Góly: Mich. Menyhert, Mar. Menyhert, Lesaj, Jesenský (11m) - Velič

ŽK: 2 – 2, ČK: 0 - 1, Pred 150 divákmi rozhodoval Žiak.

Sielnica: Paprčka – Lesaj, R. Ryboš, Mojžiš, Švec, Mičuda, P. Ryboš, Mich. Menyhert, Mar. Menyhert, Jesenský, Mičuda (Biba)

V. Pstruša: Chamula – Meser, Válovčan, Velič, Melicherčík, M. Chamula, Uhliar, Kulich, Ostrihoň, Golian, Bíro (Binder)

Do polčasu sa hral vyrovnaný zápas. Po polčase sa domáci hráči osmelili a prevzali taktovku zápasu do svojich rúk.

Zv. Slatina – Očová 5:2 (2:2)

Góly: A. Pavlík 2, Kulich, M. Mlynár, vlastný – Novák, M. Špano

ŽK: 4 – 2, ČK: 0 - 1, Pred 200 divákmi rozhodoval Pražma.

Zv. Slatina: Slovák – Sládok, P. Pavlík, Dorotovič, A. Pavlík, M. Mlynár, Jablonka, Maľa, Kulich, Macko, Brodniansky (Mil. Mlynár, Koristek, Rajčok)

Očová: Valocka – V. Špano, Droba, Výboch, Hraško, Danko, Pavlík, Novák, Uhliar, Krokoš, M. Špano (Haring, Smutný, Krnáč)

Diváci videli zápas výbornej úrovne. Skóre otvorili domáci hráči. V 26. minúte Očovania vyrovnali, ale v tej istej minúte si dali aj vlastný gól. Druhý polčas už patril jednoznačne domácim futbalistom, ktorí zaslúžene zvíťazili.

Kriváň – Sliač 0:3 (0:1)

Góly: Svíba 2, Štefko, ŽK: 0 - 0 , Pred 100 divákmi rozhodoval Želiezka.

Kriváň: Panica – Ďurica, M. Chlebničan, Petrek, Agocs, Chabada, Halaj, Fekiač, J. Chlebničan, M. Kráľ, Šufliarsky (Hliva, Gelieň, J. kráľ)

Sliač: Úrek – Mozolány, Boroš, Ostrihoň, Fekiač, Svíba, Fenivessy, Puškár, Štefko, Majerčík, Kaštier

Hostia si po dobrom výkone zaslúžene odviezli z Kriváňa tri body. V zápase podali dobrý výkon rozhodcovia.

Bzovík – Turová 3:2 (1:1)

Góly: Kepko, Šimun (Turová)

ŽK: 2 - 2

Zápas rozhodoval Víglašský.

Turová: Zemiar – Zapletal, Slatinský, Hrčka, Kepko, Šimun, Kolár, Kereš, Mil. Hojsa, Kolenič, Halama (Mar. Hojsa, Mituchovič)

Hral sa vyrovnaný zápas, v ktorom domáci využili svoje šance. Víťazný gól strelili v záverečnej minúte zápasu.

Ž. Breznica – Látky 0:0 (0:0), ŽK: 3 - 1, Pred 60 divákmi rozhodoval Zelník.

Ž. Breznica: Gnida – Vaňa, M. Kapusta, Stieranka, Holotík, Šimko, Želak, Almáši, Bozalka, Hric, Čierny (Koreň, Dúbravský, J. Kapusta)

Látky: Pisár – Malatinec, Filok, Pekár, Melicher, Kamenský, Jalterík, Olšiak, Gombala, Kortiš, Kubiš

Vo vyrovnanom zápase sa zrodila prekvapujúca, ale zaslúžená remíza. Domáci nevyužili dve vyložené šance. V zápase podali dobrý výkon aj rozhodcovia.

Lieskovec – Pliešovce 6:2 (0:1)

Góly: Mazúch 2, Výboch 2, Račko, Hromádka – Mihál 2

ŽK: 1 - 2, Pred 100 divákmi rozhodoval Harík.

Lieskovec: Oboňa – Machay, Flejschaker, Mazúch, Výboch, Halmo, Ivan, Račko, Výbošťok, Marunčiak, Hromádka (Kováč, Novodomec)

Pliešovce: Velkov – Šarák, Filip, Černický, Chromý, Rell, Droppa, Banski, Sýkora, Červenák, Mihál (Valentík, Marguš, Sýkora)

V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas. V druhom polčase domáci hráči prevzali iniciatívu a zaslúžene zvíťazili.

MFK Detva – MFK Krupina 1:2 (0:2), Góly: Jacenko – Vilhan, Jombík

ŽK: 2 - 1, Pred 80 divákmi rozhodoval Fazekaš.

MFK Detva: Strečko – Jacenko, Murín, Slosiarik, Kalný, Rapčan, Vajs, Krekáň, Lapin, Kamenský, Machovič

Domáci zahodili v priebehu troch minút tri šance. Po dvoch chybách domáceho brankára dali hostia po brejkoch dva góly. V 56. minúte domáci korigoval výsledok po hlavičke Jacenka.

13. Ž. Breznica 9 0 3 6 4:20 3 14. V. Pstruša 9 0 1 8 6:27 1

Program 10. kola – 8. októbra o 15,00 hod.: V. Pstruša – MFK Krupina, Pliešovce – MFK Detva, Látky – Lieskovec, Turová – Ž. Breznica, Sliač – Bzovík, Očová – Kriváň, Sielnica – Zv. Slatina.

II. trieda

H. Tesáre – ŠKP Detva 0:2 (0:2)

Pred 40 divákmi rozhodoval Halama.

H. Tesáre: Randuška – Bartoš, Strieborný, M. Bartoš, Sever, Didi, Baláž, L. Bartoš, Vankovič, Torda, Mikloš (Mazúch, Mar. Bartoš)

Dudince B – Babiná 7:0 (3:0)

Góly: P. Dodok 3, M. Vankovič, Zekucia, Ľalík, Strapko (11m)

ŽK: 0 - 0, Pred 150 divákmi rozhodoval Sabó.

Dudince B: Peťko – Ľalík, J. Hrtánek ml., V. Dráb, J. Hrtánek st., Véger, P. Dodok, M. Vankovič, Verényi, Greguška (Strapko, T. Teren)

Zápas sa hral v jednoznačnej réžii domácich hráčov. Hostia len odkopávali lopty a mali problém sa dostať za svoju polovicu. Domáci nevyužili do polčasu ešte viacero vyložených šancí. Domáci po polčase prestriedali zostavu a pridali ďalšie 4 góly.

MFK Hriňová – H. Moravce 2:3 (1:1), Góly: Gelieň, Miklian – Kováč 2, M. Mažgút, ŽK: 2 - 1, Pred 100 divákmi rozhodoval Kulich.

Hriňová: Ľupták – Kubaliak, Gelieň, Bartoš, Š. Hanes, Kulich, Gondáš, Gúdor, P. Hanes, Ivan, Miklian (Ľupták, I. Michálik)

H. Moravce: J. Ľachký – Mažgút, Hronec, Markovič, Baláž, Hollý, Bavlošík, Plošický, M. Mažgút, Prístavka (V. Ľachký, Pekáč)

Sása – Podzámčok 3:2 (2:0)

Góly: Puškailer, Pav. Soboňa, Ponický (Sása), Pred 150 divákmi rozhodoval Srholec.

Sása: Lauro – Pet. Soboňa, Fekiač, Bartoš, Slančík, Žigmund, Škantár, Kugler, Puškailer, Jaďuď, Pav. Soboňa (Sečkár, Brodniansky, Ponický)

V dramatickom stretnutí domáci viedli už 3:0. Hostia však boli počas celého zápasu lepším tímom, nevyužili však svoje šance.

Č. D. Badín – D. Huta 2:0 (2:0)

Góly: M. Kováč, Madera, ŽK: 1- 2, Pred 70 divákmi rozhodoval Marko.

Č. D. Badín: Fekiač – Krajč, M. Kováč, Zaťkov, J. Bartoš, Jambrich, Moniš, Madera, Herman, Hudec, Halaj (P. Bartoš, Klacík)

Domáci dali dva rýchle góly a „utrpeli“ výhru nad iniciatívnejšími hráčmi D. Huty, ktorí boli aj lepším tímom na ihrisku.

Budča – ŠKP Krupina 1:0 (0:0)

Góly: Janeček (11m)

ŽK: 0 - 1, Pred 35 divákmi rozhodoval Krpelan.

Budča: Krupička – Makovický, Koristek, Mrenica, Janeček, Biely, Mozola, Biba, Zvara, Hazalka, Slančík (Lehotský)

ŠKP Krupina: Malček – Bartík, Odaloš, Ľupták, Baculík, Pekár, Valentín, Ostrihoň, Gelieň, Ližbekin, Kmeť (Očenáš, Krištofík, Klimko, Sadovský)

13. Terany 8 1 0 7 10:50 3

14. Inter Zvolen 5 0 1 4 0:13 1 Program 10. kola – 8. októbra o 15,00 hod.: ŠKP Detva – ŠKP Krupina (sobota), Terany – Budča (sobota), D. Huta – Inter, Podzámčok – Č. D. Badín, H. Moravce – Sása, Babiná – MFK Hriňová, H. Tesáre – Dudince B.

III. trieda – sk. A

Ostrá Lúka – Stožok 3:3 (2:2)

Góly: Kulich 3 - Severíni, Kráľ, Račko, ŽK: 1 - 2, Pred 20 divákmi rozhodoval Urbánek.

O. Lúka: J. Kútny – Krnáč, Turkota, Kulich, Mančák, Dančo, Mesiarik, Jalakša, Mistrík, Joz. Kútny, Ligač

Stožok: Homola – B. Severíni, Pupava, Kráľ, Fekiač, Račko, Záň, Chamula, Dvořák, Kyseľ, P. Severíni

Vo vyrovnanom stretnutí sa zrodila zaslúžená remíza.

Sliač B – Očová B 2:0 (1:0)

Góly: Snitka 2, Pred 30 divákmi rozhodoval Mojžita.

Sliač B: Kriška – Puškár, R. Bystriansky, Palík, Skučka, Serva, Snitka, Lukeš, A. Bystriansky, Panko, Škvárek (Glos, Nosko)

6. Očová B 7 1 0 6 7:27 3

Program 10. kola – 8. októbra o 15,00 hod.: Stožok – Lukavica, Elán – Sliač B (10,00 hod.), Očová B – O. Lúka (sobota).

III. trieda – sk. B

Sebechleby – Senohrad 5:0 (0:0)

Góly: Kriso 2, Fidluš, Bukovinský, M. Roziak. Pred 50 divákmi rozhodoval Futák.

Sebechleby: Babiak – Šorec, Polievka, Štievko, Vician, Didi, M. Roziak, Bukovinský, J. Šorec, Kriso, Fidluš

Rykynčice – Cerovo 2:1 (1:1)

Góly: Žilka, Dendiš (Rykynčice), Pred 30 divákmi rozhodoval Podhradský.

6. H. Nemce B 5 0 2 3 4:10 2

Program 10. kola – 8. októbra o 15,00 hod.: Senohrad – H. Nemce B, Litava – Rykynčice, Cerovo – Sebechleby.