Streda, 23. jún, 2021 | Meniny má SidóniaKrížovkyKrížovky

Jarná šťuka - Vígľaš/Pstruša sa po víťazstve v Lieskovci prebojovala už na štvrtú priečku

I. trieda – 23. kolo
Cerovo – Sliač 0:0.
Pred 100 divákmi rozhodoval Slatinský. Domáci podali dobrý výkon, len sa im zápas nepodarilo dotiahnuť do víťazného konca. (Ďurovkin)
Očová – Hontianske Nemce 0:2 (0:1)
Góly: Kocka z 11m, Udič. Pred 150 divákmi rozhodoval Kucharka. Nešťastná prehra domácich, keď hostia strelili prvý gól z prísne nariadenej penalty a druhý pridali v závere stretnutia. (Hrončiak)
Pliešovce – Sielnica 4:0 (3:0)
Góly: Orem 2, Danko, Kováč. Pred 180 divákmi rozhodoval Krpeľan. Domáci rozhodli zápas v úvodných tridsiatich minútach, keď strelili tri góly. V druhom polčase hostia vyrovnali hru. V slušne hranom stretnutí nakoniec domáci zaslúžene zvíťazili. (Rausa)
Sása – Železná Breznica 0:0.
Pred 80 divákmi rozhodoval Diviak. V priemernom zápase sa zrodilo niekoľko šancí, ktoré ostali nevyužité. Bezgólová remíza je spravodlivým vyjadrením síl na ihrisku. (Slamka)
Kriváň – Zvolenská Slatina 0:2 (0:2)
Góly: Pavlík, Slosiarik. Pred 100 divákmi rozhodoval Cesnak. V prvom polčase sa hostia ujali vedenia. Potom išli domáci sami na brankára, gól nedali a potvrdilo sa pravidlo nedáš dostaneš. Hostia z protiútoku strelili druhý gól a bolo rozhodnuté. Zápas bol odohraný v slušnom prostredí na ihrisku aj v hľadisku. (Ďurica)
Kováčová – Stožok 3:0 (2:0)
Góly: Koreň, Kujan, Belička. Pred 100 divákmi rozhodoval Sever. Domáci dobrou hrou najmä v druhom polčase potvrdili svoje postavenie v tabuľke, ako aj postup do piatej ligy. (Sliacky)
Lieskovec – Vígľaš/Pstruša 0:1 (0:0)
Gól dal Chamula. Pred 100 divákmi rozhodoval Vígľaský. V bojovnom zápase, za slabého rozhodovania celej trojice sa nakoniec šťastnejší hostia tešili z troch bodov. (Kováč)
Dohrávka: Očová – Stožok 1:1 (0:1), góly: Novák – Zošiak. Pred 80 divákmi rozhodoval Krpeľan.
II. trieda – 23. kolo
Čabraď Dolný Badín – Budča 2:0 (0:0), góly: Jánovský, Bartoš.
Sebechleby – Podzámčok 1:2 (0:1), góly hostí: Putiš 2. Rykynčice – Látky 1:7 (0:5). Hontianske Tesáre – Detvianska Huta 1:0 (0:0), gól dal Sever. Turová – Hontianske Moravce 6:2 (4:2), góly domácich: Kepko 3, Slatinský, Kolenič, Hojsa. Bzovík – ŠKP Detva 2:0 (1:0), góly: Kašiar 2. Babiná – Dúbravy 6:2 (2:0), góly: Škantár 2, Peknušiak 2, Rausa, Chrvala – Ľalík, Remeselník.
Mičiná – Lukavica 6:2 (4:1).
Ostrá Lúka – Očová B 6:1 (3:1), góly: Kútny 2, Binder 2, Schaller, Lihan - Pántik. Elán Zvolen – Stožok B 1:1 (1:0), gól domácich dal Antalov. Sliač B – Budča B 5:1 (1:1), góly domácich: Zemko 2, Kosa, Bystriansky, Puškár.
III. trieda – skupina B
Dudince B – ŠKP Krupina 2:0 (1:0), góly: Dodok, Bielik. Senohrad – Uňatín 3:1 (2:0), gól hostí dal Mikula. Hontianske Nemce B – Terany 2:4 (2:0), góly hostí: Sliacky 2, Baláž, Cicko.
7. Litava 20 2 4 14 32:69 10 I. trieda – dorast
Dobrá Niva – Budča 9:0 (4:0), góly: Dančo 2, Karman 2, Meľaga 2, Belák, Pšenica, Klandúch. Očová – Hontianske Nemce 4:1 (1:1), góly: Kurtík, Haring, Novák, Šovčík – Sedmák. Sása – Železná Breznica 1:4 (1:2), góly: Penička – Holotík 2, Gašparík, Žiak. Kriváň – Zvolenská Slatina 2:2 (1:2), góly: Zvara 2 – Maľa, Huliak. Lieskovec – Dúbravy 3:0 (1:0), góly: Kršiak 2, Ryboš.
1. Dobrá Niva 19 17 1 1 85:24 52
2. Kováčová 19 14 2 3 64:26 44
3. Očová 19 14 0 5 62:25 42
4. H. Nemce 19 12 3 4 65:30 39
5. Ž. Breznica 20 11 2 7 54:44 35
6. Z. Slatina 20 8 7 5 40:34 31
7. Dúbravy 19 6 2 11 36:55 20
8. Lieskovec 19 6 2 11 31:55 20