Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Líder z Krupiny zaváhal na domácej pôde

1. trieda: Až na dva prípady sa tešili zo zisku troch bodov domáce tímy. V dvoch prípadoch sa zrodili remízy. Nečakaná je deľba bodov v zápase lídra so Zvolenskou Slatinou.

Hriňová - Očová

2:0 (1:0)

V zápase susedov zo stredu tabuľky sa ujali vedenia domáci v prvom polčase. Hriňová ťažila z vysokej efektivity využitia šancí, keďže z dvoch striel na brankára hostí sa im podarilo streliť dva góly. Druhý gól padol po hrúbke brankára.

Gól: Vreštiak, J. Malček. Pred 200 divákmi rozhodoval Marko. Hriňová: Ľupták - Bartoš, Slovák, Moravčík, Chriašteľ, Fraňo, Vreštiak, Hanes, Šulek, Košút, Pohorelec (J. Malček, P. Malček, M. Malček. Očová: Šoučík - Kurtík, M. Priadka, Čierny, Droba, Varga, Jablonka, T. Priadka, Lipták, Benko, Pavlík (Haring).

Dudince - Podzámčok

4:0 (0:0)

V prvom polčase mali prevahu domáci, avšak nepodarilo sa im premeniť ani jednu z množstva šancí. Druhý polčas sa hral znovu v réžii domácich, začali premieňať šance, a tak sa im podarilo zvíťaziť štvorgólovým rozdielom.

Góly: Sobota 2, P. Kováč, Vankovič, ŽK: 0 - 11, ČK: 0:1 . Pred 250 divákmi rozhodoval Srholec. Dudince: Auxt - Zátek, Mahút, Sobota, Hrtánek, Félio, Helbich, Vrca, Tereň, P. Kováč, Berénny (Lalík, Vankovič, Šťastný). Podzámčok: Sekula - Gunár, Hrčka, Fleisacher, Mir. Babiak, P. Sluka st., Golian, Frlajs, Mar. Babiak, Korpáš, Skantár (P. Sluka ml., T. Sluka, Franka).

Látky - Kriváň

1:1 (1:0)

Domáci sa ujali vedenia v prvom polčase po pokutovom kope a v celom zápase mali prevahu. Nevyužili množstvo šancí, za čo prišiel v 85. minúte trest v podobe vyrovnávajúceho gólu.

Góly: J. Kubiš st. (11m) - Mir. Chlebničan, ŽK: 1 - 2. Pred 100 divákmi rozhodoval Paučo. Látky: M. Kubiš - M. Kamenský, J. Kubiš st. J. Kršiak, T. Kamenský, Gondáš, Olšiak, Škopík, Pisár, Sivok, J. Kubiš ml. (Gombala, Malatinec). Kriváň: Már. Chlebničan - Vajs, Báťka, Tkáč, Mir. Chlebničan ml., Paučo, Gonda, Mitter, Zvara, M. Chlebničan st., Panica (Marcinek, Ozán, Šulek).

Krupina - Zv. Slatina

0:0 (0:0)

Domáci boli na začiatku zápasu lepším tímom i keď sa im nepodarilo premeniť príležitosti. Hostia hrali na rýchle protiútoky, pričom utočníci hostí nepremenili 4 čisté šance. V 2. polčase zvýšila Krupina úsilie, ale nepodarilo sa jej zvíťaziť. Diváci odchádzali z ihriska sklamaní po remíze prvého a predposledného tímu v tabuľke.

ŽK: 2 - 4. Pred 150 divákmi rozhodoval Fazekaš. Krupina: Tomaškin - Jombík, Stanko, Meľaga, Selecký, P. Vilhan, Dendiš, Cibuľa, Tóth, J. Vilhan, Sásik (Janota, Macko, Hudec). Zv. Slatina: Slovák - Ľupták, P. Pavlík, Sládok, A. Pavlík, L. Maliník, J. Maliník, Kubovský Uhliar, Kulich, Brodiansky (Rajčok) .

Lieskovec - H. Nemce

6:0 (2:0)

Hostia prišli na zápas v oklieštenej zostave, keďže im chýbali štyria hráči zo základnej zostavy, čo naplno využil domáci celok a zvíťazil vysokým rozdielom. Lieskovec podal o sto percent lepší výkon ako v minulom kole.

Góly: Výboh, Halmo, Bolgár, Lietava, Holík, Špano. Pred 150 divákmi rozhodoval Jelok. Lieskovec: Lauro - Stankovič, Flašík, Halama, Terem, Výboh, Halmo, Bolgár, Lietava, Výboštek, Špano (Mikleš, Plesník, Holík). H. Nemce: M. Sedmák - Herman, T. Sedmák, P. Kocka, Riska, Mikuláši, Vachalík, Dodek, Lopušník, Valentín, Rerich (Berky, Poriš, Kmetík).

Bzovík - MFK Detva

3:0 (1:0)

V úvode padol rýchly góly domácich. Potom sa hra vyrovnala. V druhom polčase zvýšili domáci úsilie, čoho výsledkom boli dva góly, vďaka ktorým získal Bzovík plný počet bodov.

Góly: Uramkin, Sluka, Ližbetin, ŽK: 0 - 1. Pred 250 divákmi rozhodoval Harig. Bzovík: Ďurica - Bianiš, Jombík, Dendiš, Otčenáš, P. Krajč, Sluka, Ližbetin, M. Krajč, Križan, Uramkin (Jambrich, Tomajka, Gonda). Detva: Strečko - Hanes, Golian, Sásik, Kalný, Vrabčan, Košút, Novák, Novák, Chamula, Ľupták, Ľ Vajs (E. Vajs, Dobro, Vrťo).

D. Niva - H. Moravce

2:1 (0:0)

V prvom polčase sa hralo vyrovnane. V druhej polovici pridali domáci na obrátkach a dvoma gólmi si zariadili víťazstvo.

Gól: B. Kolénny, Šimko, ŽK: 1- 2, ČK: 0:1. Pred 150 divákmi rozhodoval Diviak. D. Niva: Kružliak - R. kyslý, M. Kolénny, M. Kyslý, Mi. Baláž, J. Baláž, Cibula, B. Kolénny, Hrčka, Mokoš, Ma. Baláž ( Šimko). H. Moravce: J. Ľahký - Bavlšík, Hronec, Markovič, J. Mažgút, M. Harach, T. Harach, Kulich, M. Ľahký, M. Mažgút (Drotár).

14. Podzámčok 18 4 3 11 20:37 15

Program 19. kola - nedeľa 2. mája (o 16,30 hod.): Bzovík - Dudince, Detva - Hriňová, Očová - D. Niva, H. Moravce - Lieskovec, H. Nemce - Krupina, Zv. Slatina - Látky, Kriváň - Podzámčok.