Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky
KOMPAS

Vyžrebovanie súťažného ročníka 2004/2005

III. liga, skupina Stred – jarná časť

Účastníci: Zvolen, Ružomberok B, Turčianske Teplice, Žiar nad Hronom, Rakytovce, Dolný Kubín, Podbrezová, Kysucké Nové Mesto, Lučenec, Banská Bystrica B, Čadca, Žilina B, Revúca, Bytča, Kysucký Lieskovec, Liptovský Mikuláš.

16. kolo – 27. marca 15,00 hod.:

Zvolen – Lučenec, L. Mikuláš – Ružomberok B, Kys. Lieskovec – T. Teplice, Bytča – Žiar nad. Hronom, Revúca – Rakytovce, Žilina B – D. Kubín, Čadca – Podbrezová B, B. Bystrica B – K. N. Mesto.

17. kolo – 3. apríla o 15,30 hod.:

Skryť Vypnúť reklamu

Zvolen – L. Mikuláš, Lučenec – B. Bystrica B, K. N. Mesto – Čadca, Podbrezová B – Žilina B, D. Kubín – Revúca, Rakytovce – Bytča, Žiar nad Hronom – Kys. Lieskovec, T. Teplice – Ružomberok B.

18. kolo – 10. apríla 15,30 hod.:

B. Bystrica B - Zvolen L. Mikuláš – T. Teplice, Ružomberok B – Žiar n. Hronom, Kys. Lieskovec – Rakytovce, Bytča – D. Kubín, Revúca – Podbrezová B, Žilina B – K. N. Mesto, Čadca – Lučenec.

19. kolo – 17. apríla 16,00 hod.:

Zvolen – Čadca, B. Bystrica B – L. Mikuláš, Lućenec – Žilina B, K. N. Mesto – Revúca, Podbrezová B – Bytča, D. Kubín – K. Lieskovec, Rakytovce – Ružomberok B, Žiar n./Hronom – T. Teplice

20. kolo – 24. apríla o 16,00 hod.:

Žilina B – Zvolen, L. Mikuláš – Žiar nad Hronom, T. Teplice – Rakytovce, Ružomberok B – D. Kubín, Kys. Lieskovec – Podbrezová B, Bytča – K. N. Mesto, Revúca – Lučenec, Čadca – B. Bystrica B.

Skryť Vypnúť reklamu

21. kolo – 1. mája o 16, 30 hod.:

Zvolen – Revúca, Čadca – L. Mikuláš, B. Bystrica B – Žilina B, Lučenec – Bytča, K. N. Mesto – Kys. Lieskovec, Podbrezová B – Ružomberok B, D. Kubín – T. Teplice, Rakytovce – žiar n./Hronom.

22. kolo – 8. mája o 16,30 hod.:

Bytča – Zvolen, L. Mikuláš – Rakytovce, Žiar n./Hronom – D. Kubín, T. Teplice – Podbrezová B, Ružombreok B – K. N. Mesto, Kus. Lieskovec – Lučenec, Revúca – B. Bystrica B, Žilina B – Čadca.

23. kolo – 15. mája o 16,30 hod.:

Zvolen – Kys. Lieskovec, Žilina B – L., Mikuláš, Čadca – Revúca, B. Bystrica B – Bytča, Lučenec – Ružomberok B, K. N. Mesto – T. Teplice, Podbrezová B – Žiar n. / Hronom, D. Kubín – Rakytovce.

24. kolo – 18. mája o 17,00 hod.:

Ružomberok B – Zvolen, L. Mikuláš – D. Kubín, Rakytovce – Podbrezová B, Žiar n. Hronom – K. N. Mesto, T. Teplice - Lučenec, Kys. Lieskovec – B. Bystrica B, Bytča – Čadca, Revúca – Žilina B.

Skryť Vypnúť reklamu

25. kolo – 22. mája o 17,00 hod.:

Zvolen – T. Teplice, Revúca – L. Mikuláš, Žilina B – Bytča, Čadca – Kys. Lieskovec, B. Bystrica B – Ružomberok B, Lučenec – Žiar n. Hronom, K. N. Mesto – Rakytovce, Podbrezová B – D. Kubín.

26. kolo – 29. mája o 17,00 hod.:

Žiar n. Hronom – Zvolen, L. Mikuláš – Podbrezová B, D. Kubín – K. N. Mesto, Rakytovce – Lučenec, T. Teplice – B. Bystrica B, Ružomberok B – Čadca, Kys. Lieskovec – Žilina, Bytča – Revúca.

27. kolo – 5. júna o 17,00 hod.:

Zvolen – Rakytovce, Revúca – Kys. Lieskovec, Žilina B – Ružomberok B, Čadca – T. Teplice, B. Bystrica B – Žiar n. Hronom, Lučenec – D. Kubín, K. N. Mesto – Podbrezová B.

28. kolo – 8. júna o 17, 00 hod.:

D. Kubín – Zvolen, L. Mikuláš – K. N. Mesto, Podbrezová B – Lučenec, Rakytovce – B. Bystrica B, Žiar n. Hronom – Čadca, T. teplice – Žilina B, Ružomberok B – Revúca, Kys. Lieskovec – Bytča.

29. kolo – 12. júna o 17,00 hod.:

Zvolen – Podbrezová B, Kys. Lieskovec – L. Mikuláš, Bytča – Ružomberok B, Revúca – T. teplice, Žilina B – Žiar n. Hronom, Čadca – Rakytovce, B. Bystrica B – D. Kubín, Lučenec – K. N. Mesto.

30. kolo – 19. júna o 17,00 hod.:

K. N. Mesto – Zvolen, L. Mikuláš – Lučenec, Podbrezová B – B. Bystrica B, D. Kubín – Čadca, Rakytovce – žilina B, Žiar n. Hronom – Revúca, T. teplice – Bytča, Ružomberok B – Kys. Lieskovec.

 

V. liga

Účastníci: Krupina, Kováčová, Dobrá Niva, Dudince, Priechod, Dolné Hámre, Štiavnické Bane, Žiar nad Hronom B, Brezno, Dubová, Poniky, Žarnovica, Radvaň, Čierny Balog.

14. kolo – 27. marca o 15,00 hod.:

P. Č. Balog – Krupina, D. Niva – Dudince, Radvaň – Priechod, Kováćová – D. Hámre, Žarnovica – Št. Bane, Poniky – Žiar n. Hronom B, Dubová – Brezno

15. kolo – 3. apríla o 15,30 hod.:

Dubová – P. Č. Balog, Brezno – Poniky, Žiar n. Hronom B – Žarnovica, Št. Bane – Kováčová, D. Hámre – Radvaň, Prioechod – D. Niva, Dudince – Krupina.

16. kolo – 10. apríla o 15,30 hod.:

P. Č. Balog – Dudince, Krupina – Priechod, D. Niva – D. Hámre, Radvaň – Št. Bane, Kováčová – Žiar n. Hronom B, Žarnoviuca – Brezno, Poniky – Dubová.

17. kolo – 17. apríl o 16,00 hod.:

Poniky – Dubová – Žarnovica, Brezno – Kováčová, Žiar n. Hronom B – Radvaň, Št. Bane – D. Niva, D. Hámre – Krupina, Priechod – Dudince.

18. kolo – 24. apríla o 16,00 hod.:

P. Č. Balog – Priechod, Dudince – D. Hámre, Krupina – Št. Bane, D. Niva – Žiar n. Hronom B, Radvaň – Brezno, Kováčová – Dubová, Žarnovica – Poniky

19. kolo – 1. mája o 16,30 hod.:

Žarnovica – P. č. Balog, Poniky – Kováčová, Dubová – Radvaň, Brzno – D. Niva, Žiar n. Hronom B – Krupina, Št. Bane – Dudince, D. Hámre – Priechod.

20. kolo – 8. mája o 16,30 hod.:

P. Č. Balog – D. Hámre, Priechod – Št. Bane, Dudince – Žiar n. Hronom B, Krupina – Brezno, D. Niva – Dubová, Radvaň – Poniky, Kováćová – Žarnovica.

21. kolo – 15. mája o 16,30 hod.:

Kováčová – P. Č. Balog, Žarnovica – Radvaň, Poniky – D. Niva, Dubová – Krupina, Brezno – Dudince, Žiar n. Hronom B – Priechod, Št. Bane – D. Hámre

22. kolo – 22. mája o 17,00 hod.:

P. Č. Balog – Št. Bane, D. Hámre – Žiar n. Hronom B, Priechod – Brezno, Dudince – Dubová, Krupina – Poniky, D. Niva – Žarnovica, Radvaň – Kováćová.

23. kolo – 29. mája o 17,00 hod.:

Radvaň – P. Č. Balog, Kováčová – D. Niva, Žarnovica – Krupina, Poniky – Dudince, Dubová – Priechod, Brezno – D. Hámre, Žiar n. Hronom B – Št. Bane.

24. kolo – 5. júna o 17,00 hod.:

P. Č. Balog – Žiar n. Hronom B, Št. Bane – Brezno, D. Hámre – Dubová, Priechod – Poniky, Dudince – Žarnovica, Krupina – Kováčová, D. Niva – Radvaň.

25. kolo – 12. júna o 17,00 hod.:

D. Niva – P. Č. Balog, Radvaň – Krupina, Kováčová – Dudince, Žarnovica – Priechod, Poniky – D. Hámre, Dubová – Št. Bane, Brezno – Žiar n. Hronom B.

26. kolo – 19. júna o 17,00 hod.:

P. Č. Balog – Brezno, Žiar n. Hronom B – Dubová, Št. Bane – Poniky, D. Hámre – Žarnovica, Priechod – Kováčová, Dudince – Radvaň, Krupina – D. Niva.

 

I. trieda dospelí

Účastníci: Látky, Sielnica, Železná Brznica, Hontianske Nemce, Vígľaš – Pstruša, Lieskovec, Kriváň, Sása, Stožok, Očová, Pliešovce, Detva, Zvolenská Slatina, Sliač.

XIV. kolo - 27. 3. 2005 o 15,00 hod.: Sliač – Látky, Zv. Slatina – Sielnica, Detva – Ž. Breznica, Pliešovce – Hontianske Nemce, Očová – V. Pstruša, Stožok – Lieskovec, Sása – Kriváň.

XV. kolo – 3. 4. 2005 o 15,30 hod.: Sása – Sliač, Kriváň – Stožok, Lieskovec – Očová, V. Pstruša – Pliešovce (2. 4. ÚHČ), H. Nemce – Detva, Ž. Breznica – Zv. Slatina, Sielnica - Látky

XVI. kolo – 10. 4. 2005 o 15,30 hod.: Sliač – Sielnica, Látky – Ž. Breznica, Zv. Slatina – H. Nemce, Detva – V. Pstruša, Pliešovce – Lieskovec, Očová – Kriváň, Stožok – Sása

XVII. kolo – 17. 4. 2005 o 16,00 hod.: Stožok – Sliač, Sása – Očová, Kriváň – Pliešovce, Lieskovec – Detva, V. Pstruša – Zv. Slatina (16. 4. ÚHČ)), H. Nemce – Látky, Ž. Breznica – Sielnica

XVIII. kolo – 24. 4. 2005 o 16,00 hod.: Sliač – Ž. Breznica, Sielnica – H. Nemce, Látky – V. Pstruša, Zv. Slatina – Lieskovec, Detva – Kriváň, Pliešovce – Sása, Očová – Stožok

XIX. kolo – 1. 5. 2005 o 16,30 hod.: Očová – Sliač, Stožok – Pliešovce, Sása – Detva, Kriváň – Zv. Slatina, Lieskovec – Látky, V. Pstruša – Sielnica (30. 4. ÚHČ), H. Nemce – Ž. Breznica

XX. kolo – 8. 5. 2005 o 16,30 hod.: Sliač – H. Nemce, Ž. Breznica – V. Pstruša, Sielnica – Lieskovec, Látky – Kriváň, Zv. Slatina – Sása, Detva – Stožok, Pliešovce – Očová

XXI. kolo – 15. 5. 2005 o 16,30 hod.: Pliešovce – Sliač, Očová – Detva, Stožok – Zv. Slatina, Sása – Látky, Kriváň – Sielnica, Lieskovec – Ž. Breznica, V. Pstruša – H. Nemce (14. 5. ÚHČ)

XXII. kolo – 22. 5. 2005 o 17,00 hod.: Sliač – V. Pstruša, H. Nemce – Lieskovec, Ž. Breznica – Kriváň, Sielnica – Sása, Látky – Stožok, Zv. Slatina – Očová, Detva – Pliešovce.

XXIII. Kolo – 29. 5. 2005 o 17,00 hod.: Detva – Sliač, Pliešovce – Zv. Slatina, Očová – Látky, Stožok – Sielnica, Sása – Ž. Breznica, Kriváň – Hont. Nemce, Lieskovec – V. Pstruša

XXIV. kolo – 5. 6. 2005 o 17,00 hod.: Sliač – Lieskovec, V. Pstruša – Kriváň (4. 6. ÚHČ), H. Nemce – Sása, Ž. Breznica – Stožok, Sielnica – Pliešovce, Zv. Slatina – Detva.

XXV: kolo – 12. 6. 2005 o 17,00 hod.: Zv. Slatina – Sliač, Detva – Látky, Pliešovce – Sielnica, Očová – Ž. Breznica, Stožok – Hont. Nemce, Sása – V. Pstruša, Kriváň – Lieskovec

XXVI: kolo – 19. 6. 2005 o 17,00 hod.: Sliač – Kriváň, Lieskovec – Sása, V. Pstruša – Stožok, H. Nemce – Očová, Ž. Breznica – Pliešovce, Sielnia – Detva, Látky – Zv. Slatina

II. trieda dospelí

Účastníci: Budča, Dudince B, Detvianska Huta, Čabraď Dolný Badín, Cerovo, Babiná, Hontianske Tesáre, Sebechleby, Dúbravy, Turová, Hontianske Moravce, Bzovík, Podzámčok, Detva.

XIV. kolo – 27. 3. 2005 o 15,00 hod.: ŠKP Detva – Budča, Podzámčok – Dudince B (10,30 hod.), Bzovík – D. Huta, H. Moravce – Č: D: Badín, Turová – Cerovo, Dúbravy – Babiná, Sebechleby – Hont. Tesáre

XV. kolo – 3. 4. 2005 o 15,30 hod.: Sebechleby – ŠKP Detva, H. Tesáre – Dúbravy, Babiná – Turová, Cerovo – H. Moravce, Č: D. Badín, Bzovík, D. Huta, Podzámčok, Dudince B – Budča (2. 4. ÚHČ)

XVI. kolo – 10. 4. 2005 o 15, 30 hod.: ŠKP Detva – Dudince B, Budča – D. Huta, Podzámčok – Č: D. Badín (10, 30 hod.), Bzovík – Cerovo, H. Moravce – Babiná,, Turová – H. Tesáre, Dúbravy – Sebechleby.

XVII. kolo – 17. 4. 2005 o 16,00 hod.: Dúbravy – ŠKP Detva, Sebechleby – Turová, H. Tesáre – H. Moravce, Babiná – Bzovík, Cerovo – Podzámčok, Č. D. Badín – Budča, D. Huta – Dudince B.

XVIII. kolo – 24. 4. 2005 o 16,00 hod.: ŠKP Detva – D. Huta, Dudince B – Č. D. Badín (23. 4. ÚHČ), Budča – Cerovo, Podzámčok – Babiná (10, 30 hod.), Bzovík – Hont. Tesáre, H. Moravce – Sebechleby, Turová – Dúbravy.

XIX. kolo – 1. 5. 2005 o 16,30 hod.: Turová – ŠKP Detva, Dúbravy – H. Moravce, Sebechleby – Bzovík, H. Tesáre – Podzámčok, Babiná – Budča, Cerovo – Dudince B, Č: D. Badín – D. Huta.

XX. kolo – 8. 5. 2005 o 16,30 hod.: ŠKP Detva – Č. D. Badín, D. Huta – Cerovo, Dudince B – Babiná (7. 5. ÚHČ), Budča – H. Tesáre, Podzámčok – Sebechleby (10, 30 hod.), Bzovík . Dúbravy, H. Moravce – Turová.

XXI: kolo – 15. 5. 2005 o 16, 30 hod.: H. Moravce – ŠKP Detva, Turová – Bzovík, Dúbravy – Podzámčok, Sebechleby – Budča, H. Tesáre – Dudince B, Babiná – D. Huta, Cerovo – Č. D. Badín.

XXII. kolo – 22. 5. 2005 o 17, 00 hod.: ŠKP Detva – Cerovo, Č. D. Badín – Babiná, D. Huta – H. Tesáre, Dudince B – Sebechleby (21. 5. ÚHČ), Budča – Dúbravy, Podzámčok – Turová (10,30 hod.), Bzovík – H. Moravce.

XXIII. kolo – 29. 5. 2005 o 17, 00 hod.: Bzovík – ŠKP Detva, H. Moravce – Podzámčok, Turová – Budča, Dúbravy – Dudince B, Sebechleby – D. Huta, H. Tesáre – Č. D. Badín, Babiná – Cerovo.

XXIV. kolo – 5. 6. 2005 o 17,00 hod.: ŠKP Detva – Babiná, Cerovo – H. Tesáre, Č. D. Badín – Sebechleby, D. Huta – Dúbravy, Dudince B – Turová (4. 6. ÚHČ), Budča – H. Moravce, Podzámčok – Bzovík.

XXV. kolo – 12. 6. 2005 o 17, 00 hod.: Podzámčok – ŠKP Detva (10, 30 hod.), Bzovík – Budča, H. Moravce – Dudince B, Turová – D. Huta, Dúbravy – Č. D. Badín, Sebechleby – Cerovo, H. Tesáre – Babiná.

XXVI. kolo – 19. 6. 2005 o 17,00 hod.: ŠKP Detva – H. tesáre, Babiná – Sebechleby, Cerovo – Dúbravy, Č. D. Badín – Turová, D. Huta – H. Moravce, Dudince B – Bzovík (18. 6. ÚHČ), Budča – Podzámčok.

III. trieda dospelí

– skupina A

Účastníci: Budča B, Stožok B, Očová B, Sliač B, Ostrá Lúka, Elán Zvolen, Inter Zvolen

XV. kolo – 27. 3. 2005 o 15,00 hod.: Stožok B – Inter Zvolen (So ÚHČ), Očová B – Elán Zvolen (So ÚHČ), Sliač B – Ostrá Lúka, Budča B – voľný los.

XVI. kolo – 3. 4. 2005 o 15,30 hod.: Elán Zvolen – Sliać B (Ne 10,00 hod.), Inter Zvolen – Očová B (So ÚHČ), Budča B – Stožok B (So ÚHČ), Ostrá Lúka – voľný los

XVII. kolo – 10. 4. 2005 o 15,30 hod.: Očová B – Budča B (So ÚHČ), Sliač B – Inter Zvolen, O. Lúka – Elán Zvolen (Ne 10, 30 hod.), Stožok B – voľný los.

XVIII. kolo – 17. 4. 2005 o 16, 00 hod.: Inter Zvolen – O. Lúka (So ÚHČ), Budča B – Sliač B (So ÚHČ), Stožok B – Očová B (So ÚHČ), Elán Zvolen – voľný los.

XIX. kolo – 24. 4. 2005 o 16, 00 hod.: Sliač B – Stožok B (So ÚHČ), O. Lúka – Budča B (Ne 13,30 hod.), Elán Zvolen – Inter Zvolen (Ne 10,00 hod.), Očová B – voľný los.

XX. kolo – 1. 5. 2005 o 16,00 hod.: Budča B – Elán Zvolen (So ÚHČ), Stožok B – O. Lúka (So ÚHČ), Očová B – Sliač B (So ÚHČ).

XXI. kolo – 8. 5. 2005 o 16,30 hod.: O. Lúka – Očová B (Ne 13,30 hod.), Elán Zvolen – Stožok B (Ne 10,00 hod.), Inter Zvolen – Budča B (So ÚHČ), Sliač B – voľný los.

XXII. kolo – 15. 5. 2005 o 16,30 hod.: Inter Zvolen – Stožok B (So ÚHČ), Elán Zvolen – Očová B, O. Lúka – Sliač B (Ne 13,30 hod.), Budča B – voľný los.

III. trieda dospelí

– skupina B

Účastníci: ŠKP Krupina, Terany, Uňatín, Hontianske Nemce B, Litava, Rykynčice, Senohrad

XV. kolo – 27. 3. 2005 o 15,00 hod.: Terany – Senohrad, Uňatín – Rykynčice (Ne 10,00 hod.), H. Nemce B – Litava (Ne 10, 00 hod), ŠKP Krupina – voľný los.

XVI. kolo – 3. 4. 2005 o 15,30 hod.: Rykynčice – H. Nemce B, Senohrad – Uňatín, ŠKP Krupina – Terany, Litava – voľný los.

XVII. kolo – 10. 4. 2005 o 15,30 hod.: Uňatín – ŠKP Krupina (Ne 10,00 hod.), H. Nemce B – Senohrad (Ne 10,00 hod.), Litava – Rykynčice.

XVIII. kolo – 17. 4. 2005 o 16,00 hod.: Senohrad – Litava, ŠKP Krupina – H. Nemce B, Terany – Uňatín, Rykynčice – voľný los.

XIX. kolo – 24. 4. 2005 o 16,00 hod.: H. Nemce B – Terany (Ne 10,00 hod.), Litava – ŠKP Krupina, Rykynčice – Senoihrad, Uňatín – voľný los.

XX. kolo – 1. 5. 2005 o 16,00 hod.: ŠKP Krupina – Rykynčice, Terany – Litava, Uňatín – H. Nemce B (Ne 10,00 hod.), Senohrad – voľný los.

XXI. kolo – 8. 5. 2005 o 16,30 hod.: Litava – Uňatín, Rykynčice – Terany, Senohrad – ŠKP Krupina, H. Nemce – voľný los.

XXII. kolo – 15. 5. 2005 o 16,30 hod.: Senohrad – Terany, Rykynčice – Uňatín, Litava – H. Nemce, ŠKP Krupina – voľný los.

Pozn. Pre nepriazeň počasia boli prvé kolá odložené.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. Vitajte v postapokalyptickom svete
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  5. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Úprava osobného motorového vozidla
  9. Important information for Brazilians living in Slovakia
  10. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 747
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 002
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 900
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 324
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 942
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 746
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 123
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 594
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 500
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 349
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Zvolen - aktuálne správy

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Kováčová je najlepším tímom v regióne, Zvolen na okraji priepasti (+ NAJ HRÁČI JESENE)

Hodnotíme, bilancujeme a známkujeme oboch našich účastníkov Tipos III. ligy Stred za účinkovanie v lige počas jesene 2020.

Momentka z derby III. ligy medzi Zvolen a Kováčovou.
Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Aktuálne: Na R2 pri Zvolene havaroval kamión

Úsek je prejazdný len v jednom pruhu.

Na R2 havaroval opitý kamionista.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Už ste čítali?