Extraliga juniorov
Štvrťfinále: 1. zápas: Zvolen – Poprad 1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0) po tr. strieľaniach Mašlonka,
2. zápas: Poprad – Zvolen 3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0) po predĺžení Mašlonka, Ponc – konečný stav série 2:0, do semifinále postúpil Poprad.
Ostatné štvrťfinálové výsledky: Trenčín – Slovan 11:3 a 5:2 - konečný stav série 2:0 (postupuje Trenčín), Skalica – Banská Bystrica 6:1 a 5:2 - konečný stav série 2:0 (postupuje Skalica), Košice – Trnava 0:3, 3:2 a 3:4 pp - konečný stav série 1:2 (postupuje Trnava).
Extraliga dorastu
Skupina o 9. – 12. miesto: Zvolen – Martin 1:7 (0:1, 1:3, 0:3) Kartzub, Martin – Zvolen 6:2 (2:0, 2:1, 2:1) Babjak, Cútt – konečný stav série 0:2, Zvolen bude hrať v súboji o 11. miesto s Detvou.
Starší žiaci
9. ŠHT Výsledky: 33. kolo: Zvolen - Dubnica 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) Melich, ostatné výsledky: B. Bystrica - Martin 1:3, Dubnica - Detva 5:0, Pov. Bystrica - Žilina 1:3, 34. kolo: L. Mikuláš - Zvolen 3:4 (1:2, 0:1, 2:1) Buda, Hraško, Božič, Ľupták, Martin - Pov. Bystrica 8:0, Žilina - L. Mikuláš 4:0, Detva - Prievidza 1:3.
1. Žilina 34 27 3 4 169:64 57
2. Dubnica 34 25 2 7 196:93 52
3. B. Bystrica 34 20 5 9 139:89 45
4. Martin 34 17 5 12 126:106 39
5. Prievidza 34 18 2 14 143:114 38
6. L. Mikuláš 34 13 6 15 133:139 32
7. P. Bystrica 34 11 6 17 120:136 28
8. Zvolen 34 11 4 19 98:138 26
9. D. Kubín 34 6 1 27 86:218 13
10. Detva 34 4 2 28 76:189 10
8. ŠHT
Výsledky: 33. kolo: L. Mikuláš - Zvolen 6:0 (2:0, 3:0, 1:0), ostatné výsledky: B. Bystrica - Martin 1:6, Dubnica - Detva 6:1, Pov. Bystrica - Žilina 3:4, 34. kolo: Zvolen - Dubnica 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) Medveď, Mičuda, ostatné výsledky: Martin - Pov. Bystrica 5:1, Žilina - L. Mikuláš 3:6, Detva - Prievidza nenahlásený, predohrávka 36. kola: Martin - Dubnica 4:1.
1. B. Bystrica 34 28 2 4 231:75 58
2. L. Mikuláš 34 25 4 5 184:93 54
3. Martin 35 26 1 8 153:72 53
4. Žilina 34 22 2 10 176:91 46
5. Prievidza 33 14 5 14 114:104 33
6. Zvolen 34 13 4 17 112:141 30
7. Dubnica 35 14 2 19 129:159 30
8. P. Bystrica 34 8 4 22 95:182 20
9. D. Kubín 34 4 3 27 75:185 11
10. Detva 33 2 1 30 40:208 5
Mladší žiaci
7. ŠHT
Výsledky: 33. kolo: Zvolen - L. Mikuláš 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) Urgas, Kubica, Hrčka, ostatné výsledky: Martin - B. Bystrica 9:2, Detva - Dubnica 0:5, Žilina - P. Bystrica 16:1, D. Kubín - Prievidza 9:0, 34. kolo: Dubnica - Zvolen 3:3 (0:2, 1:1, 2:0) Matúška, Urgas, Kubica, ostatné výsledky: B. Bystrica - D. Kubín 2:5, P. Bystrica - Martin 1:15, L. Mikuláš - Žilina 4:8, Prievidza - Detva 2:1.
1. Martin 34 27 6 2 210:56 71
2. L. Mikuláš 34 24 3 7 168:75 71
3. D. Kubín 34 20 2 12 159:98 67
4. Žilina 34 22 4 8 160:71 65
5. Zvolen 34 21 5 8 125:81 58
6. Dubnica 34 17 5 12 152:118 39
7. B. Bystrica 34 9 1 24 108:167 28
8. Prievidza 34 7 0 27 58:133 20
9. P. Bystrica 34 5 1 27 91:260 16
10. Detva 34 1 0 32 16:208 2
6. ŠHT
Výsledky: 33. kolo: Zvolen - L. Mikuláš 4:7 (1:1, 0:2, 3:4) Šimurka 2, Sep, Černey, ostatné výsledky: Detva - Dubnica 5:8, Martin - B. Bystrica 0:5, Žilina - Pov. Bystrica 9:0, D. Kubín - Prievidza 5:0 kon., 34. kolo: Dubnica - Zvolen 2:4 (0:1, 1:0 1:3) Rusnák, Šimurka, Ernst, Mančák, ostatné výsledky: P. Bystrica - Martin 2:10, L. Mikuláš - Žilina 3:2, Prievidza - Detva 0:5 kon., B. Bystrica - D. Kubín 9:1,
1. L. Mikuláš 34 30 2 2 247:46 62
2. Žilina 34 25 1 8 217:74 51
3. B. Bystrica 34 24 2 8 193:93 48
4. Zvolen 34 21 1 12 211:90 43
5. Martin 34 18 3 14 140:103 38
6. D. Kubín 34 15 3 16 113:116 35
7. Dubnica 34 17 1 16 174:149 33
8. P. Bystrica 34 7 2 25 76:270 14
9. Detva 34 2 0 31 20:188 4
10. Prievidza 34 2 0 31 41:327 4
5. trieda: Zvolen - Považská Bystrica 1:5 (0:2, 0:2, 1:1) Pohanka.
(mp, alb)