Nedeľa, 13. jún, 2021 | Meniny má AntonKrížovkyKrížovky

Dve stretnutia nedohrali, úradovalo počasie

FUTBAL - 2. TRIEDA: Futbalisti Stožku neponechali v zápase s Hontianskymi Tesármi nič na náhodu a dostali sa na čelo tabuľky.

Senohrad - Sebechleby 3:4 (2:0)

Domáci vyhrávali 2:0, po polčase 3:0, no hostia v priebehu 18 minút vyrovnali a neskôr pridali aj víťazný gól. Domáci nepochopiteľne zlyhali aj keď dohrávali zápas iba s 10 hráčmi.

Góly: Ramšík 2, Turóczy - Roziak 2, Ľalík, Očenáš. ŽK: 0 - 0, ČK: 1 - 0. Pred 30 divákmi rozhodoval Diviak. Senohrad: Stankovič - Kožík, Záchenský, Šebian, Paľov, Výrik, Krankuš, Dolinský, Turóczy, Dvorský, Ramšík (Kriško, Pechovský, Bôžik). Sebechleby: Tóth - Šorec, Banár, Grajciar, Bukovinský, Polievka, Ľalík, Očenáš, Roziak, Fidluš, Slaný.

Sielnica - Budča 3:0 (2:0)

Domáci rozhodli zápas za 15 minút, keď viedli už 2:0. Sielničania hostí nepustili k ničomu. Hostia po vylúčení hráča hrali lepšie ako predtým, no na body to nestačilo. Výhra Sielnice je zaslúžená.

Góly: Mar. Menyhert, F. Lesay, Húšťava. ŽK: 0 - 4, ČK: 0 - 1. Pred 60 divákmi rozhodoval Pražma. Sielnica: Paprčka - Mojžiš, Soják, Húšťava, M. Lesay, Mar. Menyhert, Torňoš, Timko, F. Lesay, Mich. Menyhert, Drahoň (Mičuda, J. Ryboš, Várošík). Budča: J. Slančík - Kocúr, Dlhopolec, R. Zbončák, Janeček, Krnáč, Kosorín, Kohút, Halama, Gardlík, Urban (Sekereš, M. Slančík, Cvejkuš).

ŠKP Krupina - Sliač 1:3 (0:3) - prerušené v 68. min.

Prvé dejstvo patrilo jasne hosťom, ktorí dali 3 góly po 3 chybách domácej obrany. V 2. polčase mali domáci v priebehu 5 minút 5 šancí, no využili iba jednu. V 68. minúte rozhodca zápas ukončil pre búrku.

Góly: Baláž - Procházka, Mlynár, Horňák. ŽK: 2 - 1. Pred 30 divákmi rozhodoval Harík. ŠKP: Horváth - Dendiš, Kopernický, Lvomský, Bíro, Šatka, Macko, Baláž, Bartík, Mazúch, Udič (M. Molnár, Kralina). Sliač: Úrek - Blažko, Fekiač, Ištván, M. Sekereš, Škantár, Mlynár, Procházka, Molnár, Horňák, Uhaľ (J. Sekereš).

Stožok - Hontianske Tesáre 6:1 (5:0)

V prvom polčase robili domáci exhibíciu, v druhom sa hra vyrovnala.

Góly: Jozefík 2, Hukel, Vlček, Joz. Fekiač, J. Fekiač - Balko. ŽK: 0 - 0. Pred 70 divákmi rozhodoval Želiezka. Stožok: Žubrietovský - Vajs, Vlček, Kráľ, M. fekiač, Mil. Zošiak, J. Fekiač, Mar. Zošiak, Joz. Fekiač, Jozefík, Hukel (Výbošťok, Jamrich, Figura). H. Tesáre: Peťko - Cerovský, Strieborný, Valocka, Didi, Sever, Bartoš, Balko, Krošlák, Miklóš, Kardoš (Doboš, Greguška).

Sása - Čabraď Dolný Badín 2:1 (1:0)

Prvé dejstvo patrilo jednoznačne domácim. V 2. polčase však hostia domácich zaskočili, keď vyrovnali. Sedem minút pred koncom duelu však o výhre Sásy rozhodol oslávenec Roman Ratkovský.

Góly: Červeňák, Ratkovský - Jamrich. ŽK: 0 - 1. Pred 200 divákmi zápas rozhodoval Harík. Sása: Strapec - Banski, Cúth, Pav. Soboňa, Vician, Čierny, Špurek, Puskailer, Liktor, Červeňák, Jaďuď (Fekiač, Hronec, Ratkovský).

Vígľaš Pstruša - Babiná 0:0 - prerušené v 62. min.

Zápas sa skončil predčasne v 62. minúte, pretože začala úradovať búrka. Mužstvá si duel zopakujú 7. novembra.

Detvianska Huta - ŠKP Detva 1:1 (1:0)

Domáci mali navrch, no nevedeli dať gól. V 2. polčase domáci poľavili, čo využili hostia na vyrovnanie.

Gól: Pet. Šulek st. (D. Huta). ŽK: 4 - 1. Hralo sa pred 50 divákmi. D. Huta: Kamenský - M. Plavucha, Pet. Šulek st., Slovák, Nosáľ, J. Olšiak, Chovan, Kret, Hronček, Pet. Šulek ml.

14. Senohrad 10 0 0 10 7:47 0

Program 11. kola (18. októbra o 14,00 hod.): H. Tesáre - Senohrad, Babiná - Stožok, Č. D. Badín - V. Pstruša, ŠKP Detva - Sása, Sliač - D. Huta, Budča - ŠKP Krupina, Sebechleby - Sielnica.