I. liga
Výsledky: Haliganda – Bufet 4:2 (0:1) Strapko, Zošiak, Mozolány, Koreň – Sudimák 2, Euroteam – Coffola 3:0 (1:0) Belička, Výboch, Trnavský, Oranjes – Legionári 2:1 (0:1) Balkovič st., Soják – Krnáč, Giton – ŠK Slovakia 6:4 (5:1) A. Štefko, T. Štefko, Baláž, Duhan, Ostrihoň, Chlebničan – Melecherčík 2, Lameš, Chudoba, Výmet – Remos 3:13 (0:1) Urda, Bela, Krajči – Kováč 3, Volko 3, Mistrík 2, Pepich 2, Ťavoda 2, Mlynár.
1. Remos 13 11 2 0 77:25 35
2. Bufet 13 8 2 3 73:41 26
3. Euroteam 13 8 2 3 54:33 26
4. Coffola 13 8 1 4 47:40 25
5. ŠK Slovakia 13 7 0 6 52:43 21
6. Giton 13 7 0 6 51:53 21
7. Haliganda 13 5 1 7 44:46 16
8. Oranjes 13 4 1 8 37:56 13
9. Legionári 13 1 1 11 35:72 4
10. Výmet 13 1 0 12 34:95 3
Program 14. kola: 9, 00 Výmet – ŠK Slovakia, 10, 00 Remos – Bufet, 11, 00 Coffola – Giton, 12, 00 Haliganda – Oranjes, 13, 00 Legionári – Euroteam.
II. liga
Výsledky: Lokomotýv – Tornádo 3:2 (2:2) Lichner, Axmann, Václavík – Bajnok 2, Juve – Premium 4:2 (3:1) Kepko 2, Kereš, Hudec – Veľký, Poliak, Unionka – Fortúna 4:2 (2:1) Výboh, Krsek, J. Hrčka, Kubinec – Valentíny, Čierny, Krištáľ – Silvena 4:1 (1:0) M. Ľupták 3, Muller - Janák, Sat Electronik – Mariáš 3:3 (1:1) Puškár 2, Ukrop – Trnka 2, Legíň.
1. Juve 13 9 1 3 48:28 28
2. Unionka 13 8 2 3 57:37 26
3. Fortúna 13 8 1 4 57:40 25
4. Krištál 13 7 2 4 47:41 23
5. Premium 13 6 3 4 46:39 21
6. Mariáš 13 5 2 6 40:44 17
7. Lokomotýv 13 5 1 7 40:49 16
8. Silvena 13 4 2 7 35:36 14
9. Tornádo 13 4 2 7 39:48 14
10. Sat Electronik 13 0 3 10 33:89 3
Program 14. kola: 9, 00 Sat Electronik – Silvena, 10, 00 Mariáš – Tornádo, 11, 00 Premium – Krištál, 12, 00 Lokomotýv – Unionka, 13. 00 Fortúna – Juve.
III. liga
Výsledky: Anpera – Šarkani 0:8 (0:4) Moravčík 4, P. Vigoda 3, Ondrejka, The Reds – Zv. Veľkopekáreň 6:3 (4:1) Betík 3, Krajči, Valenta, Pavlov – M. Konečný, Barcík, Taračka, Inter – Abstinent 5:4 (2:4) Čimbora 3, Beracho, Pavlík – L. Ľupták 2, M. Ľupták, Svoboda, Pivkári – Debakel 5:5 (3:3) D. Konček ml. 2, Daniel Konček 2, Siman – M. Špano 2, Očenáš, Lauro, Novák.
1. Zv. Veľkop. 13 10 0 3 55:32 30
2. Debakel 13 9 1 3 72:41 28
3. Pivkári 13 7 5 1 67:28 26
4. The Reds 13 7 0 6 48:60 21
5. Šarkani 13 6 2 5 43:26 20
6. Abstinent 13 4 0 9 35:66 12
7. Anpera 13 2 3 8 50:67 9
8. Inter 13 1 2 10 35:90 5
Program 14. kola: 9, 00 Pivkári – The Reds, 10, 00 Abstinent – Debakel, 11, 00 Anpera – Inter, 12, 00 Šarkani – Zv. Veľkopekáreň.
(dv)