Správy ŠTK ObFZ
predseda Ján Milka :
1. ŠTK dôrazne upozorňuje MFK Detva na správne vypisovanie Zápisov o stretnutí – kapitán a vedúci mužstva skontrolovať pred podpísaním Zápisu.
ŠTK prerokovala námietku kapitána FK Sása z MFS I. tr. dospelých MFK Detva – FK Sása VI. Kolo zo dňa 12. 9. 04 a považuje je za neopodstatnenú.
ŠTK na základe vzájomnej dohody nariaďuje odohrať MFS I. tr. dospelých a dorastu VIII. Kolo Zv. Slatina – Stožok dňa 26. 09. 04 v opačnom poradí t.j. na ihrisku v Stožku v ÚHČ dorastu a dospelých.
ŠTK dôrazne upozorňuje FK Babiná na včasné a dôsledné vyplňovanie Zápisov o stretnutí.
ŠTK na základe vzájomnej dohody nariaďuje odohrať MFS II. tr. dospelých VII. Kolo Babiná – Dudince“B“ v sobotu dňa 18. 9. 04 o 15, 30 hod. Poplatok 300,- Sk zaplatený.
ŠTK vzhľadom na skutočnosť, že zo strany FK Senohrad nebol predložený ani po upozornení zoznam hráčov pre súť. ročník 04 / 05 postupuje na doriešenie DK ObFZ na potrestanie v zmysle DP.
Správy KM ObFZ predseda Dipl. Z. T. Vojtech Šando :
KM schvaľuje výsledky Ob. Majstrovstva ml. žiakov zo dňa 11. 09. 04. II. kolo
Vígľaš Pstruša – Zvolen “C“ 5 : 2
(3 :0), Krupina “B“ - Očová chýba zápis ( Dodok )
Stožok - Budča chýba zápis
( Ľupták ).
KM schvaľuje výsledky Ob. Majstrovstva st. žiakov zo dňa 11. 09. 04 II. kolo:
Sk. „A“: Dúbravy - Zv. Slatina 0:13 (0: 9), Vígľaš Pstruša- Očová 1:0 (1:0), Lieskovec- Budča v šetrení, Sielnica- Kriváň 2:1 (0:1).Sk. “B“: Dudince – Sása v šetrení, D. Niva – Bzovík 0: 4 ( 0:3 ) .KM súhlasí s preložením MFS IV. kola st. žiakov sk. “A“ Zv. Slatina – Očová na ihrisko v Očovej dňa 25. 9. 04 o 12, 00 hod. KM ObFZ dodatočne schvaľuje výsledok MFS I. kola zo dňa 4. 9. 04 ml. žiakov Stožok - Vígľaš Pstruša 5:1 (3 :1). KM dôrazne upozorňuje FK Dudince st. žiakov aby na MFS nestavali hráčov s rokom narodenia 1989. Uvedení hráči štartujú v zastavenej činnosti.
Správy DK ObFZ
predseda Ing. Vladimír Orság :
D – 38 Špurek Jozef 780227 Sása 2 MFS podmienečne od 15. 9. 04 do 1. 1. 05 podľa I 6 / 1 / a. D – 39 Balog Ľubomír 660330 Podzámčok 1 MFS nepodmienečne od 15. 9. 04 podľa I 5 / a Zastavenie činnosti za 4 X ŽK na 1 MFS nepodmienečne od 15. 09. 04 : Janeček Peter 840820 Ž. Breznica
DK ObFZ trestá FK Látky pokutou 500,- Sk za nevhodný komentár hlásateľa v MFS Ľ. Škopíka a zákazom činnosti hlásateľa do 1. 11. 04. Poplatok 200,- Sk zaplatiť do 15 dní.
DK ObFZ tretá FK Sebechleby pokutou 300,- Sk za HNS správanie sa diváka Vargu Jozefa.
Zároveň žiada FK Sebechleby zamedziť uvedenému divákovi vstup do areálu štadióna na MFS do konca jesennej časti súť. ročníka. Poplatok 200,- Sk zaplatiť do 15 dní.
DK ObFZ na základe rozhodnutia ŠTK ObFZ trestá FK Senohrad pokutou 300,- Sk za nerešpektovanie nariadenia, vyplývajúceho z Rozpisu súťaží čl. 7 bod 6.( zoznam hráčov ).Poplatok 200,- Sk zaplatiť do 15 dní.
DK ObFZ trestá FK H. Nemce “B“ pokutou 1 000,- Sk za inzultáciu rozhodcu ( AR 1 ) v MFS III.tr. dospelých sk. “B“ ŠKP Krupina – OTJ H. Nemce “B“ dňa 29. 8. 04.
Správy HK ObFZ
predseda Milan Mažgút :
HK súhlasí s predloženým splátkovým kalendárom FC Inter Zvolen na sumu 10 000 ,- Sk. Splatnosť do 31. 12. 04
HK dôrazne upozorňuje MFK Detva na zaplatenie pokuty 500,- Sk ( Spr.č.5 ) do 24. 9. 04. Po uvedenom termíne sa pokuta zvyšuje o 100 %.Splatnosť uvedenej pokuty bola do 7. 9. 04. ( Spr. č. 6 )Pokuta 1 000,- Sk ˇ+ poplatok 200,- Sk splatné do 14. 9. 04.V prípade neuhradenia do stanovených termínov sa pokuty zvyšujú o 100 %.
Správy KR ObFZ predseda
Mgr. Pavel Melicherčík :
Delegačný list č.8 : tr. dospelí VIII. Kolo 26. 9. 04 o 15, 00 hod :
Sliač – Pliešovce Krpeľan, Diviak, KR, Mažgút Detva – Očová Sever, Halama, Venglár, Melicherčík Stožok – Zv. Slatina Mišuth, Kučera S., Ostrihoň, Bartanus Látky – Sása Baláž, Srholec, Kulich, Veľký Sielnica – Kriváň Alakša, Kučera M., Zelník, Socha Ž. Breznica – Lieskovec Korčok, Kucharka, Končko, Balák H. Nemce – V. Pstruša Vígľaský, Hanes, Hrdlička, Katina.
I. tr. dorast VIII.Kolo 26. 9. 04 o 12, 30 hod. :
Bzovík – Očová Galád, Hybský, Sekerka Stožok – Zv. Slatina Kučera S., Ostrihoň, Bartanus Budča – Sása Urbánek, Obročník Sielnica – Kriváň Kučera M., Zelník, Socha Ž. Breznica – Lieskovec Končko, Kucharka, Balák H. Nemce – Cerovo Hanes, Hrdlička, Katina.
I. tr. dospelí VIII. Kolo 26. 9. 04 o 15, 00 hod.:
ŠKP Detva – H. Moravce Slatinský, Paučo, Rybár Bzovík – Turová Pražma, Galád, Hybský, Sekerka Podzámčok – Dúbravy Kasarda, Harík, Kučeera S., ( Ne 10, 30 hod )Budča – Sebechleby Želiezka, Urbánek, Obročník Dudince“B“ – H. Tesáre Fazekaš, Galád, Hrdlička ( So 15, 00 hod. )D. Huta – Babiná škurla, Ľupták, KR Č. D. Badín – Cerovo Šumný, Sopko, Futák, Gajdoš.
II.tr. dospelí sk. “A“ VIII. Kolo 26. 9. 04 o 15, 00 hod. Inter Zvolen – Stožok“B“ Jelok, Dodok, ( So ÚHČ ), El. Zvolen – Očová“B“ Szabo, Halama, (Ne 10, 00 hod ),Ostrá Lúka – Sliač “B“ Sádovský, Ondrejka ( Ne 13, 00 hod )
III.tr. dospelí sk. “B“ VIII. Kolo 26. 9. 04 o 15, 00 hod.
Senohrad – Terany Ivanič, Kučera Mr., Rykynčice – Uňatín Žiak, Suchár Litava – H. Nemce “B“ Harík, Kučera J.
Mladší žiaci IV. kolo 25. 9. 04 o 10, 00 hod.
Vígľaš Pstruša – Krupina “B“ Kučera Mr., Stožok – Zvolen “C“ Šumný, Budča – Očová Venglár.
Starší žiaci sk. “A“ IV. kolo 25. 9. 04 o 12, 00 hod.
Vígľaš Pstruša – Lieskovec Kučera Mr., Očová – Zv. Slatina Gúži, Sielnica – Budča Sivák, Kriváň – Dúbravy Škopík.
Starší žiaci sk .“B“ V. kolo 25. 9. 04 o 15, 00 hod.
D. Niva – H. Moravce Ondrejka, Bzovík – Sása Suchár
Karol Béla
Sekretár ObFZ
Ing. Juraj Pilát
predseda ObFZ Zvolen