Utorok, 22. október, 2019 | Meniny má Sergej

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Jack Reacher: Nevracaj sa

Kde a kedy ?

Hrajú: Tom Cruise , Cobie Smulders , Aldis Hodge , Danika Yarosh , Patrick Heusinger , Holt McCallany , Jason Douglas , Sabrina Gennarino , Rachel Varela , Divine Prince Ty Emmecca , Bob Walker , Juan Gaspard , John L. Armijo , Sean Boyd , Hunter Burke  

Réžia: Edward Zwick  

Scenár: Richard Wenk , Edward Zwick , Marshall Herskovitz  

Kamera: Oliver Wood  

Hudba: Henry Jackman

Popis

Reacher najradšej pracuje na prípadoch, kde by bol oficiálny postup len zdĺhavou prekážkou. Ako bývalý major vojenskej polície má rád zločiny s armádnou príchuťou a najradšej má tie, ktoré na prvý pohľad nedávajú žiadny zmysel. Presne ako obvinenie veliteľky Susan Turnerovej zo špionáže. Krásku s doteraz nepoškvrnenou povesťou, okolo ktorej začali náhle v podozrivo vysokom tempe umierať ľudia, chcel Reacher pôvodne pozvať na večeru.

Teraz ju musí dostať z väzenia. Niekomu sa to samozrejme nepáči a ten Niekto bude chcieť Reachera poriadne klepnúť po prstoch. Nezastaví sa ani pred použitím tých najodpornejších prostriedkov, akým je napríklad aj likvidácia Reacherovej dcéry, o ktorej existencii sám doteraz nemal najmenšie tušenie. V tomto prípade ide totiž o veľa.