Streda, 23. október, 2019 | Meniny má Alojzia

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Hotel & Spa Resort Kaskady

Hotel & Spa Resort Kaskady 
Letecká 19, 962 31 
Sliač - Sielnica 
Slovakia 

Popis

Milí hostia,

radi by sme sa vám predstavili a privítali vás v našom hotelovom a wellness rezorte Kaskady. Vaše obľúbené miesto, to je náš rodinný príbeh. Môjho otca, našej rodiny, môjho manžela a mňa...

Naša rodina sa reštauračnému a hotelovému podnikaniu venuje od roku 2002, kedy sa myšlienky a nápady môjho otca postupne sústredili do výnimočného miesta v srdci stredného Slovenska. Práve v Sielnici, na nevšednom mieste, kde sa pod zemou zbiehajú termálne pramene, neďaleko známych a jedinečných kúpeľov Sliač a Kováčová, sme vybudovali Kaskady. Vďaka Vám, našim hosťom, jeden z najobľúbenejších a najúspešnejších hotelov na Slovensku.

Od roku 2009 som prevzala rodinný klenot Kaskady ako generálna riaditeľka a s obrovskou podporou môjho otca a manžela Braňa Vám prinášame rodinnú pohostinnosť, priateľský prístup, naše vnímanie chutí i pohodlia, kultúry i umenia...

Jedinečnosť územia magických síl prírody nám umožňuje dať Vám oveľa viac, práve tu sa zo zeme dostáva na povrch termálna voda plná minerálov a prastarých zložiek. Kaskady, najmä preto, môžu byť pre Vás zdrojom oddychu, pohody a prevencie zdravia – tak fyzického, ako duševného. Sme nesmierne radi, že ste si našli takúto oázu u nás, na mieste, kde naša rodina píše svoju niekoľkogeneračnú históriu.

Našou pýchou je spa pre pokoj duše, mysle a udržanie si životnej vitality. Najväčším bohatstvom je pre nás výnimočná termálna voda, ktorá má blahodarné účinky na zdravie, najmä regeneráciu svalov a kĺbov.

Veľmi nám záleží na tom, aby ste sa tu cítili príjemne. Za to sme vďační tímu zamestnancov, ktorí už niekoľko rokov spoločne s nami zdieľajú filozofiu hotelového a wellness rezortu Kaskady. Výborný kolektív a dobré miesto pre prácu sa stalo druhým domovom nášho exotického profesionálneho tímu terapeutov zo Srí Lanky a ostrova Bali. Tisícročné tradičné prístupy v starostlivosti o zdravie, založené na prírodných princípoch Vám prinášajú v našej veľkolepej spa zóne.

Ďakujeme, že ste našimi hosťami. V rodinnom hoteli Kaskady sme tak veľkou spoločnou rodinou, ktorá si cení snahu, nápady, ochotu a vďaka Vám môžeme investovať a pripravovať nové služby a príjemné zážitky, pre Vás. O tom svedčia aj pravidelné ocenenia najväčším cestovateľským portálom Trip Advisor a popredné umiestnenia v súťaži Top Trend hotel na Slovensku.

Ste u nás vítaní, tešíme sa na Vás, 
Karol & Katarína & Braňo s tímom zamestnancov hotela Kaskady

Aktuálne hráme

Hotel & Spa Resort Kaskady na mape

Otvoriť mapu v novom väčšom okne