I. trieda
Látky – Víglaš-Pstruša 5:0 (5:0)
Góly: Velič vlastný, Melicher 2, Kubiš, Kortiš
Pred 100 divákmi rozhodoval Chrvalec
Látky: Chromek – Kršiak, Pisár, Sivok, Kamenský, Tagberik, Gombala, Kubiš, Kamenský, Melicher, Kortiš (Sivok)
Zápas sa odohrával v jednoznačnej réžii domácich. Súpera k ničomu nepustili a s prehľadom zvíťazili.
Turová – Pliešovce 1:2 (0:0)
Góly: Červeňák, Orem
Pred 70 divákmi rozhodoval Fazekaš
Diváci videli vyrovnaný zápas, v ktorom rozhodla skúsenosť hostí.
Sliač – MFK Krupina 5:1 (3:1)
Góly: Sudimák 2, Sviba, Taračka, Fernivessy – Jombík Rob.
Pred 150 divákmi rozhodoval Harík Miroslav.
Sliač: Kozárik – Mozolány, Boroš, Bystriansky, Taračka, Svíba, Sudimák, Puškár, Boorgoň, Vojtek, Procházka (Ostrihoň, Fernivessy, Štefko)
MFK Krupina: Mlynár – Ližbekyn Peter, Zaťkov Tomáš, Jombík, Mičuda, Melišek, Selecký, Frčka, Johan, Jombík Rób., Macho (Bendiš, Melišek Patrik)
Po úvodnom góle hostí sa hernej taktovky jednoznačne ujali domáci. Sliačania lepšie behali, videli sa na ihrisku a mohli vyhrať aj vyšším rozdielom.
Očová – MFK Detva 0:3 (0:3)
Góly: Lapin 2, Kalný
Pred 200 divákmi rozhodoval Pražma.
Domáci hrali bez viacerých opôr základnej zostavy, čo poznačilo priebeh zápasu. Hostia mali počas celého zápasu hernú prevahu a zaslúžene vyhrali.
Sielnica – Lieskovec 1:0 (0:0)
Gól: Švec
ŽK: Políček, Švec, Lesaj – Sokol, Výbošťok
Pred 100 divákmi rozhodoval Hanes.
Sielnica: Výboh – Mesaj, Blažko, Lesaj, Políček, Švec, Mičuda, Jesenský, Menihert Michal, Menihert Mar, (Mojžiš, Gondáš, Biba)
Lieskovec: Kováč – Mikloš, Flajšeker, Machaj, Mazúch, Halmo, Výboh, Hromádka, Sabol, Výbošťok, Šiko.
Hral sa vyrovnaný zápas, poznačený začiatkom sezóny. Domáci boli lepším tímom a gól strelili zo štandartnej situácie.
Zv. Slatina – Ž. Breznica 6:0
(5:0)
Góly: Macko 4, Brodiansky, Mača
Zápas sa odohrával v jednoznačnej réžii hráčov Zv. Slatiny.
Kriváň – Bzovík 5:4 (1:3)
Góly: Hukel, Chabada, Šufliarsky, Chlebničan ml, Chlebničan st. – Kašiar 2, Hronec, Krajč
ŽK: Gonda, Kovár
ČK: Gonda
Pred 100 divákmi rozhodoval Želiezka.
Kriváň: Danica – Ďurica, Zošiak, Gelien, Chlebničan ml., Suja, Tkáč, Senko, Chabada, Chlebničan st., Hukel (Šufliarsky, Zošiak, Fekiač)
Bzovík: Bartko – Greško, Mackov, Tomajka, Gonda P., Bendiš, Gonda J., Výboh, Krajč, Výboh, Kašiar (Hronec, Kolár, Aleman)
Domáci po zlom úvode prehrávali už 0:3.Dokázali však otočiť na 5:3. Posledné slovo však mali hostia, ktorí skorigovali na konečný výsledok. 5:4.
Nasledujúce kolo je na programe 13. 8. o 17,00 hod.: V. Pstruša – Bzovík, Ž. Breznica – Kriváň, Lieskovec – Zv. Slatina, MFK Detva – Sielnica, MFK Krupina – Očová, Pliešovce – Sliač, Látky – Turová.
II. Trieda
Detvianska Huta – ŠKP Detva 3:3 (2:1)
Góly: Šulek Pavel, Olšiak 2
Pred 150 divákmi rozhodoval Šumný.
Detvianska Huta: Kubiš – Olšiak Peter, Olšiak Ján, Kret, Šulek M., Olšiak P., Plavucha Jaroslav, Plavucha Jozef, Olšiak Jaroslav, Šulek Pavel, Kret Miroslav (Kamenský, Slovák, Hala)
Podzámčok – Terany 5:0 (4:0)
Góly: Frlajz 3, Sluka, Poliak
ŽK: Vinciar
Pred 30 divákmi rozhodoval Mojžita.
Podzámčok: Gunáš – Sluka Peter, Golian, Sluka Dušan, Frlajz, Babiak, Korpáš, Poliak, Hrčka, Hakel, Jurík
Terany: Šmíd – Kováč Boris, Matúš, Kováč Ladislav, Cicko, Erik, Cicko Mar., Vincier, Kováč Marián, Teren, Ľalík, Ďurkovič (Chrien)
Hontianske Moravce – ŠKP Krupina 9:4 (6:1)
Góly: Kováč 2, Plošický 2, Prístavka Marek 2, Mažgút 2, Prístavka Miro – Valentín, Ursíny, Doheč, Baláž
Pred 50 divákmi rozhodoval Pádovský.
H. Moravce: Ľahký Juraj – Mažgút, Hronec, Holý, Prístavka Miro, Prístavka Marek, Kováč, Mažgút, Plošický, Bernolák (Ľahký, Pavlov)
Babiná – Budča 1:1 (0:0)
Góly: Rausa - Kohút
Pred 40 divákmi rozhodoval Žiak.
Hontianske Tesáre – Inter Zvolen 4:0 (2:0)
Góly: Didi 2, Baláž 2
Pred 25 divákmi rozhodoval Sabó.
Dudince „B“ – Č. D. Badín 3:2
(2:1)
MFK Hriňová – Sása 6:0 (3:0)
Góly: M. Ivan 2, D. Gedieš 2, P. Hanes - vlastný
ŽK: Š. Hanes, Košút, Šulek – Bartoš, Kurpel
MFK Hriňová: Ľupták – Kubaliak, Hudor, Bedién, Š. Hanes, Ivan, Gondáš, Machava, P. Hanes, Košút, Moravčík (Šulek, Karlík, Michalík)
Sása: Lauro – Fekiač, P. Soboňa, Stanček, Bartoš, Žigmund, Soboňa, Paskaller, Kágler, Šparek, Ponický
Nasledujúce kolo je na programe 13. 8. o 17,00hod.: ŠKP Detva – Sása, Č. D. Badín – MFK Hriňová, Inter Zvolen – Dudince „B“, Budča – H. Tesáre, ŠKP Krupina – Babiná, Terany – H. Moravce, D. Huta – Podzámčok
(sč)