„Rytierske“ dresy HKM Zvolen idú do dražby

Dresy s motívom rytierskeho brnenia, v ktorých nedávno nastúpili hokejisti HKM Zvolen v zápasoch proti Nitre a Popradu, putujú do dražby.

Špeciálne dresy HKMŠpeciálne dresy HKM (Zdroj: HKM Zvolen)

ZVOLEN. Fanúšikovia ich môžu získať prostredníctvom aukcie na stránke výrobcu dresov. Výťažok pôjde na pomoc malým hokejistom v predškolskom veku.

Zvolenskí hokejisti v týchto dresoch nastúpili na posledné dva domáce zápasy v kalendárnom roku 2016. Proti Nitre dokázali zvíťaziť 5:4, s Popradom prehrali 2:3, k dispozícii sú dresy všetkých hráčov, ktorí v nich nastúpili. Marketingové oddelenie zvolenského klubu už od sezóny 2012/2013 pravidelne pripravuje zápasy, v ktorých hráči A-mužstva nastupujú v netradičných dresoch.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

„Pri aukciách v predchádzajúcich rokoch sme finančne podporili zdravotne či sociálne znevýhodnených jednotlivcov, alebo výťažok putoval charitatívnym organizáciám, ktoré získané prostriedky prerozdelili podľa potreby. Menšia časť peňazí sa vždy ušla aj hokejovej mládeži. Investovali sa do nákupu výstroja a technického zabezpečenia pre zvolenské prípravky, teda najmladších chlapcov a dievčatá, ktorí sa rozhodli pre hokej pod vedením našich trénerov. Ich rady by sme opäť chceli rozšíriť, a preto sme sa rozhodli výťažkom z prebiehajúcej dražby podporiť deti v predškolskom veku. Už niekoľko rokov pozývame na zimný štadión zvolenské materské a základné školy. Teraz chceme kúpou základného hokejového vybavenia ponúknuť ešte väčšiemu počtu detí možnosť „pričuchnúť“ k najkrajšej a najdynamickejšej hre, ktorá má vo Zvolene viac ako 80-ročnú tradíciu. Veríme, že aj z terajších škôlkarov sa nám podarí vychovať hráčov, ktorí nadviažu na úspechy hokejových majstrov, ako sú odchovanci HKM Ladislav Čierny, Ján Lašák či Andrej Podkonický,“ uviedol na stránke HKM marketingový riaditeľ klubu Miroslav Brumerčík. Dražba potrvá do 25. januára a vyvolávacia cena každého z dresov je 50 eur.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Zvolen

Komerčné články

  1. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  2. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  3. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  4. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  5. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže
  6. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna
  7. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky
  1. Slovenské naj na jednom mieste. Stačí lúštiť
  2. Nový rekord v politickom terore utvorili Červení Khméri
  3. Šéf nemocníc v Šaci Sabol: Nemôžeme byť spokojní s počtom roboti
  4. Chcete dokonalé zuby? Čo vám reklamy nepovedia
  5. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  6. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  7. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  8. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  1. Domácnosti pozor, od júla sa mení výpočet poplatkov za elektrinu 100 040
  2. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna 21 206
  3. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže 10 942
  4. Čo robí Portugalsko jedinečným? Jedenásť typických vecí a zvykov 8 463
  5. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok 6 157
  6. Pili sme pivo, ktoré sa nedá ochutnať nikde inde na svete 5 163
  7. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky 4 933
  8. Inštruktorky sebaobrany: Najväčšia hrozba nie je cudzí muž v tme 4 571
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu