Utorok, 25. september, 2018 | Meniny má Vladislav

Tentoraz na cenný zisk stačil jeden gól

Zvolenskí futbalisti, napriek hernému trápeniu, konečne v druhej lige zvíťazili.

Zvolenčania si po zápase vyfúkli, konečne zabrali naplno a získali tri cenné body.(Zdroj: DANIEL VALACH)

ZVOLEN. Dôležitosť stretnutia sa od úvodných minút prejavila aj na hernom prejave domáceho tímu. Celý prvý polčas bol z domácej strany rozháraný a zdobilo ho množstvo nepresností. Keďže o nič lepšie nepôsobili ani hostia, do kabín oba celky odchádzali za nerozhodného stavu. V druhom polčase domáci pridali na dôraze, no nepresností na ihrisku neubúdalo. O všetkom napokon rozhodla 52. min., kedy po dlhom pase loptu nabiehajúcemu Pavúkovi perfektne zložil Bohuš a domáci útočník preloboval hosťujúceho brankára - 1:0. Domáci si v nasledujúcom dejstve vytvorili aj ďalšie šance, ktoré však nedokázali využiť. Tie najväčšie spálil Pavúk, ktorý dvakrát netrafil ani prázdnu bránu hostí. Keďže ponúknuté šance na vyrovnanie nevyužili v samom závere ani hostia, stretnutia sa napokon skončilo cenným víťazstvom domáceho MFK.

FAKTY ZÁPASU

MFK Zvolen - MFK Stará Ľubovňa 1:0 (0:0)

Gól: 52. Pavúk

ŽK: Bohuš (Zvolen)

699 divákov, rozhodoval Korista

MFK: Szabo - Tyčiak, Debnár, Vrbiniak, Bohuš, Špánik (70. Pechovský), Vodecký (37. Pavúk), Číž, Blaho, Svintek (58. Mihál), Konček. Tréner: Marián Flašík.

MFK GORAL: Bičušč - Vandžura, Pavlišin, Mariančik, Štieber, (83. Sivulka), Kucko, Kosturko, Krajňák, Pyda (60. Petrus), Galik (64. Sekelský), Dlugoš. Tréner: Karol Kačmárik.

SLOVO TRÉNERA

Marián Flašík (tréner MFK): „Zopakoval sa scénar z predchádzajúcich domácich zápasov. Hoci hra sa nám veľmi nedarila, opäť sme nedokázali dať góly."

POSTAVA ZÁPASU

Kto iný, ako ako Ladislav Pavúk. Domáci útočník, ktorý do hry naskočil ešte v prvom polčase, rozhodol o najtesnejšom víťazstve domáceho klubu.

OKAMIH ZÁPASU

Jednoznačne 52. minúta, kedy o výsledku, v podstate nie veľmi atraktívneho stretnutia, rozhodol striedajúci domáci útočník Ladislav Pavúk.

K cenným trom bodom prispel aj Vladimír Konček (v červenom). FOTO: DANIEL VALACH

1. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  2. Luxus a starnúca populácia. Toto sú aktuálne biznisové trendy
  3. Rezidenčná štvrť bez betónových plotov
  4. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  5. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?
  6. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  7. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  8. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  9. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  10. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  1. Škola fantázie v Tatralandii. Keď učenie dokáže baviť
  2. Brieždenie pod lomenicou
  3. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  4. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?

Škola fantázie v Tatralandii. Keď učenie dokáže baviť

Jeden z importovaných sviatkov som si s mojimi vnúčatami natoľko obľúbil, že za ním už po tretí raz budeme musieť vycestovať. Opäť do Tatralandie.

Povinné víťazstvo HKM, hetrikom sa blysol Handlovský

V predohrávke siedmeho tipsportligového kola si HKM Zvolen poradil so slovenskými mladíkmi.

Z úplatku obvinili zvolenského podnikateľa

Úplatok ukryli podľa obvinenia za reklamnú zmluvu.

Úspech na pretekoch Svetového pohára: Ján Koristek strieborný v Taliansku

Na pretekoch Svetového pohára na kolieskových lyžiach sa darilo členovi Ski Team JASE Látky.