Extraliga juniorov
33. kolo: Zvolen - Senica 3:3 (1:1, 2:2, 0:0) Hilšer, Valach, Babjak, ostatné výsledky: Žilina - B. Bystrica 2:1, Spiš. N. Ves - Trnava 3:2, Košice - Dubnica 5:1, L. Mikuláš - Slovan 3:4, Skalica - Martin 3:3, Trenčín - Nitra 2:1, Prešov - Poprad 2:8.
34. kolo: Dubnica - Zvolen 2:3 (1:0, 0:1, 1:2) Jurík, Urgela, Košťál, ostatné výsledky: B. Bystrica - Sp. N. Ves 4:0, Slovan - Prešov 8:1, Trnava - Žilina 4:2, Martin - Trenčín 2:0, Nitra - Skalica 6:3, Senica - Košice 2:8, Poprad - L. Mikuláš 5:4.
1. Trenčín 34 27 4 3 147:43 58
2. Zvolen 34 20 5 9 116:76 45
3. Skalica 34 20 4 10 146:89 44
4. Trnava 34 19 6 9 142:101 44
5. B. Bystrica 34 18 7 9 107:72 43
6. Košice 34 17 8 9 117:79 42
7. Poprad 34 20 2 12 120:95 42
8. Slovan 34 16 9 9 130:89 41
9. Sp. N. Ves 34 16 7 11 96:82 39
10. Martin 34 14 3 17 100:99 31
11. Nitra 34 11 6 17 80:121 28
12. Žilina 34 12 3 19 90:107 27
13. L. Mikuláš 34 9 6 19 99:123 24
14. Dubnica 34 6 8 20 77:131 20
15. Senica 34 1 6 27 58:176 8
16. Prešov 34 2 4 28 62:204 8
Extraliga dorastu
34. kolo: Martin – Zvolen 8:2 (0:0, 2:1, 6:1) Lepáček, Čanky, ostatné výsledky: Skalica – Prešov 9:1, Trnava – Poprad 4:0, S. N. Ves – Ružinov Bratislava 8:1, Slovan Bratislava – L. Mikuláš 7:4.
Neúplná tabuľka:
1. Slovan 33 23 3 7 162:82 49
2. Nitra 33 22 5 6 124:75 49
3. Trenčín 33 22 3 8 120:76 47
4. Trnava 32 18 4 10 122:91 40
5. Sp. N. Ves 34 18 2 14 107:86 38
6. Zvolen 32 16 5 11 95:80 37
7. Skalica 33 15 6 12 108:96 36
8. Ružinov 32 13 9 10 106:95 35
9. Poprad 33 14 4 15 109:111 32
10. Košice 33 12 6 15 86:94 30
11. Detva 32 12 5 15 76:101 29
12. L. Mikuláš 32 10 4 18 95:125 24
13. Martin 32 8 7 17 82:119 23
14. P. Bystrica 32 10 3 19 86:125 23
15. Dubnica 33 6 4 23 66:135 16
16. Prešov 33 5 4 24 74:127 14
I. liga dorastu33. kolo: Zvolen B - Žiar n/Hr. 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) Puliš, Božič, Kentoš, Lupták, ostatné výsledky: Nitra B - Piešťany 4:2, Levice - Hoba 4:2, Topoľčany - D. Kubín 3:2, Kežmarok - Prievidza 2:5, Michalovce - Žilina 0:7, 34. kolo: Zvolen B - voľno, ostatné výsledky: B. Bystrica - Žiar n/Hr. 15:1, Levice - Senica 2:4, Michalovce - Prievidza 1:4, Kežmarok - Žilina 1:5, Nitra B - Dolný Kubín 3:2, Topoľčany - Piešťany 2:2.
1. Žilina 31 26 4 1 146:35 562. Topoľčany 31 26 2 3 169:62 543. B. Bystrica 31 24 1 6 169:67 494. Prievidza 30 23 1 6 151:56 475. Senica 31 20 3 8 108:72 436. Nitra B 31 16 4 11 103:92 367. Kežmarok 32 15 4 13 124:92 348. Piešťany 32 14 6 12 117:100 349. D. Kubín 32 9 6 17 98:121 2410. Hoba 31 7 1 23 81:166 1511. Levice 32 6 3 23 92:194 1512. Zvolen B 31 4 4 23 75:160 1213. Michalovce 31 5 0 26 80:175 1014. Žiar n/Hr. 32 3 2 27 69:211 8
Nové Zámky nepokračujú v súťaži.
I. liga starších žiakov
9. ŠHT - 24. kolo: Zvolen - L. Mikuláš 2:7 (1:3, 1:2, 0:2) Zuzin, Jurek, ostatné výsledky: Detva – Dubnica 0:3, Martin - Banská Bystrica 5:5, D. Kubín - Prievidza 5:4, Žilina - P. Bystrica 3:2.
1. Žilina 24 20 3 1 130:47 43
2. Dubnica 24 17 1 6 132:78 35
3. B. Bystrica 24 14 3 7 110:75 31
4. L. Mikuláš 24 11 3 10 102:97 25
5. Martin 24 10 4 10 86:79 24
6. Prievidza 24 11 1 12 99:93 23
7. P. Bystrica 24 9 3 12 92:95 21
8. Zvolen 24 8 3 13 78:92 19
9. D. Kubín 24 6 0 18 71:154 12
10. Detva 24 3 1 20 53:143 7
8. ŠHT - 24. kolo: Zvolen - L. Mikuláš 2:3 (1:2, 1:1, 0:0) Mičuda, Parobok, ostatné výsledky: Martin - Banská Bystrica 5:1, D. Kubín - Prievidza 1:6, Žilina - Pov. Bystrica 13:2, Detva – Dubnica 4:8.
1. B. Bystrica 24 20 2 2 175:48 42
2. L. Mikuláš 24 19 3 2 132:65 41
3. Žilina 24 17 1 6 133:61 35
4. Martin 24 15 1 8 95:59 31
5. Prievidza 24 11 4 9 86:74 26
6. Zvolen 24 8 3 13 83:103 19
7. Dubnica 24 9 1 14 93:120 19
8. P. Bystrica 24 6 3 15 74:128 15
9. D. Kubín 24 2 3 19 49:136 7
10. Detva 24 2 1 21 28:154 5
I. liga mladších žiakov
7. ŠHT - 24. kolo: L. Mikuláš – Zvolen 3:0 (3:0, 0:0, 0:0), ostatné výsledky: Dubnica – Detva 7:3, Prievidza - D. Kubín 7:3, Pov. Bystrica – Žilina 2:9, Banská Bystrica – Martin 0:17.
6. ŠHT - 24. kolo: L. Mikuláš – Zvolen 5:3 (2:0, 2:2, 1:1) Ernst, Mančák, Puškár, ostatné výsledky: Dubnica – Detva 5:2, Banská Bystrica – Martin 6:3, Prievidza - D. Kubín 1:2, Pov. Bystrica – Žilina 3:6.
5. trieda: Martin - Zvolen 4:5 (2:0, 1:4, 1:1) Ivanič, Pospíšil, Molnár, Pohanka, Fekiač.
(alb, mp)