Pondelok, 25. marec, 2019 | Meniny má Marián

Líder z Krupiny zaváhal na domácej pôde

1. trieda: Až na dva prípady sa tešili zo zisku troch bodov domáce tímy. V dvoch prípadoch sa zrodili remízy. Nečakaná je deľba bodov v zápase lídra so Zvolenskou Slatinou.

Hriňová - Očová

2:0 (1:0)

V zápase susedov zo stredu tabuľky sa ujali vedenia domáci v prvom polčase. Hriňová ťažila z vysokej efektivity využitia šancí, keďže z dvoch striel na brankára hostí sa im podarilo streliť dva góly. Druhý gól padol po hrúbke brankára.

Gól: Vreštiak, J. Malček. Pred 200 divákmi rozhodoval Marko. Hriňová: Ľupták - Bartoš, Slovák, Moravčík, Chriašteľ, Fraňo, Vreštiak, Hanes, Šulek, Košút, Pohorelec (J. Malček, P. Malček, M. Malček. Očová: Šoučík - Kurtík, M. Priadka, Čierny, Droba, Varga, Jablonka, T. Priadka, Lipták, Benko, Pavlík (Haring).

Dudince - Podzámčok

4:0 (0:0)

V prvom polčase mali prevahu domáci, avšak nepodarilo sa im premeniť ani jednu z množstva šancí. Druhý polčas sa hral znovu v réžii domácich, začali premieňať šance, a tak sa im podarilo zvíťaziť štvorgólovým rozdielom.

Góly: Sobota 2, P. Kováč, Vankovič, ŽK: 0 - 11, ČK: 0:1 . Pred 250 divákmi rozhodoval Srholec. Dudince: Auxt - Zátek, Mahút, Sobota, Hrtánek, Félio, Helbich, Vrca, Tereň, P. Kováč, Berénny (Lalík, Vankovič, Šťastný). Podzámčok: Sekula - Gunár, Hrčka, Fleisacher, Mir. Babiak, P. Sluka st., Golian, Frlajs, Mar. Babiak, Korpáš, Skantár (P. Sluka ml., T. Sluka, Franka).

Látky - Kriváň

1:1 (1:0)

Domáci sa ujali vedenia v prvom polčase po pokutovom kope a v celom zápase mali prevahu. Nevyužili množstvo šancí, za čo prišiel v 85. minúte trest v podobe vyrovnávajúceho gólu.

Góly: J. Kubiš st. (11m) - Mir. Chlebničan, ŽK: 1 - 2. Pred 100 divákmi rozhodoval Paučo. Látky: M. Kubiš - M. Kamenský, J. Kubiš st. J. Kršiak, T. Kamenský, Gondáš, Olšiak, Škopík, Pisár, Sivok, J. Kubiš ml. (Gombala, Malatinec). Kriváň: Már. Chlebničan - Vajs, Báťka, Tkáč, Mir. Chlebničan ml., Paučo, Gonda, Mitter, Zvara, M. Chlebničan st., Panica (Marcinek, Ozán, Šulek).

Krupina - Zv. Slatina

0:0 (0:0)

Domáci boli na začiatku zápasu lepším tímom i keď sa im nepodarilo premeniť príležitosti. Hostia hrali na rýchle protiútoky, pričom utočníci hostí nepremenili 4 čisté šance. V 2. polčase zvýšila Krupina úsilie, ale nepodarilo sa jej zvíťaziť. Diváci odchádzali z ihriska sklamaní po remíze prvého a predposledného tímu v tabuľke.

ŽK: 2 - 4. Pred 150 divákmi rozhodoval Fazekaš. Krupina: Tomaškin - Jombík, Stanko, Meľaga, Selecký, P. Vilhan, Dendiš, Cibuľa, Tóth, J. Vilhan, Sásik (Janota, Macko, Hudec). Zv. Slatina: Slovák - Ľupták, P. Pavlík, Sládok, A. Pavlík, L. Maliník, J. Maliník, Kubovský Uhliar, Kulich, Brodiansky (Rajčok) .

Lieskovec - H. Nemce

6:0 (2:0)

Hostia prišli na zápas v oklieštenej zostave, keďže im chýbali štyria hráči zo základnej zostavy, čo naplno využil domáci celok a zvíťazil vysokým rozdielom. Lieskovec podal o sto percent lepší výkon ako v minulom kole.

Góly: Výboh, Halmo, Bolgár, Lietava, Holík, Špano. Pred 150 divákmi rozhodoval Jelok. Lieskovec: Lauro - Stankovič, Flašík, Halama, Terem, Výboh, Halmo, Bolgár, Lietava, Výboštek, Špano (Mikleš, Plesník, Holík). H. Nemce: M. Sedmák - Herman, T. Sedmák, P. Kocka, Riska, Mikuláši, Vachalík, Dodek, Lopušník, Valentín, Rerich (Berky, Poriš, Kmetík).

Bzovík - MFK Detva

3:0 (1:0)

V úvode padol rýchly góly domácich. Potom sa hra vyrovnala. V druhom polčase zvýšili domáci úsilie, čoho výsledkom boli dva góly, vďaka ktorým získal Bzovík plný počet bodov.

Góly: Uramkin, Sluka, Ližbetin, ŽK: 0 - 1. Pred 250 divákmi rozhodoval Harig. Bzovík: Ďurica - Bianiš, Jombík, Dendiš, Otčenáš, P. Krajč, Sluka, Ližbetin, M. Krajč, Križan, Uramkin (Jambrich, Tomajka, Gonda). Detva: Strečko - Hanes, Golian, Sásik, Kalný, Vrabčan, Košút, Novák, Novák, Chamula, Ľupták, Ľ Vajs (E. Vajs, Dobro, Vrťo).

D. Niva - H. Moravce

2:1 (0:0)

V prvom polčase sa hralo vyrovnane. V druhej polovici pridali domáci na obrátkach a dvoma gólmi si zariadili víťazstvo.

Gól: B. Kolénny, Šimko, ŽK: 1- 2, ČK: 0:1. Pred 150 divákmi rozhodoval Diviak. D. Niva: Kružliak - R. kyslý, M. Kolénny, M. Kyslý, Mi. Baláž, J. Baláž, Cibula, B. Kolénny, Hrčka, Mokoš, Ma. Baláž ( Šimko). H. Moravce: J. Ľahký - Bavlšík, Hronec, Markovič, J. Mažgút, M. Harach, T. Harach, Kulich, M. Ľahký, M. Mažgút (Drotár).

14. Podzámčok 18 4 3 11 20:37 15

Program 19. kola - nedeľa 2. mája (o 16,30 hod.): Bzovík - Dudince, Detva - Hriňová, Očová - D. Niva, H. Moravce - Lieskovec, H. Nemce - Krupina, Zv. Slatina - Látky, Kriváň - Podzámčok.

8. Investment Advisory Guide for Slovakia
  9. Jazdili sme na novom Volkswagene T-Cross!
  9. Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky
  10. Recenze youtubera JeezyJ: jak dopadla autokamera Mio MiVue 785 ?

Tip na aukciu: 15 objektov, kde sa dá rozbehnúť biznis

Spoločnosti Stredoslovenská energetika Holding, a. s., a Stredoslovenská distribučná, a. s., predávajú na strednom Slovensku niekoľko zaujímavých nehnuteľností.

Dudinskú päťdesiatku ovládli Nór Haukenes a Slovenka Czaková

Kúpeľné mestečko Dudince privítalo už 38. ročník prestížneho chodeckého podujatia.

Nórsky reprezentant Havard Haukenes v cieli 50 km trate 38. ročníka medzinárodných chodeckých pretekov Dudinská päťdesiatka.

ŽOS Zvolen zmodernizovala dva vlaky, jazdia pri Prahe

Rukopis na rušni má aj Štefan Klein, autor prvého lietajúceho auta.

Vlaky už jazdia z pražského Masarykovho nádraží do Čakovíc a späť.

Odštartovala Zvolenská bežecká liga, dominovali favoriti

Bežci sa konečne dočkali. Vo Zvolene odštartovala bežecká sezóna.

Štart Behu oslobodenia Zvolena

Rozbehli sa futbalové súťaže v regióne: Podrobný sumár víkendových duelov

Prehľad uplynulého kola od štvrtej ligy po druhú triedu. Nájdete tu všetko. Výsledky, komentáre, zostavy a tabuľky.

Piatoligové derby medzi D. Nivou a Bzovíkom.