Pondelok, 11. december, 2017 | Meniny má Hilda
Pridajte si svoje mesto

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Riešime za vás

Parkujúce auto na mieste pre telesne posihnutých

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 10 dní a 8 hodín
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: redakcia
Lokalita: Zvolen
Ulica: Smreková 9
Dátum nahlásenia: 4.6.2016
Dátum poslednej aktivity: 14.6.2016

Zamestnanec Mestského úradu Zvolen si robí už niekoľko rokov súkromne parkovanie na mieste, ktoré je označené dopravnou značkou vyhradené parkovanie pre telesne postihnutých pri dome Smreková 9 vo Zvolene-Podborová. Drzo tam parkuje niekoľko rokov a mestská polícia sa tvári, že to nevidí a prehliada to. Keď majiteľa auta občania upozorňovali, tak sa im vysmial, že on si to môže dovoliť. Za oknom auta ma preukaz, že je zamestnancom mesta, takže určite nebude problém zistiť, kto to je. Veď v tom dome aj býva. Myslím, že je čas urobiť s tým poriadok.

Ako sa tento podnet riešil:

14.06.2016
Zainteresovaná strana
Autor: Hovorkyňa Mestského úradu vo Zvolene Eva Ježovičová
Dátum reakcie: 14.06.2016 (10 dní a 8 hodín od nahlásenia)

Muž bol riešený mestskou políciou v blokovom konaní a napomenutý. Veríme, že v budúcnosti sa jeho správanie nebude opakovať.

 

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@naszvolen.sk
Parkujuce auto na mieste pre telesne posihnutych

Miesto hláseného podnetu