Streda, 23. október, 2019 | Meniny má Alojzia

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Bubnovačka

Kde a kedy ?

16. november 2016 o 10:00 Námestie SNP Zvolen

Popis

Na Slovensku sa ochrane práv dieťaťa venuje viacero organizácií neziskového sektora. Ich hlas však ostáva rozdrobený a málo počuteľný. A práve preto je dôležité pripomínať dôležitosť detí rôznymi formami. Bubnovačka je jednou z nich.

V meste Zvolen, pod záštitou primátorky mesta Lenky Balkovičovej, by sme Vás radi pozvali, aby ste aj Vy ukázali, že hlas detí je pre Vás dôležitý!

Príďte 16. novembra 2016 o 10:00 na Námestie SNP vo Zvolene (priestor „Obývačky“) a pripojte sa do bubnovačky "Bubnujeme, aby bolo deti lepšie počuť 2016“, ktorej organizátorom je Centrum Slniečko, n.o. Nitra. Pridať sa môže každý. Stačí si priniesť čokoľvek, čím je možné bubnovať. Rytmus bude strážiť Mekky Miro Randuška z DRUMBLE. Naše stretnutie potrvá pol hodiny a v prípade nepriaznivého počasia budeme bubnovať v Európe Zvolen.

Veríme, že ani Vám nie je hlas detí ľahostajný a radi sa k nám : združeniu Návrat, Domovu sociálnych služieb Symbia, združeniu Drumbľa pripojíte a spoločne ukážeme všetkým deťom, že ich hlas je pre nás dospelých dôležitý!

Bubnovačka sa koná už tretí rok pri príležitosti Európskeho dňa ochrany detí pred sexuálnym vykorisťovaním a sexuálnym zneužívaním (18. novembra), Svetového dňa prevencie týrania a zneužívania detí (19. novembra) a Svetového dňa detí a schválenia Dohovoru o právach dieťaťa (20. novembra).