Pondelok, 22. október, 2018 | Meniny má Sergej

Zvolenčania v príprave ešte nevyhrali

Zvolen - V príprave na nový ligový ročník pokračujú aj futbalové družstvá nášho regiónu. Futbalisti Zvolena už pod vedením staronového trénera Jána Oravca síce ešte nevyhrali, no vzhľadom na fakt, že ide o prípravu pred novým ročníkom III. ligy, netreba z toho robiť tragédiu. V stredu odohrali prípravný zápas v Hliníku nad Hronom a aj keď do polčasu viedli 1:0, zápas sa skončil remízou 2:2.

Zostava Zvolena: I. polčas: Valach – Dolniak, Banski, Ďurica, Cvejkuš, Želiezka, Družbacký, Kučera, Kosec, Bohuš, Vrbiniak. II. polčas: Oboňa – Šebeň, Ďurica, Valúch, Bešinský, Kubinec, Kučera, Kosec, Borgoň, Mihál, Bohuš.

V nedeľu odohrali Zvolenčania ďalší zápas. Na domácom ihrisku privítali nováčika III. ligy skupiny západ, družstvo Spartak Vráble. Hostia v tomto zápase boli lepším mužstvom a zaslúžene zvíťazili. Zvolen – Vráble 1:4 (0:1), gól domácich dal Želiezka.

Zostava Zvolena: I. polčas: Valach – Dolniak, Kubinec, Valúch (22. Cvejkuš), Ďurica, Kučera, Banski, Vrbiniak, Michalík, Mihál, Bešinský. II. polčas: Valach (70. Oboňa) – Kubinec, Družbacký, Ďurica, Borgoň, Michalík, Pavlík, Bohuš, Ľupták, Želiezka, Bešinský.

Výsledky ďalších našich regionálnych zástupcov: Krupina – Hontianske Nemce 4:3 (4:0) S. Cibuľa 2, Selecký, P. Cibuľa, Krupina – Šahy 3:2 (3:0) Selecký, Ližbetin, S. Cibuľa. Krupina – Ružinov 1:4 (0:4) gól domácich dal Ližbetin. Krupina – Nenice 4:3 (3:1) góly domácich: J. Dendiš 2, Lžbetin, Selecký. D. Niva – Detva 0:2 (0:1) Verešík, Novák. D. Niva – Králiky 2:5 (1:2). Detva – Kováčová 4:3 (2:0) góly Kováčovej: Zbončák 2, Kujan. Kováčová – Hrochoť 3:1 (2:0) góly domácich: Kujan, Koreň, Volko. Kováčová – Banská Štiavnica 4:0 (2:0) Volko 3, Koreň. (mp)