https://myzvolen.sme.sk/r/323/sport/atomMY Zvolen1970-01-01T01:00:00ZNajnovšie správy zo Zvolena, Detvy, Krupiny a okolia. Každý deň nové informácie, udalosti v meste, čierna kronika, šport.Petit Press, a.s.rss_contact_emailhttps://myzvolen.sme.sk/c/20699371/dominancia-andreja-antosku-na-majstrovstvach-slovenska.htmlDominancia Andreja Antošku na majstrovstvách Slovenska2017-11-20T10:25:12ZÚspešné účinkovanie na slovenskom šampionáte majú za sebou Andrej Antoška a Alexandra Remeňová.https://myzvolen.sme.sk/c/20699365/vyborny-vykon-mvk-zvolen-superovi-nedali-sancu.htmlVýborný výkon MVK Zvolen, súperovi nedal šancu2017-11-20T09:01:32ZUplynulé kolo volejbalovej extraligy mužov sa hralo v netradičnom dni – v nedeľu. Zvolenčania doma privítali Starú Ľubovňu.https://myzvolen.sme.sk/c/20699342/derby-zvolena-s-detvou-rozhodla-druha-tretina-plus-hlasy-po-zapase.htmlDerby Zvolena s Detvou rozhodla druhá tretina (plus HLASY PO ZÁPASE)2017-11-19T20:10:03ZDobrý úvod HKM a jasná prevaha v druhej tretine položili základy víťazstva domácich v treťom derby sezóny medzi Zvolenom a Detvou.https://myzvolen.sme.sk/c/20699065/na-zaver-jesennej-casti-prehra-mfk-zvolen-v-bardejove.htmlNa záver jesennej časti prehra MFK Zvolen v Bardejove2017-11-19T12:34:36ZV poslednom kole pred zimnou prestávkou cestovali futbalisti MFK Zvolen do Bardejova.https://myzvolen.sme.sk/c/20698672/majster-z-nitry-nad-sily-zvolencanov-hraci-mvk-vsak-odohrali-dobry-zapas.htmlHráči MVK odohrali dobrý zápas, majster z Nitry bol však nad ich sily2017-11-18T11:49:38ZVolejbalisti majú náročný program. Počas tohto týždňa odohrajú až dva zápasy. Prvý absolvovali už včera, Zvolenčania sa predstavili v Nitre.https://myzvolen.sme.sk/c/20698523/tretie-vitazstvo-detvy-doma-zdolali-nove-zamky.htmlTretie víťazstvo Detvy! Doma zdolali Nové Zámky2017-11-17T20:48:39ZHokejisti HC 07 Detva sa po reprezentačnej prestávke vrátili vo veľkom štýle, doma zdolali Nové Zámky.https://myzvolen.sme.sk/c/20698521/kolektivny-a-obetavy-vykon-rozhodol-o-tom-ze-nitra-zdolala-zvolen.htmlKolektívny a obetavý výkon rozhodol o tom, že Nitra zdolala Zvolen2017-11-17T20:27:12ZVyrovnané stretnutie pod Zoborom zaslúžene vyhrali domáci hráči.https://myzvolen.sme.sk/c/20698032/repiska-vyhrala-svoj-prvy-turnaj-na-okruhu-international-series.htmlRepiská vyhrala svoj prvý turnaj na okruhu International Series2017-11-17T10:22:13ZZvolenská rodáčka a slovenská reprezentantka Martina Repiská dosiahla prvé víťazstvo na okruhu International Series.https://myzvolen.sme.sk/c/20697813/trenerovi-zvolena-sa-nepozdavaju-hracie-dni-tipsport-ligy.htmlTrénerovi Zvolena sa nepozdávajú hracie dni Tipsport ligy2017-11-16T13:54:52ZPeter Mikula: Nedostatky jedincov, ktoré vyplývajú z kondície, sa zakrývajú veľkým odpočinkom.https://myzvolen.sme.sk/c/20697574/vitaz-newyorskeho-maratonu-hazucha-doma-vedeli-skor-ako-ja-ze-som-vyhral.htmlVíťaz Newyorského maratónu Hazucha: Doma vedeli skôr ako ja, že som vyhral2017-11-16T11:24:22ZVíťazstvom na Newyorskom maratóne vo svojej kategórii si rodák z Lieskovca splnil svoj sen. Prinášame vám exkluzívny rozhovor s Jánom Hazuchom.https://myzvolen.sme.sk/c/20696004/lider-z-h-nemiec-zdolal-dudince-bzovik-prezimuje-druhy.htmlLíder z H. Nemiec zdolal Dudince, Bzovík prezimuje druhý2017-11-15T09:17:21ZDohrávané prvé kolo sa napokon predsa odohralo ešte na jeseň. Odohralo sa všetkých päť duelov.https://myzvolen.sme.sk/c/20695293/traja-najlepsi-tiperi-sa-zhodli-jesen-bola-narocna-zaujimava-a-napinava.htmlTraja najlepší tipéri sa zhodli: Jeseň bola náročná, zaujímavá a napínavá2017-11-14T09:28:52ZJesenná časť Vašej tipovacej ligy sa skončila. Výhercov sme pozvali do redakcie, kde sme im odovzdali ceny a porozprávali sme sa o jej priebehu.https://myzvolen.sme.sk/c/20695224/mlade-nadeje-mfk-zvolen-stvrte.htmlMladé nádeje MFK Zvolen štvrté2017-11-13T13:55:54ZV prvú novembrovú sobotu usporiadal MFK Zvolen halový turnaj prípraviek U 8 (ročník 2010) za účasti piatich družstiev v športovej hale v Badíne.https://myzvolen.sme.sk/c/20694613/trajtelova-tretikrat-po-sebe-juniorskou-majsterkou-sveta-pridala-aj-titul-absolutnej-sampionky.htmlTrajteľová tretíkrát po sebe juniorskou majsterkou sveta, pridala aj titul absolútnej šampiónky2017-11-13T09:07:51ZVeľký úspech sa podaril známej zvolenskej fitnesske žijúcej v Prahe.https://myzvolen.sme.sk/c/20694435/mvk-zvolen-nedokazal-dotiahnut-koncovky-dvoch-setov.htmlMVK Zvolen nedokázal dotiahnuť koncovky dvoch setov2017-11-12T15:15:15ZZvolen i Myjava prehrali v predošlých stretnutiach, očakával sa vyrovnaný zápas.https://myzvolen.sme.sk/c/20694360/prekvapenie-kola-skvely-vykon-mfk-zvolen-znamenal-vyhru-nad-veducim-muzstvom.htmlPrekvapenie kola: Skvelý výkon MFK Zvolen znamenal výhru nad vedúcim mužstvom2017-11-12T13:15:56ZLíder druhej ligy, hráči Lokomotívy Košice pricestovali do Zvolena potvrdiť úlohu favorita. Famóznym výkonom im to znemožnili futbalisti MFK.https://myzvolen.sme.sk/c/20693701/ospravedlnenie-janovi-hazuchovi-plus-jeho-stanovisko.htmlOspravedlnenie Jánovi Hazuchovi plus jeho stanovisko2017-11-10T16:17:15ZZvolenského maratónca rozhorčila veta o tom, že mu majú postaviť sochu.https://myzvolen.sme.sk/c/20692785/zvolen-opravi-skolske-dvory.htmlZvolen opraví školské dvory2017-11-10T10:57:03ZNový priestor pre šport budú prioritne využívať deti, no môžu aj ostatní.https://myzvolen.sme.sk/c/20691652/oblastny-futbal-bzovik-nastrielal-podzamcoku-sest-golov.htmlOblastný futbal: Bzovík nastrieľal Podzámčoku šesť gólov2017-11-08T11:28:07ZDohrávané druhé kolo sa odohralo podľa plánu.https://myzvolen.sme.sk/c/20690800/v-dohravkach-vyhra-pliesoviec-i-remiza-hrinovej-s-lidrom.htmlV dohrávkach výhra Pliešoviec i remíza Hriňovej s lídrom2017-11-07T12:09:07ZTretia liga mala na programe posledné jesenné kolo. Štvrtá a piata dohrávky.https://myzvolen.sme.sk/c/20689809/splnil-sa-mu-sen-jan-hazucha-vyhral-newyorsky-maraton.htmlSplnil sa mu sen, Ján Hazucha vyhral newyorský maratón!2017-11-06T11:29:40ZObrovský úspech zaznamenal v New Yorku zvolenský veterán Ján Hazucha.https://myzvolen.sme.sk/c/20689417/detva-na-lade-kosic-strelila-len-jeden-gol-a-prehrala.htmlDetva na ľade Košíc strelila len jeden gól a prehrala2017-11-05T19:59:22ZHostia skorigovali výsledok jedným gólom v záverečnej tretine.https://myzvolen.sme.sk/c/20689405/dalsie-vitazstvo-hkm-zvolen-po-najazdoch.htmlĎalšie víťazstvo HKM Zvolen po nájazdoch2017-11-05T19:42:46ZDomáce Nové Zámky poslali duel do predĺženia a následných nájazdov až 90 sekúnd pred koncom tretej tretiny.https://myzvolen.sme.sk/c/20689183/velmi-cenny-bod-mfk-zvolen-proti-favoritovi.htmlVeľmi cenný bod MFK Zvolen proti favoritovi2017-11-05T15:05:06ZOkamihom zápasu bola nepremenená penalta Zvolenčanov.https://myzvolen.sme.sk/c/20689114/volejbalisti-mvk-nestacili-na-trencianskych-mladikov.htmlVolejbalisti MVK nestačili na trenčianskych mladíkov2017-11-05T13:37:43ZPred súbojom 9.kola volejbalovej extraligy mužov privítali Zvolenčania figurujúci na siedmej priečke tabuľky ôsmy tým COP Trenčín.https://myzvolen.sme.sk/c/20687975/detva-potrapila-lidra-na-jeho-lade.htmlDetva potrápila lídra na jeho ľade2017-11-03T20:47:19ZDomáci rozhodli o víťazstve až deväť minút pred koncom tretej tretiny.https://myzvolen.sme.sk/c/20687956/slager-kola-rozhodovali-najazdy-o-vyhre-hkm-rozhodol-kytnar.htmlŠláger kola rozhodovali nájazdy, výhru HKM zariadil Kytnár2017-11-03T20:26:57ZZvolenskí hokejisti cestovali do Košíc nabudení víťazstvom nad Trenčínom.https://myzvolen.sme.sk/c/20687614/plavci-z-klubu-swim-warriors-zvolen-uspesni-na-memoriali-petra-ladica.htmlPlavci z klubu Swim Warriors Zvolen úspešní na Memoriáli Petra Ladiča2017-11-03T13:15:02ZNa plavárni na Pasienkoch v Bratislave sa konal 45. ročník Memoriálu Petra Ladiča v plutvovom plávaní.https://myzvolen.sme.sk/c/20687366/trener-dornic-chvali-svojich-zverencov-po-vitazstve-nad-mladikmi.htmlTréner Dornič chváli svojich zverencov po víťazstve nad mladíkmi2017-11-03T10:14:24ZHokejisti Detvy zdolali vo štvrtkovom vloženom zápase Tipsport Ligy na domácom ľade HK Orange 20 jasne 5:0 a vybojovali druhé víťazstvo v sezóne. Nováčik napriek tomu zostáva v tabuľke na desiatom mieste, na deviaty Liptovský Mikuláš stráca 12 bodov.https://myzvolen.sme.sk/c/20686578/behajuci-pedagog-na-maratone-v-lisabone.htmlBehajúci pedagóg na maratóne v Lisabone2017-11-02T10:57:34ZPomaly sa končí bežecká sezóna a niektorí bežci už bilancujú svoje pôsobenie vo svojom obľúbenom športe.https://myzvolen.sme.sk/c/20686361/tretim-premozitelom-trencina-v-sezone-zvolenski-rytieri.htmlTretím premožiteľom Trenčína v sezóne zvolenskí rytieri!2017-11-01T23:26:20ZVeľmi dobrý zápas proti lídrovi z Trenčína zvládli zvolenskí hokejisti na výbornú.https://myzvolen.sme.sk/c/20686357/v-detve-rozhodovali-az-najazdy-v-ktorych-boli-uspesnejsi-zilincania.htmlV Detve rozhodovali až nájazdy, v ktorých boli úspešnejší Žilinčania2017-11-01T23:15:15ZV Detve zvíťazilo podľa slov domáceho trénera šťastnejšie mužstvo.https://myzvolen.sme.sk/c/20685325/latky-poslali-slatinu-domov-s-debaklom-pocasie-dovolilo-odohrat-len-dva-zapasy.htmlLátky poslali Slatinu domov s debaklom, počasie dovolilo odohrať len dva zápasy2017-11-01T09:25:00ZVeľa futbalu v I. triede sme si neužili. Hralo sa len na dvoch ihriskách.https://myzvolen.sme.sk/c/20684473/preco-sa-zacinaju-sutaze-obfz-zvolen-neskor.htmlPrečo sa začínajú súťaže ObFZ Zvolen neskôr?2017-10-31T11:25:23ZDohrávané 1. kolo I. triedy zmarilo počasie. Je rozumné, aby okresné súťaže štartovali až v druhej polovici augusta?https://myzvolen.sme.sk/c/20684445/regionalny-futbal-lieskovec-potvrdil-dobru-formu-proti-favoritovi-sasa-takmer-prekvapila-lovcu.htmlRegionálny futbal: Lieskovec potvrdil dobrú formu proti favoritovi, Sása takmer prekvapila Lovču2017-10-31T09:12:02ZPosledné jesenné kolá v štvrtej a piatej lige skomplikovalo počasie. Viaceré zápasy sa nehrali.https://myzvolen.sme.sk/c/20683872/zvolencanky-obhajili-titul-a-nadalej-kraluju-vychodoceskemu-hokejbalu.htmlZvolenčanky obhájili titul a naďalej kraľujú východočeskému hokejbalu!2017-10-30T10:01:35ZPočas poslednej októbrovej soboty sa v českom Přelouči uskutočnil posledný zo série turnajov východočeského kraja. Hovorí sa, že obhájiť titul je náročnejšie, ako ho získať, hráčkam zo srdca Slovenska sa to však podarilo!https://myzvolen.sme.sk/c/20683869/skoncila-sa-jesenna-cast-na-cele-prvej-ligy-l-trade-a-remos-v-druhej-demitrans-v-tretej-stars.htmlSkončila sa jesenná časť: Na čele prvej ligy L-Trade a Remos, druhej Demitrans, tretej Stars2017-10-30T09:05:45ZHralo sa posledné jesenné kolo LIMFU pred zimnou prestávkou. V prvej lige si vedúce mužstvá bez problémov poradili so svojimi súpermi.https://myzvolen.sme.sk/c/20683831/osemzapasovu-bodovu-seriu-zvolena-skoncila-zilina.htmlOsemzápasovú bodovú sériu Zvolena ukončila Žilina2017-10-29T20:11:38ZO víťazstve domácich vlkov rozhodla druhá tretina, Zvolenu nepomohlo ani striedanie brankárov.https://myzvolen.sme.sk/c/20683810/trpke-vytriezvenie-detva-pod-urpinom-dostala-dalsi-debakel.htmlTrpké vytriezvenie. Detva pod Urpínom dostala ďalší debakel2017-10-29T19:32:48ZPiatkové, historicky prvé víťazstvo Detvy v najvyššej súťaži, spôsobilo pod Poľanou eufóriu, avšak v nedeľu pod Urpínom prišlo trpké vytriezvenie.https://myzvolen.sme.sk/c/20683612/aj-napriek-prehre-podal-mfk-zvolen-najlepsi-vykon-na-superovom-ihrisku-v-tejto-sezone.htmlAj napriek prehre podal MFK Zvolen najlepší výkon na súperovom ihrisku v tejto sezóne2017-10-29T14:12:15ZRezerva Žiliny nastúpila proti Zvolenu s piatimi hráčmi, ktorí pravidelne hrávajú vo Fortuna lige.