Kriváň a V. Pstruša prekvapujúco víťazne

ŽK: 1 - 2

Pred 100 divákmi rozhodoval Želiezka.

V. Pstruša: P. Chamula – Purdek, Velič, J. Ostrihoň, Válovčan, Melicherčík, M. Chamula, Uhliar, Kulich, E. Šagát, Golian (Bíro, P. Ostrihoň, Čavrnoch)

Pliešovce: Kamas – Šarak, Valentík, Liktor, Švec, Rell, Droppa, Banski, Guzman, Orem, Ratkovský (J. Sýkora)

Vo veľmi dobrom zápase zaslúžene zvíťazili domáci futbalisti, ktorých podržal vynikajúcim výkonom brankár Peter Chamula.

Látky – MFK Krupina 3:1 (2:0)

Góly: Melicher, Tažberík, Kortiš - Selecký

ŽK: 2 - 1

Pred 100 divákmi rozhodoval Hanes.

Látky: Chromek – M. Kamenský, Melicher, Pisár, Filok, T. Kamenský, Tažberík, M. Olšiak, Gombala, Kortiš, Kubiš ml. (Kubiš st.)

V dobrom zápase sa zrodilo zaslúžené víťazstvo hostí.

Turová – MFK Detva 1:1 (1:0)

Góly: R. Slatinský - Lapin

ŽK: 2 - 1

Pred 120 divákmi rozhodoval Kučera.

Turová: Zemiar – T. Slatinský, R. Slatinský, Hrčka, Šimun, Kolár, Kéreš, Kepko, Mil. Hojsa, Mar. Hojsa, Kolenič (Ľupták, Mituchovič)

Diváci videli vyrovnaný zápas, v ktorom si obe mužstvá zaslúžene rozdelili po bode.

Sliač – Lieskovec 3:0 (2:0)

Góly: Borgoň, Štefko, Rozemberg

ŽK: 2 – 4, ČK: 0 - 1

Pred 100 divákmi rozhodoval Srholec.

Sliač: Úrek – Mozolány, Boroš, Ostrihoň, Kaštier, Fekiač, Fenivessy, Štefko, Borgoň, Vojtek, Majerčík (Rozemberg, Sekereš)

Lieskovec: Oboňa – Teren, Flajschaker, Mikleš, Račko, Ivan, Halmo, Výboch, Marunčiak, Výbošťok, Šiko (Kováč, Machay)

V 1. polčase mali jednoznačnú prevahu domáci. V 2. polčase po strelení tretieho gólu sa hra vyrovnala. Hostia si zbytočnými zákrokmi vyslúžili jednu červenú kartu.

Očová – Ž. Breznica 8:0 (3:0)

Góly: Smutný 3, M. Hraško 2, Novák, Krnáč, Danko

ŽK: 0 – 3, ČK: 0 - 1

Pred 80 divákmi rozhodoval Halama.

Očová: Goral (Valocka) – V. Špano, Krokoš, Výboch, Kurtík, Uhliar, Danko, Novák, Krnáč, Haring, Smutný (M. Hraško)

Ž. Breznica: Gnida – J. Kapusta, M. Kapusta, Stieranka, Dúbravský, Šimko, Žiak, Almáši, Koreň, Čierny

Neškodní hostia nastúpili len s desiatimi hráčmi. Keby sa domácim podarilo premeniť množstvo šancí, mohli vyhrať ešte vyšším rozdielom.

Sielnica – Bzovík 3:1 (3:1)

Góly: Jesenský 2 (1 z 11m), Mar. Menyhert (Sielnica)

ŽK: 1 - 1

Pred 150 divákmi rozhodoval Slatinský.

Sielnica: Paprčka – Drahoň, Žufa, Mar. Menyhert, Jesenský, Biba, F. Lesaj, Mich. Menyhert, Blaško, Mičuda, Mojžiš (Kán, M. Lesaj)

Bzovík: Bartko – Dendiš, Mackov, Tomajka, Gonda, Pantík, Bohuš, Hronec, Krajč, Výboch, I. Výboch (Bendík)

V 20. minúte už viedli domáci hráči 3:0. Hosťom sa podarilo do polčasu streliť jeden gól. V druhom polčase domáci vyvíjali obrovský tlak na bránku hostí, avšak skóre sa už nezmenilo.

Zv. Slatina – Kriváň 0:3 (0:0)

Góly: Hukel 3

ŽK: 3 - 2

Pred 150 divákmi rozhodoval Fazekaš.

Hostia predviedli efektívny a rýchly futbal, o čom svedčí aj výsledné skóre.

14. Ž. Breznica 12 0 3 9 8:35 3

Program 13. kola – 29. októbra o 14,30 hod.: Kriváň – V. Pstruša, Bzovík – Zv. Slatina, Ž. Breznica – Sielnica, Lieskovec – Očová, MFK Detva – Sliač, MFK Krupina – Turová, Pliešovce – Látky.

II. trieda

ŠKP Detva – Terany 4:0 – v 17. minúte prerušené pre nízky počet hráčov hostí

D. Huta – ŠKP Krupina 2:1 (1:0)

Góly: Kamenský, M. Kret - Ostrihoň

ŽK: 1 - 1

Pred 50 divákmi rozhodoval Harík.

D. Huta: Kubiš – P. 0lšiak ml., J. Olšiak, Slovák, P. Olšiak st., Plavucha, M. Kret, Jar. Olšiak, Jar. Šulek, Kamenský, J. Šulek (Novodomec, Olšiak, Šulek)

ŠKP Krupina: Malček – Bartík, Krištofík, Ľupták, Odaloš, Baculík, Valentín, Ostrihoň, Baláž, Ližbetin, Kmeť (Očenáš, Chovan)

Podzámčok – Budča 6:0 (2:0) – v 76. minúte po viacerích zraneniach hráčov hostí, ukončený zápas, pre nízky počet hráčov Budče

Góly: Mar. Babiak 3, R. Frlajz, Korpáš, D. Sľuka

ŽK: 0 - 0

Pred 60 divákmi rozhodoval Diviak.

Podzámčok: Ďurík – Balog, P. Sľuka, Polgár, Mir. Babiak, D. Sľuka, R. Frlajz, J. Frlajz, Mar. Babiak, Korpáš, Hrčka (Golian, Ihring, Gunár)

Budča: Krupička – Mrenica, Koristek, Kocúr, Janeček, Biely, Biba, Zvara, Mozola, Slančík, Grajciar (Uňák)

Zápas mal slušný priebeh. Avšak v 2. polčase sa hosťom zranilo naraz viacero hráčov, preto odstúpili zo stretnutia.

Babiná – Č. D. Badín 1:2 (0:1)

Góly: Cúth – Jambrich, M. Krajč

ŽK: 2 – 2, ČK: 0 - 1

Pred 50 divákmi rozhodoval Ivanič.

Babiná: Dlhoš – Melaga, V. Pšenica, Sopko, Dubovský, Šovčík, Kozelnický, M. Pšenica, Cúth, Bosák, Rausa (Polc)

H. Tesáre – Sása 1:0 (0:0)

Góly: Didi

ŽK: 2 - 1

Pred 40 divákmi rozhodoval Zelník.

H. Tesáre: Randuška – D. Bartoš, Sombati, Mazúch, P. Sever, Didi, Baláž, L. Bartoš, Vankovič, Brndiar, Miklóš (M. Sever, M. Bartoš, Holáň, V. Bartoš, Jombík)

Sása: Lauro – Fekiač, Pet. Soboňa, Michelík, Ponický, Žigmund, Pav. Soboňa, Kugler, Škantár, Špurek, Brodniansky (Sečkár)

V 1. polčase si obe mužstvá nevytvorili skoro žiadne príležitosti. V druhom polčase si domáci hráči vytvorili už viacero príležitostí, ale iba jedna z nich bola gólová.

Dudince B – MFK Hriňová 3:1 (1:1)

Góly: Šťastný, Zekucia, Vrcal

Program 13. kola – 29. októbra o 14,30 hod.: MFK Hriňová – ŠKP Detva, Sása – Dudince B, Č. D. Badín – H. Tesáre, Budča – H. Moravce, ŠKP Krupina – Podzámčok (sobota), Terany – D. Huta (sobota), Babiná – voľno.

6. Lukavica 9 1 1 7 8:28 4

Program 1. kola – 29. októbra o 14,30 hod.: Očová B – Stožok (sobota), Elán Zvolen – O. Lúka (nedeľa 10,00 hod.), Lukavica – Sliač B.

III. trieda – skupina B

Senohrad – Rykynčice 3:2 (0:1)

Góly: Zuzin, P. Dolinský, J. Dolinský – Dendiš, Kiss

Pred 50 divákmi rozhodoval Nohavička.

Senohrad: Zelkov – Fulajtár, Križan, Stankovič, J. Dolinský, Zuzin, Lutter, Hollý, P. Dolinský, Šebian, Gutten (P. Gutten, J. Dolinský st.)

Rykynčice: Melíšek – Škamla, Žilka, Banár, Sedmák, Ľupták, Bafia, Berky, Kiss, Žabka, Dendiš (Bučík, Pav. Benedik, Pet. Benedik)

6. H. Nemce B 7 1 2 4 8:16 5

Program 1. kola – 29. októbra o 14,30 hod.: Cerovo – Senohrad, Litava – Sebechleby, H. Nemce B – Rykynčice (sobota 10,00 hod.)