Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

V podstate sa odohrali len dve stretnutia

FUTBAL 3. TRIEDA: V poradí 2. kolo poznačili vrtochy počasia, pretože v nedeľu sa našim regiónom prehnala poriadna smršť.

SKUPINA SEVER

Pani príroda je mocná a svoju silu opäť ukázala aj futbalistom. Duel medzi Interom Zvolen a Ostrou Lúkou sa neodohral vôbec, stretnutie Budča - Sliač sa nedohralo. Veľká Lúka a Stožok B si však zahrali, zo zaslúženého víťazstva sa napokon tešili domáci futbalisti.

Budča - Sliač 2:1 (2:1) - nedohrané

Do súboja dvoch tímov, ktoré sa za známych okolností ocitli v najnižšej oblastnej súťaži, po prvom polčase zasiahla vyššia moc. Po prudkom lejaku pre nespôsobilý terén arbiter zápas predčasne ukončil.

Góly: Urban, Kandráč (Budča). Pred 40 divákmi rozhodoval Marko. Budča: Šuška - Kocúr, Gardlík, Dlhopolec, Mrenica, Mich. Halama, J. Mozola, Urban, Suja, Turkota, Kandráč.

Veľká Lúka - Stožok B 2:1 (0:1)

Hostia pricestovali oneskorene a len s 10 hráčmi, takže domáci si mohli dosýta zahrať „presilovku". Napriek tomu hostia viedli. V 34. min. po prietrži mračien rozhodca zápas prerušil, po krátkom čase však mužstvá v hre pokračovali. V ďalšom priebehu už mali prevahu domáci, ktorí ju korunovali dvomi gólmi Škvareka.

Góly: Škvarek 2- Šufliarsky. Pred 20 divákmi rozhodoval Sádovský. V. Lúka: R. Bystriansky - Nôta, Majerský, Panko, Škvarek, Seman, Polóny, Skučka, Pršanec, Rozenberg, A. Bystriansky, (Hujsa, Dado). Stožok B: Kráľ - Ostrihoň, Nôta, Vilhan, Obrtal, Šulek, Záň, Šufliarsky, Chamula, Kmeť.

7. Budča 0 0 0 0 0:0 0

Program 3. kola (22. augusta o 16,00 hod.): Sliač - voľný los, Ostrá Lúka - Budča, Stožok B - Inter Zvolen, Elán Zvolen - V. Lúka

SKUPINA JUH

V južnej skupine sa dokonca odohralo len jedno stretnutie. Nabudená rezerva Bzovíka si v ňom bez väčších problémov poradila s Rykynčicami, v ktorých drese sa zaskvel brankár Babiak.

Bzovík B - Rykynčice 2:0 (0:0)

Domáci futbalisti mali miestami až drvivú prevahu, hostí však podržala nová akvizícia, brankár Babiak. Ten sa mierou vrchovatou zaslúžil o to, že dosiahli viac ako lichotivý výsledok.

Pred 35 divákmi rozhodoval Žiak. ŽK: 1:1. Rykynčice: Babiak - B. Žilka, J. Žilka, Ľupták, Bafia, Didi, Majer, Bučík, Dendiš, Banár, Slávik.

7. Cerovo 0 0 0 0 0:0 0

Program 3. kola (22. augusta o 16,00 hod.): Terany - voľný los, Litava - Cerovo, Rykynčice - Č. D. Badín, Uňatín - Bzovík B.

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 950

Ani vo Zvolene sa neotvorili všetky odberové miesta načas, chýbali pracovné obleky

Cena zdravotníckych oblekov kvôli zvýšenému dopytu rýchlo rástla.

Pred základnou školou na Jilemnického vo Zvolene.

Koronavírus Banskobystrický kraj: Sobotné testovanie sprevádza aj meškanie (minúta po minúte)

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Banská Bystrica, Lučenec, Žiar nad Hronom, Zvolen a ostatných okresoch BB kraja.