Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Detva v súboji tabuľkových susedov podľahla Liptákom

V Liptovskom Mikuláši videli fanúšikovia dokopy 9 gólov.

Brankár Detvy Zalivin inkasuje gól - ilustračnéBrankár Detvy Zalivin inkasuje gól - ilustračné (Zdroj: TASR)

MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva 5:4 (0:1, 3:2, 2:1)

Góly: 21. Mezovský (Vybiral), 25. Kriška (Suchý, Kurali, 39. Rób. Huna (Nádašdi, Kriška), 47. Suchý (Heikkilä), 47. Števuliak (Tamáši) - 16. Kuklev (Mat. Chovan, Žilka), 23. Valent (Mar. Chovan, Kuklev), 31. Murček (Puliš), 51. Gašpar (Ďaloga, V. Fekiač). Rozhodovali: Orolin, Babic – Šoltés, Vincze, vylúčení: 3:4, navyše: Fereta (L.Mikuláš) 10 min. za vrazenie na mantinel, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0, 250 divákov.

L. Mikuláš: Kislicyn – Suchý, Kurali, Mezovský, Nádašdi, Bača, Fereta, Nemec, Košecký – Huna Rób., Huna Rich., Kriška – Vybiral, Tamáši, Uram – Lištiak, Piatka, Heikkilä – Oško, Uhrík, Števuliak

Detva: Zalivin – Kuklev, Chovan Mar., Hraško, Sládok, Gachulinec, Fekiač F., Giľák, Šimon – Puliš, Murček, Ščurko – Gašpar, Fekiač V., Ďaloga – Žilka, Chovan Mat., Tibenský – Surový, Valent, Král

Prečítajte si tiež: Detva prvýkrát proti Zvolenu bodovala, HKM ale uspel po predĺžení (+ FOTO) Čítajte

V súboji tabuľkových susedov bolo od začiatku zápasu na oboch stranách veľa nepresností, brankári mali len minimum práce. Viac gólových šancí si však vypracovali hostia a do vedenia sa dostali v 16. minúte gólom Kukleva strelou od modrej čiary.

Druhá tretina bola bohatá na góly. Za domácich najskôr vyrovnal hneď v 21. minúte Mezovský, v ďalšom priebehu využili presilové hry postupne Kriška a Róbert Huna. V drese Detvy skórovali Valent s Murčekom a po 40 minútach bol stav nerozhodný 3:3.

Po opatrnom začiatku záverečnej časti hry sa do vedenia dostal Liptovský Mikuláš, keď už tretí gól domácich v početnej výhode strelil v 47. minúte Suchý. O niekoľko sekúnd zvýšil na 5:3 Števuliak. Hosťom sa síce podarilo znížiť v 51. minúte presným zásahom Gašpara, no Liptáci si napokon najtesnejšie vedenie udržali až do konca.

1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  4. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  5. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  6. Aj matematika sa dá skrotiť
  7. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  8. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  9. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  1. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
  2. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  4. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  5. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  6. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  7. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  8. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?

Tipos Extraliga

Novodomská o najväčšom úspechu kariéry, životospráve, ale aj zlej mienke o detskom fitnes

Už v 16 rokoch sa môže pýšiť titulom majsterky sveta. Talentovaná Nelli Novodomská v úprimnom rozhovore pre týždenník MY.

Nelli Novodomská počas víťaznej zstavy na MS 2020 v Santa Susanne

Mesto si chce zachovať laznícky ráz

Mnohé žiadosti o stavebné povolenie zamietajú.

Pohľad na Detvu a okolie.
Ján (v strede) a Ondrej Lunter (vpravo) dnes odovzdali stredoškolákom prvé počítače.

Nuutinen prispeje do klubovej kasy, Hraško venoval gól zosnulému dedkovi (+ VIDEO)

Zvolenskí hokejisti si spravili v dohrávke 3. kola z Liptákov trhací kalendár.