Utorok, 22. október, 2019 | Meniny má Sergej

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Beh okolo vodnej nádrže Môťová

Kde a kedy ?

12.8.2017 od 10-tej ráno

Popis

Po úspešných dvoch ročníkoch behu okolo vodnej nádrže Môťová sa bude tento rok konať už jeho tretí ročník.

Organizačne ho zastrešuje Cyklo Zvolen, Zvolenská bežecká liga a mesto Zvolen. Tak, ako minulý rok štart a cieľ 7,7 km dlhej trate bude pri športovom areáli Orlík a samotný beh zapadá do programu behov Zvolenskej bežeckej ligy.

Samotný beh sa bude konať 12.8.2017 od 10-tej ráno a za 5 eur sa dá celkovo do 9 -ich kategórií (5 mužských a 4 ženských) registrovať online do 10.8.2017 na stránke Beh Zvolen a na mieste v deň konania behu je možné zaregistrovať sa za 7 eur.

Ako už bolo spomenuté, dĺžka trate je 7 700 metrov, s prevýšením 149 metrov a samotný okruh je okolo vodnej nádrže Môťová. Štart a cieľ bude pri športovom areáli Orlík, trať bude tvotiť asfaltová cesta, poľná cesta, lesný chodník, lesná cesta a bude aj jedno občerstvenie na 4. kilometri. Ak sa niečo bude po zdravotnej stránke diať, budú tu členovia združenia Slovenský červený kríž.

Vyhlásenie výsledkov bude o 11.30 hod. v priestoroch športového areálu Orlík. Pre športovo-kultúrne vyžitie bude možné využiť služby priľahlého športového areálu Orlík.