Mgr., 46 r., odborná radkyňa ÚPSVaR Zvolen, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Anna Čierna, 64 r., dôchodkyňa, Kresťanskodemokratické hnutie

2. Milan Drozdy ml., 31 r., nastavovač, školiteľ, nezávislý kandidát

3. Ľuboš Fintor, 42 r., plánovač opráv ZSSK Cargo, a.s., nezávislý kandidát

4. Ján Gutten, Mgr., 35 r., policajt, Smer – sociálna demokracia

5. Jozef Malček, Mgr., 31 r., obchodný zástupca Kofola a.s., Kresťanskodemokratické hnutie

6. Štefan Matejka, 56 r., SZČO, Slovenská národná strana

7. Ján Orem, 42 r., pracovník CV Lešť strážna služba, Smer – sociálna demokracia

8. Zuzana Stankovičová, 38 r., zástupkyňa vedúcej Coop Jednota Krupina, Smer – sociálna demokracia

9. Erika Turanová, Mgr., 46 r., odborná radkyňa ÚPSVaR Zvolen, nezávislá kandidátka

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Sudince

Kandidáti na starostu

1. Daniela Šinková, 46 r., ,starostka obce, SMER –sociálna demokracia

Kandidáti na poslancov

1. Ján Chovanec, 43 r., operátor vo výrobe na píle, SMER- sociálna demokracia

2. Mária Chovancová, 36 r., záhradníčka, Strana moderného Slovenska (SMS)

3. Marcel Kuzma, 53 r., mestský policajt, SMER –sociálna demokracia

4. Ján Markovič, 64 r., dôchodca, SMER –sociálna demokracia

5. Milan Rusnák, 59 r., pomocný stavebný robotník, SMER –sociálna demokracia

6. Pavel Šinko, 58 r., opravár poľnohospodárskych strojov, SMER -sociálna demokracia

7. Božena Turčanová, 70 r., dôchodkyňa, Strana moderného Slovenska (SMS)

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Súdovce

Kandidáti na starostu

1. Andrea Hanuliaková, Mgr. 40r., terénna sociálna pracovníčka, SMER – sociálna demokracia

Kandidáti na poslancov

1. Anna Antalová, 73 r., dôchodkyňa, Strana moderného Slovenska

2. Peter Bakša, Mgr. 39 r., pracovník vo výrobe, nezávislý kandidát

3. Peter Guži, 34 r., nezamestnaný, SMER – sociálna demokracia

4. Peter Hanuliak, 42 r., mechanizátor, SMER- sociálna demokracia

5. Ondrej Janík, 37 r., šofér, nezávislý kandidát

6. Zdena Muráňová, 37 r., skladníčka, nezávislá kandidátka

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Terany

Kandidáti na starostu

1. Iveta Gajdošová, Mgr., 51 r., starostka obce, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana moderného Slovenska (SMS)

2. Pavel Teren, 52 r., technický pracovník, nezávislý kandidát

3. Alica Williams, 57 r., podnikateľka, spisovateľka, Národ a spravodlivosť – naša strana

Kandidáti na poslancov

1. Laura Dodoková, 23 r., skladníčka, Kresťanskodemokratické hnutie

2. Milan Drienka, 63 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska

3. Mariana Gombalová, 67 r., dôchodkyňa, Smer - sociálna demokracia

4. Maroš Izák, Mgr., 41 r., pedagóg, Sloboda a solidarita + Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)

5. Alžbeta Kelová, Mgr., 35 r., vedúca oddelenia prevádzky, nezávislá kandidátka

6. Marcela Klapalová, 35 r., materská dovolenka, Kresťanskodemokratické hnutie

7. Ladislav Kováč, 64 r., dôchodca, Strana rómskej koalície (SRK)

8. Roman Majer, 46 r., vodič, Slovenská národná strana

9. Peter Máťuš, 64 r., dôchodca, Strana moderného Slovenska (SMS)

10. Slavoj Medveď, 54 r., údržbár, Strana moderného Slovenska (SMS)

11. Daniel Melich, Ing., 58 r., zootechnik, Sloboda a solidarita + Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)

12. Jozef Mičuda, 54 r., údržbár, Sloboda a solidarita + Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)

13. Leonard Molnár, 24 r., operátor vo výrobe, Národ a spravodlivosť – naša strana

14. Anton Národa, 63 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska

15. Roman Oravec, 49 r., vodič, Národ a spravodlivosť – naša strana

16. Ľubomír Píš, 55 r., pracovník SBS, Smer - sociálna demokracia

17. Ján Rerich, 67 r., stavebný dozor, Strana moderného Slovenska (SMS)

18. Jaroslav Šturman, 60 r., profesionálny rodič, Slovenská národná strana

19. Ľubomír Teren, Mgr., 43 r., technik-špecialista HaZZ, nezávislý kandidát

20. Michal Vincler, 33r., operátor výroby, Strana moderného Slovenska (SMS)

21. Alica Williams, 57r., podnikateľka, Národ a spravodlivosť – naša strana

22. Magda Žlnková, 51r., predavačka, Národ a spravodlivosť – naša strana

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Trpín

Kandidáti na starostu

1. Marek Filčík, 29, vodič autobusu, Kresťanskodemokratické hnutie

2. Katarína Kocková, 45, kuchárka, Smer – sociálna demokracia

3. Miroslav Melaga, 52, starosta obce Trpín, Slovenská národná strana

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Marek Filčík, 29, vodič autobusu, Kresťanskodemokratické hnutie

2. Šimon Jančiar, 31, vodič, strojník, Kresťanskodemokratické hnutie

3. Martin Kohút, 33, vodič, Kresťanskodemokratické hnutie

4. Denisa Kohútová, 33, operátorka vo výrobe, Smer – sociálna demokracia

5. Jozef Konôpka, 56, nezamestnaný, Smer – sociálna demokracia

6. Pavel Krajč, 35, prevádzkový zámočník, Smer – sociálna demokracia

7. Štefan Lihocký, 61, SHR, Kresťanskodemokratické hnutie

8. Mária Selecká, 36, manažérka výroby a kvality, Kresťanskodemokratické hnutie

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Uňatín

Kandidáti na starostu

1. Lenka Sedmáková, Bc., 40 r., nezamestnaná, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Ján Bartík, 62 r., Vodič, Strana moderného Slovenska (SMS)

2. Klára Jochlíková, 39 r., Ošetrovateľka HD, Smer – sociálna demokracia

3. Miroslav Korčok, 37 r., Skladník, Kresťanskodemokratické hnutie

4. Peter Molnár, 40 r., Vodič, Kresťanskodemokratické hnutie

5. Anna Očovská, 58 r., Nezamestnaná, Smer – sociálna demokracia

6. Ján Paučo, 59 r., Zámočník, Komunistická strana Slovenska

7. Jozef Sedmák, Ing., 40 r., Riaditeľ závodu, nezávislý kandidát

8. Katarína Sliacka, Bc., 26 r., Študent, Sloboda a solidarita

9. Emília Stanková, 46 r., Operátor vo výrobe, Kresťanskodemokratické hnutie

10. Emília Tehlárová, 33 r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie

11. Mária Trojáková, Mgr., 34 r., Učiteľka, Sloboda a solidarita

12. Anna Výbochová, 18 r., Nezamestnaná, Kresťanskodemokratické hnutie

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Zemiansky Vrbovok

Kandidáti na starostu

1. Anna Alemanová, 46 r., strážnička, nezávislá kandidátka

2. Jana Horečná Budinská, RNDr., 44 r., administratívna pracovníčka, Slovenská národná strana

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Anna Alemanová, 46 r., strážnička, nezávislá kandidátka

2. Miriam Kučeráková, 30 r., materská dovolenka, Slovenská národná strana

3. Mária Petrovičová, 58 r., invalidná dôchodkyňa, Slovenská národná strana

4. Anton Psotka, 52 r., robotník, nezávislý kandidát

5. Katarína Psotková, 50 r., invalidná dôchodkyňa, Slovenská národná strana

6. Tomáš Sopko, 28 r., živnostník, Slovenská národná strana

7. Ľubomír Šimko, 54 r., pilčík, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Žibritov

Kandidáti na starostu

1. Dušan Laco, 63 r., starosta obce, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Katarína Jakubíková, 32, predavačka, nezávislá kandidátka

2. Pavel Keder, 50, dispečer, nezávislý kandidát

3. Jana Kováčová, 28, účtovníčka, nezávislá kandidátka

4. Juraj Krajčovič, Ing., 55, technik, nezávislý kandidát

5. Dana Mlynárová, 53, šička, nezávislá kandidátka

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Ak ste našli v zoznamoch chybu, dajte nám vedieť na sefredaktor.zv@petitpress.sk.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  2. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  3. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami
  4. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle
  5. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí
  6. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku!
  7. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie
  8. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére
  9. Mimoriadne dlhopisy až 7% p.a. už od 4 rokov
  10. Začítajte sa do Bibliotéky
  1. Modesta Real Estate úspešne sprostredkovala obchodnú transakciu
  2. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
  3. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  4. Viete, ako dlho trvá laserová operácia očí?
  5. Ako sa darí na Slovensku a v Európe odvetviu fintech?
  6. Rekonštrukcia interiéru v zime?
  7. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  8. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami
  9. Zaraďte do svojho jedálnička kvalitné slovenské hovädzie mäso
  10. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle
  1. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami 23 692
  2. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére 17 014
  3. Neukladajte si nič, čo vás môže ohroziť. Ako zabezpečiť telefón? 12 181
  4. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle 9 345
  5. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku! 8 797
  6. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie 7 363
  7. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí 6 806
  8. Mimoriadne dlhopisy až 7% p.a. už od 4 rokov 4 327
  9. Superťažký kvíz o pneumatikách. Zvládne ho len 1 % motoristov 3 285
  10. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov 3 160

Téma: Komunálne voľby vo Zvolene a okolí


Hlavné správy z MY Zvolen

Hodnotenie V. ligy: Najlepšie sa darilo Lieskovcu, záchranárske práce budú mať Bzovík a D. Niva

Ako sa darilo štyrom tímom z nášho regiónu v V. lige skupine C?

Vydretá výhra Zvolena v Trenčíne: Najlepším hráčom zápasu tréner MVK

Volejbalisti MVK Zvolen cestovali za súperom do Trenčína, v dôležitom zápase susedov z konca tabuľky sa očakával boj o každú loptu.

Zo súčasných poslancov pokračujú siedmi

Prinášame zoznam zvolených poslancov v Detve a počet hlasov, aký získali.

Tváre v mestskom zastupiteľstve sa výrazne menia

Takmer polovicu poslaneckých kresiel obsadili kandidáti z iniciatívy Zvolen pre ľudí.

V regióne pokračujú súčasní primátori

Účasť vo voľbách vysoká nebola.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Jahody v novembri. Ovocinári vyhlásili samozber

Ovocinári pozývajú prvýkrát v histórii na novembrový samozber jahôd. Novembrové jahody sú tvrdšie, ale sladké.

Kto kde uspel. Pozrite si zoznamy ľudí, ktorí nás budú zastupovať

V komunálnych voľbách sme si vyskladali starostov, primátorov a miestne zastupiteľstvá. Pozrite sam kde kto uspel (zvolení sú zvýraznení hrubšie).

Šporar v Nitre rozbil plafón a označil ju za malú dedinu

V zápase Nitra - Slovan (1:2) sa blýskalo kartami, červenú si zlízol aj hosť Andraž Šporar, najlepší strelec Fortuna ligy mal navyše slovný konflikt s členom domáceho predstavenstva.

Komunálne voľby 2018

Nitra si zvolila zmenu, novým primátorom bude Marek Hattas (minúta po minúte)

Neoficiálne výsledky primátorských volieb v Nitre sú už známe.

Vybrali SME

Už ste čítali?