Extraliga juniorov
31. kolo: Zvolen - Nitra 9:1 (3:1, 2:0, 4:0) Mikulčík a Urgela po 2, Košťál, Mašlonka, Kubka, Smutný, Škamla. 32. kolo: Martin - Zvolen 3:5, ostatné výsledky: B. Bystrica - L. Mikuláš 2:3, Senica - Skalica 1:6, Poprad - Spiš. N. Ves 2:3, Slovan - Žilina 6:2, Nitra - Košice 4:1, Trnava - Prešov 5:0, Dubnica - Trenčín 1:9.
1. Trenčín 32 26 4 2 145:40 56
2. Skalica 32 20 3 9 140:80 43
3. Trnava 32 18 6 8 136:96 42
4. Zvolen 32 19 4 9 110:71 42
5. B. Bystrica 32 17 7 8 102:70 41
6. Košice 32 15 8 9 104:76 38
7. Poprad 32 18 2 12 107:89 38
8. Slovan 32 14 9 9 118:85 37
9. Sp. N. Ves 32 15 7 10 93:76 37
10. Martin 32 13 2 17 95:96 28
11. Nitra 32 10 6 16 73:116 26
12. Žilina 32 11 3 18 86:102 25
13. L. Mikuláš 32 9 6 17 92:114 24
14. Dubnica 32 6 8 18 74:123 20
15. Prešov 32 2 4 26 59:188 8
16. Senica 32 1 5 26 53:165 7
Extraliga dorastu
31. kolo: Zvolen – Detva 4:4 (3:1, 0:2, 1:1) Babika a Cútt po 2 – Chamula 2, Zorvan, Kolenič, 32. kolo: Zvolen – Sp. N. Ves 1:3 (0:1, 1:2, 0:0) Veleba.
I. liga dorastu
31. kolo: Piešťany - Zvolen B 6:2, 32. kolo: Dol. Kubín - Zvolen B 6:3 (0:1, 2:1, 4:1) Pospíšil 2, Očenáš, Piešťany - B. Bystrica 1:4, Senica - Kežmarok 4:3, Žilina - Levice 8:0, Žiar n/Hr. - Topoľčany 3:5, Hoba - Michalovce 2:7.
1. Žilina 29 24 4 1 134:34 52
2. Topoľčany 29 25 1 3 164:58 51
3. B. Bystrica 30 23 1 6 154:66 47
4. Prievidza 29 22 1 6 146:54 45
5. Senica 30 19 3 8 104:70 41
6. Kežmarok 30 15 4 11 121:82 34
7. Piešťany 30 14 5 11 113:94 33
8. Nitra B 29 14 4 11 96:88 32
9. Dol. Kubín 30 9 6 15 94:115 24
10. Hoba 30 7 1 22 79:162 15
11. Levice 30 5 3 22 86:188 13
12. Zvolen B 30 3 4 23 71:158 10
13. Michalovce 30 5 0 25 80:168 10
14. Žiar n/Hr. 30 3 2 25 66:192 8
I. liga starších žiakov
9. ŠHT - 21. kolo: Martin - Zvolen 3:2. 23. kolo: Pov. Bystrica - Zvolen 5:2, ostatné výsledky: Banská Bystrica - Žilina 0:7, Martin - D. Kubín 6:0, , L. Mikuláš - Detva 9:1, Dubnica - Prievidza 3:2.
1. Žilina 23 19 3 1 127:45 41
2. Dubnica 23 16 1 6 129:78 33
3. B. Bystrica 23 14 2 7 105:70 30
4. Martin 23 10 3 10 81:74 23
5. Prievidza 23 11 1 11 95:88 23
6. L. Mikuláš 23 10 3 10 95:95 23
7. P. Bystrica 23 9 3 11 90:92 21
8. Zvolen 23 8 3 12 76:85 19
9. D. Kubín 23 5 0 18 66:150 10
10. Detva 23 3 1 19 53:140 7
8. ŠHT - 22. kolo: Zvolen - Banská Bystrica 3:5 (0:2, 2:2, 1:1), 23. kolo: Pov. Bystrica - Zvolen 7:1, ostatné výsledky: Banská Bystrica - Žilina 2:3, Martin - D. Kubín 5:4, L. Mikuláš - Detva 4:0, Dubnica - Prievidza 4:3.
1. B. Bystrica 23 20 2 1 174:43 42
2. L. Mikuláš 23 18 3 2 129:63 39
3. Žilina 23 16 1 6 120:59 33
4. Martin 23 14 1 8 90:58 29
5. Prievidza 23 10 4 9 80:73 24
6. Zvolen 23 8 3 12 81:100 19
7. Dubnica 23 8 1 14 85:116 17
8. P. Bystrica 23 6 3 14 72:115 15
9. D. Kubín 23 2 3 18 48:130 7
10. Detva 23 2 1 20 24:146 5
I. liga mladších žiakov
7. ŠHT - 23. kolo: Zvolen - Pov. Bystrica 8:1 (3:1, 2:0, 3:0) Matúška 2, Tóth 2, Fekiač 2, Štefančík, Paška. 6. ŠHT - 23. kolo: Zvolen - Pov. Bystrica 13:1 (2:1, 6:0, 5:0) Puškár 3, Novodomec 2, Uhliarik 2, Mančák, Ernst, Parobok, Foltáni, Babic, Laurov.
5. trieda: Liptovský Mikuláš - Zvolen 3:4 (1:3, 2:1, 0:0) Pohanka2, Fekiač, Chalupský.
(alb, mp)